Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
nie twierdz, że nie ma takich przypadków, ale nie zawsze się tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale amartoszczyznę tu odwalacie. Nie macie zielonego pojęcia o handlu kasach podatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i nie mamy pojecia ale czy to jest normalne,ze zawsze po 17 w znanej ogólnopolskiej sieciówce z cuchami uzywanymi zawsze sie konczy papier w kasie fiskalej???A gdy poprosiam o paragon to pani kazałą czekac 15 min..Sytuacja powtarza sie codziennie i co o tym sadzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem, że chodzi o Vat i podatki, ale mam to w d***e. Kupując w sklepie płacę cenę z vatem i dlatego chcę paragon. Nikt się ze mną nie dzieli "zaoszczędzonym" Vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idzie handel?? Bo u mnie jest beznadziejnie. Dzisiaj od rana pada i w sklepie dzieki temu totalne pustki, chociaż jak pogoda ostatnio była to co z tego że chodzą jak tylko oglądają i marudzą:/ pozdrawiam z woj.lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonnedk
czesc wam :) prowadze sklep z odzieza w skandynawii i szukam kogos, kto jezdzi do Prato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do srato jeździ ca£y Głuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej połowa chinoli z wolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa o uruchomieniu naszej hurtowni internetowej. Mamy do zaoferowania nową i w pełni oryginalną odzież licencyjną z motywami między innymi takich bajek jak: Spiderman, Cars, Monster High, Hello Kitty, The Simpsons, Ben 10. Na atrakcyjność naszej hurtowni składa się nie tylko wysoka jakość naszych produktów, ale też minimalne zamówienie, które zaczyna się już od 3 sztuk. Regularnie zaopatrujemy naszą hurtownię w nowe ubranka.Zapraszamy do współpracy. Adres naszej strony internetowej -> www.hurtowniagama.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak u Was w tym tygodniu z ruchem???U mnie totalna dolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zle.To chyba juz moj ostatni rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest źle, koniec butików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak koniec, dla 80% butików, przetrwają nieliczne. Zauważyłam, że wiele klientek jest ubezwłasnowolnionych. Przykład dzisiaj rano: bardzo mi się podoba to bluzka za 55 zł, ale jej nie kupię bo mąż mnie zabije, a po południu taki sam tekst tylko, że chodziło o kolczyki za 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonnedk
Hey Poszukuje osób/osoby, które zechcialyby współpracować zemna. Poszukuje odziezy francuskiej takich marek jak: Philippe Carat, Leo Guy, Sagaie, Adam pour Eve, Patouchka, Etincelle, Eden Rose :) Proponuje dobra współpracę z butikiem w Kopenhadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam hurrtowni odzieży Versacze,Chanel ,PierreCardin. Proszem o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha oto info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisbatton
Sprzedaję do hurtu torebki Luis Batton atrakcyjne ceny .Zapraszam. luisbatton.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LbM
To już jest koniec ,nie ma już nic (refren Czerwonych Gitar) Niestety na ciuchach już się nie zarabia , koniec eldorado.Jeszcze parę lat temu średni utarg to było 700 do 1200 zł.Przed świętami utarg dzienny do 3000.Piszę o sklepie 30 metrów ,miejscowość 20000 ludności.Fakt że za towarem w Głuchowie stało się dwa dni , ale było warto , był z tego pieniądz.Chaty się pobudowało były też porządne wczasy.Na giełdę już nikomu nie chciało jeździć , jak się stało i wyrobiło dobrą markę to można było nawet z 5 0 0 0 z jednej niedzieli.Teraz tak sobie myślę ze tylko porządny towar , może nawet trochę droższy ale inny .Społeczeństwo robi się bardziej wymagające.Włoszczyzna z Prato już się nudzi klientkom.Szukają coś bardziej oryginalnego , może inaczej ciuchy z Francji czy z Włoch będą się sprzedawać ale bez pośredników .Handel tylko w dużym mieście , tylko tam znajdziemy skupisko ludzi z kasą .Tacy nasi oligarchowie nigdy nie będą wydawać kasy w swoim mieście , jeszcze małym.Widzę sama po sobie jak robię zakupy w miejscowym np.Tesco.Te panie które tam siedzą na kasie i moi klienci co tam robią zakupy widzą co kupuję i ile .Drogie owoce , alkohole ,one już do mnie nie wrócą po bluzeczkę . Tyle moich wywodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienkooooooooooooo :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też tragedia poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyniaaaaa
a u mnie odziwo mega dobrze wrecz lepiej niz na swieta :) nawet pona 1500zł utargu w dzień,jestemw szoku oby jak najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie handlu poza internetem po dzisiejszym dniu. Mam teraz torebki dodatkowo, zobaczyła je znajoma, poprosiła o odłożenie 4 szt, bo na pewno weźmie. Przyjechała do mnie dzisiaj i po wielu narzekaniach ahhh jak drogo, to samo tylko w innym jednak kolorze, taką tylko mniejszą, a tą większą itd., kupiła z bólem serca 1 szt. Powinna być pobierana dodatkowa opłata od takich klientów. Ciężko jest słuchać czegoś takiego. U mnie przynajmniej oglądają w internecie i nie muszę słuchać idiotycznych komentarzy. Sprzedaż internetowa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak za słuchanie tych wszystkich wywodów i narzekania - jakieś szkodliwe ktoś nam powinien płacić.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie ma to jak internet, cicho, tylko komputer szumi, telefon wyłączony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny-czy w ciuchowej sieciówce ok 100 paragonów dziennie to dużo czy mało??? System sprzedazy co dzien taniej a w sobote 5 zł ,w poniedziałek 3 zł. więc zastanawia mnie czy to dobrze czy zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy, 100 paragonów x przykładowo 5 zł, to praktycznie nic, 500 zł to żaden utarg. wszystko zależy ile rzeczy jest na paragonie, 1, 3 czy 10. nie patrz na ilość paragonów, ja dzisiaj mam 2 paragony, ale na kwotę ponad 3 tyś zł, łącznie tylko za te 2, i kilka małych. gdyby te rzeczy były po 100 zł to już mamy piękną kwotę 10 tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje otworzyć działalność stacjonarną do tej pory działałam w internecie , jakie formalności powinnam teraz załatwić poza kasą fiskalną, to wiem, lokal wyjmowany. Aktualizacja pkd ? Coś jeszcze trzeba zrobić dodatkowo przechodząc na działalność stacjonarną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za durne pytanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktualizujesz wszystko o nowe dane, ZUS, US, wpis, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×