Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatrix

FEROMONY

Polecane posty

Gość Asia_19
www.feromony.pl/pp/zyggnwbb zapraszam do zakupu ja zakupiłam i jestem zadowolona więcej informacji mogę udzielić na gg 19123424 gdy nie będę dostępna to odpisze później ale zawsze odpisuje doradzę podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżula
feromony naprawde działają!! używam ich rzadko i tylko na jakieś szczególne okazje ale dzisiaj postanowiłam je użyć do szkoły ;D .. albo mi się wydawało (a na pewno mi się nie wydawało) nauczyciel mnie podrywał haha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najskuteczniejsze
feromony wydzielają się u kobiety, która nie myje ciipki z 2 tygodnie i podobnie jest z myciem genitalii u mężczyzn w dodatku po zejściu ze spoconego konia. Są to tak przeraźliwie śmierdzące feromony a jenocześnie wabiące do kopulacji osobników płci przeciwnej!!! Szkoda, że nie zrobiono do tej pory perfum o takim zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .WIKTORIA80
Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi, ale nie każdy wie jak rozpocząć rozmowę, czy po prostu spodobać się innym. Nie każdy też wie, że na atrakcyjność wpływa nie tylko wygląd, ale też indywidualny zapach. To właśnie on wysyła nam pierwsze sygnały o zamiarach drugiej osoby. Jeśli więc jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie! Nie ma znaczenia czy masz stałego partnera czy właśnie poszukujesz nowych znajomości, lub chcesz po prostu mieć lepszy kontakt z ludźmi, ponieważ feromony działają na każdego. Najlepsze i w dobrej cenie feromony na: www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marius
jak na razie to tu widzę same reklamy róznych sklepów. wlasnie sie zastanawiam nad kupnem jakis fermonów, i tak nie wiem jaki wybrac, jest gdzies taki test z wszystkimi fermonami swiata? tzn. z tej wyższej półki, szukałem juz wszędzie w uk, de, fr, nl piszcie które testowaliście, czy ktos z was uzywał Andro vita? interesuje mnie własnie ten bo jest made in germany. no i jeszcze ten najbardziej znany Pheromax piszcie konkretne nazwy tych fermonów a nie sklepy, bo i tak bede kupował za granicą, mam tu zaufany sexshop ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marius
ps: w to ze po tych fermonach kazda laska bendzie koło mnie skakac to nie wierze, chcę sprawdzic działanie czy wogule odczuję jakąś róznice. jak na razie to uzywam zwykłych perfum Lacoste i wszysty mi mówia ze ładnie pachne, moze moje ciało samo w sobie ma jakieś fermony? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marius
Pheromax bez zapachowy moge miec za 70 euro (280zł) Andro Vita bez zapachowy za 30 euro (120zł) szukam tylko bez zapachowych bo juz mam swój zapach perfum doradzi ktos? pozdrawiam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy7841211
ściema i tyle , naiwniacy myslą ze sie tym spryskają i kazdy bedzie dla nich miły/ bedzie patrzyl jak na atrakcyjny obiekt erotyczny hahaha dobre :D skąd wiecie co jest w tych buteleczkach? niech te szanowne firmy pochwalą sie składem , bo mozliwe ze psikacie sie formaldehydem albo benzenem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marius jak na razie to tu widzę same reklamy róznych sklepów. wlasnie sie zastanawiam nad kupnem jakis fermonów, i tak nie wiem jaki wybrac, jest gdzies taki test z wszystkimi fermonami swiata? tzn. z tej wyższej półki, Są takie testy i są też opinie użytkowników feromonów na frum. Na tej stronie w zakładkach po lewej stronie znajdziesz badania i porównania, a także znajdziesz forum, na którym uzyskasz najlepsze i najbardziej miarodajne informacje, bo pochodzące od samych ludzi, którzy wypróbowali różne feromony. http://www.feromony.pl/pp/bswfbaet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hy7841211 ściema i tyle , naiwniacy myslą ze sie tym spryskają i kazdy bedzie dla nich miły/ bedzie patrzyl jak na atrakcyjny obiekt erotyczny hahaha dobre skąd wiecie co jest w tych buteleczkach? niech te szanowne firmy pochwalą sie składem , bo mozliwe ze psikacie sie formaldehydem albo benzenem Szanowne firmy mają badania niezależnych i renomowanych szwajcarskich instytutów. Po za tym niektóre feromony można wyczuć po zapachu i osadzie. http://www.feromony.pl/foto/p6-purity.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaopatruje sie tutaj www.feromony.pl/sklep ,obsługa super,czeste promocje ,zawsze gratisy.Mam tez pewnosc co do orginału,serdecznie polecam.A tu sa 3 kody rabatowe ważne tylko do godziny 17:41, dnia 11-12-2012tylko dla 3 osob ktore nalezy wpisac przy zakupie:PLHMTAX,PLHRAGW,PLFBHRF Kody rabatowe sa wazne tylko przy pierwszym zakupie powyzej 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kupie
Szkoda że nikt nie pisze prawdy , tylko sama kryptoreklama. Ciekawy jestem jaki naprawdę jest efekt k2 w sypialni z zoną? Jak działa pheromax .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeceknunek
feromony różnie jedne działają drugie nie zależy jakie jest stężenie feromonu z tego co wiem to te http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1658-Ph-Feromony-Men-Oryginal.html?affiliate_source=propartner&affiliate=005906 maja spore stężenie i są widoczne efekty sam używam ich i powiem że bardziej kobieta jest zainteresowana rozmowa ze mną i chętna umawiać sie na kolejne spodkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolecek
