Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Evcia78
ja nie mam szmat tureckich a jesli chodzi o bluzki z hannah montana to tez sprzedaje i mozna je kupic juz od 15 zł ale ja wybierał ładniejsze lepsze jakosciowo dlatego płace drożej tak jak hello kitty ben itp uwiez mi wiem co jest na czasie a ty poprostu piszesz to z taka pogarda że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
nie pisze z pogardą tylko szczerą prawdę, bo też się znam na tym i wiem co się nosi , również sprawdzam na dzieciach , mozna kupic i za 15 podróbki hanki pełno jest na alegro takich ze zeby bola .. te oryginalne z Disneya na licencji sprowadzane nie maja sobie rownych wytrzymuja wszytsko i predzej dzieciaki z nich wyrastaja niz znoszą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze z pogardą tylko szczerą prawdę, bo też się znam na tym i wiem co się nosi , również sprawdzam na dzieciach , mozna kupic i za 15 podróbki hanki pełno jest na alegro takich ze zeby bola .. te oryginalne z Disneya na licencji sprowadzane nie maja sobie rownych wytrzymuja wszytsko i predzej dzieciaki z nich wyrastaja niz znoszą .. napisałam przykładowo że hannah montana bo to najbardziej jest na topie, hello kitty owszem też ale już są droższe , chociaż ładniejsze .. dla chłopców zdecydowanie cars, i scoboo doo , ben 10 juz mniej na fali schodzi .. a jesli chodzi o tureckie to chetnie bym zobaczyla jak wygladaja mam w szafie taka jedna za 20 złoty z alegro kupiona dobrze ze na swieta nie zdazyla dojsc bo bym umarła w niej wystepujac .. polska metka doczepiona, made in turkey zal pl takie sa tureckie ciuchy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrinfUv
aEPFQvg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej dziewczyny bylam dzisiaj w Lodzi jest troche towaru ale powiem szczerze ze nie bylo nic zbytnio zachwycajacego twierdza ze pojawia sie nowe rzeczy gdzies za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witajcie. Wczoraj wróciłam z targów,mam nadzieje że sie opłacało.Zrobiłam już kontraktacje na jesień zima 2011 i teraz na wiosna lato. wybór był ogromny ceny i tańsze i drogie ale w okolicy nikt nie bedzie miał tego samego towaru bo mam wyłączność. Teraz musze zbierać kase na towar a we wtorek jade do Łodzi.Ten tydzień nie był wcale straszny koło 3000zł no i jeszcze jutro mam nadzieje że coś utarguje. Życze miłego weekendu.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxa
Byłam po towar i przywiozłam fajne rzeczy w dobrej cenie. Można jechać po niedzieli to już będzie tego więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keejt.
Donia G podaj jakiś kontakt do Siebie gg albo maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG jaki masz asortyment
tzn jaka odzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
odzież damska i meska, codzienna i wizytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witam. A dzisiaj tragedia jak narazie mam 68zł. Załamka najchętniej zamknęła bym już sklep i poszła do domku. Więc jak widać w handlu jest różnie, jeszcze 2 godzinki dam rade a nóż trafi się dobry klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatt27
Witam Chciałabym otworzyć sklep z odzieżą autlet w małej miejscowości w warmińsko-mazurskim mam już nawet lokal i kapitał początkowy, wypatrzyłam tez parę hurtowni z tego rodzaju odzierzą jednak troszkę boję się zamawiać niesprawdzony towar, może któraś z was poleciła by sprawdzoną hurtownię z fajnym towarem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatt27
wysłalam Ci e-maial z nasza ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiamondsFM
Witam. Tak sobie Was tu obserwuje kobietki od jakiegoś czasu, wyciągam wnioski, łapie potrzebne informacje.. Jestem kompletnym żółtodziobem ;-) i otwieram butik 1 kwietnia. Póki co jestem kompletnie zielona i mam tylko wizje tego co chciała bym zaoferować moim klientka. Mianowicie chciałam Towar troche droższy ale jakiś taki wyjątkowy.. coś czego w mojej mieścinie nie ma. Byłam skierowana raczej na zakupy na ptaku (sugerowałam sie waszymi postami) bo z tego co zrozumiałam tam jest najlepszy towar tak?? Ale niestety nie mam sie jak tam dostać, umowiłam sie z jakimś przewoźnikiem ale on jedzie z ludźmi na Tuszyn i mi wpiera że tam też dostane świetne rzeczy, a na ptaka zajedziemy przy okazji.. Już sama nie wiem. Co myślicie dziewczyny? Dostane jakieś ładne ciuszki dla kobiet, sukienki, bluzeczki..? I jeszcze pytanie.. Co myslicie o jakimś drobnym zaopatrywaniu sie w poznaniu? Warto czy lepiej cały czas jezdzić pod łódź? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Z mojego doświadczenia droższy towar na Ptaku i w Poznaniu znajdziesz z Tuszynem trochę gorzej. Tam jest towar uniwersalny,codzienny,wiem co pisze bo jeżdzę tam od pięciu lat. Na ptaku jest lepszy wybór lepiej można obejrzeć towar. Jeżeli szukasz coś INNEGO to polecam Ptak i WGO w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DoniaG
