Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość privat
moj adres to privat00@interia.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
I jak kochani sierpień? Ja raczej zarobek będe mieć nie wielki:( Ale cóż czekam września. Wczoraj kupiłam trochę jesieni, zobaczymy czy coś ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotinia
Witam drogie Panie...tak siedze i czytam i czytam tu i az mnie gwa boli tyle tu wszystkiego. A ja chcialabym sie dowiedziec cos konkretnego czyli A B C otwarcia wlasnego sklepu lub jak tu wolicie BUTIKU z odzieza. Od czego mam zaczac? wlasna dzialalnosc zalozyc lokum szukac jak tam te papierkowe rzyczy po urzedach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANApoczatkujaca
witam jak tam sierpien u mnie fatalnie dziewczyny co kupujecie na jesień płaszczyki już? sweterki? kiedy chowacie lato? co wam teraz idzie? u mnie o sukienki cały czas pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Oj, dzisiaj to chyba posprzedawane- odkad otwarłam pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
U mnie podobnie- sukienki, sukienki i jeszcze raz sukienki. Reszta lezy i czeka na swoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza stopa....
oj dziewczyny, jak pytają i chcą kupować sukienki to sprzedawajcie te sukienki:):):) najważniejsze aby obrót był. A na inne rzeczy przyjdzie czas. fotinia.. moim zdaniem najważniejsze abyś znalazła odpowiedni lokal. Jeżeli nie porzebujesz dofinansowania u UP to inne formalności załatwisz w dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
do fotinia z mojego doświadczenia rozpoczęcie działalności wyglądało tak: 1.lokal 2. wpis do ewidencji działalności w Urzędzie Miasta 3. wizyta w skarbówce 4. ZUS no i w sumie tyle PS. u mnie dziś też deszcz, także ruszyła kolekcja jesienna w przewadze płaszczyki przeciwdeszczowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takich problemów. Biżuteria jest sprzedawana zawsze. Wiele jej sprzedają w wszelkiego rodzaju BUTIKACH łącznie z biżuterią dla nowożeńców. Najważniejsze ażeby była oryginalna i po przystępnych cenach. Wysyłam ją przez pocztę za darmo i nie pobieram VATU to już oszczędność dla kupującego około 30% dzięki temu jest jeszcze bardziej po konkurencyjnych cenach, więc moje hobby się kreci dobrze dla samej mojej przyjemności.:-) Po drugie właśnie z tego powodu, że traktuję to jako hobby to moje klientki stają się moimi znajomymi piszą do mnie i wymieniają swoje upodobania jak również polecają mnie swoim znajomym. Taka "szeptana" reklama jest najskuteczniejsza i nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
ble ja tez mam butik i tez slabo ciagne w czercu otworzylam pierwszy miesiac byl super bo nowosc a teraz mimo dobrej opini u klientek to sprzedaz spadla 200-300 zł.dziennie a nawet czasem mniej powiedzcie mi dziewczyny czy jest jeszcze cos takiego jak ptak gluchow tuszyn tylko gdzie indziej i jak to wyglada slyszalam o pradze ale nie wiem czy warto tam jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
ha i pada tragedia ten rok jest cholernie zlym rokiem mam nadzieje ze sie jakos wszystko rozkreci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
U mnie juz przestalo ale chyba ludzie pozostawali w domach. Moze jutro nadrobia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda jak leje to ludzie siedzą w domach dlatego alternatywna sprzedaż internetowa jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIVA DZIEKUJE:) KLEJJNOCIK MOESZ NAPISAC SWOJ EMAIL? POZDRAWIAM WSZYSTKIECH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
** Witamy wszystkich forumowiczów ** Zapraszamy serdecznie na nową dostawę. W ofercie same ciekawe i oryginalne rzeczy Zapraszamy do obejrzenia przykładowej galerii : http://picasaweb.google.com/106776245483574101867 Pytania prosimy kierować pod adres: outletarena@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.d.u.l..k.a
jak oglądam zdjęcia rzeczy z hurtowni typu "outlet" to rozumiem dlaczego wasze sklepy tak szybko padają, w większości są to rzeczy których przecież po wielkiej wyprzedaży nikt nie chciał kupić!!!!!, a już nie wspomnę aby na nowo sprzedawać je z porządnym zyskiem. może i się trafiają perełki ale to raczej rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.Wlasnie znalazlam to forum i pomyslalam ze moze otrzymam tu jakies wskazowki, porady,bo jak widze co poniektorzy prowadza swoje interesy,maja na pewno o tym duuuze pojecie.Tak bardzo mi sie marzy wlasny maly ,mini butik z odzieza,bizutera sztuczna...ale chcialabym zapytac ,poradzic sie w pewnej kwestii a mianowicie otwarcia .Chcialabym to zrobic na osiedlu obok jest market ze spozywka,ciucholand,cukiernia , typowe sklepiki na osiedlach.Ale niestety nie ma typowego sklepu z ciuszkami takimi jak sa na placach na przyklad. ...i tak pomyslalam ze moze by to poszlo?-jak myslicie , czy ciucholandy sa przeszkoda Sporo babeczek sie kreci,mlodych studentek..dookoloa nowe osiedla sie buduja. Ciekawe jakby to wygladało.Bede wdzieczna za wszelkie opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻOŁTA FREZJA
