Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość DoniaG
Ja handluje w małej mieścinie koło Szczecina. w jednym sklepie w tym tygodniu pracownica miała 1400 zł(słabiutko) a Ja w drugim ponad 3000 (także nie żle)ale musze przyznać że pomogła mi przecena chociaż ludzie zaczeli zaglądać a jak nie kupili z przeceny to kupili po normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo bo remontowalam swoj lokal i wreszcie skonczylam nawet mi sie podoba a wiec jest dobrze ale nadal nie mam pieniedzy z UP jutro do nich jade i chyba zrobie zobaczymy co powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglaki7
Anna25 właśnie się zastanawiam nad otwarciem wyspy w CH z bielizną. Pracowałam w takim sklepie, więc conieco wiem.... a tak na marginesie, orientuej się ktoś ile może kosztować wynejęcie wysypy ok 12-15m2 w CH na śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muko
Hej, zaczynam sprzedaż u nas na naszej lokalnej giełdzie 7 dni w tyg. Chcę kogoś zatrudnić tylko na niedzielę, ewantualnie sobota - niedziela. Jak myślicie ile powinnam zapłacić pracownicy za np: 7 godz w niedzielę? Mam jedną chętną, fajna osoba, ale nie wiem ile sie płaci. 10 zł za godz będzie ok? Czy to za mało czy za dużo? Może mi coś podpowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglaki7
Ja miałam płacone 6 zł za h, zalezy co to za praca, czy ciezkie warunki, a za weekendy wieksza stawka niż w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież outlet TANIO!!!!
Mam do zaoferowania odzież typu outlet świetnie nadającą się nawet do małych butików. Jest to odzież londyńskiej drogiej firmy. Ceny sa naprawdę bardzo niskie. Nie wciskamy pakietów czy miksów, kupujesz tylko wybrane przez siebie modele. Zapytaj o więcej informacji: zeeo@o2.pl tel: 505770379 W linku przykładowe zdjęcia: http://natasza2004.fotosik.pl/zdjecia/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj otworzyłam swój sklep i szczerze powiem,że zadowolona to nie jestem.Na koniec dnia miałam 240zl.Załamka straszna. Pocieszam się tym,że to pierwszy dzień i w dodatku poniedziałek. Ludzie przychodzili i przeważnie oglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna pogoda dzisiaj
jutro napewno bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
dziewczyny kiedy najlepiej jechac do Lodzi chce sie wybrac zobaczyc co jest i nie wiem kiedy jechac w jaki dzien prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
napewno bedzie lepiej;) rozniesie sie ze nowy sklep powstal to i zyskasz stalych klientoow... ja w sob mialam ponad 450 a dzis 255. Jakos radej rade ludzie juz pytaja o kurteczki wiosenne macie takie juz?? ja mam tylko plaszczyki takie cieniutkie fajne bo kupilam je mega tanio hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
milea_123 odezwij sie do mnie jak mozesz moje gg 7835716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ktoras z was pisala do mnie na gg niestety akurat mie nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
missy08 to ja pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evcia78
Witam jestem zalamana utargami w moim sklepie od stycznia jade na stracie .Juz marzec a tu nie ma poprawy bylam po nowy towar przywoże naprawde ładne ciuszki zadna chinszczyzna tylko tureckie albo nasze sama mam dziecko wiem patrze pod tym katem .Niby przychodza klienci ale jak narazie to tylko mowia że jakie ładne rzeczy ma tu pani a nie kupuja .Wczesniej naprawde mialam super utargi po 1000zl najmniejsze po 300 nawet w wakacje .Mam nadzieje że sie cos zmieni bo inaczej bede musiala zamknąć .Może coś poradzicie dziewczyny.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandetaaaaaaaaa
tureckie takie same jak i chińskie , tandeta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvaVenttt
możesz wypróbujesz markowe, nic dziwnego że słabo idzie z takim towarem, prowadze sprzedaż markowych ubranek dzieciecych na licencji, najlepsze towar z niemiec i holandii ...to sie sprzedaje ..i nie wiele droższe od tych tandet po 5 złoty podrobionych http://picasaweb.google.pl/AnnaMariaShop AnnaMariaShop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asineczka1
