Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

czarodziejka mała" Owszem zacięło się. A wiesz dlaczego???? Bo tutaj nikt nic nie pisze konkretnie. Żaden przykład nie pada tylko wszystko ogólnie i czekają na cudotwórcę co im da radę na sukces. Nie da rady. :-) Pokaż mi jakiś tutaj topik w którym ktoś rzeczowo i konkretnie zadał jakieś szczegółowe pytanie i szukał konkretnego rozwjązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonik
do klejnocik szkoda :-( ale chyba masz racje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja nie rozumiem czego Ty oczekujesz tutaj na kafeterii? Czy po prostu ze swoją firmą masz problemy i chcesz wiedzieć jak wyjść z tego na prostą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka a jaki napój masz na myśli? bo jeśli chodzi o alkohol to nic z tego! :-) jestem abstynentką!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
do salonika, żadna z nas nie prowadzi salonu z sukniami ślubnymi z tego co wiem, musisz szukać gdzieś indziej. Nie pomożemy Ci bo nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salonik dam ci radę wejdź sobie na to forum: http://pie-pl.org/index.php?option=com_kunena&Itemid=65&func=showcat&catid=16 załóż nowy temat. ale opisz dokładnie o co ci chodzi na pewno nie będziesz miała "1000" :) odpowiedzi, ale na pewno jak ci ktoś odpowie i to z sensem i konkretnie. Spróbować zawsze warto. Jak widzisz sam to się przekonałaś jakie zasady panują tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Każde miasto, miasteczko, wieś jest INNA i to co może nie udać się np: w Białymstoku, będzie doskonale funkcjonowało w Szczecinie. Nie chcę komuś radzić próbuj, bo nie wiem czy to dobra rada, nie znam żadnej z Was, nie wiem gdzie mieszkacie, jakie macie zaplecze finansowe, czy ktoś Was wesprze duchowo i może finansowo, na co jest zapotrzebowanie w danym regionie, co chcecie sprzedawać, jakie macie podejście do własnej firmy i do życia. To jest trudne poradź mi!!!!! Nawet bardzo trudne. Do pewnych wniosków trzeba dojść samemu, tak jak w moim przypadku. Mogę tylko jedno napisać, wszystko tylko nie sklep z odzieżą, ale tak piszę nie tylko ja. O tym pisałyśmy już wiele razy tylko trzeba przeczytać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
wiecie co glowa mnie napiatala to za duzo teraz nie napisze ale jedno czym sie ja ze swojego doswiadczenia podzielilam to tym ze mam problem w zamawianiu duzych rozmiarow np.bielizny ,gorsetow ,pisalam o zbyt wysokich cenach oferowanych pzrez hurtownikow i wciskanie pelnej rozmiarowki kiedy to pytam tylko i wylacznie o r.XXl,czyz to nie sa konkretne wiadomosci? wg mnie sa ..tylko nie dostane tu pewnie pomocy w tej kwestii bo chyba nie zglosza sie tu hurtownie ktore mi dopomoga w moim problemie outletArena tak chce kupowac dobry markowy towar a gdzie ja napisalam ze chce go za 20 zl!? wiem ze za dobre rzeczy trzeba placic,tylko ja narazie nie trafilam na takowy i wcale nie oczekuje ze kupie go za bezcen,wiec wiesz...... Na temat Ptaka czy Gluchowa sie nie wypowiadam bo nie zaopatruje sie tam ale faktycznie sporo osob tu sie pytalo bo przeciez nasze forumowiczki tam jezdza po towar ale nie chca sie najwyrazniej dzielic wiedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Skoro klejnocik Ci się to forum nie podoba to przejdź na forum, które reklamujesz! Nie rozumiem po co się tu męczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka mała Ja jestem bardzo długo na prostej :-) i nie mam żadnych problemów na tym forum nie oczekuje niczego. Po prostu obserwuję ludzi jak sobie radzą na początku biznesu i zastanawiam się dlaczego popełniaj ą tak wiele podstawowych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
klejnocik rozumiem ze to twoje forum i zachecasz? no moze poczytam choc widze ze tam malo wpisow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
Klejnocik! Generalnie piszesz sensownie, ale mało użytecznie. Ja rady dawałem, choć pod innymi nickmi, ale nie o to tu chodzi by sie przerzucać, czy dałeś radę czy nie. Zaczełeś coś pisać, w miarę sensownie ale żadnych konkretów nie dajesz. O co ci właściwie chodzi? Urządasz reklame jakiegoś forum.Twojej biżuterii to napewno bo inaczej byś nie dawał wpisu o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
hurt to najczęściej jest cały pakiet od S do XL itp. Pamiętam, że sama byłam zła jak chciałam rozmiarówki, a tu niektore "romiarówki" były rozkompletowane, bo ktoś chciał np: tylko L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Z tego co pamiętam to bielizna zawsze była w pełnym pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Czy to ma być konkurencja dla kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka e-jedna
