Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość to rzeba kupować
poza tym transport , cła, opłaty też w to są wliczone, a to będziesz musiała doliczyć jak sama pojedziesz też do ceny , tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
sukienki z Turcji Matmazela od października oscylowały w przedziale od 75 do 80 za sztukę za te fajniejsze przy kupnie rozmiarówki bez vatu, teraz są po 40zł i nadal na tym zarabiają , więc faktycznie trochę przeginają ale puki co mnie nie stać na wyjazd do Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rzeba kupować
a kupuja je po 10zeta za sztukę maksymalnie, albo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo1111
do "to rzeba kupować" wiem bo Pani, ktora zajmuje sie sprzedaza tureckich rzeczy w ptaku sama mi to powiedziala. Sama nie wiem dlaczego tak otwarcie o tym mowila, ale zaczelam sie tym interesowac, znalazlam pewne kontakty w turcji i zaczelam dzwonic i okazalo sie, ze mowila prawde. Prawdopodobnie myslala, ze i tak nie stac mnie na tak daleki wyjazd i ze nie bede sie tym interesowac. A co do ceny, cel itp. Wszystko sie zgadza, kupie towar w turcji, dolicze clo, transport i inne koszta ALE wystawie wtedy towar W DETALU o polowe taniej dla moich klientek na ktorym i tak zarobie 100% narzutu. DETAL bedzie u mnie w takiej cenie jak tzw. "Hurt" w ptaku lub moze lekko wyzszy. Teraz to ja dopiero kupuje juz po narzucie 100% (hurtownka) i musze jeszcze dodac jakas marze dla siebie co powoduje ze towar jest drozszy. jezeli bedzie tanszy wiecej sie sprzeda a moj zarobek na sztuce bedzie wprawdzie taki sam ale wiecej sztuk znajdzie nabywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielizna
do green-dworcowa Dziekuje za rade. Chcialam jeszcze zapytac, na co zwrocic uwage przy zakupie bielizny, czego oczekuja klientki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjq
Witajcie! Od roku prowadze sklep z odzieza damska (ok 22 m2) na targowisku miejskim w miescie ok. 40 tys mieszkancow. w ciagu tego czasu trzykrotnie zmienilam lokalizacje. Obecnie mam narozny sklep, gustownie urzadzony, w sercu targowiska (kolo mnie - buty, odziez dziecieca i meska, upominki, 1001 drobiazgow, kosmetyka) jednak jesli mam byc szczera mialam tylko 3 dobre miesiace i grudzien rewelacyjny. Chcialabym sie poradzic osob, ktore znaja sie na tym biznesie jak rozpromowac sklep, co zrobic, by wzrosla sprzedaz. Z czego wynikaja slabe wyniki sprzedazowe: 1.zbyt wysoka cena (jaka powinna byc optymalna marza?) 2.niedobrany towar 3.zle wyeksponowanie 4.brak reklamy (czy sadzicie, ze obklejenie witryn moze przyczynic sie do lepszych efektow) Co radzicie/polecacie? W czym moze tkwic moj problem? Z gory dziekuje za okazany czas. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patrycja
porównaj ceny z cenami na necie swojego towaru jak masz drożej niż na alegro to się nie dziw że ci nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozmiarówkę, ładne wykonanie, jak proszą miseczkę D to żeby to była D a nie jakiś chiński rozmiar. To co podałam to są dobre firmy. Sprowadzaj też większe rozmiary a nie tylko do miseczki C. Ja mam duży biust lubię ładną bieliznę i jak trzeb to wydam 150 i więcej na stanik. co do kompletów trzeba je rozkładać często biustonosz potrzebny jest większy od majtek i na odwrót. U kobiet z dużym biustem jest problem ze stanikami bardotkami ale można je zastąpić modelem nazwanym balkonetka, fajnie leży i nie jest aż tak wysoki. Trzeba pomyśleć o ramiączkach nie tylko silikonowych ale też materiałowych. no i wszelkiego rodzaju koszulki bieliźniane na ramiączka itd. Niestety w miejscowościach przyzwyczajonych do targowisk sprawdza się chińszczyzna, ale ja bym nie stawiała na to podczas noszenia wypadają druty a po pierwszym praniu stanik jest zdeformowany co bardzo źle robi na biust, nie mieszałabym chińszczyzny z dobrymi firmami. na początek będziesz musiała wydać z tysiąc albo dwa zł minimum jak dobrze kojarzę umów się z przedstawicielem przyjedzie pokaże zaprezentuje będziesz mogła u niego złożyć zamówienie może jakiś prezent dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest identyczny jak przy ubrankach Cartera,ponieważ nasz producent szyje min in dla Walmart na rynek amerykański. Zainetesowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com lub tel 609 589 759 prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami Pozdrawiam Maciej Rapacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep z bielizną
