Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
Betina nie wiem po co przysyłasz mi te moje slowa na e-maila, i śledzisz mnie w sieci , prosze więcej do mnie nie pisać z takim czymś bo zgłoszę na policję prześladowanie i pomówienia na forum , które tu wywlekłaś. Ode mnie się Pani więcej e-maila nie doczeka, dodałam Panią do czarnej listy, żegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Do meeja U mnie podobnie w tym miesiacu. Pierwsza polowa naprawde swietna sprzedazowo, a od jakiegos tygodnia 2 dni dobre, reszta klapa... i tak do tej pory. Nie wiem co to sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak
Betina, jeżeli zapłaciła pani za towar i go nie otrzymała, to powinna pani zgłosić fakt na policję,zwłaszcza ,że sprzedawca ,na którym ciąży wyjaśnienie sprawy ,jawnie umywa ręce. policja zajmie się tym z urzędu. jezeli zna pani więcej takich faktów ,to proszę o tym także powiadomić policję. obowiązkiem policji jest przyjecie kazdego,nawet błahego zgłoszenia. jeżeli uznają,że nie nastąpiło przestępstwo,czy wykroczenie ,to cię o tym powiadomią na piśmie. radzę także byś wydrukowała całą korespondencję z ta firmą ,to na tym forum także i razem z dowodem zapłaty oddała na policję. praktycznie to ty masz nawet obywatelski obowiązek zgłoszenia podejrzenia przestępstwa,zwłaszcza,że chodzi o firmę. nie przejmuj się regulaminem tego sklepu, bo nad nim stoi prawo i to policja,a potem ewentualnie prokurator i sąd zdecyduje co i jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Czy jest ktoś zainteresowany spodniami jeansowymi damskimi marki DIESEL (głównie model CROSSIM) w cenie 25 zł/szt/netto? Z góry piszę, ze zostałe małe rozmiary czyli 24; 25; 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zamierzam otworzyć sklep z ciuszkami, od dłuższego czasu śledze to forum i wiele rzeczy się od was dowiedziałam. Mam lokal na oku i właściciel chce 1500 zł netto za czynsz. Prosze was o opinie czy to dostępna cena? Nasze miasto nie jest duże ale podobno tak stoją ceny. Ujade na ciuszkach żeby opłacić czynsz, zakupić nowy towar i mieć jeszcze coś na rękę? Bardzo się boję tego wszystkiego ale jestem zdecydowana i nie odpuszcze tak łatwo. Mam doświadczenie bo pracowałam kilka lat w ciuchach i wiem czego ludzie szukają. A le jakieś dobre słowo od Was dodało by mi troche motywacji. Z góry dziękuje za opinie . Mój mail anezob1@op.pl jeśli macie ciekawe oferty to przesyłajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensowna87_85
SZUKAM: -konkretnych hurtowni odziezy meskiej - damskiej/dodatków itp. firm zarówno firmowych jak i "no name" -hutrownie znajdujące sie w Pl orazza granicą (państwo bez różnicy) ALE hurtowni które podają wczesniej katalogiect. - nie bd kupowac kota w worku:) do "psłuchajcie dziewczyny..." BŁAGAM o informacje na teramt hurtowni:) moj mail: kasia_bbb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi powiedzieć czy nocny handel w ptaku odbywa się z poniedziałku na wtorek, czy z wtorku na środę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam dzis
A ja byłam dziś w Wólce, niby jest masa towaru,ale tak szczerze mówiąc to wszyscy mają to samo, identyczne kurtki, swetry, płaszczyki( do płaszcy miałabym wiele zastrzeżeń- kiepski gatunek, ciekawe jak to wyglada po np. deszczu) Oczywiście mozna coś wybrać,ale bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wydaję mi się,że w tamtym roku towar był bardziej różnorodny a w tym sezonie jest wszędzie to samo, ja jak jadę to nie mam co kupić a w tamtym roku miałam problem co kupić bo tyle tego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam dziś
Zgadzam się, w zeszłym roku za każdym razem miałam za mało kasy na towar,a teraz przywożę część bo nie mam co kupić. Byłam dziś z koleżanką i przeżyłam szok patrząc jak Ona robi zakupy( wiem,że handluje tańszą odzieżą, bazarową i torebkami) kupiła 200 torebek i twierdzi,że jej to wystarczy na 2 tyg. to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
to tylko pozazdrościć takiego handlu...a ta koleżanka to ma sklep, czy na bazarach handluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam dziś
