Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Janina z Grudziądza
Pszedewszystkim dzienki za pozdrowianka. A ten z reklamuwką folji to chiba na łep naprawdę upadł. Mnie to wkuża na maksa. Ja tera robie sobie wolne na dwa tygodnie. Pojadziem chiba ze starym do ciechocinka lub do jakieś innej fajnej imprezowni. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
To Janinka wypoczywaj i ubierz sie cieplutko bo ma byc pogoda z przeceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janinka-Ciechocinek w sam raz dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego urlopu Janinko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio oprócz stacjonarnego butiku prowadzę sprzedaż online. Całkiem fajnie to prosperuje, a jestem dopiero na początku drogi, Jeśli chodzi o handel to warto pamiętać o najnowszych technologiach, które usprawniają działanie takiego biznesu np. cyfrowy monitoring, ochrona danych online itp. u mnie nadzór nad tym sprawuje firma Veracomp. Doradzili mi jak dbać o bezpieczeństwo w firmie i zapobiegać wyciekom danych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam mix 15szt sukienek w rozmiarach 40-54 TANIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki sezon,jeżeli jesien-zima to jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Tanio czyli ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15szt sukienek letnich za 450zl 13szt sukienek jesien zima za 350- rozm 40-48 21Szt spodniczek za 400zl w rozm 40-52 Jeasny 15 szt za 300zl w rozm 40,42 Podajcie meila to podesle zdj Wszystko nowe, ciuszki pochodza z likwidacji sklepu. Niestety bylam zmuszona zamknac bo robi sie coraz gorzej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wrzuć zdjęcia na jakiś serwer? Albo konto google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zauważyłam aukcje :) Napisałam do Pani, proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Co slychac? Jak Wam idzie handel? U mnie srednio Jak tam u Ciebie Nicky? Jezdzilas po towar? Upolowalas cos fajnego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Niestety nie upolowalam nic fajnego, a nawet gorzej... Walcze z tym, co wzielam, pogoda jakas masakryczna, mam jeszcze na wieszakach lato a z nieba jesien spoglada. Wybieram sie znowu , musze miec jakies fajne sweterki i narzutki. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxxxi
Witam! No byłam,zakupiłam mieszaną odzież trochę lata,trochę jesieni.. pierwsze koty za płoty! Przez 2 dni sprzedałam dosłownie 7 sztuk.. kilka tunik,koszul i spodni.. ale mniej więcej załapałam co potrzeba,rozmiarówka ma być większa bo o to pytają klientki :-) Widzę sens inwestycji,jeszcze złapałam kontakt z typowym producentem! Więc kto czytał mój wcześniejszy post i jest w temacie to dzięki! Mam też stronkę na FB,tam też się trochę interesują. No może wypali! Jestem dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky u mnie pogoda taka sama, ciągle deszczowo i chłodno, na wieszakach tyle jeszcze lata a w ogóle nie idzie, nie wiem jak ja się tego mam pozbyć. Ja byłam z2 tyg tem, znalazłam w głuchowie fajne sweterki i wszystkie poszly,ale niestety zgubilam do nich kontakt i nawet nie mam jak zamówić :( a i metki nie maja. Ehh, ciężko coś fajnego znaleźć. Szukam fajnych sweterków, jeansów z dziurami,jakichś bluzeczek ale nic fajnego w większych rozmiarach nie ma, już mam dosyc tych poszukiwań. Co ładne to wszystko malutkie. Maxxxi to super,że tak optymistycznie jesteś nastawiona, powodzenia życzę,oby było tylko lepiej. Początek powinien być dobry, bo wszysycy idą z ciekawości zobaczyć co to za sklep i co masz, a później niestety ale może być gorzej, ale co ja tam wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Droga Modoxxl, to (ch....e) zle ze zgubilas namiary na te sweterki. Znam ten bol tez ciagle cos gubie. Lata mam jeszcze, jeszcze. Przeceniam, ale to niewiele daje. Mam sukienki i kombinezony, ktore sa kosmicznie dlugie, chyba musze je skrocic przez zime. Teraz sie przymierzam po sweterki takie typu grube na drutach. Tylko nie wiem gdzie je kupic... A.... Niestety mi sie podarly 3 sukienki przy mierzeniu, takie z delikatnego jedwabiu, nie wiem czy to sieda naprawic... Ogolnie stwierdzam, ze zakupy z czerwca bylychyba juz za pozno, rzeczy wisza... Ale jak w czerwcu za pozno to kiedy robic ostatni wyjazd? W maju? Do maxxxi: nie rozumiem co znaczy kontakt z typowym producentem? Idziesz na stoisko i masz kontakt. Co w tym radosnego? Powodzenia zycze i wiary, przed Toba dluda droga pod gore... Butik 94 nas opuscila na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalna strona internetowa to podstawa, polecam agencję www.aktywniwsieci.pl świetnie podchodzą