Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość D&M
W Głuchowie jest jakaś hurtownia odzieży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiuuuue
A gdzie kupujecie biżuterię? czy możecie polecić tanią i dobrą hurtownię internetową z biżuterią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazar głuchów
bazar-medax.pl/home.html Od 1994r. w Głuchowie na terenie Bazaru MEDAX prowadzony jest handel odzieżą i galanterią. Bazar Głuchów od momentu powstania gromadził importerów, producentów i kupców z całej Polski i innych krajów. Przez lata ciągle rosła ilość stanowisk handlowych oraz jakość i ilość oferowanych towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazar głuchów
Nowoczesna klimatyzowana hala targowa została otwrta dla klientów w 2008r. Powierzchnia jest podzielona na 250 stanowisk handlowych, które oferują w hurtowych cenach odzież, galanterię i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazar głuchów
to jest \tuszyn a nazywa sie głuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do eva ventt pisałaś " a jeśli nie masz kapitału to moze hurtowo na zamowienie pod klienta, jak masz dobre układy z tym kupowaniem i w miare szybko uda Ci sei zreazliozwac to czasowo " myślisz że klient się na to zgodzi?? a jak tak to gdzie ich szukać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aris ja wysyłam e-maile do bezpośrednio sklepów, wchodze na stroni, wrzucam sobie w google sklep z odzieża, sklep taki i taki, robie sobie szablon gotowej wiadomośći, i wysyłam e-maile po kolei do każdego sklepu, mam wpisy w bezpłatnych katalogach, ogłoszeniach, forach, wszędzie gdzie sie da , czasem wpisuje sobie w google kupie hurtowo odzież , i tez wyrzuci pare ogłoszeń , ja pozatym jestem zarejestrowana na dwoch forach handlu hurtowego tylko ta sa spore koszty, roczne i z gory , w jednym powyżej tysiąca w drugim kilka tysięcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz dobry towar, to się zgodzi , wystarczy pisać "realizacja zamówienia do 7 dni roboczych " na przykład i juz masz pole do manewru , siedem plus dwa weekendy daje11 dni ..oszem niektórzy mogą się burzyć , być niezadowoleni , ale jeśli masz dobry konkurencyjny towar, poczekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
czesc kobietki jak wam idzie w interesie ? mi srednio...nie wiem czy to przez ta pogode czy co?!?! ludzie ogladaja i nie kupuja... srednio mam utargu 200-400zł teraz dziennie ,wcozrja wyjatkowo 50zł... to siedzenie mnie strasznie meczy chyba nie jestem stworzona do tego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
czesc kobietki jak wam idzie w interesie ? mi srednio...nie wiem czy to przez ta pogode czy co?!?! ludzie ogladaja i nie kupuja... srednio mam utargu 200-400zł teraz dziennie ,wcozrja wyjatkowo 50zł... to siedzenie mnie strasznie meczy chyba nie jestem stworzona do tego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiuuuue
hop hop podpowiecie mi coś z biżuterią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eva ventt jak ty zakładałas sklep to miałas wkład własny??napisz jak to u ciebie wyglądało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Say Say
Witam Miłe Panie Mam przyjemność zaprezentować Państwu nasza ofertę. Zajmujemy się importem odzieży damskiej i młodzieżowej bezpośrednio z Francji . Oferujemy Państwu nowy towar najwyższej jakości w modnych, oryginalnych wzorach oraz w szerokiej gamie kolorów. Nasze kolekcje charakteryzują się krótkimi seriami,oryginalnymi i wyszukanymi modelami oraz atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do współpracy sklepy, butiki oraz sprzedawców internetowych . Zapraszamy na naszą stronę internetową www.saysay.pl Pozdrawiam serdecznie Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
14:33 [zgłoś do usunięcia] aris03! (ania.demarczyk@interia.eu) do Eva ventt jak ty zakładałas sklep to miałas wkład własny??napisz jak to u ciebie wyglądało?? nie nie miałam wkładu własnego, sprowadzałam towar pod zamówienie, korzystałam z płatności paypal , dziś wpłata bezpośrednia , dziś wysyłka , wyrabiałam się w siedem dni roboczych ... roznie bywało zdarzały się obsuwy przez święta wtedy jakis rabat gratis dla klienta i do przodu dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva ventt podasz mi nr gg ?? mam pare pytań a tu to troche trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
odziez mlodziezowo damska bizuteria torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
19185448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvaVent
