Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość sklepowa
u mnie też sierpień był kiepski chociaż ostatnie kilka dni były lepsze, zrobiło się zimno i ludzie kupują już jesień, mimo że mam -70% na odzież letnią Ale ja jeszcze nie chowam lata, bo od czasu do czasu wejdzie klientka co leci we wrześniu/październiku i szuka sukienek więc póki jest miejsce niech sobie wiszą te rzeczy... Teraz mam wielkie nadzieje, że wrzesień nadrobi ten zastój w sierpniu PS. Tani towar dziecięcy znajdziecie też w Wólce (oczywiście chińszczyzna, no ale tania...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
do marwa jak bedziesz w gluchowie to idz na stary gluchow tam co drugi boks to dzieciece ciuszki bardzo ladne mozna dostac rabat dostajesz przy wiekszej ilosci chyba ze trafisz na fajnego sprzedajacego to ci pospuszcza z cen aha dzieciece zazwyczaj sa tylko w pelnych rozmiarowkach tez myslalam o drugim punkcie i wlasnie z dziecieca odzieza elegancka ale narazie musze rozkrecic to co mam teraz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u polaków ciężko jest z tanimi rzeczami, radziłaby wybrać się do Wólki Kosowskiej. musisz pochodzić trochę i poszukać, bo każdy ma inne ceny, na droższych rzeczach są różnice nawet o 5 zł a na kurtkach to już w ogóle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
powiedzcie mi a wólce mozna po kilka sztuk czy pelne rozmiarowki trzeba i sa tam tylko chińskie rzeczy? a bylyscie w maximusie bo sie zastanawiam nad nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Bardzo dziękuję :)) byłam Wólce rok temu i ceny mnie nie powaliły, a wręcz przeciwnie wydawało mi się drogo i dlatego termin otwarcia się przesuną, a teraz mnie znowu bierze na otwarcie hihihihi...... tym bardziej, że lokal mam własny. Przeglądłam internet i się zastanawiam gdzie kupują jensy, a potem na aukcjach sprzedają po 20-25 zł. marwa3576@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
marwa taniej jak wolce czy gluchowie w polsce juz nie dostaniesz chyba ze import z chin ale to juz ogromne ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Teraz tak sobie myślę bo byłam w tamtym roku, na początku września, może towar przed rozpoczęciem roku szkolnego był przebrany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
ja bylam w piatek w gluchowie i towar tez nie zaciekawy same chiny a swetry chinskie wiecie jak wygladaja beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
To ja już sama nie wiem, wiem tylko że potrzebuje tani towar a fajny hihihihi...... jak wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
dzeciecy fajny byl no ale ja potrzebowalam dla kobiet jak nie pojedziesz to nie zobaczysz co ci z opini mi mogl sie nie podobac ty mozesz byc zachwycona sa rozne gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w sprzedaży
mam w sprzedaży odzież angielską jesień /zima , markowe np spodnie/spódniczki po 29 zł, swetry po 30 , , proszę o podanie e-maila , jeśli ktoś chciałby zobaczyć ofertę , sprzedaż oczywiście tylko hurtowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
zuemi5@wp.pl poprosze o oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Ja też poproszę o ofertę na marwa3576@gmail.com A do Głuchowa sie przejadę mam daleko bo z 300 km, ale do Wólki mam jeszcze dalej i zdaję sobie sprawę,że jak nie pojadę to nie zobaczę i nie kupię. Bardzo dziekuję jeszcze raz za informację :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w sprzedaży
oferty poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 63
Jeżeli mogę to też prorzesłanie mi oferty agata.janicka@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
jak też poproszę o ofertę marziz@interia.pl z góry dzięuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w sprzedaży
oferty poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
ja do gluchowa mam 400 km i jezdze bo sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa tutaj198024
