Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kolorowesnymam
terminal płatniczy - opłata stała za wynajem urządzenia,za kartę telefoniczną,gdy nie ma stałego łącza i prowizja od operacji . często pół obrotu jest na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terminal płatniczy
Właściciel sklepu aby mieć terminal musi uiszczać opłatę za jego najem. Dodatkowo musi odprowadzać odsetek od kwot przechodzących przez terminal, taka prowizję fachowo nazywamy Interchange Fee. Na dzień dzisiejszy Interchange Fee w naszym kraju wynosi około 2% od kwoty transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Betina - zależy od klienteli - jeśli masz zamiar handlować odzieżą turecką, chińską, ptakiem, nadarzynem czy tuszynem to nie ma sensu. Koszty najmu terminala to 70 PLN, prowizja na mały sklep - 2,5 - 3,5% od obrotu kartami (w zależności od karty, jaką płąci klient), a mało kto Ci zapłaci kartą - może raz na tydzień ktoś będzie chciał tak uregulować należność - ale to wyjątki. Generalnie jest tak, że jak ktoś przychodzi kupować tanią odzież, to nie płaci kartą - tacy ludzie liczą pieniądze i nie posługują się kartami (poza bankomatem). Natomiast w droższym sklepie i sieciówkach czy sklepach partnerskich trzeba mieć terminal, bo wielu kilentów może uciec :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzież mam różną, trochę tureckiej, trochę outletu i niby włoska moje miasto liczy 115tys mieszkańców, a sklep bedzie prawie w centrum więc mam mieszane uczucia muszę to dokładnie przeanalizować zobaczę jaki będzie ruch i obroty dziękuję za podpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy lubi co innego
ja nigdy nie wchodze do sklepu z platnoscia gotowkowa , nie nosze gotowki boje sie juz mnie trzy razy okradli przez trzy lata , uzywam tylko kart , zadnej gotowki nawet 5 złoty przy sobie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy lubi co innego
co prawda ostatnia kradziez byla najsmieszniejsza bo okradli mnie we wlsanym domu polozylam portfel i nog dostal, a była w domu ytlko jedna osoba, no ale cóż za reke nie zlapalam ,wiec co mam mowic wiem kto, portfel byl pusty wiec pewnie zaraz wyrzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi.d
hej dziewczyny mam pytanie do osób z dolnego śląska - jeśli takie wogóle są. czy nie wybrałybyście się jakoś przed końcem listopada po jakieś zakupy do Łodzi ? W parę osób będzie taniej. Jak coś dajcie znać na maila aga113@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Mam takie pytanie, sprzedaję coś na allegro. Niedawno zobaczyłam, że inny sprzedawca bezczelnie skopiował mój opis. Jak się tego ustrzec? Siedzę parę godzin nad stworzeniem konkretnego opisu a tu potem... niemiła niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZ TAK
napisz tak WSZELKIE PRÓBY KOPIOWANIA ZDJĘĆ I OPISÓW NASZEGO AUTORSTWA W CAŁOŚCI LUB FRAGMENTÓW BĘDĄ NATYCHMIAST ZGŁASZANE DO SERWISU ALLEGRO ORAZ STOSOWNYM ORGANOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZ TAK
ALBO TAK Opis i zdjęcia produktów na stronie ( TU WPISZ SIEBIE) .... stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawa z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211). Kopiowanie zabronione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz miałem taki przypadek ze zdjęciami ... musisz znaleść art. dotyczący bezprawnego kopiowania - a jest to prawnie zabroninone ! Przynajmniej zdjęcia lepiej sobie podpisywać ! Nie wiem jak to jest jeśli chodzi o opisy - ale pewnie podobnie ! Aha jeszcze jedno drogie Panie znalazłem link na innym forum - uważajcie na hurtownię "Piest" z Turowa - miejscowość k.Szczecinka to oszuści i złodzieje podobno - tak wynika z tekstu napisanego od osób oszukanych - to już kolejna osoba jak widzę na tamtym forum żali się ,że została oszukana ! Tak ku przestrodze ! To hurtownia outlet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon
po co powtarzasz plotki jak przekupa z bazaru , przeciez wiadomo ze 90 proc złlych ocen robi zazdrosna konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Dodałam ten test, ale to już za późno. Teraz naliczyłam, przeglądając aukcje, że 9 osób ma mój opis... :-( A jeśli za 2 tyg np: zobaczę, że ktoś wystawił znowu aukcje z moim opisem? Najlepiej iść na łatwiznę. Muflon nikogo nie można nazwać oszustem bez prawomocnego wyroku! Uważaj, żebyś sam nie miał sprawy w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \głoś to do alegro
