Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Dziewczyny, czegos nie rozumiem, albo cos przeoczyłam. Piszecie, że blue shadow sprowadzacie do sklepów, a przeciez w ich sklepie internetowym mozna kupic pojedyncze sztuki. Każdy więc może kupować to w necie niz drożej w sklepie. Jesli jestem w błędzie to napiszcie jak to jest. Nie widziałam tam informacji, aby sprzedawali taniej w ilościach hurtowych. Gdzie tu interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie na klientach
pewnie na klientach stacjonarnych i mówieniu im że to najnowszy szyk made in italy prosto z zagranicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringo3232
Witam wszystkich. Interesuje mnie opłacalność handlu odzieżą dziecięcą na Warszawskich targowiskach. Mam na myśli konkurencję ze strony Bułgarii oraz Wietnamu.Chciałbym zaznaczyć iż mój towar to produkty polskie lub tureckie więc trochę droższe. CZy klient bazarowy jest dla mnie odpowiedni jeśli chodzi o zasobność portfela??Czy opłacając czynsz w granicach 1500 zł jestem w stanie zarobić na utrzymanie rodziny? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakość ta sama
jakość ta sama czy turecka czy wietnamska, polskie nie są ciekawe, więc nie sądzę , ceny decydują jednak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
na stronie bs masz cos takiego jak hurt w zakladce i tam masz ceny k=hurtowe po 2 wielu klientow nie wie o stronie to raz 2 raz woli kupic i przymierzyc po 3 do ceny trzeba doliczyc kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privar
do Hania2 w sklepie maja ceny detaliczne, kupujac w hurcie masz ceny hurtowe - proste :) mozna miec wiec oferte u siebie w tych samych cenach, jaka jest zamieszczona na stronie ich sklepu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringo3232
Myślałem o tym że jeżeli Bułgara nie jestem w stanie pobić ceną to może jakością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Witam. Zapytano mnie o hurtownię queen of catwalk o której kiedyś się tu wypowiedziałam. Ja u nich towar zamówiłam jedynie raz, ok. 1 - 1,5 roku temu i nie miałam porównania czy to było drogo - dopiero teraz doczytałam się, że tak. A pisząc że było to dla mnie kłopotliwe chodziło mi o to, że nie jestem VATowcem a chciałam wziąc towar raz na próbę, więc musiałam kombinowac z kimś kto posiadał NIP unijny - i dobrze, bo dalszą współpracą z nimi nie byłam zainteresowana, ani też wejściem na VAT specjalnie dla tych szmatek... Jeżeli chodzi o Blue Shadow to ja też u nich kupuję. Nie wszystko mi się podoba, ale zawsze coś tam wybiorę. Dziewczyny, czy znacie w Ptaku stoiska z jakąś fajną odzieżą z lnu i w przystępnych cenach? Co prawda trafiłam do ZELE i MUZy ale ceny wydawały mi się nie na moją kieszeń, choc pewnie tyle się płaci za len...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hania2 Jeśli dobrze zrozumiałam o co pytasz: na samym dole strony tytułowej masz hurt, klikasz i się logujesz i masz ceny hurtowe. Te bez logowania są dla detalistów. ceny na stronie są takie same jak w sklepie... sprawdzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielizna
Witam, Drogie Panie jesli chodzi o wprowadzenie bielizny damskiej do sklepu, to jakie firmy, modele i rozmiary polecilybyscie tak na start??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres lub pospieszny
wiem, że to nie ten temat, ale być może ktoś miał styczność z tematem Czy ktoś prowadził może sklepki, w ktorym można było kupić zarówno śmieszne upominki o lekkim zabarwieniu erotycznym, jak i bardziej neutralne prezenty, typu filizanki porcelanowe, zapalniczki, wizytowniki, figurki, świeczki, długopisy itp....ogółem wszystko co może nadawać się na prezent? Chcę zaczerpnąć porady czy taki biznes ma rację bytu - w moim przypadku konkurencja jest, ale niewielka i z okrojonym tematem głównie do śmiesznych prezentów o zabarwieniu erotycznym, a do tego jest mały wybór bo są to 2 małe stoiska w marketach. Miasto ponad 60 000 tysięcy mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTERCUP
Hej :) z blue shadow świetnie sprzedawały się sukienki dzianinowe z bufkami - naprawdę fajne. w tej chwili została już resztka której chcę się pozbyć póki zima. mam pytanko z cyklu :P "wyżalmy się" czy u was też jest taki marniutki styczeń? z jednej strony się nie dziwię bo sieciówki mają już schyłki wyprzedaży i rzeczy są za grosze, ale i tak mnie to martwi pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby do marca
