Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość według
mam przesłać na forum kopie listu przesłanego do mnie abym potwierdzała, dodana opinię na temat pani firmy? tam jest podany też Ip komputera , ja niegdy nikogo nie pomawiam, ale nie lubię być wykorzystywana, a ja nigdy z panią nie współpracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
prosze mnie nie obrażać bo ja pani nie obrażam ale najlepsza widzę pani obrona jest zawsze atak, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nardzo chetnie udostepnie Pani moje IP moment tylko sprawdze jakie mam prosze sobie porównac 61.112.118.1. to jest moje IP, i na pewno nic nikomu nigdzie nie wykorzystywałam i nie używałam, jeszcze wiem co robie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
ja się nigdy nikogo nie czepiam bez przyczyny ale jak dostaje takiego emaila i to czarne na białym o kogo chodzi , to mam prawo się wkurzać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
proszę sobie sprawdzić IP jestem stuprocentowo pewna że to nie ja , więc neich najpeirw Pani sprawdzi co mówi, bo ja wiem co robię, a że mieszkam sama wieć nikt nigdy nie dotykałam mojego kompa, wogóle pól dnia nie miałam dziś internetu , więc nie wiem kiedy miałabym to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
prosze pokazac tego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
email jest z wczoraj, a dokładnie 22 listopada 2010 01:50 a kogo mam się czepiać jak pisze dziękujemy za dodanie komentarza sklepu Hurtownia Eurolifestyle do naszej bazy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam ofertę od "mam do sprzedania" czyli od eurolifestyle, niestety nie jestem zainteresowana kupnem, widzę tu trochę letnich rzeczy, a mnie najbardziej interesują same zimówki, zresztą bałabym się cokolwiek kupić od Pani - po tym wszystkim co tu przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
z jakiego IP? prosze napisac ? przeciez to widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
ok, oto kopia emaila: Wiadomość wysłana za pośrednictwem serwisu KupTanio.pl - katalogu sklepów internetowych Witaj! Dziękujemy za dodanie komentarza sklepu Hurtownia Eurolifestyle do naszej bazy. Aby aktywować wpis kliknij na poniższy odnośnik: http://www.kuptanio.pl/aktywuj-komentarz........ Adres IP komputera z którego dodano wpis: 78.8.109.67 -- Wiadomość została wygenerowana automatycznie, nie odpowiadaj na nią - odpowiedź nie trafi do nadawcy. Jeżeli to nie ty dodawałeś sklep możesz zignorować tą wiadomość. Jeżeli otrzymasz więcej wiadomości tego typu przez pomyłkę skontaktuj się z administratorem portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to juz jest parodia, jeśli za chwile Pani nie wyjaśni tej schozfreni skłądam oficjalny pozew przeickow Pani i niech sie lepiej Pani zatsanowi bo fałszywe oskarżenia to jest 5 lat wiezienia , ma Panbi czas do 21 na sprostowanie tego pomówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Adres IP komputera z którego dodano wpis: 78.8.109.67 61.112.118.1. to jest moje IP ok mój prawnik juz pisze pozew, dostanie pani 5 lat wiezienia to sie oduczy pomawiac niewinych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
no nie ma panie tupet to ja mam wyjaśniać przyszedł do mnie taki email, pokazałam go pani a pani jeszcze na mnie napada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Przeprosmy sie wszystkie, zapomnijmy o krzywdach , zacznijmy normalnie rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Pani wyjaśnia ? naywzywała mnie pani napisała ze miałam czelność użyc Pani emaila to wyjaśnimy te pomówienia sobie w sądzie , za pomówienia takie grozi 5 lat zrobie to z przyjemnoscia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to wyzej to podszyw nie mój wpis , nie wiem kto sie tu bawi ale ja nikogo nie zamierzam przperaszac , sprawa za pomowienie trafi do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
ja nie jestem właścicielem kup tanio przecież i sama sobie go nie stworzyłam, to ja mogłabym mieć pretensje a nie pani, a pani mnie straszy. Ja staram się zawsze byc ok i oczekuje tego od innych a nie pomawiam nikogo, zobaczyłam takiego emaila więc piszę, a do kogo miałam napisać jak to o pani firmie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
