Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Spamuje? Czy ja ci wyslalam cos o co sama nie zapytalas? Podpisz sie pod tym co piszesz przynajmniej-bo to juz naprawdze przeszada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se nie wyjechalam do Wloch-BO JA SE MIESZKAM WE WLOSZECH-jak se jeszcze nie zrozumialas-to moze ci przesylabizuje- zeby byc normalnym czlowiekiem-trzeba najpierw BYC CZLOWIEKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
na pewno Cie nie pytalam, bo ja sprzedaje nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
miliony nie, ale przecietny Polak pracuje na to kilkadziesiat lat, minimum 15-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
mieszkasz we wloszech i masz adres na polskim tlenie najbardziej tandetnej darmowej poczcie, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una ragazzzzzza
lagriffeoutlet ! Ma di dove sei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di casa mia...che ti sei fatta fare una lezione d'italiano o hai noleggiato vocabolario per occasione per potermi screditare-POVERACCIA!!! Non puoi immaginARE CHE PENA MI FAI-GIA CHE VUOI FARE TANTO GUAPPA -vai fino in fondo e rispondi come si deve a tono!!!Ti riesce-faci godere-che ti sei arrapata tanto non riesco a capire con che cosa-???Hai dei problemi?Non sai fare gli affari? non sai comprare bene? non sai vendere bene? Ma che problema hai? Non sei felice? Che ti rode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "sprzedaż odziezy stoi" mam pytanie do ciebie wiem że możesz mi na nie nie udzielić odpowiedzi ale szukam właśnie dostawców lego, czy mogłabym mi dać namiar? Kupujesz w Polsce czy importujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di casa mia...che ti sei fatta fare una lezione d'italiano o hai noleggiato vocabolario per occasione per potermi screditare-POVERACCIA!!! Non puoi immaginARE CHE PENA MI FAI-GIA CHE VUOI FARE TANTO GUAPPA -vai fino in fondo e rispondi come si deve a tono!!!Ti riesce-faci godere-che ti sei arrapata tanto non riesco a capire con che cosa-???Hai dei problemi?Non sai fare gli affari? non sai comprare bene? non sai vendere bene? Ma che problema hai? Non sei felice? Che ti rode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widzę wesoło się tu robi na forum chyba - ktoś za bardzo zmienia nicki ! i dosrywa innym ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedaż odziezy stoi
w Polsce, nie to byłoby bez sensu, importuje z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość una ragazzzzzza
Cara.. Scusa ma devo dire che sei fuori di testa... Ti ho solo chiesto di dove sei perche' vivo in italia... :/ Ma stai bene?! :/ Se hai problemi curati...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lagriffeoutlet
nie wiem kim jesteś, ale mam twoja oferte , i znalazlam ogloszenia w ktorych pisze o odbiorze w Warszawie , i stronka, jest ktorej rzekomo nie masz, i towar, zadzwiająca gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaż odziezy stoi
od 20 opakowań, oczywiście wtedy najwyższe ceny , do palet o najtańszych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt w Warszawie zostal zamkniety fizycznie 27 pazdziernika-razewm z ostatnia czescia towaru jaka zostala odebrana z lokalu-tyle-wszystko zostalo sprzedane do polskiej hurtowni -i lo wszystko-tyle-z netu ogloszen wszystkich nie wykasuje-kzmieniamy tryb pracy-o co ci chodzi tak naprawde-masz jakis problem?-czepilas sie jak chlop krowy na miedzy-w czym sek? Gierki to ty prowadzisz tyle,ze nie wiem do czego maja sluzyc?Co chcesz osiagnac?Chcesz numer sprawy w prokuraturze zeby sprawdzic czy stracilysmy ta kase? czy co chcesz uzyskac?O co ci chodzi?NCzemu ma sluzyc ta zabawa?Chcesz mnie sledzic we Wloszech?....czy mam sie zaczac bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy ja pisac nie potrafie czy ty czytac-nigdy nie napisalam,ze nie mam stronki-wroc 2 strony wstecz i jest wyraznie napisane,ze wykupilam abonament na modul na stronke sklep,ktory bedzie katalogiem-nie bede rozsylac ludzom obecnie stronki ktora jest nieaktualna-ciuchy,ktore na niej sa mi ukradli,warszawa jest zamnknieta i w Polsce mnie juz nie bedzie- --poprostu przestawiam firme na inne tory jesli chodzi o wspolprace z klientami w polsce-jak komu pasuje to gut-jak nie to tez gut -i koniec tematu zmeczylas mnie- jesli moje i tak zbyt wylewne tlumaczenia zaspokoily twoja ciekawosc jestem szczesliwa-jesli nie to twoj problem-zycze kolorowych snow-rano mam wyjazd po torebki- Dobrej nocy tylko sie nie skrec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "sprzedaż odziezy stoi", czy podzieliłabyś się kontaktem do importera? Oczywiście odwdzięczę się, mój email: syliana@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
