Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Maria30
Witam wszystkich! Ja też jestem nowa na tym forum i mam nadzieję. że mi pomożecie. Mam zamiar otworzyć sklepik z ciuszkami, co nieco już wiem na ten temat ale pozostało parę pytań i proszę Was o odpowiedz oczywiście w miarę waszych możliwości. Czy w Wólce nie ma problemu z otrzymaniem Faktury i czy płacicie tam gotówką czy można karta? W jaki sposób ustalacie za jaką cenę będziecie sprzedawali towar, sami o tym decydujecie czy są jakieś zasady? A co z papierami Zusy itp. sami to robicie czy macie księgowego który się tym zajmuje bo ja myślę o księgowym. No i kiedy należy kupić kasę fiskalną? Sporo tych pytań ale liczę na wasze odpowiedzi. Aha jeszcze jedno czy w Tuszynie i Głuchowie też jest sprzedaż hurtowa czy można na sztuki kupować. Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Maria 30 oto odpowiedź na część Twoich pytań - jesli nie masz pojęcia o księgowości - zatrudnij księgowego - to jest koszt rzędu 200-300 pln - on ci wszystko policzy i tylko dostaniesz kwoty jakie masz płacić na zus czy do skarbówki, - jesli chodzi okase fiskalną - twój obrót w danym roku kalendarzowym musi osiągnąć 40 000 pln. Wtedy masz 2 mce na zakup i wprowadzenie kasy fiskalnej - za pierwszą kasę skarbówka zwraca 90 % ceny netto kasy. - jeśli chodzi o tuszyn głochów - tak tam tez jest sprzedaż hurtowa, wystawiaja faktury - ale z fakturą zawsze płacisz jeszcze VAT lub pół watu - w zależności od dogadania się. - ceny - ustalasz sama - ale wg mnie najpierw zrób rozeznanie ile kosztują podobne rzeczy u ciebie w pobliżu sklepu To Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn zoriętowanych :) dziewczyny proszę podajcie mi gdzie w Wólce kosowskiej znajdę fajne rzeczy dla dzieci - ale raczej nie chińskie tylko tureckie, lub w ostateczności chińskie ale takie lepsiejsze. Mam zapotrzebowanie a z Wrocławia daleko i nie chce się pchać na darmo. Jak oni tam maja czynne w soboty i niedziele ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Hej dziewczyny. I fajko Ja byłam w Tuszynie i na Ptaku i dokładnie takie samo odniosłam wrażenie.Nasi "krajowcy" kompletnie nie przygotowani do sezonu. Do domu wróciłam z kasą. Nowy towar mieli tylko made in china i turky.porażka. nie ma towaru nie ma zarobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma fajną księgowa
ja ma fajną księgowa . gdyby ktoś chciał moge podać namiar, dziewczyna prowadzi wszystko przez internet , ze specjalnej strony drukuje się gotowe dokumenty, odpowie na wszystkie pytania, płaci się jej 100 zł miesięcznie tylko , bardzo sympatyczna i kompetentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria30
do noemi_d Bardzo dziękuję za odpowiedz fajnie, że można tu liczyć na kogoś doświadczonego. Teraz staram się o dotację z UE mam nadzieję że się uda i ruszę z interesem o ile dobrze wyjdzie biznes plan. Może wiesz jak go dobrze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria30
Jeszcze jedno pytanko. Byłam na stronie Wólki i przeglądałam ten towar który oferują czy do podanych tam cen trzeba doliczyć vat czy są podane z vatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkar13
Witam:) Wólka w niedziele zamknięta a w soboty tak około 14 zaczynają sie zbierać i najlepiej być na miejscu do około 7.30 bo pózniej ciężko zaparkować:(( A co do cen u chinczyków to trzeba doliczyć vat. Pozatym przy kupnie odzieży dziecięcej trzeba patrzeć na metki żeby niebyły typowo chinskie i jaka wszyta jest rozmiarówka bo u nich to np rozmiar 110 to u nas będzie z 86!!!! Pozatym jak pisałam wczesniej to można trafić super ubranka i niedrogie tylko trzeba się tam nieżle nachodzić:)))) Mi najbardziej odpowiada hala 2,3. Po stronie Tureckiej niebywam bo mają drożej,a sklep mam w biedniejszej dzielnicy i musze mieć tanie ciuszki:)) i dodam że od dwóch miesięcy handlując ciuszkami z Wólki niemiałam żadnej reklamacji , miło patrzec jak mały szkrab slicznie wygląda w dresiku a mamuski szczęśliwe że kupiły niedrogo i jakościowo dobre:))))Pozdrawiam kolorowych snów życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kamilkar dziękuję za odpowiedź, rozumiem,że 7,30 w sobotę to mus - co niestety oznacza,że tuszyn trzeba zaliczyć w nieddzielę... ehhh. Ja tez mam sklep, gdzie sprzedają się rzeczy i tańsze i droższe. Podejdę zatem i do tureckiej części. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała23
Czy ktos orientuje sie jakie sa ceny w łódzi, czy po prostu prosto do Włóki bo jest najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZTKUJACA
WITAM ponownie jak u was wrzesien u mie kiepsko i to bardzo narazie sprzedają mi sie torebki ale ciuchy nie za bardzo Mam już sweterki żakiety grubsze ale cieniutko Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻOŁTA FREZJA
wrzesień nie zapowiada się może rewelacyjnie ale jestem dobrej myśli . Zdesperowana jakie u ciebie schodza torebki ? Ja myslałam , ze do szkoły to pójda listonoszki a tu zoonk. sprzedałam moze 3 średniej wielkosci torby w panterkę . Dziewczyny powiedzcie mi jaka mare narzucacie na torebki żeby nie przesadzić a żeby się dobrze sprzedawały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chętnych
Dziewczyny jeżdzę po ciuchy do Włoch, mogę część odsprzedawać w hurcie ( zwróciłby mi się koszt wyjazdu ).Jeśli jesteście zainteresowane to proszę o info. zawsze możemy się dogadać. Jest to odzież damska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda23
witaj czy mozesz podac do siebie jakies namiary z ta odzieza włoską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chętnych
kropelka55@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda23
a masz mozliwos wyłania zdjec ciuchow na emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla chętnych
Oczywiście,że tak. Właśnie robie fotki,a jutro jade po kolejny towar i wracam w środe. Daj nmiar na siebie, wyślę coś na pewno, napisz co Cie interesuje ( ale to może już na maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda23
juz ci wysłałam emaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria30
Witajcie ja też jestem zainteresowana ta odzieżą z Włoch wieczorem napiszę do Ciebie maila ze szczegółami.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do mloda 23 i Maria 30 ) Jaka odzież was interesuje podajcie wasze e-maile podam wam namiar do kumpla który przywozi towar bezpośrednio z Mediolanu i Paryża Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda23
to moj email evcia201@wp.pl dzieki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Witam wszystkie Panie i PanaMuflona:)) mam właśnie prośbę o namiary na dobrą odzież włoska i francuską. wasze doświadczenia bardzo mi sie przydają.Mam pytanie,czy ktoras z Pań kupuje towar w Tarnowskich Gorach wGwarku? Do Łodzi nie jezdże i mam problem z zatowarowaniem.Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Acha,podaję mój adres ,gdyby ktos był uprzejmy podać ciekawe kontakty handlowe:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria30
do Muflon82 monika_lawa@tlen.pl Jeśli Twój kolega posiada jakieś fotki to chętnie zobaczę a może ma jakieś perfumy,kosmetyki, torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie ( cała trójka ) a czy któraś była w Maximusie w hali E - ostatnio często tam bywam otworzyło isę sporo nowych stoisk z odzieżą itp ponieważ wszycy tam uciekli z zamkniętego stadionu 10-lecia w Warszawie ! - może i tam znajdziecie coś ciekawego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Witam:) Bardzo przepraszam,nie podałam adresu,właściwie nie zdązyłam,bo moj kot wlazl na klawiaturę i poszłooo. Bardzo proszę Muflona o kontakty na adres:bozenka997@gmail.com. Jak zawsze pozdrawiam wwszystkich i życzę wszystkiego dobrego:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Ja tez porosze o namiary na nowości z Mediolanu i Paryża iwona.fajka@vp.pl Może nie trzeba będzie gnać przez 1/2 Polski do Głuchowa czy Tuszyna po to by wracać z kasą , a nie z towarem bo nie ma nic na czym klienci ( a coraz bardziej wybredni wkońcu placą i wymagają) zawieszą oko. Usiądę w ciepłym pokoiku włączę net i pooglądam w ciszy skpokoju nowości bez stresu, nie przespanych nocy dokonam przelewu i niech się ktręci. A Tuszyn i Głuchów niech okupują detaliści kupując" POLSKĄ" odzież po przystępnych cenach.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria30
Pytanie do doświadczonych w tym biznesie! Czy można w sklepie sprzedawać towar zakupiony bez faktury? Co robicie z towarem który zostaje z poprzedniego sezonu? Pozdro:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka Style
witam cieplutko:) właśnie otworzyłam swój sklepik z odzieżą i potrzebuję zatowarować sklepik, do Tuszyna , Głuchowa mam daleko (jestem z Trójmiasta), więc prosiłabym o oferty hurtowe ( wraz ze zdjęciami), szczególnie odzież dziecięca i młodzieżowa, torebki i dodatki:). Jestem zainteresowana również ofertą z Włoch, Paryża, -bardzo proszę o oferty pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję mój e-mail: emkastyle@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×