żeby dobrze prosperował sklep z bielizną damską ,średnia półka cenowa, potrzebny lokal min 40m w dobrym ciągu handlowym i zatowarowanie za min 100tys netto, przy założeniu pełnego asortymentu czyli :biustonosze,majtki,body,gorsety,kost.kąpielowe,bielizna nocna i kilka innych. w innej sytuacji klient nie ma wyboru ,rezygnuje z zakupu, bo brak rozmiaru w danym kolorze i fasonie ,bo brak danej kolekcji ,bo nie ma nowości itd. jeden fason biustonosza ,który chcemy zakupić do handlu, np tylko w trzech podstawowych kolorach , w obwodach od 70-90,w miseczkach od B-F, to 75 szt x 50zł = 3750netto,4612,5brutto.przy zakupie tylko 10 fasonów ,same biustonosze będą cię kosztowały prawie 50tys. fason ,który dobrze sie sprzedaje kosztuje min 50zł netto. na sezon letni należy zakupić ok 1000 szt kost kąpielowych ,by na nich zarobić , takie kostiumy kupuje się za 70-150zł netto. licząc średnio po 100zł netto ,trzeba wydać 123tys zł. dochodowy sklep z bielizna ,to dobry interes ,ale kosztowny. trzeba dobrze poznać branżę i mieć doświadczenie w handlu. w handlu bielizna nie ma sezonów ,tak jak to jest w odzieży, nawet dobrze zamówione kost.kąpielowe sprzedają się przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Hej dziewczyny być może to pytanie wyda wam się głupie ale jednak mnie ciekawi - jak się zachowujecie jak klient jest w sklepie? Siedzicie za ladą i np patrzycie w kompa, czy układacie towar w tym czasie czy może podchodzicie od razu z pytaniem czy w czymś nie pomóc czy może robicie coś jeszcze innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielizna
do green-dworcowa i sklep z bielizną dziękuję za wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do REVIVALKA
Dziwię się,że jeszcze pracujesz w sklepie z odzieżą .Ja na miejscu twojego pracodawcy bym cię zwolniła bo osoba , która nie ma wypracowanej metody obsługi klienta , nie nadaje się na sprzedawcę , bo nie jest w stanie zrobić na kliencie profesjonalnego wrażenia i oczywiście nie wyrobi zadowalającej normy sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia37
do indygo 1111 chcesz lecieć do istambułu może byśmy sie skrzyknęły bardzo sie tym interesuję bo chodzi mi o pominięcie marży hurtownika mam też juz jakieś wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia37
Do INDYGO1111 jESZCZE PYTANKO a jakie firmy cię interesuja i czym handlujesz i jak długo w tym temacie juz siedzisz ,bo ja świerzynka mam duże z tym związane plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik 1
a ja mam pytanie, był moze ktoś w Gwarku, ciekawa jestem jak tam jest i co proponują, jakoś w necie nie mogę znaleźć żadnych informacji czy jest konkurencyjny z Ptakiem, proszę o info, bo nie wiem czy się tam wybrać, bo mam bliżej niż do Ptaka, a nie chcę jechać w ciemno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że trzeba dużo na 1 towar ja piszę, że 1 zamówienie od przedstawiciela będzie nie mniej niż 1,2 tys zł. jeśli nie ma się ogromnej sumy na towar proponuje by katalogi dawać klientka będą sobie zamawiały no i oczywiście nie każda kupi to co zamówiła bo okaże się ze źle leż czy coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obsługi... Wstajemy, nie grzebiemy przy komputerze, nie jesteśmy nachalni, polecamy towar ale nie wpychamy na siłę tego klientki nie znoszą. Nawiązujemy rozmowę nawet o polityce grzecznie z uśmiechem nawet jeśli klient nie zawsze podziela nasze poglądy nawet jak nie nic nie kupi będzie jej się sklep przyjemnie kojarzył i wróci. I to co najważniejsze pilnujemy zapachu w sklepie. Teraz jest okres zimowy zimno na zewnątrz w lokalach nie zawsze można chodzić na krótki rękaw ale w ciągu pracy postarać się wywietrzyć sklep porządnie. po każdej Pani wejść do przymierzalni i zobaczyć czy nie będzie potrzebny odświeżacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
GREEN DWORCOWA - dzięki za odpowiedź, ktoś chyba wcześniej nie przeczytał ze zrozumieniem co napisałam i od razu by mnie zwolnił heheh ale cóż nieważne. Ja się właśnie zastanawiam nad najbardziej pożądanym przez klienta zachowaniem obsługi bo sama z własnego doświadczenia wiem że pyt " czy mogę w czymś pomóc" powodowało u mnie w ręcz odwrotny efekt a bycie zupełnie obojętnym też nie jest dobrze postrzegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3szt.durex
nie znosze jak wchodze do sklepu i slysze : w czym moge pomoc" ano w niczym ,mam wzrok i wiem co chce i wole sobie sama poszukac i poprzebierac a jak bede chciala to zapytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....i.iiiii
przecież w Przemyślu powstaje zwykła galeria handlowa sądząc po opisie inwestycji a nie centrum hurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale muflon
wszystko wie najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dlaczego na stronie BLUE SHADOW jest taki mały wybór? oni tak mają czy trzeba jechać osobiście żeby coś u nich wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do S-K-A-N-D-A-L Nie zawsze na stronie jest tyle samo co w sklepie. w sklepie jest troszkę więcej czasem coś zostaje z poprzedniej dostawy ale nie ma tego mega dużo. Doś często wprowadzają coś nowego na razie stoją w miejscu. do bozenka1982 powoli pokazują się w ptaku nowe kolekcje ale na razie jest za mało tego by się wybrać na zakupy wiosenne byłam w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×