Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość in styl fashion de
in styl fashion de jest najdroższy z nich, są hurtownie o połowe tańsze od ich asortymentu, a pozatym oni mają tam na sztuki , nie trzeba kupowac 50 sztuk , a poza tym nigdy nie korzysta się z rakich co mają opłacony serwis za kilanaście albo dziesiąt tysiecy złotych , oni są na centrum zentrada mają najdroższ reklamy więc i najdroższy towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in styl fashion de
do nowa tu w Polsce, ci co mają hurtownie z tym są na alegro i zdzierają w większości , jak podasz e-mail mogę ci podać takie co nie są na alegro z tym i mają hurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
witam, mam do zaproponowania nową ofertę sukienek dziennych, koktajlowych, wizytowych, tunik. Kolekcja wymieszana tj damsko-młodzieżowa Kolekcja będzie dostępna po 20 stycznia. Jeżeli kogoś zainteresowałam i chciałby się zapoznać z powyższą ofertą i nie tylko proszę o maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz przeszłośc
witajcie zlikwidowalam sklep w grudniu teraz mam troche czasu zeby pobuszować po sklepach i masakra co ostatnio odkryłam u nas jest taki sklep chiński teraz to juz pewnie w kazdym mieście i wyobrażcie sobie ze znalazłam tam rzeczy po które ja jechałam 200 kilometrów do hurtowni włoskiej i francuskiej i te same rzeczy nie podróbki poprostu tez sporowdzaja włoskie i ceny takie jak ja płaciłam w hurtowni albo 2,3 zł droższe masakra dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz przeszłośc
ale widzę ze forum przeszło metamorfoze i zaczynacie sie dzielić wymieniać kontaktami i o to chodzi tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Zapraszam na nową dostawę odzieży, cenionej greckiej marki MADLEN (www.madlenfashion.com): http://picasaweb.google.com/OutletArena Ceny kształtują się od 28-58 zł/szt (szczegółowy cennik wysyłamy na maila) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo1111
www.in-stylefashion.de NIE jest najdroższy. Najdroższy jest www.qoc.de - mają najlepsze zdjęcia, na których najlepiej się sprzedawało na allegro (przynajmniej te pare lat temu). Poza tym kto powiedział, że w in-stylefashion trzeba kupować po 50 sztuk????? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.... kupujesz 2 sztuki - płacisz po 8 euro za sztuke.. kupujesz 50 - placisz 4 euro za sztuke ... teraz chyba jasne cnie? :) acha i jeszcze jeden myk... w in-stylefashion kupując 50 sztuk należy się indywidualnie dogadywać do ceny. Na www.qoc.de rabaty sa dawane od ilości zakupionych rzeczy na raz i od obrotu rocznego na ich serwisie. Im więcej u nich kupujecie tym taniej z czasem macie ciuchy. Pewien kretyn z allegro pod nickiem thebestfashion, ktory notorycznie znany jest z zaniżania cen na allegro właśnie ciuchów z tej hurtowni ma je tak tanio ponieważ robi im potężny obrót, przez to jest na bardzo dużych rabatach i jak wystartujecie na allegro to będzie was wygryzał ten mały gryzoń-szkodnik :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.in-stylefashion.de
www.in-stylefashion.de jest najdrożśzy, albo jeden z najdroższych znam niemieckie hurtownie z tym samym z połową niżej ceny niż oni mają, więc jest drogi, to co oni mają po 12-15 euro ja znalazłam po 5 więc nie mów że nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze robi
i dobrze że ma najniższe ceny ja też z takimi własnie zamierzam wejść na alegro , wszystkie te po 100-150 co inni mają, będę puszczać po 50 złoty aż pójda z torbami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
do in styl fashion de Podaje maila,jakbys byla tak przejma to bede ogromnie wdzieczna i dzieki robaczki za odpowiedzi ale nie interesuje mnie allegro,Ja chcialabym te rzeczy do mojego sklepu stacjonarnego bo cos takiego w moim miescie intereuje babeczki a zawsze mialabym co innego niz reszta sklepow i targ pozdro i dzieki wszystkim maila jontek1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo1111
