Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

"ble, ble, ble..." To nie do Ciebie Betka, sorry:) Ale ciekawe jestto, że ktoś pisze, że ma u d..., a jednak komentuje. Ja pozostawiam to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
dobra ide pakowac paczki dla kijentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nawet tutaj już sie podszywaja dobre , i watek ktoś zgłosił do usuniecia wreszcie ktos zrobi porzadek tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak już się podszywasz matole to weź pod uwagę że ja nigdy nie robię błędów ortograficznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
spoko aleksa :D mnie to nawet bawi.......ale ktos ma stresiora ho,ho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
na pewno nie ja , sprzedaż mi wzrosła w te dni , bo mi nazwę firmy dobrze pozycjonuje i podbija dzięki waszemu bzdurnemu pisaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
od matolow zaczynasz wyzywac...to sobie zapisz ze to od ciebie wyszlo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
niech ci wzrasta ja ci nie zaluje ...to po cos zglosila swoje linki z forum do usuniecia ,hmmmmm! toz to byla super reklama albo antyreklama ,hmmm...sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja nic nie zgłaszałam, a matoły to bylo do podszywa mojego nicka , jakoś problemów ze sprzedażą nie mam, zwróciłam już dzisiaj kasę dwóm klientom, 1 paczka się znalazła , jestem na czysto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja-ja -mam zapisane
gdyby temat znikl bo ta go da do skasowania to ja mam skopiowane wszystko z tej wymiany pogladow wiec spoko,zalozymy nowy temat i nie uciekniesz od problemu,pamietaj jest jeszcze betina! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ten temat mnie nie interesuje juz , dostalam pismo z firmy kurierskiej ze oni zawinili dla mnie sprawa zamknięta , reszta klientów miłych i grzecznych , którzy nie dzownili z awanturą dostali kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja-ja -mam zapisane
juz zaczyna zacierac slady i zglosila temat do usuniecia....przed prawda nie uciekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja nie muszę uciekać, i nic zgłaszać jestem czysta i zgodna z polskim prawem , od początku do końca, mogę nawet napic się kawy z policjantami znów jak przyjdą, i pokazać im paragrafy i papierek , i sprawa trafi jak zwykle do kosza do umorzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja-ja -mam zapisane
ACHA JAK ZWYKLE..BO TY JESTES SPECJALISTKA OD TEGO.....WSZYSTKO JASNE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że nikt nie dostał zwrotu pieniędzy, ani żadna paczka się nie znalazła (tak szybko? - przecież miało to trwać 3 miesiące!), bo po prostu tych paczek jeszcze nie wysłałaś... To takie moje przeczucie, albo widzimisię - jak kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie trzeba być specjalistą wystarczy poczytać ustawę o handlu na odległość i jeden paragraf z niej wykorzystywać i nic nikt nie może mi zrobić osobie sprzedającej, takie mamy fajne prawo mądre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bo reklamacja trwa sobie nadal , ale wykazałam się dobrą wolą dla miłych klientów, którzy cierpliwie czekają, a ci co się upominają i drą na mnie nic nie dostaną i tyle , i zwróciłam im kasę bo miałam dobry dzień na zarobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja-ja -mam zapisane
mozesz sobie wkuc na pamiec caly Kodeks trzeba jeszcze go umiec interpretowac a z tym u ciebie do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no ja akurat nie mam z tym problemów, przerabiałam już takich "bezczelnych " klientów którzy się domagali zwrotu bo poczta zgubiła , i chałę dostali nawet wizyta policji nic im nie pomogła, przyznali oczywiście rację mnie i sprawy umarzali, a w sądzie to samo jedna rozprawa i odrzucony pozew , niestety prawo to ja znam z każdej strony , ja za cudze problemy nie myślę i nie płacę jak nie chce , no chyba że klient jest naprawdę fajny i sympatyczny i wiem że wróci, takto nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kwit
od kuriera juz masz ze betinie wyslalas ,jakies potwierdzenie ze wyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
oczywiscie ze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kwit
to co znalazl sie? a wyslalas jego kopie betinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dostalam pismo z firmy kurierskiej ze oni zawinili " "bo reklamacja trwa sobie nadal " Przeczysz sama sobie, zresztą wszystko, co tu wypisujesz to jedna wielka ściema i krętactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
co tam slychac betino? odezwij sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nic nie przeczę , dostalam pismo na podkładkę żeby mieć spokój a reklamację ze zwrotem kasy rozpatrują dalej sobie , nic nie znalazłam, dostałam tylko papier na którym jest napisane zepaczki zaginęły i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a po co mam wysyłaś nic nie muszę nikomu wysyłać nie mam takiego obowiązku ani najmniejszych chęci, tym klientom którym uznała za stosowne, bo byli dobrze dla mnie oddalam kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do eurolifestyle w sprawie tych klientów, którym Pani podobno zwróciła kasę ? w jedynej rozmowie telefonicznej jaką udało mi się z Panią odbyć (podstępem z mojej strony -udawałam klienta który chce coś kupić,telefon odebrany na rzekomym urlopie po jednym sygnale) powiedziała mi Pani , że zginęły cztery paczki i tylko moja była zapłacona a tamte za pobraniem moje pytanie jest , czy mimo , że jest Pani stratna na towarze to jeszcze zwraca Pani klientom pieniądze , których jeszcze nie wpłacili ?????? jeżeli tak to chyba sama zamówię coś jeszcze za pobraniem u Pani ................ a tak przy okazji nie rozumiem oporu proszę podać mi numer reklamacji i sprawa może się wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj juz sobie kobieto-bo kazdy juz wlasciwie chyba zrozumial i mysle,ze potrafi wspolczuc ci poziomu jaki soba reprezentujesz.osobiscie dziwie sie tym uprzejmym i sympatycznym klientom,ktorym w ramach laski za to ze jeszcze wroca...w dniu...dobrego utargu dajesz blogoslawienstwo zwrotu ich wlasnych pienirrdzy-osobiscie za to co proponujesz-co odzwierciedla twoj wlasny poziom nie dalabym ci nawet ...jalmuzny co mowic o wlasnym zarobku-po to zeby dac sie....wykpic daruj sobie kobieto,bo to co robisz...powoli staje sie nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji nie jestem bezczelna mogę wszystkim przesłać kopię moich maili wysłanych do Pani w żadnym ni byłam bezczelna i zacytuję j od Pani "Witam tak paczka została wysłana, zaraz bede w firme i bede wysyłać numery listów kurierskich." numeru nigdy nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×