Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość marwa
JAGODAX2 Ja szukam odzieży dzieciencej w bardzo dobrych cenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Moj e-mail marwa3576@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są nawet w mojej alejce są conajmniej 3 a jest tanio bo już sama dla własnych potrzeb kupowałam jak będę miała ich wizytówki to napewno prześlę ci kontakt.A dla tych którzy myślą że w ten sposób reklamuję swoją firmę są w błędzie nie mam nic wspólnego z odzieżą i dlatego też możecie liczyć na szczere odp i nie bać się że kogoś oszukam.A jeśli chodzi o kupowanie w wólce kosowskiej pełnych rozmiarówek to owszem tak jest ale zależy jeszcze gdzie na tureckiej hali 1 wcale nie trzeba kupować od s do xl można wybierać i marudzić są sklepy w których jest typowa "chińszczyzna" ale są też tacu którzy mają ciuchy "włoskie"w rzeczywistości to turczyzna ale można znaleźdź naprawdę dobre wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwa już wysłałam maila.Powiedzcie mi czy teraz rzeczywiście tak jest że handel spadł czy ludzie tylko tak gadają i marudzą jak to Polacy?Jesteście tu anonimowi więc spokojnie możecie pisać nie pytam o wasze utargi miesięczne tylko tak na oko albo procentowo.zastanawiam się sama czy nie otworzyć butiku z odzieżą w lato ale najgorszym problemem jest miejsce dobry punkt to połowa sukcesu a niestety mieszkam i brałam pod uwagę miasta niedaleko mnie ale wszędzie stąd ludzie jeżdża albo właśnie do wólki/Maximus/Janki itp i cały czas myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
Zaczęłam się zastanawiać nad przeniesieniem mojego butiku do mniejszej miejscowości i w związku z tym chciałam się Was poradzić. Czy przy umowie najmu lokalu na czas określony jest możliwość wcześniejszego wypowiedzenia? Dodam, że w umowie nie ma żadnej wzmianki na ten temat, ale jest napisane, że jeśli czegoś nie ma w umowie to podlega Kodeksie Cywilnemu. No to chyba mogę dać 3 miesięczne wymówienie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jagodax2 są stoiska z biżuterią w Wólce Kosowskiej? Chyba kiedyś widziałam kilka, ale pamięć może mnie mylić. Interesują mnie szczególnie kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Twoja umowa na czas nieokreślony nie była dobrym rozwiązaniem. Musisz dojść do porozumienia z właścicielem/właścicielką lokalu. W Twoim przypadku termin 3 mc nie obowiązuje (mogę się mylić) i na tej podstawie nie rozwiążesz umowy, jeśli się nie dogadacie będziesz musiała płacić, aż do czasu wygaśnięcia umowy, w tym wypadku sąd przyzna rację właścicielowi lokalu. Także moim zdaniem nie możesz wcześniej wypowiedzieć umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka xd
witam dziewczyny co myślicie o wspólnym wyjeżdzie po towar ..koszty po połowie i jedna1drugiej może coś doradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są sklepy z biżuteria w hali dokładnie 8 sama w jednym pracuje więc spokojnie mogę ci pow że możesz przyjechać.ale musisz sie nastawić że w biżuterii hurt zaczyna sie mn od 100 i teraz jeszcze nowych rzeczy nie ma październik wtedy już przychodzą dostawy zimowe.jak jesteś dobra klientka to na dzień dobry mogę zaproponować ci ładny rabacik.skontaktuje sie ze mną mailem justice1987@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpexiara
Mam zamiar otworzyc z przyjaciolka maly ciucholand na targowisku w wawie. koszty wynajmu odchodzą, poniewaz budka w ktorej bedzie sie znajdowal jest wykupiona na wlasnosc. Bardzo prosze o opinie czy taki interes sie oplaca, skad brac najlepszy towar itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MEEJA Witam handluje duńską odzieżą b.young dranella. trochę fransy i vilii.Idzie kiepsko.Mam sklep 3 lata i coraz gorzej.A tak wogóle to co raz gorzej jest upolowac dobry i ładny towar.Hurtownie sprzedaja w pakietch i kupuje sie kota w worku.Ostatnio kupiłam outlet z quelle ale nie ma szału.U brania mam tanie prawie po cenach zakupu bo duzo egzemparzy wisi od poczatku sklepu i nie moge juz na to patrzeć.Dlatego zastanawiam sie aby spróbowac jeżdzic sama np.do Wólki kosowskiej i sama wybierać a ze nie bedzie to duńskie to trudno .mój mail 2.bb@gazeta.plPozdrawiam i zycze od nowego miesiąca duzych utargów.I prosze o te namiary w Wólce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Lumpeksiara Moim zdaniem jak masz własny lokal to się spokojnie opłaca. Pod Wawą jest masa hurtowni, wystarczy poszukać, pojeździć jaki towar będzie Ci odpowiadał. Hurtownia TMJ w Serocku jest fajna i zaraz przed nią po prawej stronie jeszcze fajniejsza, w wawie na arkuszowej nie kojarze nazwy itp.śl Ciuchland zawsze pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Beatrycze wysłałam Ci maila:) ja teraz kupiłam bardzo fajny towar vero mody i jak narazie ładnie schodzi. Też się zastanawiałam nad wólką ale boje się popsuć sobie opinie. Dużo babaek do mnie przychodzi bo jest coś innego niż we wszystkich sklepach na około a jak wsadze chinszczyzne to boje się że się rozczarują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpexiara
