Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ewa krysiak
szykuje się pozew do sądu o zniesławienie a dowodów dużo i świadków też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa krysiak
a może droga kombinatorka odebrała by telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa krysiak
trudno nie będę nalegać skoro nie dasz sobie kobieto wytłumaczyć podejście do ludzi super gratuluję opinii na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem studentką zaoczną, chciałabym rozpocząc własną działanośc gospodarczą, czyli otworzyc sklep z odzieżą. Plusem jest to, iż mam lokal właściwie za free. Znajduje się on w Krakowie, na osiedlu więc podejrzewam, że ruch może by był. Moje pytanie dotyczy dotacji z Unii bądź z Urzędu Pracy- jak się o nie ubiegac, jakie warunki należy spełnic? Bo potrzebna mi kasa na odnowienie lokalu i zakup pierwszej partii towaru. I ile czasu musi upłynąc od otwarcia sklepu, by nie zwracac owej dotacji? BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
nie wszystkie up pozwola ci wydac kase na towar u mnie np nie mozna tylko na remont i zakup sprzetu pierw musisz sie dowiedziec kiedy u ciebie w urzedzie bedzie mozna skladac wnioski potem wypelniasz wniosek dajesz umowe z wlascielem lokalu do wniosku czekasz jakis czas idziesz na rozmowe z doradca potem czekasz na decyzje w sumie 30 dni jak jest pozytywna idziesz na 5 dniowe szkolenie piszesz tam biznes plan i podpisujesz po szkoleniu umowe potrzebny ci 1 albo 2 zyrantow z mezem albo zona i masz kase po kilku dniach na koncie ,wiem tylko ze moja kolezanka starala sie w krk o dofinsaowanie w up i po 4 probie przeszla do innego up gdzie tez mogla sie zameldowac i dostala od razu wiec jak ci tam nie wyjdzie probuj gdzies indziej a dofinasowania z unii s izbach europejskich duzo zachodu i chodzenia a bardzo sporadycznie sie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
ale z urzedu pracy dostaniesz na sklep tylko spytaj sie czy mozna na towar wydac czy wsztystko na remont i sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Nie wiem jak u was ale u mnie w sercu już wiosna. Oby tylko znów śnieg nie spadł. Poszukuję chust, apaszek. Ładnych i tanich. Znacie jakieś hurtownie ? Możecie mi coś zaproponować, podpowiedzieć ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie euro...
nic nie kupujcie od euro macie pewność straty pieniędzy w 100% i czekania na towar miesiącami o zwrocie pieniędzy nie ma mowy. ja na kupionych klocka lego u euro straciłam ok 50%. przestrzegam przed ta chora kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
Dziewczyny, jade do Gwarka po raz pierwszy...wymieniam outlet na cos innego,mozecie mi podpowiedziec , co warto kupic i z jakich firm?? Ktos pisal o blue shadow, co u nich warto kupic??Z gory dziekuje zs pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikke
Witam, Prosze o pomoc w szukaniu jakichs dobrych hurtowni z odzieza dziecieca. 0-14lat. Zalozylam dzialalnosc za granica i chcialam promowac polski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogs wife czy drogie są rzeczy u queen of catwalk? I czemu jest dużo zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo drogie
najdroższa i nei opłacalna hurtownia z tego typu rzeczami , a zamawianie jest jak w każdym sklepie internetowym , co w tym trudnego nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
privat Dziewczyny, jade do Gwarka po raz pierwszy...wymieniam outlet na cos innego,mozecie mi podpowiedziec , co warto kupic i z jakich firm?? Ktos pisal o blue shadow, co u nich warto kupic??Z gory dziekuje zs pomoc A skąd jesteś ? powiem ci że byłam w łodzi w ptaku 2 razy benzyna mnie wyszła okolo 150 zl mam 200 km w 1 stronę droga prosta i szybka i zrobiłam naprawdę udane zakupy w gwarku bylam raz i szczerze juz tam nie pojade wiecej po 1 strasznie drogo w duzo butikach nie ma hurtu a z firmy blue shadow ktora byla tam najtansza mozna zamowic przez strone internetowa i przysla ci kurierem za 20 zl po 2 droga dziadowska jechalam 2 h caly czas jakies zwezenia i korki a do lodzi jezdze od 3h do 4 zalezy od warunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTERCUP
Witam serdecznie, chciałabym Was przestrzec przed hurtownią MONACO. internetową zresztą :) piękne modelki prezentują piękne rzeczy. skusiłam się i niestety: - rozpadają się w rękach ! guziki same wręcz się urywają (a jeszcze nikt tego nie przymierzył) - materiał jest w dotyku ohydny i śmierdzi tandetą - niektóre bluzki wysłali zdekompletowane (tzn. brakowało konkrnetnego elementu), ale nie odpowiadają na kilka moich maili i telefony. tzn. nie wykonałam ich bardzo dużo, bo nie zamierzam się poniżać i prosić o wysłanie jakiejś kolejnej tandety. Dla mnie są skreśleni. żedana :) pozostaje się tylko cieszyć że tego towaru nie było aż tak dużo. ale naprawdę Wam odradzam, bo można zaoszczędzić trochę pieniędzy :) miłego dnia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
Jestem z Dolnego Slaska - Legnica :) Blue Shadow znam tylko od strony obrazkow w necie, chcialam sprawdzic osobiscie jakosc i oczywiscie sprawdzic Gwarka, mam tu wygodny dojazd A4. Jesli znalazlabys czas czy moglabym prosic o jakies wskazowki odnosnie zmiany profilu z outletu na biezace kolekcje na sezon wiosenny ?:) Jesli nie tu, to na maila privat00@ interia.eu z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a monaco nie ma
a monaco nie ma w ofercie tej ponoć eksluzywnej odzieży Nife czy Nike, tak zachwalali ją kiedyś an e-maila spamowali , że to podobno taki cud :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTERCUP
no żaden cud zaręczam. wręcz żenada, nawet najtańsze firmy jakie miałam w sklepie nie były takie okropne jak to. a ceny, no cóż sugerowały dobrą jakość. bluzki od 25 zł wzwyż sukienki od 39 zł wzwyż i teraz to boję się nawet w sklepie wystawić... brrr poza tym nic mnie tak nie denerwuje jak ignorowanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a monaco nie ma
tylko nie wystawiaj tego na alegro , bo jest zakaz od tej firmy , kiedyś czytałam , że to taka właśnie ekskluzywna niby kolekcja, i jej nie ma na alegro i nie wolno wystawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm niw wiedziala,ze firma moze zakazac sprzedazy na allegro...'jak moze to zrobic>? jesli ty kupujesz produkt hurtowo do dalszej sprzedazy to jak moga ci zabronic sprzedazy?moga nie pozwolic ci uzywac ich zdjec,ale zakazac sprzedazy????Jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a monaco nie ma
nie wiem jak ,, kiedyś się tym interesowałam , i tak pisali , bo właśnie te fotki takie ładne mnie ściągnęły też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
moga nie zgodzic sie na kopiowanie fotek ze swojej strony ale zabronic sprzedazy gdzie komu sie podoba napewno nie moga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a monaco nie ma
może teraz zmienili albo sami tylko na alegro sprzedają i nie chcą konkurencji, bo to było doć dawno z rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Butercup toś mnie dobiła tą info o Monaco - ja tez od nich zamówiłam towar i go jeszcze nie widziałam bo do mnie jedzie. To wszystko przez ten photoshop!!! graficy naprawdę czasem już przeginają z upiększaniem rzeczywistości a potem się tylko nabieramy na takie triki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o firmie NIFE zamawiałam u nich oni chyba maja kilka podobnych stron a ta sama odzież. Mogę się wypowiedzieć na temat odzieży którą zamówiłam. http://www.sklep.nife.pl/p,nife-odziez-fantastyczna-bluzeczka-z-atlasowa-wstazka,23,11.html bluzeczka króciutka ledwo co pępek zasłania dekolt do pasa :) kokardka nie trzyma się na pasie spada. http://www.sklep.nife.pl/p,nife-odziez-bawelniany-top-summer-blue,24,96.html bluzeczka bawełniana długie wiązanie dość fajnie się układa, bawełna gruba za gruba jak na bluzeczkę na ramiączka, bawełna z fakturą nie cieszyła się zainteresowaniem. http://www.sklep.nife.pl/p,nife-odziez-tunika-z-supelkiem-na-dekolcie,24,8.html taka sama bawełna jak wyżej nie cieszyła się zainteresowaniem pierwsza bluzeczkę wymieniałam na ostatnią musiałam zapłacić 10 zł za przesyłkę i włożyć 10 zł odsyłając by mi przysłali wymieniony towar. obsługa miła towar nie wart swojej ceny :). Pozdrawiam i nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, boje się zaczynac taki biznes, bo ciągle otwierają się jakieś odzieżówki w Krakowie i tak szybko jak się otworzą, tak szybko się zamykają... a szkoda mi wtopic kasę i jej nie odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
madzior a na jakim osiedlu chcesz ten sklep otworzyc??gdzies w hucie?? wiesz co sama myslalam o butiku z odzieza ale odpuscilam sobie bo jak widze ile w sklepach zostaje ciuchow po sezonie ktorych nikt nie kupuje to stwierdzilam ze nie warto... jesli masz lokal na osiedlu to pomysl raczej o kwiaciarni czy sklepie zoologicznym polaczonym z psim fryzjerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×