Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość W jakiej cenie....
....mniej więcej powinny być torebki Valentino i RoccoBarocco w hurcie oczywiście, zeby opłacało się je kupić? Czy ktoś miał doświadczenia z torebkami tych marek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoccoBarocco
w hurtoniach zagranicznych są po koło 20-25 euro , polskich nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do milla123 czy mozna prosić o kontakt odnosnie tych bluzek firmy fierezza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
Witam, adres stronki : www.fierezza.pl (mają tam też kilka zdjęć bluzek). Jeżeli nic się nie zmieniło to proponują około 20-30 modeli co sezon + doszycia w trakcie sezonu nowości które odpowiadają trendom na rynku. tel.: 0662-830-949 dane kontaktowe też na ich stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...jako ,ze wspomniano o mnie,wiec postaram sie napisac dwa slowa. W zadnym miejscu na tym forum nie zachwialalam tego co robie,ani wlasciwie nie robilam sobie zadnej reklamy-obserwuje forum,poniewaz daje mi wiele wskazowek do do towaru,jego sprzedajnosci -stanu rynku polskiego i nie tylko. Odziez jaka handlujemy jest tylko pelnowartosciowa,nowa,z metkami,oryginalna ale ma jeden feler-nie jest najttansza-ale tu zalezy od was.kto na co sie decyduje i nastawia-sklepy,ktore handluja odzieza tansza funkcjonuja i beda funkcjonowaly,te ktore handluja odzieza z wyzszej polki rowniez. Osobiscie coz moge dodac-kto decyduje sie na zakup towaru powinien wybadac rynek tak by miec juz rozeznanie bynajmniej w tym co ma szanse zaproponowac-czy bedzie w stanie to sprzedac to juz jego brawura o tym zadecyduje. Ja nie namawiam i nie namawialam nigdy do zakupow u nas-moge czasem zaproponowac cos co uwazam ma na tyle niska cene,ze prawie trudno byloby ,zeby sie nie sprzedalo,ale...konkurencja jest duza,wiec i tu moge sie myslic. Na koniec dodam tylko,ze juz niedlugo wprowadzimy do sprzedazy rowniez odziez meska w biezacej produkcji-marke bardzo nietypowa,oryginalna,cos co trudno znalezc na rynku....ale i ten asoeryment nalezy umiec sprzedac w detalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha-zapomnialam oferte zabawek przygotuje wam juz niebawem,poniewaz stock jesy bardzo duzy musimy zrobic liste zawartosci tak by wiedziec czy i ewentualnie jak podzielic go na czesci mniejsze. Mysle ,ze do piatku sie wyrobimy i bede mogla przeslac oferte wszystkim zainteresowanym. Przepraszam wiec za te chwile oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam mały problem i proszę o pomoc. Czy któraś z Was stosuje w swoim sklepie etykiety zastępcze? Ktoś na tym forum pisał, że jeżeli na oryginalnej metce skład surowcowy jest w języku obcym, to należy załączyć tłumaczenie na język polski, w przeciwnym razie Inspekcja Handlowa nakłada karę. Nie może być np. cotton, musi być gdzieś informacja, że to bawełna, itd. Chcę zrobić etykiety zastępcze - papierowe - dołączane do każdej sztuki odzieży. Będą na niej wszystkie niezbędne informacje w jęz. polskim (skład, rozmiar, cena itp) Chciałabym wypisaćwiększość możliwych tkanin z tłumaczeniem. Czy macie też takie etykietki u siebie? Czy ewentualnie mogłabym prosić o wzór na maila? Chodzi mi głównie o skład surowcowy. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam Paulina mail: paulina.k-d @wp.pl (bez spacji przed @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
