Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość missy08
czesc:)) A wiec...ja zaopatruje sie na WGO z tym ze ja zaprawde wuszukuje towaru....kupuje po 1-2 rzeczy w boxie...zawsze cos fajnego sie znajdzie trzeba umiec wyszukiwac perełki:))) oprocz tego towar sprowadzam z anglii... bardzo dobrze teraz sprzedawaja mi sie portfele mam przerozne w cenach 18-36zl... Jesli chodzi o marze bardzo roznie z tym jest na jednej bluzeczce mam 20zl a na innej 100% zarabiam.... zawsze sama oceniam za ile najwyzej by sie sprzedala,ile jest warta... Mam duzy wybor torebek ktore dobrze sie sprzedawaja,,,a wprowadzilam nowosci:ponczoszki,skarpetki,chustki,portfele,pizamki... od samego poczatku mam tez sztuczna bizuterie. Zakupiona odziez pakuje w ladne torebeczki (reklamowki ) nie jednorazowki,bizuterie takze.. wystoj mam ikejowsjki czyli jest kolorowo... jako pierwsza robie obnizki i pierwsza wprowadzam nowa kolekcje..kiedy inni jeszcze mecza sie z poprzednia:) nie ma co twardo trzymac sie cenny za rok nikt ci tego juz nie kupi bo nie bedzie modne.. I co jeszcze wazne klienci chwala mnie ze ws\zytsko przywoze po 1 szt w koncu to male miasto i nikt by nie chcial spotkac co drugiej osoby w tym samym... Jak juz pisalam sklep mam w malutkiej miejscowosci oprocz mojego sa jeszcze 3 sklepy odziezowe... z tym ze one albo nie maja wyboru albo ceny szok! sklep mam trasa poznan-pila hm nie wiem co jeszcze mam wam napisac sklep mam dopiero od wrzesnia ale przyjelam strategie ze lepiej sprzedac kilka rzeczy niz jedna drozsza!ludzie naprawde chodza i porownuje,,,,Dopoki nie macie sklepow idzcie do nich zobaczcie co maja jakie ceny...i przywiezcie cos innego. Jesli jeszcze macie jakies ptytania chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
czesc:)) A wiec...ja zaopatruje sie na WGO z tym ze ja zaprawde wuszukuje towaru....kupuje po 1-2 rzeczy w boxie...zawsze cos fajnego sie znajdzie trzeba umiec wyszukiwac perełki:))) oprocz tego towar sprowadzam z anglii... bardzo dobrze teraz sprzedawaja mi sie portfele mam przerozne w cenach 18-36zl... Jesli chodzi o marze bardzo roznie z tym jest na jednej bluzeczce mam 20zl a na innej 100% zarabiam.... zawsze sama oceniam za ile najwyzej by sie sprzedala,ile jest warta... Mam duzy wybor torebek ktore dobrze sie sprzedawaja,,,a wprowadzilam nowosci:ponczoszki,skarpetki,chustki,portfele,pizamki... od samego poczatku mam tez sztuczna bizuterie. Zakupiona odziez pakuje w ladne torebeczki (reklamowki ) nie jednorazowki,bizuterie takze.. wystoj mam ikejowsjki czyli jest kolorowo... jako pierwsza robie obnizki i pierwsza wprowadzam nowa kolekcje..kiedy inni jeszcze mecza sie z poprzednia:) nie ma co twardo trzymac sie cenny za rok nikt ci tego juz nie kupi bo nie bedzie modne.. I co jeszcze wazne klienci chwala mnie ze ws\zytsko przywoze po 1 szt w koncu to male miasto i nikt by nie chcial spotkac co drugiej osoby w tym samym... Jak juz pisalam sklep mam w malutkiej miejscowosci oprocz mojego sa jeszcze 3 sklepy odziezowe... z tym ze one albo nie maja wyboru albo ceny szok! sklep mam trasa poznan-pila hm nie wiem co jeszcze mam wam napisac sklep mam dopiero od wrzesnia ale przyjelam strategie ze lepiej sprzedac kilka rzeczy niz jedna drozsza!ludzie naprawde chodza i porownuje,,,,Dopoki nie macie sklepow idzcie do nich zobaczcie co maja jakie ceny...i przywiezcie cos innego. Jesli jeszcze macie jakies ptytania chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
