Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość normalna 63
Dokładne namiary na tę firmę podam w przyszłym tygodniu gdzieś posiałam kartkę z jej danymi ,pamiętam że siedziba mieści się na ulicy żonkilowej,na próbę kupiłam parę golfów jakie będą opinie napiszę..ale widziałam ich sukienki z dzianiny z golfem prosty fason mi sie podoba i są do rozmiaru 52,ale mam wrażenie że tak naprawdę to jest 50....jeżeli chodzi o spodnie z Elisa to są klasyczne z materiału teraz szyją z grubszego materiału,tylko zajmuja się szyciem spodni...w Ptaku też mam parę namiarów jeżeli Cię interesują spódnice,bluzki ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie się nadziałam z tą hurtownią mam nadzieję , że może się jeszcze odezwą próbowałam też kontaktować się na gg , ale tam ma opis że urlop do wtorku tak że liczę jeszcze że może jeszcze będzie towar albo kasa szkoda , że to daleko ode mnie, ja jestem ze śląska , a eurolifestyle aż z Gdańska pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informacje w sprawie eurolifestyle mam nadzieję , że może uda mi się albo dostać towar albo odzyskać kasę szkoda mi forsy , bo dopiero się rozkręcam , a tu taka wtopa :( pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
do aleksa. Całkiem powaznie :-)) nigdy tam nie byłam . np. ładne golfy produkt Polski (tak jest napisane na metce) bardzo duża gama kolorów w roz do 54 PPHU "OFIS"Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
jak szukacie dużych rozmiarów to zajrzyjcie do stoiska ZAPS, Ptak Promenada Handlowa, PASAŻ WSHODNI box nr 7, również w internetowym sklepie mają pokazaną swoją częściową kolekcję. Jeszcze firma HALSZKA, również mniejsze i większe rozmiary, Ptak Pasaż Wschodni, box 32. U mnie dobrze sprzedawało się BE3, Ptak, Pasaż Zachodni box 14X. a to taki poglądowy link, może komuś pomoże: http://www.image-press.com.pl/damska_text.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce jechać jutro na giełdę... :-) Przynajmniej pogoda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do Betina110 Ja bym na Twoim miejscu raczej się nie przejmowała, nie sądzę żeby eurolifestyle była oszustką. Tak jak już tu kiedyś pisałam eurolifestyle to dla mnie żadna hurtownia, dla mnie że tak to nazwę jest coś w rodzaju pośrednika który żyje z tego co narzuci do faktycznej ceny zakupu zakupu. Kopiuje oferty hurtowników z zagranicy i ustala swoje ceny. Jeśli coś kupisz u nich to dopiero jak zapłacisz przelewa Twoje pieniądze do hurtownika zagranicą i czeka na paczkę z towarem który zamówiłaś. Następnie pewnie przepakowuje i wysyła do Ciebe, a to troszkę trwa. A być może zrobiłaś małe zamówienie i czekali np. na następne zamówienie żeby je połączyć żeby taniej ich wysyłka do Polski wyszła. Jeśli któraś z dziewczyn chce coś z oferty eurolifestyle to pewnie mogę na ten sam towar zaproponować niższą cenę i być może mam już go u siebie czyli dostępny od ręki i można go odebrac osobiście, jestem ze woj. śląskiego. Ewentualnie mogę to dobrać jak bedę robiła zamówienie zagranicą, a robię dośc czesto przenajmniej raz na dwa tygodnie, a czasami nawet 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Normalnie POrażka to przynajmniej telefony mogłaby odbierać lub odpisywać na maile najpierw była ściema ,że paczka idzie , a teraz cisza kompletna ja zamówiłam kurtki i rękawiczki kwota nie powalająca , ale na razie wszystko co zarobię inwestuję w towar i trochę mi szkoda tej zablokowanej kasy jeżeli masz jakieś ciekawe oferty to prześlij mi na maila ja też jestem ze sląskiego szukam fajnych i nie bardzo drogich kurtek betina110@poczta.onet.pl pozdrawiam i dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do Betina110 Ja Ciebie rozumię doskonale bo nikt nie lubi mieć zamrożonej kasy i do tego jeszcze ten brak kontaktu. Mogła by Cię przynajmniej uspokoić przez telefon czy gg. nie ładnie tak nie odbierać telefonu ... A co do oferty na emaila to napiszę Ci szczerze że nie mam na to zabardzo czasu żeby przygotować taką ofertę. Mam nadzieję że kiedyś się bedę nudzić i bede miała czas zrobić taką oferte... ale jak narazie się na to nie zanosi niestety. Poprostu przeglądając ofertę eurolifestyle wiem co skąd biorą bo znam te hurtownie, a co do cen to kilka rzeczy u mnie w detalu mam taniej niż u nich w "hurtowni" Mam nadzieje że nie zostaniesz bez kasy lub towaru, ja w każdym bądź razie jestem dobrej myśli. Nawet jak to nie są duże pieniądze to każdego grosza szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka :)