powinni usunąc takie aukcje , powinni zareagować od tego są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon
niech go zamkną będzie trochę spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam opowiem-wczoraj bylam po towar-i poznalam przypadkowo wlascicieli jednej hurtowni outletowej spod warszawy-rozmawiajac z nimi pozwolilam sobie powiedziec,ze towar jaki kupuja w magzaynie-w ktorym ich poznalam-jest stary-co bylo zreszta widac-na odleglosc-ci zadzwonili do warszawy do pani przedstawicielki-ta oddzwonila do magazynu przekazujac,ze ja tu takie rzeczy se pozwalam mowic po polsku...z panem wlascicielem wczoraj rozmawialismy o mozliwosci pojecia wspolpracy w sprzedazy asortymentu z poprzedniego roku z ich produkcji i mial mi przeslac zdjecia i materialy i...cisza...dzis zadzwonil w innej sprawie...no i wszedl na temat klientow z calym zalem,ze mu klientow ukradlam-wywalilam oczy,szczeka mi opadla,bo oni wyjechali do Pollski-a caly zart polegal na tym-ze...powiedzialam prawde-wiec jak widziecie uczciwosc sprzedawcow czesto jest patykiem na wodzoe pisana i wielu jest takich,ktorzy chca tylko sprzedac-rzecz radosna,ze ja wiem na 100% jak mlody to towar poniewaz wiem kiedy zamknieta zostala firma ktorej towar chca zestokowac-Boze chron nas od takich partnerow handlowych i was tez,ktrzy przejezdzacie pol swiata zeby dac sie nabic na takie"Bidony"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Powiem Wam ze jestem przerazona,wszyscy narzekaja na sprzedaz w listopadzie ze kiepsko itd a u mnie w miescie otworzyli d-punkt i powiem Wam ze non stop ludzie wychodza z ich reklamowkami...wkur...mnie to bo dopiero otworzylam sklep i przez taka bande bede musiala zamknac:(Nie wiem skad Oni biora towar ale musze przyznac ze maja taniej niz ja kupuje w hurcie wiec najprawdopodobniej musze sie pozegnac z moim interesikiem(przykre)zycze udanej sprzedazy i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu narzucasz
po prostu narzucasz sobie za duża marże i dlatego , chcesz się za dużo nachapać, ja nigdy nie biore wiecej niz 10 -15 zl na sztuce, a ty pewnie 100-150 proc. i tak to jest że potem padacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia z detalem
D-Punkt to sieć handlowa, oferująca klientom w firmowych salonach PUNKT wysokiej, jakości regularne kolekcje oraz końcówki kolekcji odzieży damskiej z Paryża i Mediolanu oraz czołowych polskich producentów w najlepszej bezkonkurencyjne cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu narzucasz po prostu narzucasz sobie za duża marże i dlatego , chcesz się za dużo nachapać, ja nigdy nie biore wiecej niz 10 -15 zl na sztuce, a ty pewnie 100-150 proc. i tak to jest że potem padacie " A jak kupisz sukienkę za 100 zł lub kurtkę za 150 zł, to też narzucasz 10 zł marży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu narzucasz
tak na wszystko , bez wyjatku to oczywiste jesli chce sie miec sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu narzucasz tak na wszystko , bez wyjatku to oczywiste jesli chce sie miec sprzedaz" A na koszulkę, którą kupisz za 10 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu narzucasz
na drobne rzeczy 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu narzucasz na drobne rzeczy 5 zł " A handlujesz w sklepie, czy na rynku ( a może w hurcie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu narzucasz
i jest to jeden z lepszych miesiąców bo na dzien dzisiejszy mam sprzedaż 31 tysiecy juz w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu narzucasz
hurt i detal, sprzedaje po cenach hurtowych na detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu narzucasz hurt i detal, sprzedaje po cenach hurtowych na detal " No to już wszystko rozumiem, właśnie tacy "hurtownicy" psują handel w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu narzucasz
nie psują tylko nie zdzierają z ludzi kosmicznych cen , ja poza tym na detal sprzedaje rzadko tylko koncowki z zamowienien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×