lagriffeoutlet - tak sobie poczytałam jak "ktoś" życzliwy widział jakiś przekręt z kradzieżą u Ciebie i jednak chyba prawdą jest to, że w Polsce handel zawsze będzie ciężki bo ludzie na każdym kroku widzą "przekręty". Kradzieże przecież zdarzają się często i nie rozumiem po co miałabyś ściemniać - żeby się pochwalić tą sumą na jaką Was okradli? Może nawet niepotrzebnie tą sumę podałaś bo w tym też "ktoś" widział"podstęp":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Syliana
potraktuje to jak dobry żart :D , LEGO możesz kupić w mojej hurtowni, kontakty to ja sprzedaje za gruuuube tysiące, ale tego nie sprzedam, na pewno nie przed świętami, pracowałam nad tymi kontaktami dwa lata ,siedzę w necie dniami i nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedzę dużo w necie i tez mam wiele kontaktów, dlatego myślałam że jakaś wymiana ale oczywiście rozumiem, specjalnie nie liczyłam że podzielisz się kontaktem, ale do odważnych świat należy;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog's wife
Kobietki - którą hurtownię internetową sztucznej biżuterii mogłybyście polecic? Przeglądam sobie właśnie różne strony i tyle tego... Która jest godna polecenia, ma towar porównywalny do przedstawionego w fotoofercie i nie wkładają do zamówienia uszkodzonych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Syliana
mnie interesują tylko w tej chwili kontakty na Czechy, Czesi mają jeszcze taniej mój jeden kumpel ma do nich namiary , ogolnie sprowadza towar z fabryk w Czechach, tyle że on sprzęt i zabawki i ma mega zyski, ja mogę oddać wszystko za taki czeski kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwiraoutlet
Polecam pakiety odziezy outlet . Przygotujemy dla Ciebie pod indywidualne zamówienie. Atrakcyjne ceny-wyprzedaż. Likwidacja hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwiraoutlet
Polecam pakiety odziezy outlet . Przygotujemy dla Ciebie pod indywidualne zamówienie. Atrakcyjne ceny-wyprzedaż. Likwidacja hurtowni. elwiraoutlet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam do dom-z torebkami-sweterkami meskimi-i "lotto" Liu Jo-i nowymi potencjalnymi klientami-ha ha ha-wlascicielami hurtowni z Warszawy-ktorych poznawlam przez przypadek w firmie sprzedajacej stoki-jestem dosc zadowolona-a niech zawistnym watroba siada....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika0606
Hej dziewczyny:) Załatwiłam już wpis do ewidencji-czekam tylko na REGON. A dzisiaj w nocy-za jakieś dwie godzinki wyjeżdżamy po towar:) Jestem ciekawa co uda mi się kupić-nastawiłam się na bluzeczki, sweterki, spodnie, spódnice i reszta standardu+ kilka płaszczyków lub kurtek-z 3-4 i sukienki sylwestrowo-studniówkowo -karnawałowe. Do kilku miejsc jadę pierwszy raz-mam zamiar wrócić w sobotę albo w niedzielę. Jak przyjadę napiszę Wam co udało mi się upolować. Jak dobrze pójdzie-otwieram w środę:) Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim czy macie u siebie w sklepach terminale ? chcę przenieść się z hali targowej do swojego sklepiku i zastanawiam się nad terminalem , myślę , że to może zwiększyć obrót co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika0606
Podbijam-ja tez o tym myślę. Wiem, że oni za każdą operację pobierają prowizję i trzeba płacić co miesiąc za wynajem terminalu. Ale wiem też , ze wiele osób płaci kartą-kiedy nie mają przy sobie kasy a coś im się spodoba:) Chętnie się dowiem co o tym myślicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam już na necie , ale cen za bardzo nie ma wszyscy piszą , że cennik jest indywidualny przypuszczam , że może to zależy od obrotu , im większy tym mniej? mój sklepik będzie na miejscu sklepiku ze szmatkami , a tam był terminal , więc myślę , że klientki są przyzwyczajone i może warto będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×