Witam, Prowadzę sprzedaż t-shirt-ów damskich, męskich i zamierzam także wprowadzić dziecięce z firmy fruit of the loom z nadrukiem. O to jedna z moich aukcji , damskich koszulki z cekinami, zdjęcie nie odzwierciedla tego jak wygląda koszulka w rzeczywistości. Prowadzę sprzedaż hurtową - cena jednej kosztulki 17 zł (fruit of the loom z nadrukiem) Na początek można zamówić kilka modeli do sprawdzenia. Mój mail : twoja.koszulka@interia.pl Tel: 511689334 I zgadzam się z przedmówicą lepiej handlować odzieżą oryginalną, niż chińszczyzną. Niestety klienci w dzisiejszych czasach są bardzo wymagający, wolą trochę dopłacić niż kupić coś raz wyprać i do kosza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi 13
Eva Ventt proszę o przesłanie oferty z cenami. Jakie ilości danego asortymentu trzeba kupić w hurcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ivi13
tutaj masz pełen asortyment w tym linku ponad tysiac produktów conajmniej ;) http://picasaweb.google.pl/AnnaMariaShop kilkaset sztuk odzieży, sprzedajemy albo na opakowania albo za określone minimum na sztuki , typowo hurtowe zasady, nie prowadzimy sprzedaży za pobraniem ani odroczonym terminem płatności przedpłata przelewem na konto na podstawie proformy , wysyłka zawsze bezpłetnie mój e-mail AnnaMariaShop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxa
Witam wszystkich. Otwieram sklep z mlodzieżówką: bluzy, t-shorty itp. moja miejscowość jest mała ludzie raczej chcą niedrogo a kto chce się lepiej ubrać i tak leci na W-aw. Podpowiedzcie gdzie na pierwszy raz uderzyć po towar. Głowy do góry ja dopiero chcę zacząć a tu takie złe nastawienie. Jak coś nie wypali to wybieram się na Turcję do fabryk szukać kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po turecką odzież to klient
po turecką odzież to klient przyjdzie raz i nie wróci :O sama się nacielam przed swietami na cudna bluzeczke z bolerkiem z alegro masakra :O made in turkey taka szmata ze nie wiem czy podloge nia wycierac czy zwierzakowi dać do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
jak po dzisiejszym dniu dziewczyny? ? klieci byli?? Doniag bylas na targach? bylo cos ciekawego ? Opowiadaj,,,,:) ja niestety nie moglam jechac:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowo narodzony
Witam Natknąlem się na to forum w związku z chęcią załorzenia sklepu z odzieżą. Były by to nasze polskie produkty. Odzież damska i młodzieżowa przeznaczona dla klientek lubiących dobrze się czuć i jeszcze lepiej wyglądać. Co sądzicie o takich sklepach w waszych miastach? Na co zwracacie uwage odwiedzając takie miejsca? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to w polsce jeszcze się
produkuje jakąś odzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evcia78
Witam przede wszystkim to ja nie handluję chińszczyzną .I nie zgodzę się ztym ,ze turecka odzież to tandeta jak to EvaVentt napisala.Może gdybym kupowala bluzki po 5zl to tak ale bluzki kupuje po 25-30zł.Prowadzę sklep od roku od poczatku przywoże tą odzież i nigdy nie zdażyło mi sie żeby ktoś przyszedł z reklamacją wręcz prezeciwnie klienci chwala jakośc .Moja córka chodzi w tych rzeczach i po praniu nie musze ich oddawac psu do spania.Jest odziez i odzież ja wiem co wybieram i powiem ci Eva,że moje rzeczy lepiej mi sie podobaja niż te twoje markowe i w żadnym wypadku nie pisze tego zlosliwie.Mój sklep nie jest w centrum miasta gdzie można by było sprzedawac odziez oryginalną .I wcale nie jest to tak ,że nie mam takiego ruchu jak był wczesniej ze wzgledu na towar ,wydaje mi się że przez ta pogodę kazdy czeka na wiosnę . Jak zrobiło sie cieplej to i u mnie w kasie lepiej wtorek 500zł środa 360,dzisiaj jak do tej pory sprzedalam płaszczyk ,kurteczkę ,koszulę ,jeansy ...pomalutku pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tureckie szmaty mogą sie podobac bardziej niż markwoe ciuchy sorry i do tego tańsze niż 20-30 złoty :O ja sprzedaje oryginalna odziez Disneya dziecięcą bluzeczki po 19,99 :O i powiedz mi że tureckie są ładniejsze, wszystkie dzieciaki za tym szaleją, jak wyśle paczkę swojje siostrzenicy z Hannah Montana i małemu z Carsem , to potem muszę ze trzy paki wysylac mojej siostrze na sprzedaż bo wszytskie dzieciaki chcą takie mieć, btw ona też mieszka w małym mieście , 30 km od wawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam tureckie ciuchy przywozone z turcji bezpośrednio bo często jezdziłam i wiem jak one wyglądaja i jakiej są jakości, jedynie co to mogłabym skóry od nich kupować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×