Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość modaxxl
Hej. Nicky jak cos zobacze ze kupilam felernego, np nie doszyte czy zle zszyte to mamie podrzucam, ona nie krawcowa ale proste rzeczy poprawi , tak wiec mam za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmodaxxl
KURDE,teraz widzę,że cały post mi zjadło,ehhh Nicky ja tam nic nie poprawiam,ewentualnie jak coś delikatnie się zepsuje,bądźcoś nie doszyte to mamiedaję,ona najczęściej mi naprawi mimo iż nie jest krawcową. A czemu pytasz?? Maxxxi agdzie znalazłaś ten kontakt do szwalni?? ja poszukuję jakiejś co by miszyli coś pod zamówienie ale niemogę nic znaleść. Niestety jeśli szyją coś większgo to maxymalnie do rozm 54 i to takie wszystko poważne, a coś większego znaleźć to graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A mnie tez caly post zjadlo ;) pytam, poniewaz mam sukienki i kombinezony do skrocenia, nie sprzedalam pomimo przeceny, wiec musze cos podzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaxl
A-pacze ...ha ha .. Dobre:) Ja byłam już na Ptaku w zeszły wtorek ale tam jeszcze letnio :( Upolowałam kilka polarków , trochę kurteczek, bluz, w sumie nic specjalnego ale już trzeba było , bo kobietki za czymś cieplejszym się rozglądają. Ruch mierny , czekam na koniec wakacji z utęsknieniem. Maxxxi oby jak najdłużej zapał się Ciebie trzymał, mi czasami go już brak, a to dopiero 5 miesięcy działalności. W jakim mieście masz swój sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A ja mam faze niechcieja ;) pakowac sie jechac itd. Moze mi przejdzie we wrzesniu, chwilowo brak zapalu. Rozwalaja mnie wyprzedaze.... Bo tam jest przecena 50% a tu tylko 20% a na bluzki z dlugim rekawem to nie ma przeceny. Nie mam sil odpowiadac... Rece opadaja - kup sobie nawet 10 par meskich krotkich spodenek na wyprzedazy ale ja nie przeceniam swetrow jesiennych w sierpniu ;) trzymajcie sie kobitki A Janina dalej w Ciechocinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Nicky mi tez nic sięnie chce. Wkurzają mnie baby które łażą bez celu, niby chca kupić, a tak wymyślają,że po prostu ręce mi opadają. Ja to chyba wybieram się w piatek do Gluchowa,muszę kupić sweterków tych co ostatnio,mam teżfajne bluzo kurtki,które u mnie idą rewelacyjnie.Sprzedaje któraś bluzo kurtki?? do rozm54są. Mogę wymienić namiary na coś innego fajnego wwiększych rozmiarach :D Nie wiem,co robić z tym swoim latem w sklepie, jeszcze dosyć sporo mam, zastanawiam się jak się tego pozbyć.Już myślałam zrobićjakiś wieszak i sprzedać za grosze aby poszło i nie wisiało,ale jeszcze poczekam chyba, bo podobno od jutra jesze upały, to możę jeszcze coś by poszło,po tych przecenach które są. A reszcie jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Mnie tesz wkóżajom te gupie baby co tylko oglondajom a najgorzej jak pszyjdom jeszcze ze swojim ślubnym co tylko gada a choć już puźniej se kupisz albo ze takie jusz masz w domu. Szkoda mu piniendzy żeby se kobita kupiła a na piwsko to wszystki pinionc wyja menda jedna z drógom. Alesz sie wnerwiłam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
U mnie wczoraj kobita poleciala z tekstem : co to za ceny, to MA byc na wyprzedazy, na minus 50%. I drze sie... No jeszcze beda mi same ceny ustalac... A ja gotowa na jazde, nocleg u przyjacioly, ona tam przygotowana (drinki do lodowy, grill itd), a mnie chrupsss... I po sprzegle. Wyjazd przesuniety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Cześć dziewczyny, Zastanawiam się nad otworzeniem butiku internetowego, możecie polecić miejsca/hurtownie gdzie można zaopatrzyć się w towar? Jestem z okolic Krakowa. Będę bardzo wdzięczna, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanka
Podpinam się do pytania anaaa005 z ta różnica że myślę o sprzedaży internetowej i sklepiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janinka wypoczęta, po urlopie, już handel zaczęła I cała para w gwizdek...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi sweterkami to uważajcie. Ja kupilam 2 tygodnie temu, takie modne, zarzucane, z kapturami i inne grube i co..... patrza. Na necie takie widzieli a u mnie w sklepie to nawet ubrac tego nie potrafia i mówia ze duze. No kuźwa nie duze tylko taka moda na zwiasające boki :) oj ....wiecej nie kupie, a takich klasycznych jak byłam zapinanych o jeszcze 2 tygodnie temu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te baby same nie wiedzą czego chcą!!!A handel porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handel porażka :) masz racje, ale..... cieszmy sie słoneczkiem, czekajmy na jesień, wierze że bedzie dobre :) POZDRAWIAM WSZYSKIE BUTIKARY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie co to są sukienki w stylu "ho bo"???Klientka bardzo chciała ja kupić....ręce opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Tak se ostatnio myśle coby podszkolić sie w marketingowych umiejentnosciach rzeby wincyj towaru spszedawć. Zaczelam kurz czytać rużne rzeczy tylko oczy mnie bolo i chyba szkła kompaktowe se bende musiała kópić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić to musisz słownik ortograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej handlary :-) Planuje do Was dołączyć, ale najpierw chce spróbować sprzedawać na targu, czy muszę mieć działalność aby to zrobić l? Czy są jakieś wymogi? Kolejne pytanie to towar.....skąd najlepiej....chiny, Tuszyn, Katowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janinka jest jedyna w swoim rodzaju i proszę jej nie dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście taki orginal zdarza się bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To diament wśród handlowciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Janina pisze sie ZECZY. Twoja nicky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tutaj naprawdę nikt nie podpowie skąd najlepiej brać towar? Katowice, Tuszyn czy Chiny?a może ktoś szuka w Sosnowcu wspólnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niby mam podpowiedziec? Moja wiedza jest dobra do momentu kiedy jest moja. Poprobuj i sama bedziesz wiedziala. Nikt nie daje na tym forum gotowego przepisu na sukces. Nie mamy na czole napisu glupia krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam nikogo obrazić, tylko prosić o poradę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soryyy ale Ty nie prosisz o porade tylko idziesz na latwizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porada jest taka: wejdz do najblizszego butiku, powiedz ze chcesz na targu sprzedawac bez lokalu i zusu bo to taniej, i zeby pani powiedziala skad wozi te fajne bluzki... I dodaj, ze przeciez chodzi tylko o porade. Tu nie dajemy przepisu na sukces, dzielimy sie DOSWIADCZENIEM na tyle, na ile chcemy. I nie piszemy rozpoczynajacym gdzie najlepiej jechac po towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej Chiny. Wsiadaj w samolot w piatek o 12:18 i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Mam pytanie: interesuja mnie na jesien te grube swetry z blaszka na plecach. Ile dajecie na nie detal? Bo widzialam w detalu 59 i mnie rece opadly... Rzeczywiscie po tyle je sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×