**NOWE PROMOCJE** Sukienki długie - 65 zł/szt - przykładowe zdjęcia (od nr. 119-152) https://picasaweb.google.com/OutletArena/YZATISNOWEWwwYzatisBe# Sukienki krótkie - 52 zł/szt - przykładowe zdjęcia (od nr. 104-112) https://picasaweb.google.com/OutletArena/YZATISNOWEWwwYzatisBe# Sukienki/Tuniki letnie - 38 zł/szt - przykładowe zdjęcia (od nr. 46-56) https://picasaweb.google.com/OutletArena/YZATISNOWEWwwYzatisBe#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
do PALIKA Każda metka musi zawierać: skład surowcowy (możliwy błąd 0,3% składu na tzw. zanieczyszczenia), sposób prania i konserwacji, znak towarowy, rozmiar (to koniecznie na stałe złączone z wyrobem); oprócz tego metkę (gł. kartonowe zawierającą: nazwę wyrobu, nazwę i adres producenta, tabelę wymiarów, opis symboli konserwacji - czyli tych znaczków jak prać, czy prasować itp.) Z tego co wiem, to wszystko musi być w j. polskim, ale jak chcesz być pewna poczytaj Rozporządzenie Rady Ministrów z 6.04.2004 r w sprawie bezpieczeństwa i znakowania wyrobów włókienniczych (Dz. U. 81 poz. 743) mam nadzieję, ze trochę pomogłam :) Aaaa i to co najważniejsze - prawidłowe oznakowanie jest OBOWIĄZKIEM PRODUCENTA I DOSTAWCY :) więc chyba właściciele sklepów nie płacą kar :D w w/w Rozp. masz też (chyba załącznik nr 1 wykaz nazewnictwa składu surowcowego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivkaaaaaaona
mam do sprzedania 500 sztuk okularów. cena 13,99 sztuka new age, cambell, matrix, różne wzorki, kolory Niektóre modele sprzedaje się po 59zł a nawet więcej (można zobaczyć na allegro). Inne średnio po 32zł. vivasummer@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARLAM@
witajcie jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu śledze co siedzieje na forum. Ja prowadze swoj sklepzodzieża od 5 lat i jeszcze nigdy nie bylo tak zle jak teraz , juz nie mam pomyslu co przywozic zeby szło , z dnia na dzień jest gorzej , dodamze ma super punk w miescie choc jest todosc mala miescina 10 tys mieszkanców. Czasami mam pomysl zeby wjsc w chinszczyzne z wolki kosoowskiej bo jak ludzie niechcakupowac tych wloskich ciuszkow to moze kupia te tanie , jak widze w tej chwili najlepiej prosperuja u naslumpeksy , w tym tyg nawet podkolanowek nie sprzedalam .A jak tam u was sie kreci bo a juz nie wiem co o tym sadzić , kilka sklepikow z ubraniami sie juz u nas zamknelo w tym roku i jak tak dalej bedzie i ja bede musila zwinac zagle ,chociasz uwielbiam to co robie ale dokladac do tego interesu nie mam zamiaru .Pozdrowionka dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KARLAM
u mnie niestety też, sklep mam w miejsowości ok 27 tys mieszkańców, trzeci rok go prowadzę. a jakie masz średnio utargi dziennie? co ile jeździsz po towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARLAM@
wczoraj milam np 100zl nikogo w sklepie mie bylo a dziennie to tak ok 500zl wtedy jestem juz zadowolona a potowar to do 2 razy w miesiacu kiedys sie jezdzilo cotydzien (bo mam daleko do rzgowa ok400km) a w wgo nie warto kupowac bo maja strasznie drogo, a teraz kazdy patrzy na cene , bark mi juz słów na ten stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KARLAM
jakbym miała 500 zł dziennie to skakałabym z radości, u mnie najwięcej ostatnimi czasy to 350 zł, po towar jeżdzę też 2 razy w miesiącu. Za lokal miesięcznie 1500 zł a Ty ile masz czynszu za lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tam też szału nie mam w tym miesiącu, ale się nie poddaję. Jestem dobrej myśli. Od narzekania się nie poprawi... Pozdrawiam i życzę wysokich utargów :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam do sprzedania po cenie zakupu w kwocie 55zł/szt, spodnie męskie, produkt polski marki BRIDLE denim czarne w prążki: 31-78cm, 32-80cm, 32-82cm, 33-84cm, 34-86cm, 35-88cm, 36-90cm, 36-92cm (8x55zł=440zł) czarne z delikatnym prązkiem (prawie niewidoczny) 32-80cm, 32-82cm, 33-84cm, 34-86cm, 35-88cm, 36-90cm, 36-92cm, (7x55zł=385zł) siwe w ciemny prążek: 32-80cm, 3282cm, 33-84cm, 34-86cm, 35-88cm, 36-90cm (6x55zł=330zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Mija tydzień i nikt nie wysłał zdjęć uszkodzonych przedmiotów, na to wygląda, że trafiło mi się kilka osób, które chciały mnie naciągnąć na zwrot pieniędzy. Za oknem lato w pełni, przepiękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie na swiecie