Witam mam pytanko,bylyscie dziewczynki w Gluchowie bo wybieram sie w piatek po jesień i nie wiem czy warto... Tak poza tym zadawalam juz kiedys pytanie ale zostalo zignorowane,powiedzcie mi bo napewno macie duze doswiadczenie skad na targach biora towar bo u nas w kazdy piatek jak chodze na targ to widze ze maja ten sam towar a nawet o 20zl tanszy wiec jakim cudem,kupilam w sierponiu np sukienki za 29zl ja je dalam za 49zl po odliczeniu vat-u mialam na czysto ok 13zl a p[ani na targu te same kiecki miala za 35 zl wiec jak pytam sie jak...czy oni maja lepszy i tanszy dostep czy co,nie oczekuje adresow bo napewno nie podacie ale uswiadomcie mnie bo jestem zalamana:((((pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam nie znaczy ze taki sam
mnie tez ostatnio klientka ostro wpierała że na alegro jest taniej to co ja mam , tylko że porównywała holenderskie licencjonowane produkty do takich samych podróbek made in poland, więc ten sam to nie znaczy taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkar13
Witam:))) W sobote byłam w Wólce Kosowskiej i kupiłam śliczne polary dziecięce od 74- 134cm w cenie 10-14 zł za sztuke i dużo jesiennej odzieży oczywiście dziecięcej ( spodnie dresowe 7,5- 12zł) itp. Pojechałam w niedziele na giełde i trafiłam w dziesiątke polary szły jak świeże buleczki wystawiłam te z kapturem za 25 , bez za 20,wczoraj i dziś babeczki przyjeżdały po polary do sklepu:))) Byłam w Ptaku i Tuszynie i tam gorsze jakościowo ubranka są o 10-15 zł droższe niz w Wólce - mam na myśli oczywiście odziez dziecięcą - W Wólce trzeba sie nachodzić ale po kilku wizytach wchodze tylko do hal numer 2, 3 i tam jest najlepsza odzież cenowo i gatunkowo. Jak ktoś ma pytanko o Wólke Kosow i sprzedaż odzieży dziecięcej to z miłą chęcią odpisze:))) Pozdrawiam i życze wytrwalości:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o sprzedaz na rynkach czy miejsowych bazarkach to wszyscy sprzedaje bez kas fiskalnych ( u mnie tak jest) więć moga sprzedawać taniej bo nie wierze ze szczerze sie rozliczaja z fiskusem.więc macie odpowiedz dlaczego my w sklepach gdzie mamy kasy fiskalne gdzie trzeba płacić Vat i rozliczac się z każdej sprzedanej sztuki musimy miez drożej. Nie byłam w Głuchowie a chciałabym sie tam wybrać,czego jest wiecej chińszczyzny czy polskich producentów.Jak kształtują się ceny spódnic spodni.Handluje odzieżą outlet ale myśle aby wprowadzac inny towar np.polskich producentów,ale obawiam sie czy nie będzie drożśzy niż outlet pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KAMILKAR 13 prosze napisz czy w wólce kosowskiej znajde odziez damską taka i na codzień i troche bardziej elegancka ale nie chińszczyzne czyli to co maja na bazarch wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Beatrycze 1966 A mozesz mi jeszcze napisac jak można dostac rabat, od jakiejś kwoty sie go dostaje, czy po jakiś czasie i podane przez Ciebie kwoty są kwotami netto?? Dziękuje Wszystkim za informację Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Post powyżej miał byc do kamilkar13 :)) Bardzo przepraszam za pomyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kongo1111111111
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Beatrycze ja tez handluje outletem. Jakie masz marki? i jak idzie? Skąd jesteś? Może mogły jakoś współpracować? Wymiana odzieży itp? większe zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 63
Do Beatrycze 1966 Byłam parę razy w Wólce i jeżeli Ci chodzi o wizytowe rzeczy których nie ma na bazarkach to raczej trudna sprawa.... Ja takie rzeczy kupowałam w Ptaku ale jeżeli myślisz że to są unikaty to raczej nie.... myślę że nie powinnaś tak bardzo zniechęcać się do chińszczyzny,ja też miałam wielkie opory ale przekonała mnie koleżanka ktora handluje na targowisku/który funkcjonuje codziennie/może nie jest to rewelacja,ale przynajmniej w moim przypadku jest to towar jeżeli chodzi o cenę dostępny dla większej ilości klientek... Ale sobie przypomniałam że w Wólce jest też turecka hala i tam możesz dostać ciuchy trochę droższe ale ładniejsze latem kupowałam tam niezłe tuniki..jeżeli pojadę w tym tygodniu i tam będę wezmę wizytówkę i dam Ci namiary...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sovex
Ja też proszę o oferty z odzieżą na maila sovex.krk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie czego szukacie na wólce to dam wam namiary bo sama tu pracuje więc jestem na miejscu a dokładnie właśnie w hali tureckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×