oto kody na darmową wysyłkę, które należy wpisać podczas składania zamówienia na feromony.pl PLXWBBA PLZBSYX PLEAWP :) ważne tylko do dnia 07-03-2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekila111
Feromony działają!!! Jeżeli ktoś chce kod rabatowy na darmową wysyłkę przy zakupach powyżej 100zł w sklepie feromony.pl to piszcie tekila@amorki.pl !!! Bardzo fajne w tym sklepie jest to, że jeżeli zamawiasz u nich pierwszy raz, a feromony się nie sprawdzą możesz odesłać nawet pustą buteleczkę, a oni zwrócą ci pieniądze. ALE DZIAŁAJĄ i WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre działają ........
są takie z certyfikatem i są skuteczne ale strasznie drogie, dostępne w dobrych sex shopach czasem można kupić na ebayu ;) takie małe buteleczki z kuleczką ale za kilka militrów płaci się sporo i jeszcze takie nie wyczuwalne dla nosa co się dolewa do perfum ;) też kosmiczna cena ale wiem ,że działają i wersja dla facetów i dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekila111
Ja kupiłam Pheromax oxytocin woman, za 14 ml zapłaciłam trochę ponad 300zł. Są niby bezzapachowe, bo jakiś słaby zapach jest, ale połączone z perfumami bardzo podkreślają ich zapach i perfumy bardzo długo się dzięki temu utrzymują. Te feromony są (jak dla mnie) bardzo drogie ale stwierdziłam, że lepiej kupić coś dobrego niż wydać kasę i nic z tego nie mieć. Poza tym są bardzo wydajne i sprawdzają się :) Nie trzeba kupować ich w sexshopie, ja kupiłam na feromony.pl i jestem bardzo zadowolona. Mam kody na darmową przesyłkę jeśliby ktoś sobie życzył to pisać. I dostałam prezent w formie 3 saszetek próbek z feromonami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy facet może nosić damskie r
Ja stosuje feromony, mój mąż także, bardzo nas podniecają. Kupujemy je na http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/feromony-2013-c-61.html.c Używamy tylko Love & Desire. Polecam Ja używam playboy, i super afrodyzjaków typu SEX ELIXIR SPANISH FLYtzw. HISZPAŃSKA MUCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izapow
Witam, niedawno poznałam kobietę handlującą perfumami fm z feromonem, postanowiłam kupić i wypróbować, jeśli efekty będą zadowalające sama się podejmę sprzedaży, moje pierwsze, perfumy mają intensywny zapach przynajmniej 18f, ale chyba coś w nich jest bo co chwilę je wącham :D, chyba nie można z nimi przesadzać, fajnie by było gdyby działały, otóż ta pani od perfum zrobiła eksperyment na facecie z dyskoteki jednej nocy była spryskana i przetańczyła pół nocy nawet się do niego nieodzywając a drugiej nie spryskała się i facet przemówił, że coś jest nie tak :D podobnież też jeśli kobieta chce coś załatwić z kobietą to należy się spryskać odrobinę męskimi :D podobnież dziewczyna idąc na rozmowę kwalif. zamiast na stanowisko sprzedawczyni zatrudnili ją na ....kierownika :D inna historia, dziewczyna spryskała się perfumami i cały czas szedł za nią facet, prawie jej po piętach deptał więc ona odwróciła się gwałtownie i wydarła się na niego dlaczego za nią idzie a on odp że nie za nią idzie tylko za jej zapachem oczywiście wszystko to może być ściema ale chcę się przekonać chwilowo nie mam na kim, a może i to efekt placebo, w sumie nie chodzi tylko o podryw ale żeby łatwiej było i chyba też bez uśmiechu na twarzy i pozytywnego nastawienia same perfumy nie podziałają a jeśli chodzi o jakość to fm są produkowane na tych samych olejkach co markowe i mają podobne receptury, napewno są trwałe i mają szeroką gamę zapachów, także jeśli wypróbuje i faktycznie coś w tym jest to się biorę za biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne feromony o różnym działaniu. Nie miałam zbyt wieloma doświadczenia ale polecam pheromone essence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka123
Ja zamówiłam sobie Love Desire w sklepie http://intymnosc.pl/ - stosuję to od tygodnia i jak dla mnie coś w tym jest ! :D Nigdy nie miałam jakiegoś tam dużego powodzenia u mężczyzn ale teraz jakby bardziej zaczęli mnie dostrzegać ;) Pomagają mi w pracy, częściej do mnie zagadują ;p) Tak więc moim zdaniem działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita089
Używam i myślę, że działają, faceci jakoś ponętniej na mnie patrzą ;-) Uwielbiam te ostre spojrzenia tych wszystkich przystojniaków w garniturach! Osobiście używam tych http://swiat-doznan.pl/p/1312757/5492744/feromony-love-amp-desire-damskie-100-ml-feromony-zapachowe-dla-kobiet-feromony-dla-kobiet-feromony.html Z ręką na sercu mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliabella
A ja ostatnio kupiłam sobie feromony Pheromone Esence, nigdy wcześniej nie stosowałm tego typu produktów, namówiła mnie koleżanka. Działają, tak mi się wydaje, faceci zwracają na mnie uwagę, dłużej utrzymuja wzrok.... Na mopjego chłopaka też działają, sprawdziłam i mogę polecić. Ja kupowałam tutaj www.rozpalzmysly.pl/sklep/feromony-pheromone-essence-damskie/, duża sieć sexshopów. Zresztą to nie pierszwsze zakupy w tym sklepie, w maju kupowałam u nich lello billy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×