dziekuje za odp. problem jest tylko taki, ze zaraz obok jest drugi ciucholand ale bardzo marny... ja mam do dyspozycji mala budke i zastanawiam sie ile kg tygodniowy trzeba zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Mała budka? oznacza ile metrów? To wszytsko zależy czym chcesz handlować, czy nie sortem czy sortem czy cream? Jak masz pytania pisz na marziz@interia.pl postaram się pomóc na tyle na ile będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oznacza to cream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
a kto pyta? bo jak ktos kto ma zamiar otworzyc lumpeks a nie wie co to cream to oznacza ze nawet chwili nie poswiecil na zorientowanie sie w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ciuchy to w cale nie trzeba kupować na wólce chińszczyzny są sklepy w których naprawdę są fajne rzeczy tylko trzeba poszukać.Wiadomo że jak wchodzisz do hal Wietnamskich to tylko to tam jest i ciągle to samo ale wystarczy zoriętować się gdzie co innego możesz kupić i warto bo ceny nie są aż takie wygurowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
jagodax2 Bardzo dziękuję za informację odpisałam na e-mail :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę już czytałam mam nadzieję żę Ci się przyda informacja.Pisałam wcześniej ale widzę że nikogo to nie zainteresowało a chciałabym znać punkt widzenia innych.Myślę nad otworzeniem swojego butiku z ubraniami damskimi chociaż nie nastawiam się konkretnie tylko na to ale głównym problemem jest lokalizacja otóż te miejsca które brałam pod uwagę chyba nie bardzo pasują ponieważ z każdego z nich jest blisko właśnie klientom do wólki kosowskiej,maximusa i innych w tym też targowisk a tak jak wcześniej pisałam to miejsce jest połową sukcesu jak myślicie??Znając życie nie podpowiecie mi czym się kierować głównie z wyborem lokalu bo to akurat to cazrna magia dla mnie.Ostatnio ciągle myślę czy nie postawić wszystkiego na jedną kartę i zacząć żyć na własny rachunek a nie ciągle u kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Jagoda Ja mam co prawda sklep z outletem ale inne w moimi mieście to tylko i wyłącznie maximus i wólka. Jestem 25 km od maximusa i kobitki wolą iść do sklepu, przepłacić ale mieć komfort zakupu, nie łazik po halach i się błąkać. Wiem bo same mi to mówią. Zdają sobie sprawę że jadąc same mogłyby kupić taniej, wiedzą że to tawar z wólki czy maximusa ale najzwyczajniej w świecie jest im wygodniej iść na miejscu do sklepu. Oczywiście trafią się zapewne też takie co po skarpetke same pojadą ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
jagodax2 Tak sie zastanawiałam nad Tobą i doszłam do takiego wniosku, że może poszukasz między swoimi klientami wolnego lokalu czasami ktoś rezygnuje po sąsiedzku i będzie wolny lokal i wtedy wskoczysz na to miejsce, ja też uważam, że dobre miejce to jest pół sukcesu. Zacznij szukac to nic nie kosztuje, a może coś sie trafi :) Czego bardzo serdecznie życzę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam niby mam miejsce i za wynajem nic bym nie płaciła miejsce jest w Raszynie budynek na wysokich piwnicach i wtedy taką piwnicę trzeba byłoby wyremontować ale nie do końca zawsze to trochę do przodu.zgadzam się z tobą ale jeszcze wychodzę z założenia że wolałabym zarabiać na czysto u siebie 2000 tys niż u kogoś.jeszcze tylko muszę się sprecyzować co dokładnie chciałabym w nim mieć bo pomysłów sporo ale najgorzej z wykonaniem.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpexiara
cream to odziez sortowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
Dzięki czarodziejko za odpowiedź, niestety potwierdziłaś moje obawy z resztą nie tylko ty ale również Pani z biura nieruchomości... ale będę gadać z właścicielem, może akurat jakoś się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumpexiara
a mam jeszcze jedno pytanie. poniewaz istnieje taka mozliwosc, ze bede mogla jezdzic do Niemiec po odzież uzywana to czy ktos moglby mi powiedziec jak to sie odbywa itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała23
Witajcie! Jestem nowa na forum, czytając wsystkie opinie zaczełam sie zastawiac czy to oby dobry interes tn sklep z odzieza, bo zastanawiam sie nad otwarciem sklepu z odzieza choc jeszcz nie wiem w 100 % co dokłanie chce sprzedawac, czy odziez damska, meską, czy dziecieca, sprawa jest taka mam swoj lokal we własnym mieszkaniu, tzn narzyczonego wiec koszty czynszu i pracownia odpadaja bo sama mam zmiar w nim sprzedawac, i tak czytajac o dotacjach wyczytałam ze moga co miesiac jeszcze dopłac i za "niby" wynajem loklu, czy ktos moze mi doradzic czy to dobry interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fajka
witam! Byłam na głuchowie (24.08.2010)i odniosłam wrazenie że nasi krajowi producenci o nas poprostu nie dbają.mam u siebie rynek i handlarze o ciemniejszej karnacji wyprzedzaja naszych producentów.Na Głuchowie wiekszość wyprzedaży letniej odzieży a na ryneczku kolorowi mają kurtki i sweterki.....i czym tu handlować,na czym zarabiać ,za co robić opłaty ręce opadają. Czy macie też takie wrazenie ?????? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi osoby już posiadające butiki z odzierza damska tak mn ile trzeba mieć pieniędzy żeby zatowarować sklep na sam początek chodzi mi o odzież wiosenną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×