Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

BARdzo Wam dizękuję za odpowiedź. W takim razie jutro pojadę do Wólki, moze tam znajdę coś ciekawego... A może w okolicach Warszawy są jakieś interesujące hurtownie? Tak jak pisałam wcześniej zależy mi na ubraniach duńskich i "włoskich & "francuskich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w radomiu podobno jest
w radomiu podobno jest jakas ale to tylko slyuszalam nie by,am nie wiem dokladnie tak cos mi sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
uwazacie listopad za gorszy, dla mnie najlepsze miesiace w roku to wlasnie listopad, i grudzien a najgorzej jest od stycznia do marca dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę,że sklepy narzucają tak duże marże .Olga skąd te informacje?Myślę,że małe sklepy już dawno by musiały się zamykać,kupujący szybko by przestali u nich zakupy. "No czytam co piszecie" gratuluję pewności siebie,pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czytam
to nie pewność siebie, po prostu działam w kilkunastu branżach, więc na chleb zawsze zarobię, staram się nie ograniczać do jednej działalności , a robić minimum w 5-6 rożnych dzięki temu nie mam problemów jak w jednej nie idzie to w drugiej zarobię i miesiąc przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do dory 1950 z pierwszej ręki te informacje z bezpośredniego źródła. mam klientów w calej Polsce w duzych miastach i tych mniejszych w każdym zakątku polski. sama się dziwie polityce niektórych. Jeśli jeździ się tyle co ja to ma się wiedze na ten temat i nie tylko na ten A moje doświadczenie jest kilkuletnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to coś dla Ciebie
sama odzież Cię ograniczy dołącz do tego włóczkę i sprzedaż przez neta to Ci zapewni wiekszą liczbę klientów szczególnie ze pań dziergających ostatnio przybywa - polecam szczególnie w czasie kiedy dzianina jest w modzie http://allegro.pl/domena-www-wloczka-com-pl-i1311109986.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dobrze macie
skoro to prawda to pora podnieść ceny w hurtowniach , za dobrze macie, takie zyski , a hurtownia grosze, dobrze wiedzieć teraz zrobię podział od 5 tysięcy ceny hurtowe do ceny pół detaliczne, ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ktos napisal ze narzuca 10zł na odziez czy kupuje ja za 30 zl czy za 150 zl to troszke smieszne bo towar towarowi nie jest warty.... heh bym musiala sprzedac 150 rzeczy narzucajac 10zł aby uzbierac na czynsz a gdzie zus obrot na towar i cos by zostalo?? I odrazu chcialam napisac ze ja nie nardzucam 100% !!! a roznie czasem 10 czasem i 30 zl wszytsko zalezy za jaka cene kupie i wyceniam za ile by klient to kupil ;) dziewczyny byl ktos w ptaku chce jechac jakos w tyg w ktory dzien polecacie? sa jakies takie tuniczki-sukienki eleganckie takie na wigilie swieta?-mlodziezowe badz welniane cieplejsze rzeczy? ostatnio jak bylam to byl szal na reniferki;)) zycze udanej ,ide piec placuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"missy08 ktos napisal ze narzuca 10zł na odziez czy kupuje ja za 30 zl czy za 150 zl to troszke smieszne bo towar towarowi nie jest warty.... heh bym musiala sprzedac 150 rzeczy narzucajac 10zł aby uzbierac na czynsz a gdzie zus obrot na towar i cos by zostalo??" Missy, to pisała kobieta, która prowadzi "hurtownię" i sprzedaje w tych samych cenach w hurcie i detalu. Praktyki godne pożałowania... "za dobrze macie skoro to prawda to pora podnieść ceny w hurtowniach , za dobrze macie , takie zyski , a hurtownia grosze, dobrze wiedzieć teraz zrobię podział od 5 tysięcy ceny hurtowe do ceny pół detaliczne, ooo" Masz rację, zrób tak i patrz szybkiego końca, hurtowni z dobrymi cenami nie brakuje, te które mają wysokie prędzej, czy później odpadną z rynku. Jeśli chodzi o Ptaka, to największy ruch jest w poniedziałek, środę i piątek i na te dni hurtownicy starają się mieć najwięcej towaru. Towaru jest pod dostatkiem - do wyboru, do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie , ja wysokie ceny narzuce
nie , ja wysokie ceny narzuce tylko niby detalistom kupujacym w hurtowni , tym co robia za kilka tysiecy zakupy hurtowe dostana lepsze ceny po prostu, pora pozbyc sie detalistow w hurtowniach, hurt to hurt kupujesz z kilka tysiecy dostajesz dobre ceny , nie to płac jak detalista proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alessa
