Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość zabawki idą teraz
komis niestety nieczynny chwilowo xxxy obłupiła cały towar jaki był na stanie, obawiam się ze przestanie pisac na kafaterii do świąt , jak wpadnie w trans handlowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
:D No niestety przykro mi moje drogie, zmonopolizowałam dzisiaj rynek :D Lubię Was, ale też mam nadzieję że do Świąt nie będę mieć czasu aby tu pisać. Mam kilka tygodni na to aby zostać Rekinem Odzieżowym na Giełdzie i na Allegro ;) ;) Co nie sprzedam to wraca do hurtowni i wtedy możecie brać i próbować. Dostanę taką masę że na pewno wszystkiego nie sprzedam, ale lepiej mieć więcej na stanie niż mniej, wiele w wysyłce mi się nie różni. No, to tyle :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
ja przewiduje ze na przyszla neidziele to sprzedaz to wszytski rozszarpia cie na gieldzie czy tam tym rynku ;) przed swietami to ludzie maja pierdolca z przerzutką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to ładnie dobiłyście targu dziewcyzny :)))) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
no ja walczxe dopycham kartony pięć wyszło takich jak obszył po 20 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
Jak dla mnie to Pani o nicku "zabawki idą teraz" bardzo przypomina stylem pisowni eurolifestyle, cos mi tu śmierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
to jakaś obsesja już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
To nie obsesja, poprostu czuć trolem na kilometr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
no zwłaszcza od Ciebie chyba, bo sie tak tym interesujesz jakbys zycia poza bnetem nie miała typowy troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
To Ciebie wszędzie w necie pełno, to Ty wypisujesz tysiące reklam i bzdurnych postów, nawet tam gdzie Cię nikt nie chce czytać, gdzie chyba wszyscy mają Cię dość... amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
no mówiłam że wariatka z obsesją ;) biedactwo idź się leczyć bo mylisz osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
a o ty gdzie kto kogo ma dość to jeszcze nie decyduje jedna rozkapryszona lalunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
To objaw schizofrenii pisanie nonstop pod innym nickiem i udawanie kogoś innego , a przecież trollem wali na kilometr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
a co jest przymus jednego nicka, chora jesteś chyba na głowę lecz się dziecko i wyjdź z neta bo to szkodliwe tak szpiegować ludzi , to poważna choroba psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
Ja wiem że to nie twoja wina tylko twojej choroby że piszesz non stop pod innym nickiem, siejesz ferment na forum, ciągle krytykujesz innych z coraz to nowych nicków i udajesz że nie jesteś sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
baju baju ja tu weszłam tylko poczyatc nie mam nic wspolnego z nickiem wyżej tylko zwróciłamn uwage na Twój kretynizm , boze lecz się na nogi bo na głowe juz za pozno, uwazaj jak otwierasz lodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska145 ;)
Jak tak bardzo sie znowu upierasz przy swoim, to może przejdźmy do konkretów, zareklamuj swoją hurtownie zabawek i podaj jej dane łącznie z adresem :) PS. Zgaś światło w lodówce bo znowu nie zgasiłas :) Jak nie wierzysz to otwórz i sprawdź, a się przekonasz że jednak się świeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
tempa jesteś nie jestem osobą od hurtowni zabawek weszłam poczytać i zwróciłam uwagę na twój kretynizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY USPOKOJCIE SIE!!! NIE MA SENSU ZAWALAC KOLEJNYCH STRON....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
Mam pytanie do osób które kupowały odzież z Fracominy, możecie zdradzić po ile tą Fracominę kupowałyście? Tak z czystej ciekawości pytam, chcę wiedzieć czy nie przepłacam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To forum sięga powoli dna
Czytając posty niektórych osób np. pani od zabawek, pani euro itd. A juz najbardziej dziwi mnie to,że osoby tak " zapracowane " mają czas przesiadywać na forum ? nie wspomnę już o formie, błędach i słownictwie, szok ! słoma z butów drogie panie wystaje !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a co Cię dziwi? ja nie wychodzę z domu, komp mam włączony 24 na dobę, co mi za różnica jedna strona więcej jedna mniej , nie odchodzę od kompa w ogóle , prowadzę działalność internetową to gdzie mam być będąc właśnie zapracowaną, przecież Internet to podstawa , ale wymyśliłaś :D odkrywczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
Ponawiam pytanie, bo zaczyna tutaj znowu dziwnie być;// Czy ktoś sprzedaje w swoim sklepie odzież marki Fracomina? Jeśli tak to w jakiej cenie kupujecie tą markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz ze jak pieć razy
myślisz ze jak pieć razy powtórzysz pytanie to będzie mniej dziwnie ? , widać nikt nie chce odpowiedzieć , i tyle proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś odpowie jęsli będzie znał odpowiedź i zauważy w ogóle pytanie wsród tylu innych postów ze złośliwościami i kłotniami... USPOKÓJCIE SIĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Jakiś rok temu, gdy handlowałam outletem to Fracominę kupowałam w pakietach, wychodziło tak jakoś 53-56zł/szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
A ja chętnie wzięłabym w komis jakąś fajną odzież damską polskich producentów lub włoską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5-FRACOMINA
Dziękuję bardzo za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
jestes pewna ze tych zabawek nie zamowilas w niepozadanej hurtowni o ktorej byla tu mowa nie raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz ze jak pieć razy
no przecież o tym pisalam widać nikt nie miał chęci odpisywać, więc nie ma sensu powtarzać się, bo to znaczy tylko tyle co brak chęci na odpowiedź, przecież to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×