Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość jagna841
dzieki dziewczyny za info do botakbonie napisz na mail malina22_@vp.pl to odp ci na twoje pytania pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Made in Italy ! po chińsku
Przez wieki w średniowiecznym mieście Prato niedaleko Florencji produkowano najlepsze na świecie tkaniny. Rejon ten stał się wizytówką włoskiej elegancji. Do czasu, aż zjawili się tu Chińczycy. Pracują w 3,2 tys. zakładów produkujących niskiej jakości ubrania, buty i dodatki. Często używają materiałów sprowadzanych z Chin. Swoje wyroby sprzedają na całym świecie z napisem „made in Italy. Dzięki dużej tolerancji Włochów wobec naginania przepisów, przybyszom z Państwa Środka udało się zatrzeć granicę między tym, co włoskie, a tym, co chińskie. Ucierpiał na tym prestiż Włoch jako producenta towarów najwyższej jakości.PRZESTAŃCIE SIĘ WIEC ZACHWYCAĆ RZEKOMO TANIMI PRODUKTAMI Z WŁOCH MYŚLĄC ŻE SA TO ORYGINALNE PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI!!! W handlu nic nie ma za darmo jak tanie to znaczy że podłej jakości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka09
a ja chętnie zobaczę tę podłą jakość w Ptaku:):) dziewczyny mam pytanie. Nigdy jeszcze nie byłam ani w Ptaku ani w Wólce bo mam strasznie daleko (prawie 400 km) a jestem pojedyńczą "mrówką" i wszystko muszę robić sama. Nie dam rady w ciągu jednego dnia obrócić do Łodzi i z powrotem więc tu moje pytanie: czy któraś z Was nocowała w pobliżu Ptaka i może polecić jakiś tańszy hotel ? Może niemądre pytanie ale dla mnie ważne aby nie tracić niepotrzebnie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jagna841 Głuchów na pewno jest w niedzielę nieczynny, bo handel tam odbywa się tylko w poniedziałki i piątki. Nie wiem od której czynny jest Tuszyn, ale na pewno czynny, tak samo jak Ptak, ale w niedzielę handel tam zaczyna się później, nie ma sensu być wcześniej niż 8.30-9.00. do kaczuszka09 Przy samym wjeździe do Ptaka jest hotel Jurand. Wklejam link: http://www.hoteljurand.pl/ Ja tam nigdy nie nocowałam, bo do Rzgowa mam blisko, ale chyba nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Made in Italy ! po chińsku Nie takiej znowu podłej, wiadomo, że nie jest to jakość z najwyższej półki, ale jest tanio i co najważniejsze - sprzedaje się! Nie wszystkich stać na ciuch za 2 stówy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka09
do aleksa.m dziękuję Ci bardzo, fajny hotelik i super blisko Ptaka. O taki właśnie mi chodziło, na pewno skorzytam. do aleksa. m i jagna841 I od razu nasunęły mi się nowe pytania (ogólne, nic konkretnego) dotyczące Ptaka.Czy bardzo nadwyrężę Waszą cierpliwość jeżeli zapytam czy mogę skontaktować się z Wami mailem? Byłoby prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie tam nic nie zieje po takich wlasnie wpisach jak twoj widac jak bardzo piszemy o roznych rzeczach-pomijajac to co ja kupuje-zadna z was naprawde nie okreslila co sprzedaje....z jednym tylko wyjatkiem-wymiencie jakies firmy-nazwy,cos co mozna zobaczyc przesledzic,co jest tak suoper jakosc ,tak super ceny-takie supeer. Widzisz-upafdlosci-w moim rozumieniu to nie znaczy wymiesc magazyn smieci po wyjezdzie zbankrutowanego outletowca-tylko poprostu podchodzic do tematu do ktorego warto podchodzic-a nie do szmat-a po co mi szmaty-tego juz macie pelno na rynku. Piszecie o cenach,ze tak ciezko bo to nikt nie kupuje bo wszytko za drogie- -wyslalam siostrze zdjecia kurtek z przekonaniem ze drogie na polski handel,z tego co piszecie-pokazala jednej kolezance-ktora wziela 2 dla siebie-po 200 zl w detalu+ jedna dla meza za 280+ 1 dla szwagra o ile mam rozmiar za tyle samo-miasteczko dosc biedne-Stalowa Wola-wiec jak to z tym handlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
regularnie jezdze na Tuszyn w niedziele . przed 11 mozna juz robic zakupy pozniej robi sie tłoczno bo dojezdzaja detalisci wczesniej mozna odwiedzic Ptaka ale raczej o godz 12,30 wiekszosc jest niestety zamknięta. do kaczuszka Ja Tuszyna mam 350 km a Ty 400 km ,moze jestes z pomorskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz skojarzylam skad te sliczne rzeczy wloskie za 12 euro....no taaaaaak...tyle,ze jesli to sa te piekne rzeczy wloskie za 12 euro to ja za to bym nawet 5 nie dala....ale to rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
Do Jagna -mam pytanie do Ciebie,czy byłaś dzisiaj w Tuszynie, a jeśli tak, co mają fajnego z nowości...mam nadzieję, że zakupy udane- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
widzicie ale tak naprawde nie dokonca niewiadomo jaką jakosc chodzi dlatego ze liczy sie rzecz która jest modna a od outletów do mody daleka droga Czytając wasze posty zaczełam sie zastanawiać gdzie były szyte moje ubrania wiec udałam sie do mojej szafy która składa sie w 80% z markowych rzeczy z powodu mojego wieloletniego pobytu zagranicą gdzie kupienie spodni za 60 euro w RIVER ISLAND było normą i co sie okazuje ze bluzka czy spodnie sa made in korea ...wiec pytanie czy jest sens zwracać uwage na metki czy pochodzenie Dla mnie osoby młodej liczy sie moda a jak wiadomo moda sezonową jest wiec przywiązywać uwage do tego skąd oni mają te materiały jets błache. Mówiąc odziez z Francji i z Włoch bardziej miałam na myśli modny krój a nie z jakiej jakosci materiału (choć nie jest taki zły jakiego go rysują). Ludzie przychodząc do mnie mówia wreszcie coś modnego ... Mówi samo za siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