urodziłaś sie wczoraj 99,99 proc. sprzedających na alegro to hurtownie, które zarabiają na wysyłkach i najczęsciej mają ceny równe lub wyższe od hurtu, każdy teraz tak robi, nrzucają sobie po 20-30 zł za wysyłki, a każdy inteligentny średnio człowiek wie ze na firme kurier to 10-12 zł wiec drugie tyle to ich zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pora pozbyc sie detalistow w hurtowniach, hurt to hurt kupujesz z kilka tysiecy dostajesz dobre ceny , nie to płac jak detalista proste " Sama pisałaś, że pojedyncze sztuki sprzedajesz w cenach hurtowych - zdecyduj się na jedną wersję kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z was robiła zdjęcia (do sklepu internetowego lub na allegro) na modelce. Cały czas o tym myślę, do tej pory robiłam na manekinach. Oczywiście nie byłaby to profesjonalna modela, tylko amatorka, ewentualnie początkująca. Ile można zaproponować za sesję lub za godzinę? Macie takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do missy08 jesli jestes nadal zainteresowana tym o czym pisałaś czyli ofertą tunik itp rzeczy na święta ale grubszych to daj znać przedstawie Tobie moja ofertę zobaczysz zadecydujesz oczywiście abstrahując od Twoich planów wyjazdowych do ptaka. Rzeczy trochę inne niż w ptaku. możesz napisać na maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, byłam dzisiaj w Maximusie i miałyście rację... przeszłam się po prawie wszystkich halach, dałoby się coś wybrać, ale ceny są szokująe! za powiedzmy tunikę "made in Italy" chcą 60zł, gdzie w sklepie identyczne u konurencj iwidziałam w tej samej cenie, czasem taniej lub max 5-10zł drożej ;/ Tanio jest w hali C- gdzie większość to Chińczycy, ale duza część mało rozumie po polsku, np. w jednym boxie jeden pan mi powiedział,że mają hurt jak kupię 5 rzeczy,a drugi jak kupię całą paczke CZEGOŚ heh ;-] Jednak muszę wybrać się na wyprawę do Ptaka, ale mam straaasznie daleko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
do olga... jak dobrze rozumiem masz w sprzedazy tuniki itp mogę prosić ofertę na maila marziz@interia.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję odzieży damskiej w komis do małego butiku w centrum dużego miasta. Może być outletowa jak i polskich producentów. Dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria24
Do olgi ja też poproszę maria24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Olgi
Do Olgi Też poproszę oferte tunik zyga56@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Olga bardzo chetnie kamilaa08@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Co do hurtownikow sprzedajacych detalicznie... Mnie szlak trafia jak widze jak jakas dziewczyna kupuje sobie bluzeczke w tej samej cenie co ja czy gora 5 zl drozej to jak my mamy zarabiac..... tak niestety jest na WGO ,detalisci detalisci w sobote to przejsc nie idzie...!!! Powinni takich wogole nie wpuszczac i porobic nowe wejsciowki a;e tego nie zrobia bo "hurtownicy" maja zyski z takich osob... a nie mysla o nas!!! odrazu na sama mysl sie denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sami do nich jezdzicie-jesli przestaniecie im zasilac kieszenie hurtem satana sie takimi samymi sprzdawcami jak wy-moze warto zaczac szukac dostepu do producentow-oni nie gryza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Mogę się dołączyć do narzekających na listopad, wczoraj sprzedałam wielką ilość 32 par kolczyków... Dno dna, ale za to opracowałam kosztorys na 600 zł, więc się wyrównało. :-) Jest z 8 nowych osób sprzedającyh biżuterię na giełdzie... :-(, muszę chyba pofatygować się osobiście do hurtowni po nowe wzory a nie tylko net. Napisałam do jednej z hurtowni czy mi sprzedadzą towar za 200 zł + przesyłka, a oni na to, że to za mała kwota i nie opłaca im się wysyłać.... Trudno. Gdybym ja to na co dzień sprzedawała. Powodzenia, przepiękna pogoda za oknem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
do "poprostu narzucasz" Ale pieprzysz jak mozesz porownywac sprzedaz hurtowa do sprzedazy w malych sklepiekach,poza tym kto powiedzial ze narzucam sobie 100,150% marzy jesli chodzi o scislosc to dajemy mniej wiecej taki sam zysk rzedu 10-15-20zl z ta roznica ze Ty sprzedajesz 10sztuk a Ja jedna wiec przestan tu pouczac,bo w ten sposob sie tylko osmieszasz Chodzilo mi o to ze wszyscy mowia ze nie ma wogole ludzi a Ja napisalam ze bardzo to ciekawe bo z d-punktu co druga klientka wychodzi z ich reklamowka wiec widocznie My mamy wszyscy kiepski towar a kolekcje z Paryza i Mediolanu ida jak swieze bulki,pozdrawiam cala reszte i zycze jednak udanego konca roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×