outletArena ten link twoj sie nie otwiera,mozesz podac adres strony twojego sklepu czy tam hurtowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no to powiedzcie mi skad sprzedawcy ze sklepami o rozmiarach XXL maja towar w takich duzych rozmiarach,chyba nie kupuja pelnej rozmiarowki i nie wybieraja z tego tylko XXl a reszte gdzie uplynniaja? nie chodzi mi przeciez ze chce konkretnie np. wybrac tylko r.L...a widze na allegro ze ludzie maja swietne rzeczy w r.XXl iwiekszych,skad je biora? zaczynam watpic aby w naszych krajowych hurtowniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
cos tabl.na bol glowy nie dziala,musze sie isc polozyc :( zegnam sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-cinka TO NIE JEST ŻADNE MOJE FORUM :-) nie dać się Jakie rady? Komu? na jaki temat???? Przecież tu nikt nie porusza żadnego konkretnego tematu? Uwierz mi ja na pewno nie będę miała korzyści z tutejszego forum jeśli chodzi o sprzedaż biżuterii zresztą napisałam że to tylko moje hobby. Jeśli miałeś na myśli reklamę to nią nie jestem zainteresowana. Ani sklepu ani forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Na pytanie skąd kto ma towar to raczej trudno będzie Ci uzyskać odpowiedź, raczej tym się ludzie nie dzielą i ja to rozumiem doskonale. Kiedyś było kilka miejsc z dużymi rozmiarami na Ptaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Gdyby Cię nie interesowała reklama to u dołu w stopce by tego nie było wcale, a tak podbijasz posty i może akurat ktoś coś kupi, popatrzy. Ja zaglądałam i niewiele tam jest. Tutaj dużo jest kobiet więc może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka mała wiem ze starasz się myśleć logiczne :-) ale w moim przypadku akurat mi na tym nie zależy czy ktoś z tego forum coś kupi czy nie. chodzi mi o całkiem coś innego bo masz rację nikt nić nie robi bez powodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
e-cinka, jeśli chodzi o duże rozmiary, to mogę Ci powiedzieć, że z dobrym markowym towarem możesz mieć na pewno problem. Niestety jako hurtownik przyznaję, że z takimi rozmiarami to i my sami mamy problem. My specjalizujemy się głównie w odzieży włoskiej oraz greckiej, maksymalny rozm. 44 (i to jeszcze zaniżony). Sklepy, które sprzedają odzież w rozm. XXXL itp. tak na prawdę sprzedają rzeczy marek "no name" i podejrzewam, że w Ptaku taka odzież można dostać. Ja sama bardzo ubolewam nad tym, że niestety firmy takie jak Fracomina, Guarapo itp. nie sprzedają odzieży w rozm. powyżej 44. Mogę Ci jedynie doradzić, spróbuj znaleźć kogoś kto sprzedaje taką markę jak 2BIZ - specjalizują się w większych rozmiarach. a taka e-jedna : http://picasaweb.google.com/OutletArena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Tak logiczne myślenie..., w jednym poście reklamujesz dwie rzeczy, obce forum i biżuterię, którą sprzedajesz od niechcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Piękna, oryginalna i niezwykła biżuteria wcale nie musi być droga. Zapraszam do siebie na stronę: http://klejnocik.com/ A jak chcecie do mnie pisać to będzie mi bardzo miło. GG: 19890284 lub e-mai:l zapytaj@klejnocik.com ----- a to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nienawidzę tak pisać, ale to bym nazwała potocznie "rżnięciem głupa". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka, nie masz racji po prostu nie występuje nigdzie anonimowo. jak kogoś interesuje kim jestem to proszę bardzo. Czarno na białym, W zdecydowanej większości forumowiczów co zabierają tutaj głos nic nie wiadomo konkretnego kim są i co robią naprawdę. (oczywiście, że maja prawo do anonimowości, ale to już odrębna sprawa), Ja po prostu tego nie lubię. Lubie wiedzieć z kim rozmawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
dziekuje outlet-Arena :D wiem ,ze u nas z tym problem i Ty to potwierdzasz,znam nazwy wielu swietnych firm dunskich XXl jak Zizzi,Fransa,Zazar,friendtex,Veto,Deluca i wiele innych,teraz mam pustke w glowie i nie pamietam wiecej nazw jak rowniez bardziej znanych angielskich firm tez jest w XXL tylko w naszych hurtownaich ktore tych firm maja ciuchy sa poprostu "przesiane" i znow tu musze powiedziec ze oprocz hurtu sprzedaja w detalu to i nie dziwne ze w hurcie nie ma nic szczegolnego,a takie te firmy "krzak"-nieznane raczej na allegro maja male wziecie ale moze powinnam zobaczyc osobiscie na tym Ptaku moze jednak? bo widzisz Arena r.44 to trudno nazwac odzieza duza to zaledwie r.S w duzej "puszystej numeracji" czyli dsla mnie odpada...to se pomarudzilam...acha doskonale rozumiem ,ze nikt dobrych kontaktow nie sprzeda :P ,takie zycie deszcz lunal i glowa mnie przestala bolec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×