do butik 1 byłam pierwszy i ostatni raz w tuszynie gdyby nie zapotrzebowanie na czapki to napewno bym tam nie zawitała nie ma sensu... Targowa odzież ... i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamarzycielka@gmail.com
Witam. To ja napisałam ten post Chińszczyzna po włosku. Tylko po to ażeby uświadomić pewne mechanizmy na rynku. I żeby nie popadać w euforie. Ale w dalszym ciągu twierdze że wiele dziewcząt na tym forum nie rozumie tej całej zabawy w handel, ciągle mylą hobby z prawdziwym biznesem. Bo nie mogą wyjść poza błędną zasadę. Że klienci chcą kupować wszystko najlepsze po cenie nierealnej. A a mimo to sprzedający JEDNAK szukają takiego towaru za cenę której nigdy nie znają. Przecież za dobry towar musi się zapłacić odpowiednią cenę Nic na świecie nie ma za darmo. Producenci takich towarów, (dobrej jakości), muszą przecież zarobić a nie sprzedawać je "za darmo" bo tak sobie życzą klienci!! :-) lagriffeoutlet lagriffe@tlen.pl'; Nie wiem dlaczego ale emalie na ten adres do ciebie się wracają może masz gg? Albo napisz do mnie. GG 28459077 (mrowisko-pl). Może coś wymyślimy? :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
do Jagna...a możesz zdradzić, gdzie w takim razie się zaopatrujesz w odzież i czym handlujesz? - chodzi mi o to , czy to jest dla kobiet dojrzałych, czy raczej dla młodszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
no pewnie ze mogę zdradzic ... To zadna tajemnica Ptak jest głównym miejscem gdzie sie zaopatruje kupuje odzież dla kobiet w przedziale 20-35 choć czasami kupuja u mnie panie powyzej tego wieku ... Mam w swoim sklepie odzież buty torebki biżuterie sztuczną rekawiczki czapki porefele itd czyli prawie wszystko co kobieta potrzebuje W Wólce Kosowskiej takze kupuje w pojedyńczych butikach tureckich... Czasami wybieram sie do jednej hurtowni tureckiej w Bydgoszczy ( jak ktos ma blisko to podam adres ma maila) I to chyba na tyle Jak przejżysz ostatnie strony z moimi wypowiedziami to znajdziesz nazwy sklepów do których powinnaś sie udac i to chyba na tyle ... PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziś miedzy halą A - B dostałam fajne kurtki w canie 120 długie i 110 krótkie bede zdawać wam relacje jak sie sprzedawały... w tym samym miejscu kozuszki do kolan naprade dobry krój ładnie wciete w pasie po 130 rekawiczki ze skóry w cenie 10-13 zł na Hali H Fajne futerka w cenie 100 zł na hali G czapki uszatki z futerka 25 zł ( w głuchowie te same 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę. Jestem tu nowy i mam zamiar otworzyć butik ale nie wiem gdzie się zaopatrzyć w miarę tania i modną odzież jeansowa. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka09
do ifajka tak jestem z pomorskiego, konkretnie z Trójmiasta. Wiem, że dziewczyny niechętnie udzielają wskazówek ale potrzebuję kilku informacji raczej technicznych. Jeżeli możesz to proszę o kontakt pod kaczuszka0911@wp.pl Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaczuszka09 Nie ma sprawy - pisz :) do jagna841 Z Twoich wcześniejszych wypowiedzi wnioskuję, że buty nie kupujesz na kartony? Jeśli tak, to czy zaopatrujesz się w Ptaku i w jakich cenach? Ja niestety kupuję na kartony, co niezbyt mi odpowiada, bo ogranicza mi wybór, ale nie znalazłam sensownej hurtowni z dobrymi cenami na buty, która nie sprzedawałaby na kartony. Możesz pisać na mail: magnoliasklep@gmail.com P.S. z jakiego jesteś województwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lagiffeoutlet "wyslalam siostrze zdjecia kurtek z przekonaniem ze drogie na polski handel,z tego co piszecie-pokazala jednej kolezance-ktora wziela 2 dla siebie-po 200 zl w detalu" To ja poprosze o ofertę tych kurtek: magnoliasklep@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę. Jestem tu nowy i mam zamiar otworzyć butik ale nie wiem gdzie się zaopatrzyć w miarę tania i modną odzież jeansowa. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buffy 123 Nie wiem co dla Ciebie znaczy "w miarę tanio"? Ja mogę się wypowiedzieć na temat Ptaka, najtaniej będzie na hali I i największy wybór, mogę jeszcze polecić Pasaż pomiędzy halą A i B, przy wyjściu z hali A na Pasaż (pośrodku długości hal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
lagiffeoutlet ja równiez oczekuję na Twoją oferte Sylwiucha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta kurtek
ja również poproszę ofertę kurtek maria24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria24
Jeśli jest ktoś zainteresowany znam hurtownię, w której mają obuwie damskie i dziecięce, można kupić nawet pojedyńcze pary butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam? Zazwyczaj jeżdzę do Tuszyna w niedzielę ,ale słyszałam że jest jakis rynek w nocy z wtorku na środę ale nie jestem pewna . Czy mógł by mi ktoś podpowiedziec z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×