do "i dobrze robi" hehehe twoja wypowiedz to żenada godna pożałowania.... :) Ja osobiści już się nie bawie w cuchy w tym przedziale cenowym, ale gdybyś miała choć za grosz wyobraźni to wiedziałabys, że ciuchy, które masz zamiar spredawać po 50zł (żeby puścić innych z torbami jak to mawiasz hehe...) niedługo ktoś zacznie spredzawać po 25zł.... następnie ten ktoś także zostanie puszczony z torbami bo znajdzie się taki który będzie po 15 zł opylał... twoja mentalność nie różni się od mentalności dziecka w wieku 5-6 lat. A swoją drogą czy ty wiesz ilu już takich było co chciało innych z torbami puścić i się zaklinało z tego powodu a po roku zamykają "Byznes" bo pieniądze z dotacji się skończyły hehehee :) Pozdrawiam zdrowo myslących ludzi mających głowę na karku i nie lekceważących konkurencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze robi
mnie to nie przeszkadza bo ciuchy traktuje jako dodatek do innej dochodowej działalności, więc mogę się pobawić i wkurzyć innych na alegro bo nie lubię alegro ani tych bufonów zdzierających z ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Apropos niemieckich hurtowni - powiedzcie mi czy 9-10 eu za jeansy to dużo? Ja własnie kupiłam troche spodni jeansowych własnie z niemieckiej hurtowni a nie wiem jak wygladają ceny za jeansy w polskich hurtowniach - chodzi o bieżące fasony a marka to BT Jeans, Miss Vivi, Crazy Cath,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka daj już spokój
Non stop wypisujesz te swoje mądrości a tu naprawdę nikt cię czytać nie chce. Co nas interesuje że chcesz wejść na allegro i innych puścić z torbami. Zresztą Ty już byłaś na allegro i widaomo jak to się skończyło... teraz masz inne konto i furrory też nie robisz :) Piszesz że nie lubisz sprzedających na allegro, a za co może za to że ty masz najczęściej drożej w swojej pseudohurtowni na 3-cim czy którymś tam piętrze w bloku ? Widzę że żyć bez tego forum nie możesz cały czas się wypisujesz i denerwujesz lub nawet obrażasz innych, po co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka daj już spokój
Największym bufonem zdzierającym z ludzi to właśnie ty jesteś, w hurcie prubujesz sprzedawać drożej jak inni mają w detalu. Mało tego towaru najcześciej nie masz nawet w mieszkaniu ( czytaj hurtowni) bo cię pewnie na niego nie stać, dopiero jak znajdziesz jelenia który ci wpłaci za towar to wtedy za jego pieniążki mu go sprowadzasz a 50% jego pieniędzy sobie przywłaszczasz :) Ciekawa jestem jaki to niby masz inny super dochodowy interes skoro cię nawet na mieszkanie własnościowe nie stać, nie mówiąc juz o jakimś fajnym domku czy wybudować hurtownie z prawdziwego zdażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja się nawet nie zniżam do alegro, nie jestem pustą idiotką, która polowę zysków by oddawała komuś za bezcen , a co do moich hurtownich jak znajdziesz te niemieckie sukienki z alegro po 39 złoty bo po tyle je mam teraz na hurcie to mi pokaż czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a te co są po 150 złoty u mnie w hurtowni po 50 więc sorry zupełnie nie trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i nie musze mieć towaru na stanie pewnie zacofańcu nawet nie słyszałaś o dropshipping - u , jesteś tak zacofana i pusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woo
UWAGA NA EURO COŚ TAM NIC U NIEJ NIE KUPUJCIE PO WPŁACIE PIENIĘDZY WOGLE SIĘ NIE ODZYWA A NA TOWAR TRZEBA CZEKAĆ PRZYNAJMNIEJ MIESIĄC .100% OSZUSTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to się zdecyduj czy trzeba czekać miesiąc czy się nie odzywa bo to dwie różne rzeczy, a potem poczytaj regulamin , który każdy akceptuje w momencie zakupów 14 dni roboczych lub 10 w zależności od towaru co daje tyle czasu właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak jestes taki odważny to podaj swoje dane żenujący anonimie bo takimi komentarzami to możesz mi najwyżej buty wytrzeć , nie mają żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
ło matko,a ta znowu pojawila sie na horyzoncie!!!! Siedzi jak pająk w sieci i tylko czeka,aby namącić... A tak już miło tu było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