czaro- to tylko sie cieszyc, ze jednak nikt sie nie odezwal. Chociaz z drugiej strony - komentarze juz- z tego co pamietam - wystawili:( Jaka piekna pogoda? :) U mnie jest okropnie zimno, deszczowo, szaroburo i nijako:( A co z a tym idzie - zero kleintow:(. Jak minal Wam wczorajszy Dzien Mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
U mnie jest ze 30 stopni, słońce za oknem, trochę wiatru, ale wygląda na to, że deszcze do nas powoli się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi dziewczyny. tez juz od jakiegos czasu mysle o swoim sklepie z ciuchami. obecnie jestem w uk, ale sklep chce otworzyc w polsce. chcialam sie spytac czy moze ktoras z was sprowadza ciuchy z anglii. myslalam o nike, adidasie, cos z tkmaxx, next i jakies dodatki. jakby ktos mial jakies informacje to bardzo prosze. dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czaro_mała No mówiłam , że chcą i zwrot i biżuterię hahah ja ostanio miałam zwrot, niby jej się coś nie widziało w bluzce, odesłała mi i pachniała proszkiem , więc pewnie ją nosiła;/;/ ale już odesłałam kase , bo sprzedałam bluzkę ponowenie, w przeciwnym wypadku odesłałam bym jej ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w-fashion
niezła reklama, sprzedajesz używane ciuchy po kimś jako nowe i jeszcze się tym chwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wydaję się,że zrobiłaś źle, wysyłając komuś używaną bluzkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao__mała
Ja mam biżuterię młodzieżową tylko na giełdzie, ale też nie wiem czy tego nie zakończyć. Ubiegły rok był bardzo dobry, a w tym roku praktycznie każda niedziela jest deszczowa. Niestety ten towar rdzewieje jak tylko trochę zmoknie. Na tygodniu jest bardzo ładnie, a w niedzielę mokro. Bardzo liczyłam na te pieniądze z giełdy no i niestety się przeliczyłam. Pogoda wszystko psuje. Bez zdjęć na pewno nie oddałabym pieniędzy, chyba, że ktoś odesłałby po prostu towar, ale jak na razie ani towaru, ani zdjęć. Trochę to dziwne dla mnie. Tyle osób niby dostało rzeczy uszkodzone. Jeżeli bluzka była prana w proszku to raczej ta klientka wyczuje to ... Ja kiedyś kupiłam tak sukienkę na allegro, miała być zupełnie nowa,z metkami, a proszek było czuć na kilometr, metki doczepione na sznurek i agrafkę... Sukienkę wyrzuciłam, a sprzedawca dostał odpowiedni komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas na stronie fotki nowej włoskiej kolekcji. Ceny jak zwykle rewelacyjne. Jesteśmy w trakcie aktualizacji - wszystko powinno być gotowe na poniedziałek. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już to Hello Kitty
w stacjonarnych nie wiem może w H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakiety letnich bluzeczek i tunik znów w sprzedaży. Nowe, modne fasony. Sprzedają się rewelacyjnie dlatego postanowiliśmy sprowadzić kolejną partię. Szczegóły przesyłamy na maila. voga@vogahurt.pl Tuniki na sztuki, świetny gatunek, najmodniejsze wzory - hurt od 12 zł !!! www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestesmy importerami odziezy niemowlęcej i dziecięcej, jeśli szuka Pani dostawców proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com wyślemy ofertę i zdjęcia towaru, mamy w ofercie body na krótki rekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×