Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatrix

FEROMONY

Polecane posty

Myrevin czyżbyś stosował jakieś lewe feromony że nie wierzysz w skuteczność prawdziwych feronów? Ja używam PHEROMONE ESSENCE - drogie ale skuteczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miśka123
w silesia City center są feromony na będzińskiej można kupić..same lub wperfuach polecam i jest nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze lepiej stosować perfumy z feromonami niz same perfumy przynajmniej ja tak myślę... ja stosuję Chakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurizio
Szukacie prawdziwych feromonów?? Sprawdźcie to! Ja spróbowałem i nie żałuję, to na prawdę działa!! Bardzo dobra rzecz na imprezy :P no i w życiu codziennym, w pracy, na uczelni poprawia kontakty z ludzmi.. Polecam! http://www.feromony.pl/prp294 Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może któraś z Was
chciałaby zostać konsultantką firmy FM? W ofercie są dostępne feromony oraz odpowiedniki oryginalnych perfum takich jak chanell, hugo boss, dior i inne. Wysokie zarobki bo od sprzedaży jednego produktu 43% zysku. Jeśli któraś z Was jest chętna to piszcie na maila fm.pracujznami@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz chociaż z jakiej są
firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jakiej są chociaż firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miśka123
mam do sprzedania za 30 zł. 6ml. firmy desire zapachowe o zapachu świerzym ładnie pachną ..mogę sprzedać polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miśka123
ewentualnie za 25 zł mogę przesłać + koszt wysyłki to grosze chyba ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miśka123
kontakt na mailla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaga44
Mi znajoma poleciła sklep http://www.feromony.pl/ na poczatku nie byłam przekonana,ale naprawde działaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucdi
jak najbardziej moge polecic feromony z tej strony ;) swietnie jest przekonac sie "samemu na sobie"... ;) wazne jest tez z jakimi perfumami sie je laczy... z roznych perfum jakie stosowalam, najwiekszy efekt zauwazam z "euphoria" CK ----------------- http://www.feromony.pl/b7823qd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisława3456
Ja tez u nich kupowałam. Trzeba przyznac ze maja naparwde skuteczne feromony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sław
Stosuję od lat perfumy z feromonami HYPNOTIQUE http://nakaido.pl/www/pl/man_hypnotique.html jestem zadowolony z ich działania. Nie są drogie, kosztują tylko 89 zlotych. P.S. jeżeli zarejestrujesz się na stronie, to tak samo jak ja skorzystasz z promocyjnej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro908
Twoje feromony sa... po prostu slabe. Z wlasnymi perfumami to stosuje sie http://www.feromony.pl/Pheromax przyciaga kobiety jak magnez. Poza tym masz 365 dni gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwik1103
A nie wiecie jakie feromony najlepiej działąja na kobiety?? Słyszałem ze Pheromax.podobno uczciwa cena za nie jest na www.feromony.pl jakie jest Wasze zdanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek89
Pheromax owszem,ale zobacz tez NPA na feromony.pl nie polecam allegro poniewaz sie zawiedziesz. Lepiej dołozyc i miec gwarancje sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzp
na allegro nigdy w życiu nie kupię feromonów ja też korzystam tylko z feromonów z ww sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyleaxxx
allegro to ściema... wiele podrób i nie tylko feromonów, kosmetyki, elektronika,ciuchy http://www.feromony.pl/K2 - ten ciekawie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee tam
ja w to nie wierzę. Wierzę,ze istnieją feromony wytwarzane przez człowieka , ale ze mozna je chemicznie stworzyc to nie bardzo. Moze to przekonanie ,ze działaja wynika z siły sugestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee tam
był kiedys program, robili doswiadczenie z feromonami. W doswiadczeniu uczestniczyło dwóch blizniaków wygladali identycznie, jeden spryskany foromonami , drugi nie. Poszli na tak zawaną szybką randkę ( po 5 minutach zmienia się partnera- wiecie o co chodzi) no i jednak wieksze wzięcie miał ten niespryskany feromonami. Wieksza częśc kobiet wybrała własnie jego. Myslę ,ze istnieją feromony, dlatego jednio nas pociagają drudzy nie , ale nie wiem czy te sztucznie stworzone naprawdę działaja, chyba nie , napewno nie tak jak te naturalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIBERAL GIRL
Drogie Naiwne Dzieci nikt jeszcze nie odkryl składu chemicznego, ba - nawet nikt nie udowodnił że feromony ludzkie istnieją. nie moga więc one być dodawane do perfum. co innego z feromonami roślinnymi lub słynnym piżmem, które wytwarzają woły piżmowe. :0 ale te suubstancje od dawna już stosowane sa w perfumach i nie ma się czym rajcować :) Naprawdę, warto docenić magie autosugestii i siłę efektu placebo zanim wyda sie ciężko zarobiony grosz tylko po to by skusić jakąs rośline lub woła piżmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleeegroowiiczz
Ale wy jesteście zjebani. Na prawdę, żal mi was. Co wy pierdolicie w ogóle o jakiś perfumach śmiesznych Fm z biedronki. Miiko Nakaido jeden z lepszych dystrybutorów, jeśli chodzi o feromony. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową i poczytać jest też polska wersja tej stronki. Ja zamówiłem taki zapach jak Extravertique w cenie 90zł jest bardzo piękny zapach i skuteczny!!!!! Feromony działają, a ludzie którzy właśnie uważają, że tak nie jest są puści i daremni i znają się na tym jak pies na gwiazdach. Pooozdrowionka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba właśnie ty się nie znasz!! Feromony są bezwonne więc działają podświadomie. jak możesz napisać więc, że ich zapach jest ładny??? Co innego perfumy oparte na afrodyzjakach jak jakieś piżmo czy coś. Ja kupuję, rzeczywiście, ja kupuję (BTB) i mieszam je z perfumami. tzn zwilżam sobie nadgarstek i za uchem i na to perfumy. moim zdaniem to potęguje doznania, patrząc tak po moim partnerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka_muszka
Ile kosztuje taka najniejsza buteleczka feromonów ? I gdzie mozna je kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailoo
Polecam feromony ze strony feromony.pl według mnie najlepszy sklep z najlepszymi produktami. Jesli ktos chce mam do odstapienia kod na darmowa wysylke. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×