Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość sezon zimowy
Dzięki za odpowiedź, chciałam się wybrać do Wólki po zimówkę, ale jeszcze trochę poczekam skoro mówicie, że nie ma nic fajowego, bo szkoda by było jechać prawie 400km w jedną stronę na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do was czy w wólce lub Ptaku czy Tuszynie podawane ceny są ostatecznymi, czy do każdej ceny należy doliczyć jeszcze vat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zaczęłam przygodę ze sprzedażą szmatek damskich niecałe dwa tygodnie temu , pierwszy dzień katastrofa , nic nie sprzedałam , potem trochę lepiej , ale szału nie ma proszę o podpowiedź co się fajnie sprzedaje , mam ubrania damskie mam trochę outletu i trochę rzeczy z Załęża myślę o wyprawie do Tuszyna , ale nie wiem czy warto pozdrawiam serdecznie wszystkich Sprzedających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
do jagna26 1) ceny nie są ostateczne, zawsze można targować jak wszędzie. Ponadto zależy od kupowanej ilośći towaru. 2) oczywiście podawane sa ceny NETTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na naszą stronę www.vogahurt.pl jesienna kolekcja już w sprzedaży pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie Sorki z góry za glupie pytania ale jest to moj poczatek czy to ze nie bede na Vacie ma znaczenie za jaką cene bede kupować towar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gajek
znacie hurtownie w ktorych mozna zakupic kurtki i plaszcze Escandelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny próbuje znaleść jakieś fajne spodnie do mojego butiku... Oglądałam w Wólce i Maxinusie ale niestety te spodnie wyglądają dość oklepanie w Ptaku znalazlam fajną firme o ile sie nie myle "Cash" spodnie sprowadzane z Turcji, podobaja mi sie też spodnie z Waggona tylko nie mogłam ich znaleść w ptaku. Znacie jakieś fajne firmy spodni ??? Mam adres dość fajnej hurtowni w Bydgoszczy jeżeli był by ktoś zainteresowany ... wysyłam na mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
A czy ktoś był w Jaworznie w tych nowych halach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Zapomniałam dopisać, że chodzi mi o odzież dziecięcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, od jakiegoś czasu śledzę waszą dyskusję i jestem pod wrażeniem waszej życzliwości. Dlatego zdecydowałam do was dołączyć. Prawie 2 miesiące temu otworzyłam stoisku w domu handlowym w dużym mieście (nie galeria). Najpierw miał być outlet, jednak zdecydowaliśmy się z mężem na rozmiary od 44. Niestety, cudów nie ma! W dużych miastach jest taki wybór, że ludzie już sami nie wiedzą co chcą. Staram się nie zniechęcać. Może któraś z was wie gdzie można znaleźć fajną odzież w większych rozmiarach. Jeśli chodzi o "Ptaki" to czy tam jest naprawdę taki ogromny wybór. Mam wrażenie, że na wszystkich targowiskach jest to samo i to dość ograniczonej ilości. Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do aniaMi ) Witam Jeśli interesują cię atrakcyjne fasony sukienek w rozmiarach : 44, 46 , 48 - więcej zdjęć mogę podesłać na e-mail. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagner
zobaczcie na towww.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagner
zobaczcie na to www.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllenna
Może ktoś podpowiedzieć czy turcy w Głuchowie są ??? mają zimowe kurtki??w której alei?? i czy ceny są przystępne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szukam importerów ,hurtowników odzieży Zara. bershka:)))) Chciałbym nawiązać współprace:))) proszę o kontakt na arto7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Byłam dziś na giełdzie, utarg u nas ok. U osób innej narodowości odzież typowo jesienna: apaszki, swetry, bluzki z długim rękawem, grubsze sukienki, cienkie kurtki, a u Polaków lato w pełni: krótki rękaw, letnie sukienki itd. Tylko nieliczni mieli coś konkretnego na jesień. Patrząc na to wszystko to nie wiem czy handel przetrwa, ponieważ Chińczycy, Turcy, Rumuni są wszędzie i to z mega tanim towarem, na który jest zapotrzebowanie. Szkoda, że nikt tego nie ograniczy. Na pewno gdybym była chinką czy turczynką to sprzedawałabym 5 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłaby któraś zainteresowana kupnem ciuchów Atmosphere i H&M? Likwiduję stoisko bo szkoła znowu mi się zaczęła a nie wiem co z tym zrobić. Są to typowo końcówki modeli np balerinki lub trampki. Ale także mam trochę bluzek z długim rękawem Atmosphere - Denim. A koszulki z H&M są niezwykłe i w polskim sklepie nie można takich kupić. Więcej informacji na mailu. marta9022@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania
