Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
i nie wykorzystuj znajomośći w kolporterze chyba że chcesz kogoś znajomego pozbawić pracy , bo jak sie dowiem ze kolporter komukolwiek udostępnił sprawy mojej firmy to następnego dnia zajmie się nim policja , więc nie rob komus niedzwiedziej przysługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreletrele
Upominanie się o swoje nie jest prześladowaniem.Tu policja i prokurator jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kwit
do butki>>>>> jak to nie wiesz gdzie sie mozna kasy pozbyc,wczytaj sie dobrze a bedziesz wiedziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
sprawę tej pani co mnie pytała o Ciebie właśnie zgłosiłam do biura zarządu Kolportera w Kielcach , z prosba o dyscypinarne ukaranie za pytanie o prywatne sprawy firmy , zrobiłaś komuś mega prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
Boze widzisz i nie grzmisz! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytam o sprawy Pani firmy ,bo guzik mnie to obchodzi , tylko o reklamację na moje NAZWISKO !!!!!!, która podobno jest złożona i proszę mnie przestać zastraszać ,grozić policją i prokuratorem nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem jaki Pani sobą reprezentuje proszę podać mi numer reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na marginesie , paczka rzekomo wysłana i rzekomo zgubiona nie jest prywatną sprawą firmy dotyczy bezpośrednio mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
koleżanki niech Pani zapyta co mnie wypytuje emailem, właśnie drugi raz jej odpisałam, i mnie przepraszała że pyta , napisałam jej że trochę teraz za póżno bo zarząd w Kielcach już jest powiadomiony o jej zachowani , peszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sa ludzie,ktorych lepiej byloby nigdy nie spotkac na swojej drodze.... ...swoja droga...juz bardziej optymistycznie...prawdopodobnie bede miala dojscie do zrodla oryginalnego D&G-moje Panie trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kwit
mnie interesuje watek co to za klienci eurolifestylu co czekaja na towar od lipca i wcale ale to wcale sie nie upominaja :D ,moze Pani napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Mamy prosty przykład jak niektórzy ludzie stanowią zagrożenie dla samego siebie i dla innych. P.S. Szkoda, że tu nie można do wypowiedzi puścić w tle piosenki "jesteś szalona". Idealny podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Betina kiedy pójdziesz na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
no nie mogę ale durna baba z tej eurokupadupa! żenada! chyba lubi robić zamieszanie. Nie ma się pewnie biedna czymś zająć, z kim pogadać to chociaż na forum uda jej się zaistnieć. Żal mi Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie ja zaczęłam temat , i jeszcze prywatnych znajomych nasyła na mnie z firmy kurierskiej , ciekawe co jeszcze Pani wymyśli żałosnego , niech już Pani lepiej zgłosi sprawę na policję bo to b nudne, mam jednego policjanta w domu , chce Pani od razu zgłosić, nie bedziemy marnowac papieru od razu umorzy sprawe do kosza ., bo list z firmy kurierskiej juz widzial, mozemy od razu zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a kwit czekają na towar dziecięcy z przedzamówienia dziecięcego, na razie dostali 1/4 podziękowali i czekają dalej spokojnie, to moi stali klienci , i nie widzą żadnych problemów w opóżnieniach, a zawsz eskłądają zamówienia na minimum 2-3 tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
Czyżby eurolifestyle zaczęła straszyć koneksjami rodzinnymi z policjantem? strach u dupy, desperacja, a nuż pokrzywdzony się przestraszy i odpuści,na policje nie pójdzie. POKRZYWDZONA ,nie ma się czego obawiać,policja czeka na takie zgłoszenia ,bo sprawa łatwa i statystyki się poprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
ja też dopinguje koleżance: na policje z euro...kupą!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
niech idzie przekona się jakie prawo mamy w Polsce powodzenia :D to sprzedajacy ma zawsze racje w handlu internetowym jeśli wyslal i ma powtierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
płyta ci się zacięła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
na taką tępotę to nic innego nie mozna powiedzieć :D , Betina dawaj tą policję bo się nudzę, a potem powiedz koleżankom kto miał jak zwykle rację , i że sprawę umorzyli , pospiesz się tylko bo niedługo wyjeżdżam do rodziców na dłużej na leczenie i panowie policjanci pocałują klamkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
czarodziejka racja - ona ciągle to samo - srutututu. A każdy z niej się śmieje!:) Proponuję, ponieważ nie jest zgodnie z prawem zakazane (to forum publiczne, otwarte) porozsyłać z tą rozmową linki do znajomych a ci dalej do znajomych i niech się wieść rozniesie na temat tejże wspaniałej firmy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
rozsyłaj , że postępując zgodnie z prawem nie zwróciłam kasy żal.pl :D buhahhahaa , dawaj już , niech się jeszcze ktoś pośmieje z waszej prostackiej głupoty i nieznajomości przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
ale nie wiem, czy się pośmieją z takiego podejścia do klienta:), świetna reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
gdyby Betina tutaj nie napisała to by pewnie dostała kolejną paczkę, a tak chała za chamskie zachowanie nawet sąd mnie nie zmusi do zwrotu :D :D nauczymy Pania szacunku , i znajomosci prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejną paczkę ? chyba pierwszą , bo ona nigdy nie wyszła , tak samo jak nie ma żadnej reklamacji w firmie kurierskiej proszę już zakończyć dyskusję z Panią Euro...................... na policję na pewno się wybiorę pozdrawiam wszystkich i życzę miłego handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
firma kurierska nie miała prawa panią informować o czymkolwiek , więc niech pani nie baja więcej bbo to żałosne , i lepiej niech się Pani do tego nie przyznaje bo wyciąganie takich inforamcji poufnych skonczy sie dla koleżaneczki sprawa w sadzie wystarczy juz ze straci prace, bo wlasnie rozmawialam z dyrektorem kolportera w Kielcach , moze Pani jej przekazac pozdrowienia i pomoc szuikac nowej pracy , dopilnuje zeby ja za to zwolnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
niby za co mieliby zwolnic kobiete ktora w imie dobra swojej firmy chce wyjasnic reklamacje od klientki? :D to wrecz jej obowiazek a ty masz przeciez to w nosie ,przeciez ona nie pyta o nr twojego stanika czy nr buta tylko o nr przesylki...... a nie jest to poufna informacja ,ale Ty i tak tego kobieto nie pojmiesz bo traktujesz to swoja miara :o......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mylisz się właśnei ze jest poufna rozmawiałam z centralą w Kielcach i pani z Gdańska juz jest za to na wylocie , nikt nie ma prawa wtracac sie w sprawy mojej firmy jesli ja nie wyrazilam na to zgody a juz na pewno nie firma kurierska , załatwioe ja za to ze pytała do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×