Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość sprzedając
jagna841 a jak długo masz sklep odzieżowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik lejdis
czesc wszystkim pisalam na tym forum juz kilka razy z prosba o namiary na fajne stoiska w ptaku niestety nie bardzo dostalam odpowiedz ale widze ze inni potrzebuja pomocy wiec powiem wam z numerami stoisk gdzie sa fajne ciuszki wiec hala g box 18 niko super towar jak ma dostawe obok box 19 wloskie rzeczy drozsze ale barzo ciekawe paski kupuje w blatt duzy wybor lub laura laudi fajne rzeczy sa we francesce box 181 i naprzeciw w d&m rowniez leonessa giowani i fantazja box50 to wszystko w hali g jest zajzyjcie do hali a bis stoisko yahoo c-16 fajne dzinsy pasaz centralny box 126 pasaz zachodni trocky stoisko 39 obok alfa tez fajne rzeczy drugi d&m a jeszcze w axa box 124 i naprzeciw ads jak sobie jeszcze cos przypomne napewno dam znac i prosze w dalszym ciagu jak macie jakies inne fajne stoiska prosze o pomoc mam nadzieje ze te informacje sie wam przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik lejdis
w pasazu w jakim napisalam sa dzinsy blue rags maja fajne modele biodrowki dobrze sie nosza cena od 48 w zwyz w hurcie teraz mam dzinsy wloskiej firmy estensivo ale one kosztowaly 130 w hurcie to na tym drozszym stoisku w hali g pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slicznie dziekuje-staram sie zrozumiec conieco-czym kieruje sie runek i zbyt-jest kto twierdzi ze 24 zl jeans wloski to za drogo-jest kto nie boi sie kupic jeans za 130 zl w hurcie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lejdis butik
to nieuwaznie czytalas bo tu bylo sporo o PTAKU porad gdzie i co kupowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
dlaczego nie chcesz podac linku do swojego sklepu czy hurtowni? a tylko sie czepiasz,podaj to ocenimy czy masz drogo czy tanio bo dla kazdego to oznacza co innego :P ,moze ktos skorzysta z towaru do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiknr1
do lagriffeoutlet : "jeans wloski po 24zl...." -> tylko krzyz na droge i "z Bogiem" chyba nie trzeba tego juz wiecej komentowac tego rodzaju postow. Ludzie nie chce nikogo obrazac i nie bierzcie tego do siebie ale chyba nawet (moim zdaniem) najwiekszy tepak, ktory nie wychodzil z piwnicy przez 15 lat pojmuje, ze nie istnieja wloskie jeansy po 24zl lub bluzeczki wloskie po 18 zl albo kurtki prosto od wloskich producentow za 50zl albo JAKIEKOLWIEK INNE WLOSKIE CIUCHY w takich cenach. SIedze w tym interesie od naprawde baaardzo dlugiego czasu. Wiekszosc z was z pewnoscia szczala jeszcze przez gacie do piaskownicy gdy sprowadzalem pierwsze ciuchy z wloch i z turcji na poczatku lat 90 wiec postaram sie wam conieco wytlumaczyc. Wloskie ciuchy cieszyly sie wtedy bardzo duza popularnoscia. W dzisiejszych czasach sprawa ma sie nastepujaco - w okreslonach miastach we wloszech istnieja tzw. getta chinskie do ktorych PRAWIE GOTOWE koszulki, spodnie, bluzki itp. przysylane sa z chin w bardzo duzych ilosciach. Odziez ta nie jest w pelni wykonczona tzn. do zakonczenia procesu produkcji trzeba ja np. zszyc albo zrobic prasowanke itd. W tych gettach istnieja manufaktury z chinolami, ktorzy przez caly dzien trudnia sie zszywaniem i ozdabianiem tych ciuchow. Wyglada to jak w kapitalizmie 100 lat temu. Nawet zra przy maszynach do szycia - sam widzialem to na wlasne oczy. W ten sposob odziez chinska wykonana z najgorszej jakosci chinskich materialow i chemikaliow w sposob PRAWNY i legalny dostaje metke "Made in Italy". Chinole znalezli wiec tzw. luke prawna i sprzedaja swoj szajs pod dobra bandera. Wy oczywiscie z tego co widze na tym forum lykacie to oszustwo jak mlode pelikany (albo udajecie ze to lykacie) cieszac sie z tego jak tanio mozna kupic te "wloskie" cacka. Ludzie czy nie rozumiecie, ze macie do czynienia z CZYSTA CHINSCZYZNA ? Na koniec dodam, ze rozumiem wasz tok myslenia bo klient lubi kupowac "wloskie" ciuszki hehehehe ale przynajmniej na tym forum nie trzeba sie chyba nawzajem robic w balona prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
laiknr1 - dziękuję Ci, że to napisałeś bo zgadzam się z Tobą w 100 %, ale pewnie będę tą jedna z niewielu które to napiszą:)) Jeszcze raz Ci dziękuję i mam nadzieję, że w końcu większość handlowców będzie znała znaczenie słów "dobra odzież włoska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę powstrzymać się od...
