Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość www.hurtowiaawanti.pl
Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży outlet znanych światowych marek. Wyróżniają nas niskie ceny i częste dostawy. Oferta wraz z cennikiem znajduje się na www.hurtowniaawanti.pl Pozdrawiam outlet.hurt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
u mnie wczoraj super .w sobote oczywiscie mam otwarte od 9-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda-a-już-handluje
Czytam już od miesiąca wasze forum i postanowiłam coś napisać od siebie:P Prowadzę butik niestacjonarny na Allegro i szczerze mówiąc nie polecam tego nikomu. Bo: 1.)Allegro to drogi kanał dystrybucji ciuchów, czyli zyski zjada Allegro 2.)dużo obowiązków, a przychody nie pewne, lepszy już staż Także co z tego, że mam przychód z ciuchów ok.500zł, jak to wszystko idzie na zapłatę należności.. Myślę, że w stacjonarnych sklepach jest podobnie - naprawdę NIELICZNE zostają, czyli te co mają szczęście, a reszta odpada dość szybko. P.s Właśnie kończę z handlem na Allegro ponieważ przychód 500zł to na taka prace jak dla mnie za mało, poza tym studiuje, więc czasu mam mało. W związku z tym mam do sprzedania komplet ubrań, które mi zostały. Towar markowy i zafoliowany! Jakby któraś z Pań była zainteresowana proszę o kontakt na mejla: hejah1990@wp.pl Pozdrawiam i życzę powodzenia, tym najwytrwalszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wiedzieć co i jak sprzedawać ale nie ma na to rady ... człwoiek nie jest Bogiem żeby przewidzieć co i kiedy się sprzeda ! Jak w życiu albo się uda albo nie i odpowiednie zaangażowanie trzeba mieć lub smykałkę ? ! Nie warto sie poddawać trzeba iść do przodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polpolo
Tak, niestety ale w każdej branży tym bardziej w obecnej sytuacji jest ciężko a popyt kreują i napędzają klienci , dlatego wypowiedź Muflona jest całkowicie słuszna i uzasadniona NIE TRZEBA SIĘ PODDAWAĆ, Było by o wiele lepiej gdyby wprowadzono ograniczenia na produkty pochodzenia Chińskiego? Czy zgodzicie sie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej wiary i optymizmu .... dla nas producentów hurtowników i sklepikarzy :) Promujmy to co polskie i dobre ! ( i niech dotyczy to wszystkich branży nie tylko odzieżowej czy nieruchomości ) Jestem takiego zdania - patrząc na to co wydarzyło się mniej więcej od jesieni 2009r ! Handluję z hurtownikami w Maximusie i Ptaku - też zdrowo podupadli nawet na duchu - pomijam fakt z tego co mówili ile im się wysypało sklepów , producentów ! - lepiej zachowam to w tajemnicy - nie siejąc grozy ! Powrócą niedługo humory i uśmiech taki jak miałem w 2007 r tego nie zapomnę chyba do końca życia :) - więcej takiego handlu i obrotów życzmy sobie wszyscy wzajemnie ! Życzę wszystkim mokrego dyngusa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Ja na okres przed swiateczny nie narzekam;) Nie spodziewalam sie nawet takiego ruchu,takze jestem zadowolona ciekawe jaki te tydzien bedzie.. pozdrawiam Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Ja na okres przed swiateczny nie narzekam;) Nie spodziewalam sie nawet takiego ruchu,takze jestem zadowolona ciekawe jaki te tydzien bedzie.. pozdrawiam Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo u mnie z uśmiechem patrzę na spory ruch który dokładnie od tygodnia trwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacyjna oferta mixy odzieży dziecięcej Disneya cena już od 13,93 złoty za sztukę w mix - ach są piżamy, dresy, koszulki , bluzy, bielizna etc. , nowe markowe oryginalne Disneya z najnowszej kolekcji , różne ilości i pakiety , szczegóły na e-mail biuro@eurolifestyle.pl zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ofercie także odzież damska przykładowe ceny mix- ów - 72 sztuki bluzek i topów angielskich 16,38 sztuka 100 sztuk toreb i torebek w 40 rodzajach 18,84 sztuka 96 sztuk koszulek Zara dziecięcych 13,11 sztuka 48 par dziecięcych dżinsów - 1 sztuka 24,58 100 sztuk odzieży dziecięcej zara, minooti, disney, georgius - 1 szt. 16,38 to tylko czesco ferty szczegoly na e-mail biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
