Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość privat
do bigielpoz prosze o przeslanie oferty na privat00@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
do Hania2 Poprosze rowniez o przeslanie oferty na maila :) privat00@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kawa40 Powiedz coś więcej jak duża miejscowość, ile jest sklepów, jak duży masz lokal, gdzie on się znajduje. No i dla kogo ma być ten sklep przedział wiekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniajania
do gosi, wybieram się na zakupy do prato na początku lutego, wysyłałaś do mnie kilkakrotnie maila z ofetą, chętnie w drodze powrotnej zajrzałabym do ciebie i zrobiła zakupy, powiedz jednak czy to nie jest za wcześnie na zakupy kolekcji wiosennej, czy już coś będziesz miała w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do green- dworcowa Może zaczne od lokalu lokal ma 30m jest w tzw centrum miejscowość około 40 tys mieszkańców ale z okolicznymi miejscowościami ktore przynależą do miasta to okło 120 tys .Chciałam skierowac ten sklep do kobiet po 30 gdyż pozostełe sklepy w moim miescie nastawione są głownie na rozmiar 36 czyli dla młodych. troche się wacham ponieważ od dłuższego czasu wynajmowałam ten sklep a teraz wpadł mi do głowy pomysł ze sama moze czas cos zrobic a nie siedziec w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma takiego sklepu jak chcesz otworzyć to myślę, że warto zaryzykować. Na pierwszy towar minimum 20 tyś. Ale luksus gdybyś miała z 50 tys. U mnie ludzie ze wsi są bardzo fajnymi klientami nie wybrzydzają tak jak miejscowi i wcale nie chcą kupować najtańszej odzieży. Sprowadzaj tez duże rozmiary. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również proszę o przesłanie ofert :) botox3 @ wp.pl (bez spacji) Ja mam lokal 25m2 i też niedługo będę go musiała zatowarować, boję się, że nie wystarczy mi pieniędzy, ale zobaczymy... A czy wasze sklepy mają jakieś nazwy konkretne? ;) Ja się zastanawiam, czy dobrym pmoysłem jest nazwa typu "Twój styl" czyli taka ogólna, typowa bardzo, czy nazwać sklepik jakąś znaną marka typu "Vila" - i czy w ogóle takie coś jest zgodne z prawem? Może się ktoś wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI ZA DODANIE OTUCHY DO GREEN DWORCOWA widze ze ty wtym temacie jestes tu guru jeśli tak mozna to ująć.mam wiele jeszcze pytań czytając forum zdążyłam się zorientowac że wiele z was zaopatruje sie w ptaku (czyli większość firm ma tam swoje stoiska )znakiem tego spokojnie można tam robić zakupy do sklepu . jak narazie to mam dużo zapału mam pomysł jak to ma wyglądac pewnie jak wszystkie z was napoczątku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko żadne guru :). Po prostu prowadzę swoją działalność i mam już swoje spostrzeżenia. Człowiek uczy się na własnych błędach. Jednak należy pamiętać, że prowadzenie sklepu nie jest wcale takie proste. Najpierw idzie świetnie a nagle się człowiek zamyka bo już nie jest w stanie dokładać. Trzeba wiedzieć kiedy przestać :) i nie należy przestawać zbyt wcześnie. Przemyśl sobie sprawę ze sklepem. Pamiętaj, że są opłaty, że zawsze musisz mieć troszkę grosza gdy zdarzy się miesiąc kiepski. Nie należy zakładać, że 1 miesiąc będzie cudowny i na wszystko nam wystarczy, można dokładać przez klika miesięcy. Jesteś w komfortowej sytuacji masz swój lokal a to już bardzo dużo. Cała reszta przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vog