Nie mogę powstrzymac się od komentarza......co kogo obchodzi czym każdy handluje, czy jest to odzież włoska, chińska, angielska czy z kosmosu.... jesli coś się sprzedaje to ja na tym zarabiam bo takie było założenie gdy rozkręcałam interes. Szargacie tu co niektórzy każdym kto handluje chińszczyzną, to nie wasz interes ! jeśli ten towar się sprzedaje to ja go od hurtownika kupie i na tym zarobie bo z tego żyje !!!!! nie interesuje mnie czy kiecka ma metkę włoską, chińską czy armeńską. Jeśli ktos ma ochotę sprzedawać ciuch za np. bluzka w hurcie 150 zł to niech to robi i wara innym od tego ,ale jeśli moja np. sąsiadka sprzedaje chińszczyznę (całkiem przyzwoitą gatunkowo) to ja takiej osoby nie krytykuje. Bo nie otwieramy sklepów w większości dla kaprysu,ale po to by z tego żyć. Ja również w latach 90 jeżdziłam do Turcji i Włoch po ciuchy więc mogę wiele na ten temat napisać !!!! pomagajmy sobie,bo to co tu się wypisuje to jakaś kpina ! Licytacja, jestem lepszy bo mam oryginalny towar,a ty jestes do d... bo masz chińszczyznę lub inny badziew- takie jest podejście niektórych na tym forum niestety !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
my nic nie łykamy "jak pelikany", tylko sprzedajemy to, co ludzie chcą kupić i od tego są sklepy, może Ciebie stać na naprawianie świata, bo mnie niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
dokładnie, niczym tutaj nie zabłysnąłeś, bo każdy z nas wie jak wygląda produkcja rzeczy typu made in Italy i to od dawna nie jest żadną tajemnicą! więc skoro tak Cię to denerwuje, to za każdym razem jak ktoś napisze włoskie ubrania, czytaj chińszczyzna i po problemie! nikt nie otwiera sklepu żeby sobie w im posiedzieć tylko po to żeby handlować, a czym to już weryfikuje popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Według mnie źle odczytałyście komentarz tej osoby, on nikogo nie obraża, że ktoś handluje chińszczyzną. Próbował uświadomić co niektóre osoby, że prawdziwy włoski towar nie jest w cenie 25 zł/szt, bo nie oszukujmy się ale tak nie jest. Zgadzam się z wami dziewczyny, że każdy handluje tym co się sprzedaje w danym miejscu i na co jest popyt, tylko prawda jest taka, że mówiąc mam zajeb..iste spodnie jeansowe włoskie po 25 zł oszukujemy się same. Nie dziwi mnie potem, że przychodzi klientka do sklepu i uważa, że np. za spodnie marki Fracomina 150 zł to dużo!!! Nie psujmy sobie rynku nawzajem :) Życzę wszystkim dużych utargów i na włoskich i na chińskich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiknr1
do sklepowej: hehe liczylem sie z taka agresywna reakcja... coz prawda w oczy kole jak to sie mawia:):):) nie wydaje mi sie zeby kazdy z was wiedzial, ze handluje chinszczyzna bo przeciez na metce pisze ITALY jak nic a nie kazdy sprowadza bezposrednio z wloch zeby widziec co sie tam dzieje. Poza tym ciagle widac tu posty typu "mam u siebie wloske ciuszki od 30 zl... " itp.Ja mysle, ze wiekszosc z was patrzy tylko na metke jezeli chodzi o kraj pochodzenia. Nikt sie nie zastanawia jak to mozliwe ze cena