aris jestem i pisze na gg tylko nie wiem czy mnie widzisz bo mma nowe numery a stare gg go nei odbiera musisz miec zaisntalowana dziesiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas wziąć się do roboty!! zaczynam pisać biznes plan:) będę również starała o dofinansowanie z UE.. Jeśli któraś z was też to już ma za sobą to proszę o rady:) piszcie jak co na e-maila.Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Hej dziewczyny. U mnie nie najgorzej, coś się zaczyna dziać.Ale ta zima to dała nam w (dupę) Przez to zimno moje śliczne spódniczki w kwiatki wiszą na wieszakach zamiast na klientkach. Ale wierze że będzie lepiej, już za niedługo WIOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła jak osa
do missy08 Powiedz mi droga jak ty to robisz, ze masz taki duży utarg? Od poniedziałku nic nie sprzedałam. Katastrofa. W jakim dużym mieście prowadzisz swój sklep? Ja już nie wiem co robić. Mam już wiosenną odzież tylko, ze wiosny nie ma. I klientek też nie. Pozdrawiam wszystkich wkurzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich czytam i czytam te wszystkie posty odkąd myślałam o otworzeniu własnego sklepy z odzieżą damską (bardziej młodzieżówką) i otworzyłam 2 listopada 2009. i co?! i kiepsko :( powoli się zastanawiam czy to warto ciągnąć dalej,bardzo dużo dokładam do interesu i powoli brakuje mi już funduszy na to dokładanie :( Dodam że sklep otworzyliśmy biorąc kredyt.Myślałam że to najgorsze za nami a tu zero poprawy,mam już trochę wiosennego towaru ale nic.wydaję mi się że mam trochę za mało tego towaru dopiero w poniedziałek jadę po następną partie,Ale co mnie martwi,mam sklep w ścisłym centrum dużego miasta 175tys.mieszkańców,koło centrum handlowego i mało kto zagląda do mnie.już nie wiem co robić :( Mam chwile załamki i złości. Czemu zawsze normalny człowiek chcący uczciwie zarobić na siebie ma zawsze pod górkę :( pozdarwiam Was serdecznie PS. Chciałabym napisać że z nadzieją ze będzie lepiej ale już mi tej nadziei brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anuszka
sprobuj internetu - alegro chociazby, cokolwiek nie organiczaqj sie tyllko dso swojego miasta, trzeba isc w swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkinia
Hej dziewczyny, możecie mi podpowiedzieć w jakie dni najlepiej jechać na Ptaka i w jakie są godziny otwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona w temacie
Witam wszystkich Tak jak większość z Was postanowiłam otworzyć swój mały sklep. Wiem, że nie będzie łatwo. Postanowiłam ściągać fajne ubrania również z zagranicy (bardzo tanie) ale, no właśnie ale nie będę miała na nie paragonu, a są to rzeczy nowe nieużywane. Podpowiedzcie mi jak mogę je legalnie sprzedawać bez dowodu zakupu? Ani paragonu, ani faktury. Jak mam wykazać, że te rzeczy kupiłam, a nie np. ukradłam ;) Proszę Was bardzo o odpowiedź (bez krytyki :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz miala problem z
rozliczeniem vatu, bez faktury i paragonu nie rozliczysz ... musisz miec dowod zakupu jesli nie to mozesz sprzedac na glupa ale wtedy placisz vat od sprzedazy i nie odliczysz sobie vatu naliczonego dzeiki czemy cena ci kosmiczne wzrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
No i się zaczęło .....nie zapłacony zus......wezwanie do zapłaty... 7 dni na zpłacenie.Jak kobitki nie zaczną kupować to leżę.Brrrrrr aż mi sie robi zimno na mysl o konsekwencjach....Kiedy to się ruszy????Proszę o słowa otuchy . A dlaczego zakupy na Ptaku???? wydaje mi się ze tam jest dożej niz Tuszyn lub Głuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
TAk tu pisalam ze mi dobrze idzie i sobie wykrakalam ...caly poprzedni tydzien i ten mialam 300-400zł utargu a dzis uwierzcie mi ze choc jest piekna pogoda odwiedzily mnie 4 klientki i nic nie kupily jeszcze dwie godziny w pracy a ja mam zero w kasie katastrofa... jutro jade dokupic torebek paskow i moze cos dobiore ciuszkow ... tak mysle czy oby dobrze zrobilam otwierajac ten butik... teraz powiekszylkam wiec doszlo mi 200zł wiecej czynszu inne oplaty... sama moja skzola miesiecznie tysiac a gdzie tu reszta?? by cos odlozyc??!?! eh poprostu klapa w dodatku nie wiem juz czym m,am sie tu zajmowac sprzetam co chwile choc mam czysto kawa za kawa . Ludzie mowia ze mam najladniejszy towar ceny najnizsze ale czemu nie kupuja pieniadzy nie maja czy co?!?!Jak ja teraz zazdroszcze tym kobietkaq co koncza prace o 15 majac stala pensje... wiosna?!?! u mnie dzis praktycznie wiosna jest cieplutko ale ludzi?!?! no wlasnie gdzie oni sa:( troszke sie podlamalam marzylam chyba o czyms innym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×