ja pani nie pomawiam żeby było jasne przedstawiłam emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
napisala Pani ze łamie prawo uzywajac Pani emaila to teraz zobaczy\ Pani co Pani zlamanie tymi pomówieniami, nie daruje tego bo dzisiaj mam zły dzien i jestem wściekła, akurat się wyżyje pisząc pozew sądowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pani Euo ..moze ze mnie zaden fotograf bo nie mam zadnych ku temu talentow i szczerze jest to rzecz,ktorewj sie dopiero ucze...i jak znam zycie..pomalenku sie naucze,ale co do odziezy jaka handluje-pani akurat najmniej moze miec do powiedzenia-bo widzac Pani ogolny poziom o modzie tyle ma pani pojecia co ja o fizyce nukleaznej. Wiec tak ja moge rozmawiac z Pania o odziezy jak Afrykanin z Eskimosem o sniegu. Nie ja jedna i nie jedyna sprzedaje odziez wloska i nie potrzebuje skakac ludziom do oczu,wypisywac pod anonimowymi nickami niestworzonych rzeczy czy okradac czy szkanowac dobre imie wlasnych klientow za pare groszy. Trzeba najpierw byc czlowiekiem,potem pracownikiem wlasniej firmy,potem sprzedawca ,potem menagerem a na koniec wlascicielem i zawsze nawet te najmniej interesujace drzwi-za soba-zostawic -otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
skoro podałam swój email a na drugi dzień portal przysłał mi list do aktywacji i wymieniając pani firmę to co miałam napisać, niech pani pisze jak to ma pani ulżyć, ja jestem ok, i za pytania nigo jeszcze nie skazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nikogo nie okradam działam zgodnie z prawem polskim i paragrafami takie mamy prawo w POlsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
zobaczymy ja zrobiłam screena i przekazałam prawnikowi , do złożenia pozwu sądowego o pomówienia, nikt mi nie bedzie wmawiał nie prawdy, a IP jest pewnie Pani własne, to dopiero bedzie zenada jak udwodnia ze sama Pani to dodała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz piszesz to wez napisz i na mnie-bo to co ty soba reprezentujesz kobieto to nawet z rynsztoka nie powinno wyplywac Pani robiła zakupy w mojej hurtowni , bo firma jest na męża albo zakupy robi pani Beata Skibińska. Dzwoniła ubliżając mi i wyzywając , domaga się ode mnie pieniędzy mimo wysłanej paczki, i potwierdzenia na e-mail kwitku kurierskiego. Nie polecam współpracy z tą firmą i ich sklepem. Od miesiąca jestem szykowana przez tą Panią i wyzywana , mimo że wszystko z mojej strony zostało spełnione, a paczka została ukradziona przez firmę kurierską, więc nie moja wina , reklamację złożyłam, ale tej Pani to nie wystarcza, obraża mnie , szkaluje na necie, koszmar, i to wszystko za 400 złoty. Mam nadzieję że nikt tam nie zrobi zakupów już u niej i nie sprzedawajcie jej nic , bo jak paczka zginie zorbi wam piekło z życia , za takie grosze nie warto sobie opinii psuć. PH Betina NIP 6271331870 Grzegorz Skibiński ul.Krzyżowa 25/15 41-500 Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do według Nie mów, że się przejęłaś tym jej straszenie sądami, krowa która dużo ryczy, mało mleka daje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie tym razem nie daruje bo to był szczyt chamstwa napsiać coś takiego, takiego czegoś to ja już nie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
chciała Pani zabłysnąć głupotą, ale IP nie jest moje lepiej niech Pani sprawdzi czy to nie Pani bo w sądzie będzie niezły śmiech jak powiem że pomawiala mnie pani a sama Pani to sobie dodała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według
dobra ja już daje spokój nie jestem tu po to aby się kłócić, jeżeli to nie pani to ok,to watkim razie przepraszam , ale t osoba która to zrobiła powinna się wstydzić i niech będzie to dla niej nauczką że jesli cos chce zrobic w necie to musi wiedzieć że tu jest wszystko czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym ty staszysz-sama sie nie podpiszesz imieniem i nazwiskiem-podpisujesz jakimis wymyslami-myslisz ze kogos na prawnika nie stac. Twoim szczesciem jest,ze ludziom szkoda czasu i pieniedzy na tklie ...kompromisy... spoleczne twoj jad wewnetrzny to chyba wlasnie produkt zawisci do swiata...tylko jeszcze nie zrozumialas...ze za wszystko czego nie masz zal mozesz miec tylko do samej siebie. Euro...Life...Style Co za wymowna nazwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×