missy08 podaj gg do ciebie albo maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz nowa oferte dziecięcię wiosenną letnią zapraszam do kontaktu i obejrzenia czesci z niej tutaj http://picasaweb.google.pl/AnnaMariaShop/DisneyDzieciecaOdziez?feat=directlink AnnaMariaShop@wp.pl W ofercie tylko licencjonowane ubranka Disneya koszulki, bluzeczki ,letnie, czapeczki, kostiumy kąpielowe, klapki , markowe, najmodniejsze trendy wzory cars, hannah montana, winx, high school musical , pucca, scoobo doo etc i wiele wiele wiecej . W ofercie tez sukienki i garnitury kominijne juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela77
Jestem zainteresowana Tą ofertą bardzo proszę o przesłanie mi oferty z cenami---dzięki toyo10@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:16 [zgłoś do usunięcia] ela77 Jestem zainteresowana Tą ofertą bardzo proszę o przesłanie mi oferty z cenami---dzięki toyo10@interia.pl oferta poleciała na e-mail :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela77
Ok dzięki :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evcia78
witam wsZystkich jestem tu poraz pierwszy i powiem wam że po przeczytaniu waszych opini jest mi troszkę lżej na duchu że u was też marnie bo myślalam że tylko tak u mnie prowadze od roku sklep z odzieza dzieciecą i muszę przyznać jest okropnie mam nadzieje ze jak sie ociepli to coś sie ruszy pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio22
Na poczatku witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam do was pytanko czy macie może jakies doświadczenia albo wiecie cos na temat hurtowni sklep euro-outlet jest to sklep internetowy wysyłkowy. proszę o jakiekolwiek informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stirling
Witam, W hurtowni w Gdańsku sklep.outlet-dansk.pl tą samą odzież można kupić średnio o 300 zł taniej za pakiet 40 szt. a wysyłka kosztuje 9 zł. Podam przykład Vero Moda w Gdańsku 1szt. w cenie 20,50 zł/netto. Wnioski należą do Ciebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
kaska gg 1065560 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 25
Czesc! Ja tez jestem tu po raz pierwszy i tez chce otworzyc własny sklep tj bielizna i skarpetki itp lub kosmetyczny .Oczywiscie najpierw bede sie starała o te dotacje z UP.Prosze o porady ,sugestie i opinie osob ktore tez przymierzaja sie lub juz prosperuja lub moze Wasi znajomi w tego rodzaju branzach.A moze powinnam sprobowac z innym asortymentem na topie.Prosze piszcie w tym temacie.pozdrawiam Wszystkich:)i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baltic Outlet
Z przyjemnością informujemy o nowościach wiosennych w naszej hurtowni. Już od czwartku 18.02.2010 proponujemy Państwu: * nową kolekcję wiosenną ekskluzywnej marki MEXX * kolejną dostawę eleganckiej marki FRANSA/DRANELLA * damską markę OBJECT, która sprzedała się całkowicie w ciągu jednego dnia! Tylko 24 zł/szt. * „puszystą” damską markę VETO * skórzane torebki za 33,- PLN netto/szt. * damską markę VERO MODA i CACHE CACHE w bardzo atrakcyjnej cenie. Pakiet 40 szt. zawiera śliczne sukienki, bluzki, bolerka, spódnice, spodnie, itp. Serdecznie Zapraszamy www.outlet-gdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelia30-BUTIK Z SUKIENKAMI
hej! Witam ponownie...naprawde nikt nie prowadzi/ł sklepiku z sukienkami? :-( chciałabym dowiedzieć się paru rzeczy.... pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.hurtowiaawanti.pl
