Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość wholesaleconsultant
Nie wiem, ale ja mogę Ci zaoferować torebki skórzane repliki znanych marek, repliki zegarków znanych marek oraz biżuterię ze srebra znanych marek i możliwy jest dropshipping. wholesale@consultant.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to, że chcę sprzedawać podróbki, bo absoutnie nie chcę! Mam podjerzenia, że pewna babka skupuje ciuchy z ciucholandu (z naszego miasta!), a potem je wystawia jako nowe parokrotnie drożej! tylko zastanawiam się, skąd na tych ciuchach ma oryginalne metki (owszem ,czasem w ciucholandzie są nowe rzeczy,ale nie wszystkie na pewno!). Co o tym sądzicie? Jeśli nawet by tam skupowała, to przecież musi mieć jakąś fakturę, by się z tego rozliczyć?! A chyba to nie jest zgodne z prawem, jesli ona ma niby ekskluzywny butik ze znanymi markami i ubrania NOWE???? (botox3 @ wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
może ma rzeczy z hurtownii outlet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oulet z metkami ma
oulet z metkami ma po prostu i tyle wymyślasz niestworzone historie jest dużo ouletów z metkami angielskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALTA MODA
Likwiduję sklep ,mam do sprzedania odzież outletową Patrizia Pepe, Rocco Barocco, Byblos, Moschino itp.kolekcje 2008/2009 ok 150 szt., w tym sukienki, bluzki,spodnie ,marynarki,wszystko nowe z metkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ALTA MODA
PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA gosssia3@o2.pl . jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast dyskutować z Panią Euro - gorąco polecam Wam wyjazd na narty do Szklarskiej Poręby - warunki są super :) szcególnie na polanie Jakuszyckiej (*_*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ALTA MODA
Prześlij ofertę mi na emaila rajeden@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon
to co tu jeszcze robisz jedź i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet
ALTA MODA proszę o ofertę na adres antom26@gmail.com z góry dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALTA MODA
Zainteresowanym wysłałam maile, w razie dodatkowych pytań proszę pisać alta.moda@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chętnie zobacze ofertę: botox3 @ wp.p l (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALTA MODA
Do lagriffeoutlet proszę podać maila wyślę ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam dzisiaj w
polskiej hurtowni Mix odzieży MAX MARA z obciętymi metkami. Cena za sztukę 27,20 zł ciekawe czy oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALTA MODA
Mogą być oryginalne , ale " prehistoryczne " to ile one kosztowały we włoskiej hurtowni 2 euro ? Takie tanie rzeczy muszą być stare jak świat.Byłam w nie jednym outlecie i nigdzie nie ma tak niskich cen. Do sklepu nie opłaca się kupować w outletach, trzeba znalezć namiar na stoki , ale te atrakcyjne idą jak ciepłe bułki, to co oferują u nas za 5 euro to przeważnie jakieś resztki ,których nikt nie chciał i trzeba było się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam dzisiaj w
z tego co piszą odbiór jest w Hiszpanii stocków i nie są to pojedyncze sztuki tylko normalne duże stocki więc cena może bć możliwa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie sa to duze ilosci z poprzedniego roku.max Mara dziala tak-wyprzedaje najpierw ze znizka 60% ktora dochodzi nawet do 90% juz na koniec sezonu-po czym stokuja calosc prawdopodobnie negocjujac cene z koncowym nabywca-bedac mez metek i juz dosc przebrane moga kosztowac niewiele. Tak dziala firma-tego jestem pewna.jaka moze byc cena koncowa tego niestety nie wiem.Wszystko zalezy od ilosci i od tego jaki to asortyment.Za darmo nic nie oddaja-to jedno jest pewne-gdyby dawali bylabym pierwsza ;-)zeby sie zalapac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
Muflon to prawda ,ja juz odliczam czas kiedy wyjedziemy na narty za 3 tygodnie,my dla odmiany do Czarnej Gory zapraszamy,jest super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Do Dziewczyn z okolic Krakowa Czy nie znacie przypadkowo jakiś namiarów na kurierów Polska - Irlandia z tamtych okolic - będę miała do odebrania towar z Oświęcimia i chciałabym go dostać na wyspę przed Walentynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Do revivalka ) Jest przewożnik specjalizujący się w wysyłkach do UK oraz Irlandii współpracują z UPS mają umiarkowane ceny - nawet przyzwoite http://www.ainkurier.pl/ - najpierw płacisz potem kurier odbiera przesyłkę (*_*) ( Do betka-b ) Życzę miłego wypoczynku - wolę Szklarską Porębę - nigdzie nie ma takich tras biegowych w Polsce jak tam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REVIVALKA
Dzięki Muflonie już sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zarabiasz to
jak zarabiasz to płacisz przecież to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciąż im mało
No tak, ale im wiecznie mało wszyscy liczyli na jakieś obniżki a tu podwyzke nam zafundowali. Znajomy już od nich odszedł skupił sie tylko na swoim sklepie internetowym, obroty oczywiście mu spadły drastycznie, ale ma dużo mniej roboty i nie płaci tym zdziercą. Cześć pieniędzy które płacił miesiecznie dla allegro przeznaczył na pozycjonowanie i obroty powoli też idą mu do góry, wczoraj jak z nim rozmawiałam mówił że napewno nie powróci już do allegro. Też będę musiała się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zarabiasz to
no pewnie ze się nie opłąca za 10 tysięcy można już mieć porządny sklep i dobra pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepleciena swiecie
ja tak z innej troszku bajki - jaki jest teraz obnizony ZUS dla pierwszej dzialalnosci gospodarczej? 366 czy 415 zl?? dzieki z gory za odpwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest identyczny jest najwyższej jakośći, ponieważ producent szyje je dla Cartersa na rynek amerykański. Zainetesowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×