Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość jak nie twoj numer
jak nie twoj numer konta to czym sie przejmujesz? jej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Teraz to jej problem, ale kilka nieprzyjemnych @ od niej było, że ukradłam jej pieniądze ... Myślałam, że już naprawdę gdzieś to przeoczyłam, a okazało się, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Hurtownicy opanujcie się,skąd wzięla Wam sie marza 150% to przeciez totalne bzdury,moze gdybym miala jeden sklep w miescie to owszem ale wszedzie jest sklepików,butików i dodatkowo 2 razy w tyg targ wiec przestancie wymyslac jakies kosmiczne ceny i marze,a piszac ze biore po 5 sztuk chodzilo mi o to ze biore u jednego hurtownika 5 sztuk z jednego modelu matolki a 30kolejnych z innego bo to logiczne ze 5 sztuk jedna osoba nie sprzeda mi w hurcie,chcialam tylko wytlumaczyc ze nie da sie kupowac tirami tylko my male butiki mozemy sobie pozwolic na zakup rzedu 5000zl na jednym wyjezdzie do hurtowni czy na gieldzie.Wy tylko piszecie ze Wam cięzko,wy bynajmniej sprzedajecie w duzych ilosciach a my mozemy nie sprzedac nic tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie twoj numer
to jej odpisz rownie kulturalnie ze jest debilką, bo jest i co zrobisz , w koncu to jej wina, jeszcze powinna cie przeprosic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowa tu
zdaje się , że to detalistka pisała że ma takie marże nie hurtownicy, same tak pisałyście o takich zyskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
do nie powiem...pisal/pisala o tak wysokiej marzy ze My sobie narzucimy i tydzien nic nie musimy robic,a Wy biedni hurtownicy musicie sobie flaki wypruwac zeby przetrwac...gów..prawda Poza tym nie bede sie juz z nikim spierac z tego co pamietam to forum dla sklepikow stacjonarnych a nagle zaczeli sie udzielac poszkodowani hurtownicy ktorych My okradamy pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowa tu
nie zapomnij tylko bluzgajac ze to od tych hurtowników zalezy po ile wam sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od was zalezy cena i towar
ale od nas zalezy czy to kupimy, takze nie badz hop do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Hahahaha...no faktycznie az strach sie bac,tylko nie zapomnij ze nie jestes sam na rynku wiec nikt nie bedzie uzalezniony od Ciebie i Twoich cen a jak podwyzszysz je tym bluzgajacym to ich poprostu stracisz i pojdziesz z torbami,zreszta nie ma co dyskutowac Wy macie swoej racje My swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Amen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Hej Wam, to ja- Siamese, trochę dawno mnie nie było. U mnie ok ale nie byłam wczoraj na giełdzie, zabrakło mi kilku rzeczy, jadę za tydzień. Jakoś się to rozkręca powoli, nie narzekam, jest dobrze :) Tfu tfu! Tylko wiele aukcji mi się pokończyło, muszę usiąść i popracować. ''czarodziejka_mała Mogę się dołączyć do narzekających na listopad, wczoraj sprzedałam wielką ilość 32 par kolczyków... Dno dna, ale za to opracowałam kosztorys na 600 zł, więc się wyrównało. Jest z 8 nowych osób sprzedającyh biżuterię na giełdzie... , muszę chyba pofatygować się osobiście do hurtowni po nowe wzory a nie tylko net. Napisałam do jednej z hurtowni czy mi sprzedadzą towar za 200 zł + przesyłka, a oni na to, że to za mała kwota i nie opłaca im się wysyłać.... Trudno. Gdybym ja to na co dzień sprzedawała. Powodzenia, przepiękna pogoda za oknem '' Poszukaj kogoś stacjonarnego. Ja też kupowałam biżuterię przez neta, gdzie minimalne zamówienie to 122zł z vatem, a ostatnio u mnie w mieście znalazłam super hurtownie przypadkiem- zrobiłam na wejście zakupy za 80zł a wyszła mi tego cała reklamówka! Nie mają w dodatku progu, można i za 5zł kupić na fakturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''do nie powiem ja duże daje hmm znam hurtownie ze szczecina co na dziecinne ciuchy pierwszy hurtowy zakup tzreba zrobi 1,5 tysiaca i to w cenach detalicznych nie hurtowych i sa na rynku 10 lat a sprzedaz maja na palety , wiec jednak mozna sobie wychowac klientów '' Mieszkam w tym mieście kilka lat i tej hurtowni jakoś nie znam... A propo- ja wybieram tylko hurtownie które mają progi nie większe niż 500zł i gdzie mogę kupować po jednej rzeczy, bo tak najbardziej lubię- jak widzę że coś szybko sprzedam to wtedy sobie dokupuję. Jakby mi hurtownik krzyknął że ma próg 1500zł i sprzedaje tylko pakietami albo paletami to bym mu się zaśmiała w twarz i poszła do innego. Hurtowni są miliony ! A Ty kobieto nie wylewaj tu swoich frustracji- idz zrób jak uważasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentier
Do botox3 - moja oferta wyszła mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Siamese a co takiego kupiłaś? U mnie w promieniu 300 km nie ma żadnej hurtowni z bizuterią i w tym problem. Musiałabym dać ze 200 zł na paliwo, jedzenie i mi się to nie opłaca. Masz może zdjecia tego co kupiłaś? Jak byś mogła przesłać mi foto na meila kolczyki122@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''czarodziejka_mała Siamese a co takiego kupiłaś? U mnie w promieniu 300 km nie ma żadnej hurtowni z bizuterią i w tym problem. Musiałabym dać ze 200 zł na paliwo, jedzenie i mi się to nie opłaca. Masz może zdjecia tego co kupiłaś? Jak byś mogła przesłać mi foto na meila kolczyki122@wp.pl. '' Kupiłam kolczyki, opaski, ozdoby do włosów... Mam zdjęcia, wyślę Ci jak tylko mój narzeczony wróci z pracy (ma przy sobie moją przejściówkę do laptopa, muszę zdjęcia zgrać z aparatu). A jesteś pewna że koło Ciebie nic nie ma? Gdzie szukałaś? Ja szukałam w necie i też nic ciekawego nie znalazłam, a ta hurtownia moja w ogóle w necie się nie ogłasza. Najlepiej by było gdybyś przejrzała książkę telefoniczną z firmami na poczcie, tam powinno coś być- i przejdz się po rynkach, targach- często takie małe hurtownie tam stacjonują i się nigdzie nie ogłaszają. A mogę zapytać skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Drugi koniec Polski w przeciwieństwie do Ciebie :-) Przejrzałam panoramę firm, książkę tel już dawno temu, taki region że tu nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Czekam na meila, może Ty mnie poratujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
do Czarodziejka_mala kilka miesiecy temu tez miałam taki sam problem poprzez allegro tylko ze bylam po tej drugiej stronie jako kupujący Problem polegał na tym ze było pozwolenie na Płace z allegro i byl wpisany inny nr konta ( prawdopodobnie jakiejś osoby uzywającej to konto poprzednio)... Wiec najlepiej sprawdzic czy masz ustawioną platność poprzez allegro i czy tam widnieje twój nr konta A jak nie o to chodzi to ze wszystkim pisz do allegro oni rostrzygają wszystkie spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mowi-kazdy ma swoj punkt widzenia na punkt patrzenia-ja chce was o cos zapytac tak z mojej ciekawosci---ile moze kosztowac sweterek meski-made in Italy-30% cashmir-50 % merinos i 20% jedwab-model klasyczny meski-poprostu w hurtowni powiedzmy na ptaku czy na maximusie-jezdzicie-sa tam chyba hurtownie ,ktore proponuja towar lepszej jakosci-moja ciekawosc-pomozcie i bo nie moge pojechac do Polski a mam takiego klienta w polsce co chce byc cwanszy niz ladniejszy i chce mi wmowic ze wisla wplywa do Morza czarnego. Podpowiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxy
hurtownia Barline ze Szczecina, to widać mało znasz , pierwszy próg 1,5 tysiąca w detalu , potem ceny hurtowe ustalone wg nich w zależności jak dużo kupiłaś , maja ogromny sklep i hurtownie, 10 lat dzialaja na rynku, a ceny z kosmosu , 4 razy wyzsze niz moje, tyle ze wydaja miliony na reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxy
druga najwieksza dziecieca Trendy Kids próg hurtowy 800 złoty , i tak maja wszystkie duze w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:20 [zgłoś do usunięcia] do xxy hurtownia Barline ze Szczecina, to widać mało znasz , pierwszy próg 1,5 tysiąca w detalu , potem ceny hurtowe ustalone wg nich w zależności jak dużo kupiłaś , maja ogromny sklep i hurtownie, 10 lat dzialaja na rynku , a ceny z kosmosu , 4 razy wyzsze niz moje, tyle ze wydaja miliony na reklame 19:22 [zgłoś do usunięcia] do xxy druga najwieksza dziecieca Trendy Kids próg hurtowy 800 złoty , i tak maja wszystkie duze w polsce Nie 800 - tylko 500 zł. A Ty ustal sobie próg na te 5 tys. i to jak najszybciej :) Dziewczyny, czy te wypowiedzi nie zalatują Wam Eurolifestyle - bo mi tak bardzo, że aż mi nos wykręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sam przemądrzały ton i ta sama pogarda dla swoich klientów. Może byś sobie już darowała zaśmiecanie naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa m
na razie to jest publiczne forum , załóż sobie swoje to się będziesz mogła rządzić tutaj nie masz nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa m
i kto tu ma pogardę do klientów chyba wy , bo wam się wydaje że kupicie za grosze apotem sprzedajecie z narzutem 150 proc, zysku i jesteście najcwańsze, ale niedługo to się skończy wielkie sieci was wykończą d- punkty i outlety z takimi narzutami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do aleksa m na razie to jest publiczne forum , załóż sobie swoje to się będziesz mogła rządzić tutaj nie masz nic do gadania" Coś taka nerwowa? :) Tyle mam do gadania, co każdy. A Ty tylko zaśmiecasz forum i myślisz, że jak co chwilę będziesz zmieniała nick, to nikt się nie zorientuje i kupi te twoje bajeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
witam! betina jak tam twoja "reklamacja" z euro...cos tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×