Handluje na bazarach, wiem,że ma 3 punkty. Może to nieładnie, ale jej bardzo pozazdrościłam (o ile mówi prawdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoHappy
Dziewczyny! Wczoraj bylam w nowej Hurtowni LK stock w Radomiu, mają super rzeczy, markowe- wloskich firm i meskich Tommyego. Często mają nowe dostawy i na prawde ceny nie są wygorowane jak na ten gatunek i te marki. Za 2 tyg wyruszam po raz kolejny- 250 km ale oplacalo sie... Znacie moze jeszcze inne hurtownie tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Proszę o informację na mail. Zainteresowanym wysyłam najnowszą ofertę na włoskiepłaszcze. Super ceny, świetne modele. Kontakt- voga@onet.eu zapraszam www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy ktoś może mi powiedzieć czy nocny handel w ptaku odbywa się z poniedziałku na wtorek, czy z wtorku na środę?" Z wtorku na środę, ale nie wiem o której, bo jeszcze nie byłam w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do aleksam powinnaś się leczyć chyba bardzo ci sie nudzi moze lepiej sie zajmij praca a nie sledzeniem zycia innych , fascynujące" Uwierz mi, że mam co robić, jednak gdy mam do czynienia z takim jawnym cwaniactwem, to chciałabym ustrzec jak najwięcej osób przed wpakowaniem się w bagno... To ciekawe, że mój ostatni post z linkami gdzieś zniknął ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jeśli cwaniactwem nazywasz postępowaniem zgodnie z prawem polskim to gratuluje poziomu i inteligencji , , prawo jest po stronie sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulenkaosw
maprosze nadesylac oferty odziezy butow wraz z cennikami i zdjeciami ;) agulenkaosw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę na ptaku też odbywa się nocny handel? wszystkie hale są otwarte? Nigdy o tym nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
z tego co wiem to w nocy jest tylko Tuszyn, natomiast ptak to tylko w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
z tego co zapisalam w swoich notatkach z wyczytanych tutaj info to w Tuszynie odbywa sie nocny handel z wtorku na srode po polnocy a rozkreca ok.2ej a jak w innych miejscach noca to nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
aleksa zniknal twoj post bo KTOS dal go do skasowania...lepiej sobie skopiowac wazne INFO nim strony poznikaja .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"naprawdę na ptaku też odbywa się nocny handel? wszystkie hale są otwarte ? Nigdy o tym nie słyszałam" Tak, jak pisałam, nigdy nie byłam w nocy w Ptaku, ale słyszałam, że się odbywa. Od jednej hurtowni dostaję zresztą sms-y powiadamiające o nowych dostawach, w których pisze: zapraszamy od godz.3.00. Słyszałam też, że w nocy odbywają się dostawy do hurtowników, więc raczej muszą być wtedy na miejscu. Na pewno nie wszystkie boxy są w nocy otwarte, najlepiej pytać się swoich dostawców od której otwierają. "aleksa zniknal twoj post bo KTOS dal go do skasowania...lepiej sobie skopiowac wazne INFO nim strony poznikaja ....." To znaczy, że Pani Kasia działa:) Ale jak to jest, usuwają posty na czyjeś widzimisię, przecież podałam tam tylko ogólnodostępne linki sklepów Eurolifestyle - tak ku przestrodze. Nie wiedziała, że na tym forum panuje cenzura?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
najpierw udowodnij komuś zę to robi a potem pisz moze co ja mam w dupie to co piszesz, bo prawo jest po mojej stronie i tylko to sie dla mnie liczy , a nie cudze widzimisie, i to co ktos chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
to se miej w dupie ...odczep sie kobieto tak aleksa kazdy moze podac cos do skasowania do moderatorow a oni usuwaja bez opamietania chyba nie wdajac sie w szczegoly...duzo tu kasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
na szcżęście forum nie jest Twoja wlasnoscia ani niczyja inna jest publicznie dostępne wiec daruj sobie teksty wmoja strone bo nie długo skasuja caly wątek za takie chamstwo , wystarczy zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
no to sobie mozemy wzajemnie poujadac ,wolno ,co nie????? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×