Dziewczyny czy jadąc po towar zamykacie sklepy czy wskakuje ktos z rodziny lub znajomych . Ja chcąc wyjechac po większa partię zakupów musze zamykać sklep. Ciekawa jestem jak to u was wyglada. Nie mam nikogo kto mógłby stanac za mnie niestety. Dlatego taki wyjazd wiaze sie z "podwójna stratą - koszt paliwa i dzienny utarg takim oto sposobem jestem 500 zł do tyłu. Z tego powodu zaczęłam szukac blizej siebie hurtowni ale niestety to nie takie proste. Pozdrawiam i życze dużych utargów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam.Wybieram się na Głuchów w najbliższy pątek po dłuższym czasie i nie wiem czy jest już towar wczesno jesienny tzn sweterki ,kurteczki itp czy jeszcze resztki z lata????? Nie chcialabym jechac na darmo (2 x 400 km). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
żółta frezja ja mam pracownice 2 razy w tygodniu i w tych dniach jezdzę po towar. Faktycznie zamknięcie sklepu wiąże się z pewną szkodą, może posadz mame, koleznake?? Ja jak nie miałam pracownika sadzałam mamę. Czy możecie mi powiedzieć jak u was sierpień, bo to już końcówka. W tym tygodniu u mnie coś tam drgneło, ale generalnie jest to chyba najgorszy miesiąc w tym roku (i luty tez był taki). Jest tak mało ludzi, że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
U mnie jeśli chodzi o sierpień to juz moge napisać że bedzie to jak narazie najlepszy miesiąc. Oczywiście daleko jeszcze do tego co bym chciała, nadal jestem niezadowolona z obrotów szczególnie w sklepie stacjonarnym, choć ostatnio w nim się troszke ruszyło, może pomogla wywieszka ze sklep jest do wynajecia i ludzie wchodza i sie pytaja czy sklep bedzie zlikwidowany ? Pewnie mysla ze likwidacja i moze cos kupią "'zadarmo" w zwiazku z likwidacja. O dziwo dużo chetnychna sklep w tej lokalizacji, kazdy zauważa ze nie bedzie trzeba robic remontu tylko odrazu sie wprowadzac no a ja sporo w remont włozyłam i pieniedzy i czasu i nikt mi tego nie zwróci. Ale to dobrze ze znalazl sie odrazu chetny który od 1 paxdziernika chce wejsc na moje miejsce, nie bede musiała czekać 3 miesie z wypowiedzeniem umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
rzeczywiście super to forum... kopiuj i w klej wypowiedzi klejnocika z kafeterii i zero ludzi ...fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
andulka>>>>>>>>>> uwazam tak samo ,niestety hurtownie outlet sprzedaja tak marny towar...... ale co sie dziwic jak widze Pania prowadzaca hurtownie ze na allegro sprzedaje co lepsze ciuchy -tak jest w hurtowni mwj z wawy czy jakos tak to brzmi......sorki outletArena ale to prezentujesz na podanym zdjeciu nie zacheca do kupna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza stopa....
andulka, e-cinka...myślę, że macie dużo racji. To właśnie Polska. Hurtownicy zamiast handlować hurtowo zajmuą się detalem bo zawsze mają mało. To samo producenci, zresztą nie tylko w branży odzieżowej ale też w każdej innej. Poza tym mam wrażenie, że wielu "hurtowników" wcale na to miano nie zasługuje i nie mają pojęcia co właściwie słowo hurt oznacza. Trzeba mieć właściwie dużo szczęścia (tak szczęścia bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć) aby trafić z lokalizacją, towarem, cenami itd. Klienci są kapryśni, nieprzewidywalni a czasem po prostu niegrzeczni. Mam dużo cierpliwości ale takich, którzy tylko marudzą i gderają po prostu nie cierpię. Obserwuję wiele firm sprzedających "końcówki kolekcji" na Allegro i powiem Wam, że takie małe żuczki jak my nie mamy szans z nimi. żadna z nas nie jest w stanie wstawić np. 1000 albo więcej rzeczy a to nic nadzwyczajnego. Sama już nie wiem czym handlować... Sierpień u mnie był niezły ale tylko niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no wlasnie ,producenci ,hurtownicy sprzedaja po tak niskich cenach na allegro,ze male szanse aby z nimi konkurowac,pytalam w kilku hurtownaich to podane ceny do hurtu sa naprawde wysokie, w porownaniu do tych jakie oni oferuja na allegro...a ja jestem zainteresowana wlasnie sprzedaza na allegro..odechciewa sie.....do tego jesli jestem w hurtowni zainetresowana tylko i wylacznie duzymi rozmiarami bo na taka sprzedaz sie nastawiam to oni robia trudnosci-chca zeby kupic pelna rozmiarowke.....a ja nie potrzebuje malych rozmiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
ja wybieram sie dzis w nocy do gluchowa ale zastanawiam sie nad ptakiem bo wydaje mi sie ze sa tam faktycznie troche drozsze rzeczy ale bardziej ekskluzywne wiecie moze co zauwazylam ze jak przywoze troche podrob to baby wiecej przychodza i kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×