Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość modaxxl
Nicky u mnie pogoda tez nie bardzo przez co ludzi nie ma, wiec co sie dziwic ze nie kupuja jak zimno. Myslisz ze w sierpniu bedzie lepiej? Tez sie wybieram za 2 tyg tylko sie zastanawiam czy moze gdzies indziej jechac? Bo ostatnio z tego gluchowa i rzgowa nie jesyem zafowolona, tylko gdzie moze byc lepiej. Nicky jesli masz ochote to odezwij sie na fb, stworzylam fikcyjne konto Aleksandra Różnowicz, to ja stamtad odezwe sie z prawdziwego to czasami sobie pogadamy, zawsze lepiej niz tu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Zapomnialam zapytac, czy ktos jezdzi po towar do Katowic? Czy oplaca sie tam jechac? I kiedy jest czynna tam gielda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja do fb potrzebuje pomocy meskiej.... Ale pogadam zeby mi to ustawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
U mine tesz ostatni do dópy. Nie wiem morze czeba sie wkońcu pszebranrzowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Janina, Ty sie nie bojaj, mocno siedzisz w kalesonach to juz niedlugo sezon... A na co sie przebranzowisz? Monopolowy bysmy otworzyly, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
No nie wiem bo spułki nie som zadobre. Morze na jesieni bendzie lepiej bo planuje marketingowo udeżyć w kalesony z napisem love przy rozporku i na dópie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Love krowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej hej Jak tam handel? Nicky jak u Ciebie? Kiedy jedziesz po nowosci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Jade za tydzien juz jesienbede brac swetry i takie tam. Mam nadzieje ze znajde juz cos ladnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Oblókaj czy coś nowego z fikuśnych kalesonkuw jest wybur. Morze tesz sie przejade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Janinko ja jutro chyba jade do Ci kochana powiem czy sa juz jakies fikusne kalesonki na jesien Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja tak wlasnie nie wiem czy jechac po nowosci czy dopychac kolanem to co mam. A mam tego, mam... Znaczy wyprzedaz lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja prowadzę mały butik z różną odzieżą damską i sprzedaję na Głuchowie (na Głuchowie sprzedaję w hurcie damskie sukienki, w butiku mam jeszcze torebki, obówie i bluzki, które kupuje na Głuchowie od znajomych). Jeśli chodzi o przebicie cenowe to zysku mam około 60% - 100% w butiku na tym co sam produkuje (koszt produkcji około 30 - 40 zł, sprzedaję po około 60zl - 80zl w butiku, a na Głuchowie po 55zł - 60zł to samo, ale w hurcie - pakowane po 5). Jeśli chodzi o towar, który kupuję na Głuchowie, to marże mam około 40%. Jeśli chodzi handel na Głuchowie to ostatnio zaczęli pojawiać się Ukraińcy i raz Rosjanie, więc w miarę się rusza. Butik mam w centrum miasta, ruch jest nienajgorszy, ważne żeby mieć dobry jakościowo i oryginalny towar. Jeśli chodzi o kupowanie towaru do butiku to polecam Głuchów - najtaniej - są to dwa targowiska połączone ze sobą, więcej znajdziesz na facebookuach starygłuchów i medax. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky tez mam tego wszystkiego duzo ale musze cos nowego przywiezc bo vak chodza te same osoby i miesiac czasu nic nowego nie bylo to i juz sprzedaz spadla. Poza tym musze jakichs sweterkow czy narzutek na wierzch poszukac bo juz nic nie mam a szukaja. Dlugich spodni u mbie juz szukaja, wiec tez musze przywiezc. Mam nadzieje ze podobietam co brakuje i od soboty znowu bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośiówa
Właśnie, decydując się na własny butik, sklep, stoisko na rynku, trzeba ciągle śledzić co jest modne i wymieniać towar, ja wymieniam dwa razy w sezonie, albo kupuje odrazu kilka wzorów i dokładam w trakcie sezonu albo jak dostawca jest prężny i sam ma nowy towar to w trakcie sezonu dokupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja tez potrzebuje takie jesienne sweterki i narzutki. Tylko nie wiem czy juz cos znajde. A jechac na pusto tomi sie srednio usmiecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnaxl
Lipiec okropny, mam nadzieje,że w sierpniu się ruszy. Po towar jesienny wyruszam w połowie sierpnia, kierunek Rzgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaż sprawiła, że trochę towaru zeszło. Po towar byłam jakiś tydzień temu. Kupiłam nowe wzory narzutek, trochę sweterkow i dresy dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Głuchowie też już mają nowe wzory, z wyprzedaży kupiłam kilka sukienek, wystawiłam i czekam:), co ciekawe sukienka, którą kupiłam przecenioną już się sprzedała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam bloga,robię orientację..pomóżcie kobitki..szykuję się do otwarcia butiku z ciekawą, fajną,młodzieżową odzieżą ale tylko w rozmiarach od 44 do 60. Widzę że młode dziewczyny w takim rozmiarze nie mają się w co ubrać..chodzi mi o bluzki,tuniki i spodnie materiałowe i jeansowe. Może macie jakiś dobrych dostawców,producentów czy hurtowników?! Dajcie namiary,jakieś podpowiedzi.Ryję już kilka dni w necie,ale szału nie ma, w wekkend myślę o wyjeździe do Ptaka. No dzięki,liczę na pomoc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w hurcie dużego wyboru z taką odzieżą nie ma (albo Źle szukam). Często gdy rozmiar jest duży to Fason jak dla babci... warto jechać i poszukać. Jak coś fajnego znajdziesz to się podziel informacja :) ja kupuję głównie w Wólce Kosowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wracamy z Głuchowa, jest już dużo nowego towaru, jesteśmy zadowoleni, bo ładnie sie obkupiliśmy. Część handlarzy ma wprowadzić nowy towar po 15 sierpnia, ale sukienki dziecięce i odzież dziecięca już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim biznesie bardzo przydają się folie do pakowania. Ja znalazłem takie w http://www.vipak.pl/ i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxxxi rozumiem, że jest ciężko coś znaleźć sensownego, ale raczej nikt nie poda Ci na tacy namiarów. Podejrzewam, że większość z nas musiała dochodzić sama do swoich kontaktów, co łatwe nie jest. Także w tej kwestii licz na siebie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Folie do pakowania to chyba sie przydadza ale na stoisku miesnym... nie wiem czemu co jakis czas pojawia sie tu lowca okazji z tekstem dajcie namiary. Co my mamy na czole napis glupie krowy? Pozdrawiam modexxl i Janine. Wasza nicky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślicie, że to kolejna reklama. Podglądam butik obok. Drogi i raczej ambitny, tam na manekinach króluje marka z logo LE. Robią przeceny, narzekają ale są:) Ja mam inny handel, nie jestem konkurencją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) ja dopiero zaczynam ale już widze pewną zależnośc- ci co mówia co mam sprowadzic do butiku to nawet potem nie zachodzą, np. wszyscy o duzych rozmiarach. Nasciagałam bluzek pełno i co... i wielkie g... Jak to Pani w rozmiarze 42 powiedziala- te chudsze częściej kupują i chyba ma racje. A jak u Was z tymi rozmiarami XXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, jeśli coś jest trudno znaleźć to znaczy, że jest to coś co sie nie sprzedaje i nikt tego nie sprowadza albo nie szyje. Czegoś jest dużo na rynkach hurtowych tzn, że ma dużo odbiorców, a to znaczy, że sprzedaje się w detalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazar Głuchów
Jeśli szukają Państwu towaru zapraszamy na nasze targowisko w Głuchowie (Stary Głuchów), powoli producenci i importerzy wprowadzają do swojej oferty nowe wzory, stare kolekcje wyprzedają po niskich cenach. Pozdrawiamy Stary Głuchów https://www.facebook.com/bazargluchow/ www.bazargłuchow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×