oryginalne męskie sztruksy z Pierre Cardin , cena rynkowa ich 220 zł , cena hurtowa 65 zł brutto, minimum zakupu 10 sztuk, dwa kolory, z metkami , i tunki C&A w trzech kolorach po 16 zł brutto , w razie zainetresowania proszę o podanei emaila wyśle zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o składanie ofert ładnej i modnej odzieży z Turcji i nie tylko malina22_@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te wszystkie posty i zastanawiam sie gdzie jest popełniany bład ... I doszłam do wniosku ze te całe outlety to pomyłka ... Znam te wszystkie marki RIVER, BERSHKA , h&m, itd... Mieszkałam w Dublinie 5 tal wiem jak wyglądają tam posezonowe przeceny , to co zostanie po takich przecenach jedzie od pl do outletów... Co najgorsze ludzie myśla ze jak juz jest wszywka Bershka to juz musi byc jakosć : NIEKONIECZNIE !!!! Zaraz wam wytłumacze dlaczego ... Jestem zakupoholiczką, przez to mieszkając i pracując w Dublinie co 2 dzień chodziłam po sklepach, towar wiec znalam na wylot. Znałam jakośc matriałow w tych sklepach i wierzcie mi ze w czasie przecen towary dostarczane były zdecydowanie gorsze. Było to widoczne gołym okiem. Polityka tych firm poległa na zamydlaniu oczu kupującego metką. Oczywiście cześc towaru była faktycznie posezonowa lecz zaliczala sie naprawde do nielicznych sztuk. Bardzo łatwo sie o tym przekonałam poprzez to ze wiekszosć tych rzeczy nie widziałam na oczy wczesniej a jednak na przecenie sie pojawialy a z jakoscia tez pozostawialo wiele do zyczenia. A pozatym oprócz metki są jakieś trendy mody obowiazujace a co do rzeczy z poprzedniego sezonu .... hmmm sami soie odpowiedzcie wiec do rzeczy... odzież outlet wcale nie jest super, nie tylko z Irlandi ale z pozotalych krajow jest taka sama polityka. Ostatnio pojechalam do Torunia i Bydgoszczy zobaczyc jak tam odbywa sie handel. Odwiedziłam zarówno małe butiki takze outlety i powiem szczerze ze markowa odzież tak naprawde nie jest warta zachodu. W pewnym Outlet przeglądając rzeczy nie znalazlam nic co byloby warte zachodu ... Bede stawiala raczej na modna odzież moze z Turcji prawdopodobnie troche z Chin ... Wazne zeby miec towar na każdą kieszeń czyli zarówno mieć jakieś np. ladne i tansze spodnie jak i lepsze droższe dla bardziej wymagajacych klientow. Możecie sie ze mną nie zgadzac bo przecież kazdy może mieć wlasne zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam do sprzedania możesz mi podesłać na maila jakieś zdjęcia tych tuniczek betina110@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy w Wólce lub Tuszynie jest większy wybór niż np. w Katowicach na Załężu jeżeli ktoś był ostatnio w Wólce , czy sa jakieś fajne rzeczy na jesień pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gajek
w pelni sie z Toba zgadzam,tez mam podobne spostrzezenia ... regularnie odwiedzam pewne sklepy i znam ich towar na wylot,nagle pojawiaja sie wyprzedaze i na sklepie pojawiaja sie towary ktorych wczesneij nie bylo ,skad je wytrzasneli nagle ,budza zastrzezenia nie tylko co do jakosci materialow...wogole to te markowe ciuchy w sklepach czesto nie sa wcale lepsze niz chinszczyzna i to prawda ze do nas do kraju sprowadza sie odpady z zza granicy-szumnie zwane outletem :o..porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do betina10 w wólce bylam i byly naprawde fajne tuniki, sweterki, bluzki, koszule, kilka kutrek, Mam pytanie co do chińskich sweterkow bo co niektóre byly nawet fajne jak jest z jakością tych ubrań bede miala dużo reklamacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Co do jakości to bywa z tym różnie, mało kupowałam u chińczyków, niektóre rzeczy były bardzo ładne i ładnie wyglądały nawet po 20 praniu, a niektóre np: poncza rozleciały się na sklepie i to dosłownie. Chciałam je powiesić, a kawałki materiału zostały mi w ręku... a tak ładnie wyglądały. Zależy na co trafisz. Muisz sama brać do ręki materiał, sama go oceniać, czasami na pierwszy rzut oka widać, że to tandeta. Przede wszystkim jest to towar tani i klienci raczej powinni się z tym liczyć, że nie są to rzeczy na kilka sezonów. W sumie z chińszczyzną jest podobnie jak z drogimi rzeczami, jak się trafi, tak samo można krótko ponosić rzecz za 800 zł jak i za 20 zł, zwłaszcza, że prawie wszystko szyją teraz w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Ponawiam pytanie czy ktoś był w Jaworznie, albo koło :) bo dokładnie nie wiem gdzie to jest na tych nowych halach chińskich, jeżeli tak to napiszcie czy warto jechać, chodzi mi o odzież dziecięcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×