Witam serdecznie mysle nad otworzeniem butiku z koncowkami odziezy mysle o Nike, adidas, Next, oraz mysle jakby polączyl to z bielizna .Proze o pomoc, oraz jakies namiary na hurtownie ,z gory dziekuje .Pozdrawiam i czekam na odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do normalna 63 "w Ptaku też mam parę namiarów jeżeli Cię interesują spódnice,bluzki" Najbardziej interesują mnie bluzki i tuniki oraz sweterki w dużych rozmiarach i nowoczesnych fasonach. do czarodziejka_mała Podobają mi się fasony BE3, muszę tam zajrzeć, dzięki:) Ciekawe jeszcze jakie mają ceny, bo ja niestety pod względem cenowym nie mogę poszaleć:( Do Muflona Otrzymałam Twoją ofertę, niestety nie jest dla mnie atrakcyjna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
Tobi rozprasowuje ciuchy elegancko, jestem b zadowolona, jedyne mankamenty: nie da się regulować ilości pary: przy dłuższym stosowaniu tak grzeje, że przy braku ostrożności można trochę "ponaciągać" dzianinę dużo tej wody destylowanej idzi ;p ale jak za ta cenę, to naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Czy mógłby ktoś mnie uswidomić za czym warto udac się do Wólki. Jaka jest róznica między np.Tuszynem a Wólką. W sumie z pomorskiego miałabym blizej do Wólki.Mój "promotor biznesu" zawsze jeździł na Łódź więc i ja wierny uczeń też.....a może by coś zmienić ? Wkońcu w handlu nie mozna się trzymać kurczowo jednego trzeba sięgać po nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebill
witam serdecznie, byłabym zainteresowana jakimis ciuszkami z Włoch Francji itp... w dobrych cenach, chciałabym otworzyc w najblizszym czasie sklep z ciuszkami, takze kazda propozycja jest dla mnie ciekawa, prosze o kontakt, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebill
witam serdecznie, byłabym zainteresowana jakimis ciuszkami z Włoch, Francji itd... w dobrych cenach, chciałabym otworzyc w najblizszym czasie sklep z ciuszkami, takze kazda propozycja jest dla mnie ciekawa, prosze o kontakt, na adres evebill@vp.pl pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziewczyny a jak was schodza te pikowane kurtki w kolorze kremowym ??? Bo zastanawiam sie nad nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
te pikowane w formie plaszczykow z paskiem gumowym ale w jasnym kolorze jak macie oczywiscie takie coś na stanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w reserved
w reserved są takie tylko czarne , ale raczej wiszą niż schodzą, znaczy ja sobie kupiłam ale czarną, ale rozmiary nie do dopasowania, poza tym pękają pod pachami na szwach pół wieszaka przewaliłam, zanim znalazłam jakieś 38 na mnie , bo 40 tki były popękane, po 119 zeta są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna u mnie w tym roku ogólnie nie schodzą beżowe kurtki ale za to fajnie sprzedają się siwe, stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Wczoraj na prawie 250 par sprzedanych kolczyków nie sprzedałam ani jednej pary: niebieskiej, zielonej czy żółtej, czerwonej itp. Tylko czarny, szary, ciemny róż, momentami biały. Kurtki chyba najlepsze będą czarne i właśnie stalowe, szare. Taki standart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Muflon
01:57 [zgłoś do usunięcia] Muflon82 czekam na odpowiedz na pozew wysłany od mojego adwokata za pomówienia, do końca tygodnia możemy załatwić sprawę polubownie, odszkodowanie plus publiczne przeprosiny za pomówienia mojej firmy , później spotkamy się w sądzie Eurolifestyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany !
Widzę,że tu zaczyna byc gorąco..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozew to ja złożę do swojego adwokata za jakiekolwiek pomówienia i wyzyskiwanie złodziejskie pieniędzy niby za co - wyciąganie pomocnej dłoni ludziom ! Nic obrażliwego nie pisałem tyle co reszta forumowiczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon
paragraf 212 KK poczytaj sobie, nie masz i nie miałeś zadnego prawa do ujawninia prywatnych rozmów i oczerniania mojej firmy , wolisz sie spotkać w sądzie ok , dla mnie nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu wszystkich forumowiczek i tego forum oraz paragrafu 212 KK : http://bogdan.wordpress.com/2007/12/17/212-i-inne-paragrafy-oraz-ciekawostki/ pragnę przeprosić firmę Eurolifestyle za jakiekolwiek pomówienia z mojej strony ! Nie miałem na celu ujawniania tajemnic lecz dobro ogólu.Jest mi niezmiernie przykro z mojej str.za ten błąd ..... ! O czym niewiedziałem ! Przepraszam serdecznie i pozdrawiam :) Obiecuję ostrożność i poprawę następnym razem zanim cokolwiek powiem lub napiszę publicznie ! Muflon82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evebill
witam serdecznie, byłabym zainteresowana jakimis ciuszkami z Włoch, Francji itd... w dobrych cenach, chciałabym otworzyc w najblizszym czasie sklep z ciuszkami, takze kazda propozycja jest dla mnie ciekawa, prosze o kontakt, na adres evebill@vp.pl pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siee narobilo...
a co firma eurolifestyle ma do powiedzenia nam w zwiazku z tym co napisala betina ??????..bo ani slowa a powinna sie chyba to tego odniesc aby bylo jasno i klarownie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×