DoniaG podaj jakis kontakt do Ciebie chcialabym cos zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiamondsFM
DiniaG ;-) bardzo ale to bardzo dziekuje Ci za zainteresowanie i odpowiedz na mój post. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
przyznaje racje dla Doniag bylam w Lodzi w tamtym tygodniu i zdecydowanie ladniejsze rzeczy sa na Ptaku sama jestem przed otwarcie i mam ogromny problem co kupic wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
zgadzam sie z Doniag bylam w Lodzi w zeszlym tygodniu i zdecydowanie ladniejsze rzeczy sa na ptaku niz w tuszynie ale sama jestem przed otwarciem i mam problem co wybrac kupic do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarene
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarene
Czytam Wasze opinie i z jednej strony część z Wam mnie pociesza a część dobija :-( Ja prowadzę mały butik na dużym osiedlu w mieście 100 tysięcznym . Od listopada go mamy. Cały czas dokładam do biznesu i juz zaczyna brakowac mi kasy. Nie wiem dlaczego? Co jest przyczyną. Mam markową odzież typu outlet znanych marek ak MExx, Bershka, FRANSA vila itp. Mam trochę też marek dla puszystych i płaszcze i sukienki wiecorowe tak więc pełen przedział i różne rozmiary. Ludzie chodzą i zachwalają dosłownie za każdym razem , ale nie kupują .... tygodniowe utargi zamykają się 2 kwocie 500 PLN max. i to jak dobry tydzień :-) Ja jestem załamana i długo wytrzymałam ale powoli zaczynam wątpić w ten biznes. Zapytacie pewnie a jakie mam ceny ? Otóz uważam ze przystępne - np. spodnie z mexxa 89 PLN golfy z vila 55PLN sukienki wieczorowe satynowe piękne 129 PLN spodnie inne 79pln niektóre 119pln, bluzki spódnice kształtują się na poziomie 69-79 pln Naprawde juz nie wiem o co chodzi - obok na targu chińszcyzna kosztuje tyle samo - i to mnie najbardziej wkurza- jak gadam z babkami z targu to one mają na tych ciuchach marże rzedu 200% max, a ja średnia marża to 50% - powiedzcie mi czy jest sens to dalej utrzymywac - przecież za coś trzeba żyć :-) Poradźcie mi coś - ciuchy są naprawdę rewelacyjne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze Tobie sie wydaje ze sa
rewelacyjne a ludzie szukają czegoś innego, może zmiana asortymentu, moze jakies niedorgie dodatki , akcesoria, promocje, jakies zrobic,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stock kostiumy
Witam wszystkie Panie:) Mam do zaoferowania super kostiumy kąpielowe (minimalne zamówienie 10 szt).Ofertę i zdjęcia przesyłam na maila. Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
Drogie Panie, Zapraszam do odwiedzenia naszej hurtowni. www.polishfashiongroup.pl Oczywiście to co jest na stronie to tylko część asortymentu ,który posiadamy.Z pewnością każdy znajdzie coś "innego" w korzystnych cenach. Pozdrawiam serdecznie. PFG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
www.polishfashiongroup.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malarene może zmień lokal przenieś się w inne miejsce. ja miałam na początku dwa sklepu w jednym mieście tylko w innych miejscach, były one w centrum miasta, w bardzo ruchliwych miejscach, towar miałam ten sam i w jednym sklepie mi szło a w drugim NIE. Do dzisiaj nie wiem dlaczego tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarene
Lokal chciałabym zmienić ale nie ma fajnych miejsc.. U mnie w mieście na fajne miejsce nie ma szans. NIe ma się znaomości to nic sie nie załatwi. Nawet na targach ... nie ma miejsca :-) to jest śmieszne. Nawet w Centrach handlowych nie ma wolnych wysp ani lokali. Generalnie jest kiepsko z lokalami. Od marca zaczynam kampanie reklamową i jak nie wyjdzie to już nie bede miałą kasy żeby biznes utrzymywac. Być albo nie być !!! Jeśli chodzi o towar to mam różny asortyment. Akcesoria również. Towar zamawiam nie tylko wg swojego gustu ale również taką możliwosć mają moje pracownice. Jak długo mam eszcze czekać ? i co ewnetualnie zrobić żeby klienci kupowali. Sama już nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sprobuj sprzedazy interne
internetowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez internet teraz jest ciężko się przebić.... rozreklamuj się troszkę , jak to nie wypali to cienko to widzę życzę powodzenia, nie poddawaj się zbyt szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×