aby do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do lucja7 ja jestem hurtownikiem jeśli jesteś zainteresowana to napisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Queen
Witam serdecznie od 1,5 roku prowadzę sklep z odzieżą głównie w dużych rozmiarach. Niestety nie jest to łatwa działka. Kobiety nosząc rozmiar 52 chcą wyglądać jak 38, co jest niemożliwe, więc i sprzedanie im odzieży staje się momentami niewykonalne a w większości przypadków bardzo trudne. Jedynym plusem jest to, że sama jestem przy kości i często prezentując na sobie swój towar skłaniam klientkę do zakupu. Nasi producenci najczęściej zamiast szyć atrakcyjną odzież dla tego segmentu, szyją worki z byle jakich materiałów kupionych za grosze. Ani to ładne, ani dobre gatunkowo. Jeżdżę na Ptaka i Głuchów. Obecnie przywożę coraz więcej odzieży w małych rozmiarach, może ktoś mógłby mi polecić fajne punkty z odzieżą np. turecką? A może ktoś potrafi podpowiedzieć gdzie kupię fajne ciuszki w większych rozmiarach - ale takie naprawdę fajne w przystępnej cenie. Może przeoczyłam jakiegoś importera lub producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionMan
Niedawno wystartowała międzynarodowa platforma handlu hurtowego. Tam są oferty nie tylko z Polski...Na razie kilka firm ale pewnie będzie się rozwijała i ułatwi wybór asortymentu: www.fashioncentrum.net/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FashionMan
Do M_Queen - może tutaj znajdziesz coś ciekawego: www.fashioncentrum.net/wector Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_Quuen jesli to nie problem odezwij sie na maila lagriffeoutlet@gmail.com bez spacji czasem mam fajne oferty do wloskiego 54 polskie 50 . Nie wiem w jakim przedziale cenowym sprzedajesz towar ale mozemy porozmawiac....to nic nie kosztuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M_Queen
hej, a gdzie prowadzisz ten sklep ? ja tez mam w swojej ofercie duze rozmiary , i potwiedzam, babki chcą wyglądac jak 38 :) oczywiście jeszcze ciuszki w tym rozmiarze mają być łądne trwałe i tanie - a takich od polskich producentów nie ma. Jak są łądne i porządne to kosztują i to dużo. Dlatego ja staram się jeżdzić tez do ptaka , ale żadko, i kupuje u nas we wrocławiu w hurtowniach - rzeczy polskie, po parę sztuk,żeby nie wisiały niewiadomo ile. Ale tez chetnie bym wprowadziła coś niedrogiego a łądnego. Odzież chińska - zapomnij - te ich xxxl to naszxe m - l - więc i tak nic ciekawego nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odzież XXL
Witam. Zachęcam do obejrzenia mojej oferty - jest to właśnie odzież w większych rozmiarach, ze świetnych materiałów i w modnych fasonach, żadnych worków :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2274580 To jest oferta detaliczna, prowadzę także sprzedaż hurtową, ceny wówczas są oczywiście niższe. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila poczta@ciuchmax.com Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchmax ma ciuchy z
ciuchmax ma ciuchy z niemieckiego katalogu Neckerman tylko ceny ciuch kosmiczne ;) niezły biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia37
hej chce importować odziez z istambułu może mi ktoś pomóc jak to wygląda jak zalatwić odprawy jakie to koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia37
a może ktoś tam jeżdzi i mógł by mi pomóc mam sklepik od listopada jeżdże na ptaka ale mam zamiar bezpośrednio sprowadzać towar z istambułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełniasz dokumenty SAD
wypełniasz dokumenty SAD i celnicy naliczają ci cło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo1111
do magdusia: w Ptaku przeginala pale - ponad 100% marzy na turecka odziez w hurcie bez faktury VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rzeba kupować
to trzeba kupować samemu za granicą a nie narzekać, jak ktoś jest wygodny to i więcej płacić musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo1111
hehe wszystko spoko ale przeginka to przeginka. Jak ktos sobie w hurcie robi narzute 20% + VAT to ja to rozumiem i nie jest to dziwne. Ale nie 100% + VAT W HURCIE. To jest bezczelne i nie chodzi tu o jakas wygode. Za wygode nie powinno sie placic 100% narzutu +VAt. Dlatego sama sie wybieram w tym roku do turcji. Za 30tys kupie dwa razy wiecej towaru niz w ptaku wiec sie oplaca.. jak ktos kupuje za 2tys nie oplaca sie leciec to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rzeba kupować
ale skąd wiesz ile dają jak nie byłaś i nie kupowałaś w Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×