do sprawy i mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zakup letniego towaru w czerwcu był ok. Tylko handel byle jaki, bo lata nie było. Cały czas na zewnątrz brzydko, to i klientom nie chce się kupować letniej odzieży. Teraz jak przywiozłam jesień idzie lepiej! :) A i przy okazji zejdzie trochę letniej odzieży (niestety po cenie zakupu - ale lepiej tak niż ma rok leżeć i się kurzyć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A ja dochodze do wniosku, zeby juz nie robic zakupow w czerwcu - sprzedawac co jest i tyle. Za duzo mi lata zostalo w tym roku przez ta zla pogode - wypychanie po kosztach to przeciez praca dla idei... Dalej zimno i brzydko, nic sie nie dzieje. A-pacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby prawda, tylko wtedy już ludzie w ogóle nie zajrzą. Tak chociaż ktoś się kręci, jak jest nowy towar. Sprzedaję po kosztach, ale przy odzieży letniej obok idzie jesień. Więc zarobię na cieplejszych ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
kurde nie wiem który raz juz piszę. Coś mi ostatnio posty pisane z tel nie chca się dodawać. Ja tam jeszcze i w lipcu brałam trochę lata i nie sądzę aby był to zły wybór. Niby dużo jeszcze tego lata mam i sprzedaję już po sporych przecenach, dzięki temu ludzie wchodzą do sklepu, trochę ludzi kupi z tych przecen a jak ktoś nic sobie nie wynajdzie to własnie grzebie w nowościach jesiennych i cos sobie wybierze,więc w sumie tragedii nie ma, ale taka pogoda u mnie,że nie sprzyja zakupom Maxxxi a jak tam u Ciebie?? Dalej pełna zapału?? Nicky pisz co tam więcej u Ciebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
U mnie wlasnie ten towar dobierany w czerwcu to slaby. Mam na mysli to, co dobieralam w czerwcu bo ladnie poszlo na poczatek. A potem .... Przyklad: mialam 7 sukienek 5 poszlo no to co - dobralam bo szly. I ..... Dlatego czerwiec sobie musze dobrze przemyslec. Kazda z nas ma inaczej, roznie ludzie reaguja. Teraz sie wybieram po jesien, tylko o jejku jak mi sie nie chce jechac... Ble..... Pozdrawiam Was Moje Drogie Modaxxl: ja sie odezwe na tego fb tylko niech moj przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanka
Hej dziewczyny, Nie wiem od czego zacząć.....obecnie jestem na urlopie macierzyńskim i pragnę otworzyć swój własny butik z odzieżą lub zacząć sprzedawać przez allegro, olx itd.. a z czasem sklepik. Problem w tym że nie wiem jak się za to zabrać. Myślałam o wyjeździe do Tuszyna, lub sprowadzaniu ubrań z aliexpress. Mało kto we mnie wierzy..... Czasami czuję się jak taki życiowy nieudacznik. Zawsze marzyłam o takim butiku i zrobię wszystko, aby nie wrócić do poprzedniej pracy... Wiem że muszę założyć działalność aby sprzedawać na allegro. Dalszy krok to ciuchy, ale skąd, jakie.....Babeczki proszę podpowiedzcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A ja mam pytanie do Modaxxl: czy masz moze zaprzyjazniona ale niedroga krawcowa, ktorej mozesz zlecic jakies poprawki przeszycia itd? Bo ja mam ale niedroga i niespecjalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxxi
Witajcie! Modaxxl-hehe,pewnie że pełna zapału! Miło ze zapytałaś :-D Jako tako sie kręci,przyznam że szału nie ma ale zainteresowanie jest-racja ze większość a-pacze ale ja tez patrzę no co one patrzą,rozmawiam,robię orientację czego oczekują..Pierwsze koty -jak o mówią! Zainwestowałam w małe ulotki,rozdaję,a niech im się poniewiera w torebce,przyjdzie dzień że się przyda namiar na mnie. Zachęcam Panie,dziewczyny na stronę na FB no jakaś reklama musi być. Teraz już wiem ze musze konkretnie postawić na rozmiar 50-60. (i czasami więcej)W sumie taki zakładałam profil tego przedsięwzięcia.Teraz mam raczej między 42 a 52 a tu widzę juz po 1 tyg.braki w większej rozmiarówce,dlatego radość Nicki z tego że jest kontakt ze szwalnią,która właśnie szyje odzież typowo dla puszystych ale nie babcinych. W Głuchowie masówki w pospolitych rozmiarach mnóstwo a oryginalnych dużych rzeczy brak. :-( Ja dopiero zaczynam,pierwsze malutkie kroki,zanim sie ludzie zorientują,przyzwyczają..Ale smutne oczy dziewczyny- lat ok.25,która przymierzała u mnie ze 3 bluzki koszulowe w rozm ok.48-50 i nic nie dobrała na siebie bo za małe- zmobilizowały mnie tak, że bardzo mi się chce! To lecę kobitki,miłego wekkendu,pozdrawiam! Dzieki za kontakt że ktoś to czyta.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Moze to pomoze - kiedys bylo takie stoisko na Ptaku zduza odzieza import turcja. Bralam tam ladne tuniki - wlasnie ladne bo modne nie babcine i duze. Dam namiary jak jeszcze sa. Byli kolo kawiarni. Ale nie wiemczy az tak duze rozmiary to byly. Dla mnie duze to juz 44 46. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×