Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość nicky
Jesienne to w okolicach moich urodzin czyli kolo 12 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky a ktore to urodzinki? Ja nie dawno okraglo liczbe skonczylam. A od kiedy robisz wuprzedaz letnia i jaka? U mnie od kilku dni sa takie pustki , ze az soe boje co dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Wyprzedaz letnia to zobaczena razie jeszcze nie. Mam jeden wieszak przeceny jak ktos chce to prosze bardzo bluzki po 25 i 19 zlotych. I tyle wystarczy. A od 15 sierpnia jesien na polkach - swetry i dlugie rekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik89
Handel jest do d**y, codziennie powinno byc dobrze, a nie raz tak raz srak, chyba czas zastanowić sie nad inna branża bo to powoli umiera... Z roku na rok coraz gorzej... Ja juz nie mam sił, jaki utarg jest u Was złym dziennym utargiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny u mnie z utargami to rożnie ale tak około 1 tys dziennie , tylko ze ja ma drogie sukienki i odzież ogólnie drogą,wiec to tez żaden cud . A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku otwierania takiego interesu na pewno przydadzą Ci się dobre folie do pakowania. Ja zakupiłem takie od http://www.vipak.pl/ i jestem naprawdę zadowolony z ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz ,a ja nie jestem zadowolona z ich jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz ,a ja nie jestem zadowolona z ich jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ja też nie jestem zadowolona z ich jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A ja nie jestem zadowolona z tempa w jakim znikaja. Za wolno zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
W takom folje te se morzesz chleb z kiełbasom zawijać pacanku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są takie ciuchy robione w domu, zawsze mi się podobały. Warto też zwrócić uwagę na jedną rzecz, a mianowiecie firmę która się zajmuj***arwieniem tkanin, tu macie namiar do dobrej: http://bilo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie dobrze go zareklamuj. Na pewno szyld z nazwą butiku jest niezbędny - zerknij sobie na http://literypodswietlane3d.pl/ co oni proponują. Do tego na początek jakieś fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnjgvc
Ssijcie pałkę młotki od reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia2294
Witajcie! Ja właśnie likwiduję sklep z odzieżą outlet,ponieważ wyjeżdżam z kraju,bardzo mi z tego powodu przykro:( ale do sprzedania mam około 200 sztuk ubrań marki ZARA, są to ubrania outletowe, 90% z nich posiada metki, ubrania damskie( w większości),męskie i dziecięce. W takiej paczce znajduję się także biżuteria ale jest to tylko około 10 sztuk. Rozmiary ubrań różne. Dla osób zainteresowanych mogę wysłać kilka przykładowych zdjęć. Cena 3500zł jest za całą paczkę- około 210 sztuk,za sztukę wychodzi po 15zł. W razie pytań proszę dzwonić- 661837644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Jak tam handel? Strasznie tu cichi, oczywiscie nnie liczac tych durnycg reklam, hehe. Macie juz u siebie letnia wyprzedaz? Nicky jak tam u Ciebie? Co nowego skychac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Modaxxl: co slychac? U mnie leje caly dzien, wiatr wieje, pusciutko... Jedziesz po towar w najblizszym czasie? Ja juz nie wiem co robic, handel mizerny, odkad lipiec sie zaczal to ludzi wywialo. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie rozkręcam swój drugi butik i jestem bardzo zadowolona. Poczatkujacym w tej branży podpowiem, że warto stawiać na nowoczesne rozwiązania w zakresie monitoringu i analizy ruchu klientów, dzięki czemu wiemy w którym kierunku skierować działania marketingowe, a także inne systemy usprawniające pracę sklepu. Firmy takie jak Veracomp się tym zajmują, na ich stronie można poczytać o rozwiązaniach dla handlu http://www.veracomp.pl/rozwiazania-dla-sektorow/handel-i-uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky u mnie tez strasznie wieje ale na szczescie nie pada. Ludzi tez malutko, cos tam sie sprzedaje ale rewelacji nie ma. Ja w piatek po towar jezdzilam i jak wracalam to prawie 300km od domu samochod sie popsol, hehe. Nie bardzo jestem zadowolona z wyjaxdu bo nic nowego nie mieli, wszystko to samo a i ceny normalne, a mial nafzieje ze tez beda wyprzedawac po nizszych cenach. Ale dobralam chociaz tego co brakowalo i troche nowosci i starczy, juz po nic letniego nie jade. Musze to wyprzedaz i pewnie dopuero wyrusze po jesienne rzeczy , nie ma co sie chyba pakowac w krotkie rekawy. Jak gadalam na kilku stoiskach to mowilo ze w tym tyg zaczynaja juz szyc dlugie rekawy i dlugie spodnie tak wiec ten tego, nom. Pozdrawiam i zycze lepszego handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do reklam wielkoformatowych to tutaj bym polecał ludzi z agencji Expansa, firma jest z Poznania ale działają w całym kraju. Mają sporo w ofercie wolnych, dużych ścian w centrach miast gdzie można reklamę tanim kosztem zawiesić. Nie trzeba montować nowych nośników, można skorzystać już z tych dostępnych miejsc, co znacznie ogranicza koszty. Na stronie www.expansa.pl jest trochę ich realizacji i szczegóły współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak wygląda reklama wielkoformatowa którą zamawiałem od agencji Expansa - www.expansa.pl Dokładnie na takim efekcie mi zależało, brawo! Ogólnie cała współpraca przebiegała bez zgrzytów. Zawsze odbierali telefony, wszystko było dopięte od pierwszego naszego kontaktu na ostatni guzik. Firma z doświadczeniem, robią tego typu reklamy już ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam, przestańcie się reklamować bo to jest już żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
No to moj samochod to rewelacja. Popsul sie pod domem. Oszczedzajac mi mase nerwow po drodze - po prostu nie pojechal. Jak ja kocham moje autko. Pozdrawiam serdecznie. Nicky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky to mialas szczescie, gorzej jakby sie z daleka od domu popsolo bo to nie wiadomo co robic. Ja na szczescie z mezem bylam bo nie wiem jak bym wrocila. U mnie leje, ludzi nie ma, masakra jakas. Slabo lipiec idzie, od poniedzialku pidobno upaly to moze cos lepiej bedzie, jak myslisz? A jak tam u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Nie wiem czy upaly polepsza ruch w sklepie - nie bedzie im sie chcialo chodzic po sklepach w upaly... Lipiec slabo czekam co bedzie dalej, bo coz innego mozemy zrobic? Zadnej rewelacji w tym roku. Moze sierpien ruszy? A Butik94 juz calkowicie zamilkla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martt55
Jakie są podstawy biznesu w dzisiejszych czasach ? Poczytajcie na tym blogu, http://biznesowofinansowo.blog.com/ o wielu możliwościach biznesowych, dowiecie się także jak zarobić na forexie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Gdzie sie wszyscy podziewaja? Dajcie znac jak Wam idzie. U mnie lipiec to totalna lipa Nicky kiedy sie wybierasz po nowosci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżast
Hej, Dopiero zaczynam swoją podróż z butikiem. I mam ogromną prośbę do życzliwych ludzi. Podałby ktoś namiary na fajne hurtownie? Bo jakoś nie mogę znaleźć nic ciekawego. gość Nicky zauważyłam, że jesteś zorientowana. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Teraz leje u mnie koszmarnie... Po nowosci moze w przyszlym tygodniu, moze tydzien pozniej. Trzeba przeczekac ten lipiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulii gość
Dziewczyny w weekend jade do Ptaka w Rzgowie. Mozecie polecic mi boksy z fajnymi i w miare tanimi ciuchami..Chodzi mi cos w stylu o la voga czy missfofo, by o lala.. Kompletnie nie wiem gdzie szukac odziezy damskiej a tych hal jest bardzo duzo... Bardzo Dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×