idź pozamiataj w swojej kuchni bo tylko tam możesz sobie porządzić , mnie nikt nie bedzie mówił gdzie mam bywac, bywam tam gdzie chce i robie zawsze to co ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa364
Witam, Prosze o pomoc gdzie mozna kupic odziez Iceberg,Moschino,Blumarine,Wagggon,Paparazzi,Sogo,Giaguaro?< br /> Mam na mysli hurt.Sporo takiej odziezy jest na allegro i zastanawiam gdzie mozna ja kupic?Łódz,Warszawa? Bede wdzieczna za wszelkie sugesti jaa3642wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel26
Witam wszystkich na tym forum. Przyznam, że przypadkowo trafiłem na to forum jakieś 2 tygodnie temu i właśnie zakończyłem czytanie całych 266 stron. To była niezła, pouczająca lektura, choć przyznam, że niekiedy odbiegająca od tematu, szczególnie związana z jedną osobą i wszyscy wiemy o kogo chodzi. Chciałbym napisać, że planuję otworzyć sklep odzieżowy ok. 70 m razem z moją narzeczoną w mieście ok 40 tys. mieszkańców. Co mnie zdziwiło, zaskoczyło i zastanowiło na tym forum. Wszyscy tutaj piszą, że otwierają lub prowadzą sklep z odzieżą dla młodzieży, kobiet w średnim i starszym wieku, sklepy dla dzieci. Nie słyszałem, aby prowadził ktoś sklep z odzieżą dla mężczyzn młodych i tych starszych. Wiem, że kobiety kupują więcej ubrań niż mężczyźni, ale z drugiej strony mężczyźni też muszą i ubierają się. W moim mieście praktycznie nie ma dobrego sklepu z odzieżą dla mężczyzn. Są, ale bardziej "bazarowe" i z ubraniami z Chin, słabej jakości. Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam. Nie miałem takiego celu. Sklep chcielibyśmy otworzyć na wiosnę, najprawdopodobniej od kwietnia. Chcemy, aby był to sklep raczej z odzieżą nieco droższą, z męskim i damskim towarem. Jeśli chodzi o mężczyzn to nastawiamy się głównie na koszule, krawaty, spodnie, bielizna, paski, portfele. Kobiecy asortyment przedstawiać się będzie następująco; sukienki, spódnice, koszule wizytowe, garsonki, żakiety, spodnie, torebki, paski, bielizna, portfele i biżuteria. Planujemy też zatrudnić krawcową, która pracowałaby przy różnych przeróbkach. Pytanie czy to ma sens? Dysponuję kwotą ok. 35 tys. zl a moja dziewczyna chciałaby wziąć dofinansowanie z UP, jeśliby oczywiście przyznali. Co o tym myślicie? Proszę o opinie osób, które mają doświadczenie w tej branży. Proszę również o kontakty od hurtowników, którzy w swojej ofercie posiadają odzież wizytową zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz wyżej wymienione artykuły. Mój mail: wilk_daniel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff każdy b y tylko
pfff każdy by tylko przyszedł i na gotowe kontakty pfff , a może tak posiedzieć i samemu poszukać , głupota ludzka to lata wyżej niż ptaki , trzeba by być nienormalnym żeby dawać komuś wyszukane miesiącami kontakty i sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Spodobało mi się jakiś czas temu sporo rzeczy z kolekcji męskiej firmy: http://www.cipoandbaxx.pl/ - w internecie jest byle co w kolekcji, a w sklepach mają dużo fajnych rzeczy dla młodych mężczyzn. :-) Możesz zadzwonić do nich. Mama wczoraj kupiła sobie przepiękną sukienkę firmy MOORE, fima szyjąca dla kobiet +30. Czasami trzeba pomagać innym bezinteresownie. Nie chcę się denerwować więc niektórych postów nie czytam. Instynktownie je omijam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Daniel26 Masz za mało pieniążków. wiem ile trzeba włożyć w sklep pierwszy rok będzie dla was męczarnią wszystko co zarobicie będziecie wkładać w towar a tu jeszcze rachunki. Proponuje byś przeszedł się po sklepach zobaczył ile jest sklepów z męską odzieżą i przy niej został, proponuje byś wszedł w sportową odzież i wizytową czyli też garnitury. Mężczyźni to fajni klienci jak muszą to idą i kupują nie ma takiego wybrzydzania jak u kobiet. Postaw na jakość niech to będzie fajna odzież proponuje firmę http://www.venerdi.pl/ przyjadą zaprezentują się dobra jakość i w miare ceny. U mnie sklep damsko - męski się nie sprawdził. jednak męskich sklepów brakuje a oni tez lubią się fajnie ubierać. Oczywiście wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×