jest tak niska. Dlatego wlasnie wam to pisze. Handlarz powinien wiedziec czym naprawde handluje. To, ze klienci nie znaja prawdy to akurat drobny szczegol i mozna to olac. A co to twojej drugiej czesci wypocin: co mnie osobiscie obchodzi kto czym handluje ? ja nie poruszam tego tematu. Handluje sie tym co schodzi, chyba wogole nie zrozumialas co napisalem..... to wyjatkowo smutne ale spodziewalem sie po kilku forumowiczach obracania kota ogonem :) Na inne komentarze nie odpowiadam. Przemyslcie co napisalem, zastanowcie sie nad tym i wyciagnijcie z tego wnioski. Nie odpisujcie pod wplywem impulsu... przespijcie sie z tym i piszcie rozsadne kontrargumenty faktow, ktore stwierdzam jezeli takowe macie:) Jezeli nie macie argumentow - nie komentujcie i zajmijcie sie wymiana adresow "wloskich" hurtowni z cenami od 10 do 60 zl hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
o rety wiadomo,ze to sa ciuchy wloskie tylko z nazwy :( a wszystko jest w Chinach robione ,pzreciez to oczywiste ! Ameryki nie odkrylas! i wiele innych znanych marek u nas to te same buble z Chin..ale to nie zmienia faktu ze te u nas kupowane jak wloskie tez chodza w bardzo roznych cenach i jednym sprzedawcom zalezy na lepszej jakosci owych "wloskich" wyrobow a innym na cenie,klienci na ten towar "wloski " tez sa rozni,sa swiadomi mniej lub bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
agresywna i obraźliwa to niewątpliwie była twoja wypowiedź, bo mimo, że handluje outletem a nie włoską czy chińską odzieżą to branie kogoś za kompletnego cymbała, który zupełnie nie orientuje się jak w dzisiejszych czasach robi się odzież no name made in Italy jest lekką przesadą ja coś czuje, że to właśnie Ciebie boli, ze klienci przychodzą i mówią, że drogo bo gdzie indziej mogą kupić też "włoską" odzież za kilkaset złotych mniej.... Chyba nie masz złudzeń, że jakikolwiek sprzedawca powie klientowi, ze coś ma metkę włoską ale tak na prawdę jest chińskie...? dorośnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiknr1
do Outletarena: trafilas akurat w samo sedno - Marka Fracomina to bardzo dobry przyklad - zostala sciagnieta na psy poniewaz mozna przeciez kupic inne "wloskie" jeansy za 24zl...... kiedys, a bylo to bardzo dawno temu handlowalem fracomina - jeansy schodzily jak na tasmie po 400-500zl do klienta z pocalowaniem w dupe. Teraz niestety nie jest to juz mozliwe. Zrezygnowalem z Fracominy choc uwazam, ze jest to dobra marka. Zeby ujazmic conieco publike rozwsieczona moja wypowiedzia na temat "wloskich" ciuchow za 24zl napisze, ze handluje zarowno chinskim szmelcem od 20zl za bluzeczke jak i wloska wyzsza polka do 2000 za plaszcz. Widzicie wiec, ze nie nie jestem wrogo nastawiony do handlarzy chinszczyzna. Zdziwil mnie jedynie fakt, ze nie wiecie - albo jak juz napisalem nie chcecie wiedziec albo udajecie, ze nie wiecie, ze jest to tak naprawde odziez chinska z wloska metka. A mysle tak jedynie na podstwaie waszych postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę powstrzymać się od...
