Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość bozenka997
witam:) Proszę Muflona o obiecany kontakt:) Jesli sa tu hurtownicy szukajacy odbiorcow na niebanalny towar,to bardzo prosze do mnie się odezwać na maila:bozenka997@gmail.com. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczow iżyczę dobregoponiedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do Muflona:) Dzieki piekne za podane kontakty:) Prosze innych hurtowników o kontakty:bozenka997@gmail.com. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście postaram się coś znaleść jeszcze ! :) Wszelkie namiary podeślę na e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam swoje pytanie.Powiedzcie mi ile trzeba poświęcić pieniędzy nie mówię o dokładnych liczbach żeby zatowarować sklep w odzież damską letnią tak około bo wiadomo wszystko zależy od cen i od wielkości sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakota1123456
do jagodax2: jezeli gustujesz w wyzszej polce pokroju rossodisera, denny rose itp. na butik 50mkw zatowarowanie to ok 60tys. Jezeli ciuchy chinskie i tureckie "MADE IN ITALY" :) to na 50mkw ok. 10-15 tys Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZATKUJACA
u mnie dużo się podoba torebek z frędzlami i granatowe z błyskotkami odzież stoi totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZATKUJACA
poprosze o oferte tych włoskich ciuszków na maila dider@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
witam ja tez poprosze zdjecia ciuszkow z wloch interesuje mnie odzez damska i z fracji mediolanu tez poprosze oferte zuemi5@wp.pl pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
jak tam ruch we wrzesniu macie cos ja przywiozlam jesien ale nie duzo bo ptak gluchow kompletne nic jade teraz i kurcze zastanowie sie nad wolka tylko do lodzi mam 380 km a do wolki 480 km aha zna moze ktoras z was numer hali tureckiej w wolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZATKUJACA
ja niestety nie robie tam zakupów to nie pomoge a mam pytanie kiedy chowacie lato? bo ja juz nie moge patrzeć na te ciuchy. a u mnie wrzesień dramat wielkie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
mi lata malo zostalo niech jeszcze powisi do polowy wrzsnia gorzej z butami bo mam jeszcze kilka par wrzesien do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harggiee
czy w Ptaku czy Maximusie albo w hurtowniach mozna brac hurtowo ciuchy bez faktur na firme ? bo ja dopiero zaczynam zalatwic formalnosci zwiazane z otworzeniem sklepu internetowego i chcialabym na probe posprzedawac na allegro ale nie wiem czy dostane w hurtowniach towar jak jeszcze nie posiadam firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
w maximusie nie wiem ale w ptaku i gluchowie mozna bez faktur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harggiee
dzieki!Moze ktos wie jak jest w Maximusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
ja miałam chować lato bo i tak zimno na dworze, towar jesienny już mam więc pomyślałam że nie ma co czekać ale od zeszłego czwartku schodzą mi same letnie rzeczy!!!tak jak wcześniej dużo kurtek to teraz nie wiem czy to jakaś zmowa...no ale nie ma co narzekać im więcej teraz kupią tym mniej mi zostanie na przyszły rok! też zastanawiałam się nad wprowadzeniem torebek, tylko powiedzcie jakie macie ceny torebek w sklepie i czy sprzedają się skórzane czy obojętnie z jakiego materiał byle oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria30
Witajcie? Moi znajomi poszukują jakiejś dobrej i taniej hurtowni z chemią i kosmetykami może znacie jakieś obiecałam im że popytam. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Lato też jeszcze u mnie wisi i powisi do końca września. Czasem ktoś coś jeszcze kupi bo kusi go wyprzedaż. Wrzesień zaczął się dość dobrze ale dziś jest kompletna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam jeszcze letnie
ciuchy wywieszone i sa osoby ktore sa zainteresowane cienkimi rzeczami bo wlasnie we wrzesniu wybieraja sie na urlop, takze do konca wrzesnia mysle ze te ciuchy jeszcze u mnie powisza. Tez sie zaczelo calkiem, calkiem, ale dzisiejszy dzien klapa totalna, ale co tu sie dziwic jak jest 11 stopni i stale leje, tez by mi sie nie chcialo w taka pogode lazic po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpexiara
Kochaniutkie moje prosze o rade. Sytuacja wyglada tak. Jak juz pisalam wczesniej mam mozliwosc otwarcia ciucholandu w malej, drewnianej budce na targowisku w warszawie. Koszty wynajmu odchodzą. Ciucholand bede prowadzic razem z moja przyjaciolka. Dzis ogladalam to miejsce. Problem tkwi w tym,ze lumpeksow na tym targu jest coanjmniej 5....i ogolnie duzo ciuchow - wiadomo jak to targ. Budka jest naprawde malutka ale w sumie jak kazda, ktora tam stoi. Jak mysliscie, oplaca sie? Wiekszosc osob, ktore tam chodzi to starsze babki... no i tak jak mowilam spora konkurencja.... W zime trzeba bedzie ogrzewac budke piecykiem gazowym albo czyms innym bo inaczej nie da rady wysiedziec....... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
Witajcie moje drogie Prosze o pomoc. Chciałabym sie dowiedziec jezeli chcem otworzyc sklep z odzieza czy moge napisac w biznesplanie ze chce równiez sprzedawac w internecie i jest mi do tego potrzebny aparat, komputer czy jest mozliwosc abym dostałą taki sprzet, i czy musze w rzeczywistosci otworzyc sklep internetowy czy na allegro moge sprzedawac. Prosze o pomoc, a i czy daja z dotacji na remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka12
do -dla chętnych proszę o zdjęcia z ciuszkami na meila rafalm1977@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
jeszcze raz pytam sluchajcie nie iwecie jaki numer w wolce ma hala turecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z WLKP
witam.to topik dla mnie....poczytałam i potwierdzam-jest zle. jest tak zle,ze zastanawiam sie ad franczyza, czy czyms podobnym. moze akurat trafie gdzies w necie na właciwa osobe... otoz oferuje w centrum duzego miasta własny przytulny butik,ktory wiele lat swietnie prosperował z markowa odzieza dla dzieci. branza juz mi obojetna. moge sprzedawac nawet ...no własnie,nawet nie mam pomysłu na cos w zamian....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpexiara
meeja where are you:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
jestem jestem co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Sklepowa nie wiem co to za dotacja, ale ja brałam z UP i nie można było brać na żadną działalność prowadzoną przez internet ani na remont, tylko na środki trwałe. A skąd chcesz wziąć dotację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Num hali tureckiej w Wólce to Eacc 1/2/3 zależy o którą ci chodzi ale głównie kieruj się nazwą EACC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
do sklepowa PROSZę ZMIEŃ NICK, bo ludzie pomyślą że piszę do samej siebie Co dotwojego problemu to musisz się dowiedzieć konkretnie w twoim UP bo na pewno każdy urząd ma odmienne zasady co do dotacji ja mogłam przeznaczyć tylko 10% dotacji na remont i 20% na towar ale koleżanka w pobliskiej miejscowości mogła wydać 100% na towar także najlepiej się dowiedz u siebie, bo inaczej pokierujesz się radami z tego forum a zasady u Ciebie mogą być inne ps. komputer raczej powinnaś dostać, co do aparatu to nie jestem pewna- to zależy jak się oni ustosunkowują do sprzedaży przez internet pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
do jagoda wielkie dzieki myslisz ze jest tam po co jechac? bo sama sie zastanawiam jak dotad jezdzilam tylko do gluchowa i ptaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×