witam wszystkich u mnie niestety nie bylo ruchu w tygodniu przed swiatecznym mysle ze powodem byla pogoda sypalo sniegiem okropnie mam do was pytanie czy warto dzis jechac na Tuszyn i Ptak czy moze poczekac pare dni po swietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Andzia nie warto bo maja resztki co im zostaly z przed swiat... takze nie polecam;) w jade albo w pt albo na nastepny tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Srednio co trzy tygodnie jezdże po odziez do Włoch. Zapraszam do obejrzenia fragmentu naszej oferty. Na stronie zdjęcia wraz z cenami. www.vogahurt.pl W razie pytań prosze o kontakt- voga@onet.eu tel.660250903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witam Was gorąco.Dawno mnie tu nie było i widze że po mojej ostatniej wypowiedzi na temat stażystki było tu gorąco. to co napisała pani przemądrzalska troche mnie zabolało. Ja również sama pracuje a oprócz tego prowadze dom i wychowuje dziecko stażystkę wziełam z myslą o tym że ją po stażu zatrudnie. Bo szukałam pracownika. I zdziwisz się kochana ale oprócz stażowego z urzędu jeszcze jej dopłacałam 600zł bo uważałam że jest to zamało a nie jestem wyzyskiwaczką. Niestety zerwałam z nią umowe bo nie nadawała się do sprzedawania nie miała drygu,trzymałam ją 6 mies. i nie mam teraz nikogo bo nie moge wziąść za zerwanie umowy i to mnie obowiazuje przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
i zatrudniając stażystę chciałam pomóc i jej i sobie. A Ty widze że miałaś dziwne doświadczenia z własną osobą i teraz na wszystkich chcesz się wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
A tak po za tym to dziewczyny u mnie przed swiętami żle nie było gorzej po.......Wczoraj było bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
A tak po za tym to przed świętami było dobrze gorzej po..... Wczoraj było bardzo słabo mam nadzieje że po raz ostatni w końcu WIOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link nie działa na hurt czy de
czy detal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam, u mnie po świętach też nie jest źle- myślałam,że będzie gorzej :) mam nadzieję,że będzie tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczmarcin
poszukuje hurtowni nowych ubrań w niemczech . wie ktoś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz e-maila na poczcie
19:37 [zgłoś do usunięcia] poszukiwaczmarcin (harchala-sylwia@wp.pl) masz e-maila na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
Cześć. Mam prośbę,potrzebuję namiarów na sprzedawców z CH Ptak oferujących sukienki,zarówno wieczorowe jak i bardziej młodzieżowe.Chodzi mi takie sprawy jak wysoka jakość towaru ,dobra cena no i lokalizacja boksów.Jeżeli ktoś posiada sprawdzonych partnerów to proszę o info.Z góry dzięki! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - użytkownik tarara- zapraszam serdecznie do współpracy - Jestem producentem eleganckich sukienek na każdą okazję. Atrakcyjne ceny ! www.vera-fashion.pl e-mail:vera@vera-fashion.pl tel:506-107-225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villi
Witam miłe Panie! Jadę jutro pierwszy raz po towar do mojego butiku ;) Wiem, że można liczyć na Waszą radę, oraz że nie zostawiacie żadnej nowicjuszki samej sobie, w związku z tym może któraś z Was kochane pomoże i napisze gdzie lepiej pojechać po towar - Głuchów czy Ptak? Zależy mi na fajnych młodzieżowych ciuszkach, a nie mam pojęcia gdzie je mogę znaleźć... Czy to prawda co piszą na innych forach że w Ptaku jest dużo drożej? Jeśli tak to ile mniej więcej kosztuje przykładowo t-shirt z nadrukiem lub jeansy? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę wszystkim dużych utargów przez cały rok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanko Villi - handluję w Ptaku w pasażu centralnym z hurtownikiem swoim towarem - ceny nie są wcale większe niż jak inni to mówią ,że tańszy towar jest w Głuchowie. A jeśli chcesz namiary na dobre ciuszki z Turcji młodzieżowe mój kolega turek z pochodzenia handluje w ptaku własnie takim towarem jaki cię interesuje - I klasa gorąco polecam.Mogę dać ci do niego namiar.Podaj swój e-mail ! A to mój e-mail : vera@vera-fashion.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przed świętami było dobrze a po świętach nawet nie spodziewałam się takich utargów. mam nadzieję,że będzie tak dalej W piątek jadę po towar do Głuchowa, mam nadzieję,że będą mieli coś nowego, a w poniedziałek jadę na wólkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
A Ja wybieram sie w środe do Łodzi jade na PTAKA i do TUSZYNU.Dzisiaj rano miałam dobrego strzała jak Ja bym chciała żeby było już tak do końca.W tamtym roku kwiecień był najlepszym miesiącem pod wzgledem utargów.A teraz widze że nie zanosi się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
dziewczyny a u mnie nie ma rewelacji jest dobrze ale nie najlepiej duzo klientek pyta o kostiumy garsonki a ja nie mam tyle kasy aby miec duzy wybor wiec pytam czy znacie jakies firmy hurtownie co daja na termin dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×