Sklepowa zgadzam się z Tobą. Gość załozył ,że wszscy na tym forum to imbecyle do kwadratu,których trzeba uświadamiać :) dobre !!!! to,że piszemy odzież włoska nie znaczy,że nie mamy pojęcia o pochodzeniu tego towaru.Piszemy tak własnie dlatego,że każdy wie o co chodzi. Największe koncerny odzieżowe szyją w Chinach i kupując odzież w galeriach handlowych nikt się nie krzywi.Mnie nie interesuje kto daną rzecz wyprodukował, może to być szyte w Chinach, na księżycu lub Wyspach Owczych, towar ma się sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka09
No i znowu zrobiło się trochę nieprzyjemnie. Jagna podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami właściwie jako pierwsza i dała dobry przykład a tu nagle znowu jakieś „przeszkalanie młodych pelikanów „:) Myślę, że każdy wie i nie trzeba nikomu tłumaczyć na czym polega handel tanią „włoską i fancuską „ odzieżą. Wiedzą o tym zarówno sprzedający jak i kupujący. Może podam osobisty przykład. Ostatnio zamówiłam na Allegro płaszczyk reklamowany jako outlet Hermesa. Chciałam go zobaczyć z bliska ale nie miałam zludzeń, że płaszczyk za 500 zł. to oryginalny Hermes.Skoro apaszka kosztuje 300 a torebka 2000 Euro to jak może płaszcz kosztować 500 zł? No ale cóż z tego? Otrzymałam, zobaczyłam i zatrzymałam. Mam co chciałam mieć (jakość średnia ale ładny) a sprzedający swoją prowizję. Nie ma sensu się licytować kto, co i za ile sprzedaje i kupuje. Zapotrzebowanie w Polsce jest zarówno na tanie jak i bardzo drogie rzeczy. I Już:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe przedszkole
a ja mam pytanie trochę z innej beczki, może ktoś wcześniej pisał,ale sporo stron na tym topiku i jakoś znaleźć nie mogę ;) Chciałabym założyć taki sklepik z odzieżą i zastanawiam się czy będąc jedynym jego pracownikiem (kobietą za ladą;)) i pracując dajmy na to 6 dni w tygodniu po 8 czy 9 h jest szansa na to,że będzie to w miarę dochodowy biznes? Wiem,że sporo zależy od lokalizacji i jakości towaru,ale przyjmując,że jedno i drugie jest dobre to istnieje w ogóle szansa na to,żeby spokojnie z tego wyżyć i jeszcze jakiś grosz odłożyć? z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
lejdis butik milo ze napisalas konkretnie gdzie i co mozna kupic w Ptaku,ja osobiscie dziekuje! jesli sie tam wybiore nie bede bladzic po omacku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem tym ktorzy mnie atakuja -nie wiem za co-ja zadaje tylko pyatania-nikogo nie obrazilam-nikomu nic nienarzucilam-nic na sile nie sprzedaje-wrecz przeciwnie-chcialabym was zachecic do sprzedawania czegos innego,ale zdaje sobie sprawe,ze rynek polski jest inny i nie chce nikogo w nic pakowac-DO OUTLET ARENA_zanim sie wypowiesz zastanow sie dobrze co i o czym piszesz-czy wiesz co piszesz i na jaki temat-czy wiesz co proponujesz sama w tqwoim outlecie i za jakie ceny moglabys to proponowac gdybys nie byla kolejnym ogniwem lancuszka......?Czy wiesz za jaka cene -te twoje super wloskie ciuszki zostalu naprawde kupione w firmie? Nie mialam ostatnio czasu i wlasciwie nie mam do tego werwy,ani poloty bo nie jestem z fachu fotografem ,nie mam sprzetu ani oswietlenia,ale mam cala oferte spodni jeansowych zestokowanych firm:Seven,Nolita,Parasucco,Mirella Mori,Bian Dales,Rare,Itp ktore moge spokojnie sprzedac za 10 euro w hurcie,ale jako ze mowicie ze to malo----to powiedzmy 15-z transpotrem-faktury z wloch-spodnie oryginalne-nie mam pelnej rozmiarowki-to normalne,ale to stoki-ale mam te zalete-ze to pierwsza cena-a nie ostatnia jak u Arena OUTLET!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi....
Nie sprzeczajmy sie to nie miejsce na przepychanki słowne :) Ja sama jeżdzę do Włoch po towar i kupuję rzeczy szyte przez Chińczyków i musze Wam powiedzieć,że tam gdzie ja się zaopatruję przyjeżdza równiez masa Włochów po towar do swoich sklepów, niektórzy z nich zlecają równiez uszycie jakiejś partii odziezy i niestety nikt poza nimi nie może juz tego kupic,ale ja zawsze wybieram rzeczy choć trochę inne niz większość Polaków. Można znależć " smaczki" bardzo łądne i dobre gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Laika-jak milo,ze taki stary weteran tak duzo wie....ale jak widac jeszcze nie tak duzo jak powinien-stok spodni za 24 zl o jaki ja zapytalam czy moglby byc interesujacy na rynbku polskim to byl stok z wloskiej fabryki-nie chinskiej jak usilujesz wmowic-ja mieszkam,pracuje,stokuje-tu we Wloszech-obracam sie w tym ttemacie i w tym srodowisku non stop-nie handluje chinszczyzna i nie mam zadnej koniecznosci ani potrzeby sprzedawac towar do Polski-to jest cos co mialabym przyjemnosc robic-ale jesli mialoby to pozytywny efekt dla obu stron-ja juz wspolpracuje z butikami w >polsce ale z najwyzszej polki-nie jestem nowicjuszka-przestance skakac jak koguty-ja tu niczego nie reklamuje nie sprzedaje na siebiezarabiam tu we wloszech wiec o co wam chodzi-ze mozna kupic wloskie jeansy w stoku za mniej niz wy kupujecie jakies szmaty na wage???