Hej dziewczyny, wiecie może gdzie na Ptaku można kupić ubrania marki ZARA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi nazwami to jest tak. Istnieje coś takiego jak prawo autorskie. Jeśli przykładowo ja stworze logo swojej firmy i ktoś je skopuje i zacznie je wykorzystywać we własnej działalności mogę dochodzić swoich praw to moja własność mój produkt i nikt bez mojej zgody nie może tego w żaden sposób wykorzystywać. teraz o firmie: Nie można korzystać z nazw zastrzeżonych, np ADIDAS. Jest to nazwa firmy i nazwa marki. Może gdyby ktoś prowadząc swoją działalność nazwał firmę Adidas Agnieszka Kowalska to jest prawdopodobieństwo, że mógłby jej legalnie używać jednak jest to podszywanie się pod znaną markę nie do końca jest to moralnie w porządku, jest to pewien rodzaj oszustwa nie koniecznie ściganego prawnie, powinniśmy sami pracować na swój sukces. Możemy stworzyć własną firmę, nazwać ją zgłosić do opatentowania, jest to gwarancja, że nikt inny nie będzie mógł jej wykorzystać. Należy pamiętać, że nie jest to takie łatwe bo to kosztuje, więc jeśli chcemy opatentować nazwę to rozważmy czy nasz produkt jest unikatowy i wart takiej ceny. Co do nazwy Twój Styl no nie oszukujmy się co drugi sklep się tak nazywa :), jednak jak na sklep odzieżowy kojarzy się dobrze, ale jest wiele innych fajnych nazw a większą satysfakcje się ma jeśli samemu sobie coś fajnego wymyśli. Jeśli Twoja firma się już jakoś nazywa to proponuje by napisać np. GREEN butik odzieżowy. No i nie róbcie takiego błędu jak ja gdyż nazwę muszę literować a w 80% piszą GRIN. Koło mnie jest sklep który ma genialną nazwę: "Modny Pan" a wiem, że w innym mieście mają też "Modna Pani" i "Modne Dziecko". Prosta polska nazwa adekwatna do sprzedawanego produktu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujmy się bo green-dworcowa to już do guru dużo nie brakuje,,, nie wiesz czegoś : green-dworcowa ci wyjaśni takich ludzi na tym forum potrzebujemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green dworcowa guru buahaha
Jak uru jak kobicina pieprzy cały czas o dokładaniu do interesu i kiepskich miesiącach. Niezły ubaw mam z tego forum i tego tematu. Pozdrawiam pseudo biznesłumenów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co takie komentarze.... green przynajmiej odpisuje jak się ktoś pyta o coś i pisze jak jest,, jak ci się coś nie podoba to po co wogóle tu zaglądasz? chodzi o to zeby sobie nawzajem wymieniać informacje a nie sypać płytkimi komentarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green dworcowa guru buahaha
bo mam z tego zajebisty ubaw, a płytka to sama jesteś W Ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiocha wiochą pogania
Co za żenada na tym forum............................. !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka 1939
siorpiesz pisiora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę tej dyskusji żałowała... ale masz racje żadne ze mnie guru proponuje by Pani wielki biznesmen niedokładająca do interesu pochwaliła się swoimi sukcesami :). Pozdrawiam i niech Ci kobito się wiedzie jak najlepiej :). Ps. Jeszcze nie pieprzy... ale wszystko przede mną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
to może Pani biznesmen się sama wypowie jak prowadzi swoją pożal się boże hurtownie kobieto nie kąsaj znowu swoim jadem bo to że się nie podpisujesz nic nie znaczy i tak każdy wie kto dłużej przebywa na tym forum kto stoi za tymi komentarzami jak to Bożena napisała zbyt płytkimi na to forum a ty zamiast pisać tutaj pierdoły bierz ołówek i licz jak tutaj mieć kasę od 1 do 1 bo znalazłam inne forum gdzie każdy z ciebie kpi i również nie może już czytać jak Pani biznesmen posiadająca "hurtownie " się żali na swój los i strzela tak jak tutaj kodeksami i innymi pierdołami green dworcowa chociaż coś wnosi doradza pomaga a ty .... umiesz się tylko naśmiewać i prowokować ludzi do kłótni i tak zaśmiecasz to forum zaśmiecasz goldenline i tak się przemieszczasz ,Ja mam dla ciebie radę przydał by ci sie chyba jakiś dobry sex może jakby ktoś ciebie w końcu zaspokoil zaczęłaś byś się uśmiechać pozdrawiam panią biznesmen i zamiast pisać i smiac sie z ludzi napisz jak to ty sobie radzisz w tych trudnych czasach chyba ze sobie nie radzisz i po to tu wchodzisz zeby sie czegos