Jestem bezpośrednim importerem odzieży outlet. Zainteresowanych zapraszam do współpracy. Aktualna oferta wraz ze zdjęciami na stronie internetowej www.hurtowniaawanti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Hm odwazna decyzja sklep ze sukienkami:) ja osobiscie bym miala wielkiee obawy,poniewaz musisz miec duzy wybor sukienek aby miec kleintki i je do siebie przycignac...a niestety trendy co pora roku sie zmianiaja non stop nowe wzory...teraz byly fredzellki na nastp karnawal juz nie....a niestety nigdy nie ma tak ze wszystko wyprzedaz....tym bardziej ze sukienka to nie bluzka ktora sie zalozzy na codzien.... a jedynie na okazje... Napewno takie sklepy sa potrzebne ja jednak bym sie bała:) zalezy tez w jakim miescie chcesz otworzyc??i w jakich granicach cenowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi 13
Witam wszystkich. Wyprzedaję odzież damską z mojego sklepiku. Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem większej ilości spodni, spódnic, bluzek koszulowych, podkoszulek. Proponuję ceny niższe od zakupu. Chętnych proszę o kontakt emeil ewa.rybka@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka.27.
mam pytanie do missy a mianowicie z ciechów masz tylko bluzki cz takze spodnie? ja mam tylko bluzki i chciałabym wprowadzic dzins ale nie wiem czy warto jesli tak to jaki i jakie rozmiaty najwiecej schodza. bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
A za pare dni MTP jade zobaczyć kolekcje i szukać nowych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
Skoro mowa o targach .Zaprasz wszystkich zainteresowanych na stoisko nr 18 w pawilonie 5. Fever London. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi 13
Witam ponownie. Czy naprawdę nikt nie chce odkupić ode mnie tanio odzieży damskiej? Nie wierzę, że wolicie dać w hurtowni 40zł za spodnie BB, ja chcę za takie tylko 25zł brutto. Halo, halo pomyślcie. 100% przebitki!!! wystawiam tylko zwykłe rachunki bo jestem na ryczałcie bez vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabszym
Dożony cwaniaka- Proszę o namiary wraz z ofertą. pozdrawiam ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabszym
do marko 121 Proszę o namiary na adres:ewabszym@wp.pl. pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabszym
jeszcze raz do żony cwaniaka.Proszę o namiary na adres: ewabszym@wp.pl . pozdrawiam ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Ciężko będzie Ci sprzedać towar. W hurtowniach są nowe modele a BB znam i jak się kończy sezon to też wyprzedają po 25 zł. Sama mam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi 13
Dzięki DONIA, że się chociaż odezwałaś. Mam nadzieję, że jak w sklepie wystawię po 25zł to jakoś powoli mi zejdzie. Czasami z głupoty tak człowiek się niepotrzebnie zawali towarem, a później żałuje bo nie może sprzedać. A Ty w jakim woj. masz sklep i jak Ci idzie, bo mi coraz gorzej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet niskie ceny
Mam do zaoferowania odzież typu outlet świetnie nadającą się nawet do małych butików. Jest to odzież londyńskiej drogiej firmy. Ceny sa naprawdę bardzo niskie. Nie wciskamy pakietów czy miksów, kupujesz tylko wybrane przez siebie modele. Zapytaj o więcej informacji: zeeo@o2.pl tel: 505770379 W linku przykładowe zdjęcia: http://natasza2004.fotosik.pl/zdjecia/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawki i gry drewniane u Nas prawie nie znane a nie umywają sie do chińskiej plastikowej tandety najlepsze niemieckie, francuskie, włoskie marki zabawek , cudne reborny , pluszaki na licencji Disneya do 80 cm http://picasaweb.google.pl/AnnaMariaShop/ZabawkiIGryDrewniane# http://picasaweb.google.pl/AnnaMariaShop/PluszakiNaLicencjiCenyNettoSprzedazNaOpakowania?feat=directlink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×