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lagriffeoutlet: Jeżeli współpracujesz z butikami w Polsce to może mogłabyś mi przesłać swoją ofertę? Mam butik w dość prestiżowym miejscu i właśnie szukam modnych, oryginalnych dobrych jakościowo ubrań, znanych firm, bo mój klient zawraca na to uwagę. mail: tusia71@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe przedszkole
może jednak ktoś odpowie na moje pytanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nie wiem jak teraz to wygląda, ale polecam polską firmę WIBS jeśli chcecie się zaopatrzyć w naprawdę bardzo ładne koszule, bluzki, czasami spódnice świetne jakościowo dla kobiet +23. Mają swoje stoisko w Tuszynie oraz w Ptaku w Pasażu Zachodnim. Jedne z nielicznych dobrych koszul wizytowych czy do pracy, które naprawdę super się układają, ponadto mają ładne i bardzo dobre materiały gatunkowo. Ceny trochę wyższe, ale warto dać. To pamiętam z dawnych czasów... :-) Może się to komuś przyda zwłaszcza, że w sumie już niedługo święta i inne okazje. A jak się jest pierwszy raz to radzę obejść wszystkie hale (z własnego doświadczenia wiem, że się da), poogldądać co kto ma i po ile. Z czasem każdy hurtownik ma swoje miejsca do których się stale wraca, ale na początku lepiej obejrzeć wszystko. Ja brałam ze sobą kartkę i długopis i zapisywałam nr boxów i hal, które mnie szczególnie interesowały. W wielu butikach hurtowych dosyłali towar na telefon. Mam wrażenie, że kafeteria stała się polem bitewnym hurtowników outlet, stocków itd. czy jak to się tam nazywa. Najważniejszą rzeczą jest sprzedać towar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
lagriffeoutlet - nie atakuj mnie, bo ja również zacznę atakować Ciebie. Może Ciebie troszkę uświadomię...Kiedyś pracowałam w hurtowni odzieżowej która sprowadzała odzież tirami (m.in.Trussardi, Diesel, Lacoste) i wyobraź sobie, że sobie świetnie zdaję sprawę z tego w jakiej cenie "ogromne" hurtownie mogą kupić całe stocki odzieży. Tylko widzisz przeszłam na ina stronę, wolę pojechać wybrać pojedyncze sztuki, określone rozmiary, niestety to się wiąże z większym kosztem zakupu, ale mi to nie przeszkadza i z tym się liczę - moi klienci również. Jaki tego plus, ano taki, że nie bujam się potem przez kilka miesięcy z towarem, który do sprzedaży się nie nadaje. Może i u mnie nie znajdziesz spodni włoskich po 40 zł, może to i nie jest pierwsza cena, ale spię spokojnie i mam zadowolonych klientów. Będę jeszcze lepsza od Ciebie, jak chcesz też Ci odsprzedam stock spodni damskich jeansowych włoskiej marki DIESEL, a chcesz wiedzieć w jakiej cenie? 25 zł/szt!!! Czyli ma lepszą ofertę od Ciebie:P I uważam, że powinnaś przestać wszystkich dookoła atakować i douczać!!! Tak jak napisała czarodziejka_mała najważniejsze jest to, żeby sprzedać towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kanutki
też marzy mi się sklepik dla dzieci,a czy Ty masz tylko odzież czy też inne akcesoria,łóżeczka i kosmetyki? czy raczej dla starszych dzieci asortyment? jak możesz to odpisz :) jestem zupełnie z innej części kraju,więc żadna ze mnie konkurencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Do domowe przedszkole Moim zdaniem otwarcie w dzisiejszych czasach sklepu z odzieżą to bardzo zły pomysł i nie da się z tego wyżyć... a tym bardziej coś odłożyć. Tylko nielicznym uda się przetrwać. Na początku większość ma bardzo dobre utargi, tylko co z tego jak potem nadchodzi kryzys. Możesz przeczytać od początku cały temat i zobaczysz jak to jest. Chyba, że masz bardzo dużo pieniędzy, nie wiesz co z nimi zrobić wtedy możesz zaryzykować. Dobra lokalizacja = porządna cena w zł lub euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×