nauczyc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green_dworcowa dzięki za wypowiedź. Właściwie napisałaś wszystko tak jak przypuszczałam ,no może jedyne zaskoczenie, ze wlasna nazwa z wlasnym logo kosztuje duzo -czy ktos sie orentuje ile? Mam kilka pomyslow na nazwanie swojego butiku,ale nie wiem czy az taka unikatowa by placic kokosy ;/ Gdzie powinnam sie tego dowiedziec? ;/ (ps. Twoj styl to byl tylko przyklad, bron Boze nie chce tak nazwac swojego heeheh) Pomincie milczeniem wypowiedzi WSZYSCY WIEMY KOGO :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Gdzieś kiedyś przeczytałam,że na metr kw/ 1000zł wychodzi na dobre zatowarowanie,ja na początek zrobiłam zakupy trochę rzeczy eleganckich trochę młodzieżowych trochę dla kobiet po 30 codziennych i na wyjscia i zobaczylam co najlepiej schodzi i na tym zostalam nie wydawaj od razu caly swoich oszczednosci na towar jezeli nie bedziesz miala juz pozniej od kogo pozyczyc i pamietaj ze lepiej nawet jechac po towar kilka razy niż pozniej wysprzedawac przez dlugie mc towar na który już nie możesz patrzyć ,musisz się przejść po pobliskich sklepikach i zobaczyć czego tam brakuję czy rzeczy na codzien jak swetrow,bluzek jeansow czy odziezy na wyjscia i dodatków czy właśnie młodzieżowych ,ja zrobilam tak ze zatowarowalam sklep zostawiajac sobie cos gotowki po 1 dniu z tego co sie sprzedalo dodalam pojechalam do hurtowni blisko mnie i kupilam nast towar i tak znowu po kilku dniach uzupelnialam towar mając pierw pojedyncze sztuki zeby zobaczyc czym jest wieksze zainteresowanie ale wiem ze to nie jest dobre dobrze jest miec pelna rozmiarowke z rzeczy i jezeli dla pan powyzej 30 najlepiej rozm od 38 zwyz pamietaj ze duzo rzeczy na ptaku maja zanizona rozmiarowke i przewaznie te mniejsze rzeczy zostają na stanie sklepu ,musisz tez zobaczyc jak mniej wiecej ubieraja sie kobiety w twoim miescie czy jakos lubia sie odznaczac czy zlewaja sie w tlumie i raczej przewazaja ubrania klasyczne ,mysle ze jezeli dobrze wszystko pobserwujesz to powinno się tobie udac szczegolnie ze nie placisz za lokal ,po 2 bedziesz stala tam sama wiec odpada rowniez tobie wyplata ,dobrze jest tez rowniez spytac sie o dotacje z up to nic nie kosztuje a moze sie udac i masz 18 tys na urzadzenie lokalu kasę itd zawsze się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Kochana euro :] trzaśnij w stół a ty już jesteś :] musisz mieć dużą dupę bo dosyć sporo już tutaj o tobie napisałam, po prostu da się ciebie wyczuć na km nie jesteś tu po to żeby komuś pomóc tylko się po naśmiewać porzucać jakieś kąśliwe komentarze zakpić z kogoś o to cała ty więc stąd wszyscy wiedzą że jesteś tutaj zawsze obecna nawet jeżeli ciebie nie ma :] Ja osobiście również ciebie nie znam ale widzę ze raczej dobra kobietą to ty nie jesteś ,bo zawsze emanujesz zła energią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...eurolifestyle
dlaczego tak cię drażnią wygórowane ceny detaliczne? czyżbyś w nich widziała powód swojej niskiej sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kysz, a kysz
siło nieczysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...eurolifestyle
widzisz, jedni detaliści stawiają na dużą ilość przy małej marży ,inni na dużą marże przy małej ilości sprzedaży.w obu przypadkach każda firma handlowa powinna być nastawiona na maksymalizowanie zysku. po to się właśnie zakłada firmę by się dorobić,nie po to by ledwo starczało na życie. z tego co rozumiem jesteś właścicielem hurtowni . gdybyś czuła blusa ,powinno ci zależeć na tym byś miała w ofercie towar ,który sprzedaje się jak ciepłe bułeczki u detalisty,który detalista kupi u ciebie taniej niż gdzie indziej ,a sprzeda go bez problemu z marżą pozwalającą na bezpieczne funkcjonowanie ,czyli jest w stanie w kilka lat dorobić się (np dom,auto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×