Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czarodziejka_mała
Miss Bergie, Sabra mają przedstawicielstwa w Łodzi, Warszawie. Miss Bergie jest całkiem niedroga i raczej dobrze się sprzedaje jeżeli nie ma tego za dużo w pobliżu. Sabra ma ceny wysokie, u mnie akurat sprzedawała się bdb. Tylko że też pełno tych dwóch firm wszędzie. Nie wiem czy to komuś pomoże ale może pomyślcie o współpracy z takimi firmami odzieżowymi jak: Vissavi, De Facto, Maxima, Grey Wolf, Tatuum, Cotton Club, Danhen, V&Bis, Bialcon. Są to ubrania dla młodych kobiet, przeważnie do rozmiaru 42-44. Dają na wyłączność, ubrania niezłe, w miarę oryginalne, w Łodzi tego nie kupicie, częste dostawy towaru, ceny przystępne. Może lepiej otworzyć taki sklep niż jeździć na Ptak, tam gdzie jadą wszyscy. W Avanti jest sporo producentów, wystarczy poszukać na końcu w spisie, którzy mają oryginalne rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slapaw
A co to znaczy, że daja na wyłączność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica23
Czarodziejka mała wyślij mi na e-maila twoj nr gg. Mam kilka pytań do Ciebie. Moj e-mail kocica17p@interia.pl Odezwij się proszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica23
Ludzie podajcie jakąs nazwe dla sklepu odziezowego, bo ja nie mam pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slapaw
impulsy mody - fajnie brzmi, chociaz w moim mieście juz jest. To może ikony mody. też fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORISS33
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORISS33
DO KOCIA23 CZY ZNASZ FIRME "NO COMMENT shops"? ONI SPRZEDAJA ROWNIEZ POZA SIECIA, POD WARUNKIEM ZE W TWOIM MIESCIE NIE MA SKLEPU FIRMOWEGO. POZA ODZIEZA MAJA W OFERCIE ROWNIEZ TOREBKI, BIZUTERIE, BIELIZNE... CHYBA SPRZEDAJA ROWNIEZ PRZEZ INTERNET. WIDZIALAM SKLEP W LUBLINIE- SUPER CIUCHY, SUPER CENY I TLUMY W SKLEPIE!!!! NIESTETY NIE PAMIETAM WWW, ALE JAK WPISZESZ NAZWE W GOOGLE, TO NA PEWNO ZNAJDZIESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrio
puls mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanky
ja też znam sklep No comment ale z Warszawy. często w nim robię zakupy. mają zarąbiste ciuchy w exsta cenach. ostatnio kupiłam super żółtą bluzeczkę z zielonym żółwikiem w nieziemskiej cenie 9,99 :) a niedawno kupiłam u nich śliczny żakiecik z kr. rękawkiem i spódniczkę z przedłużanym stanem. mogę dać wam ich stronę, bo jest na metkach- www.nocomment-shops.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica23
Hej Dorris dziekuje za informacje. Wlasnie ta firma odezwala sie do mnie na e-maila. Kochani jestescie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica23
Gdzie dokładnie znajduje się ten Ptak w łodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ptak jest pod Łodzią w zasadzie, musisz zobaczyć na mapie, tak ciężko jest wytłumaczyć. Dojechać jest bardzo prosto, przy głównej drodze. Wcześniej jest giełda w Tuszynie i jeszcze w jednym miejscu tylko zapomniałam nazwy, tylko nie wiem jak tam mają teraz otwarte. Z niedz/pon pamiętam że w nocy i jeszcze z jeden dzień w tyg że tez jest w nocy, w dzień jest giełda do około 13 godz. Kocica 23 a co z tą firmą no comment? http://www.ptak.com.pl/ Ptak ma sporo hal, powinnaś być na 7 rano żeby przynajmniej część zobaczyć, bo wszystkiego na pewno nie zobaczysz za jednym razem. Niektóre butiki sprzedają np: w pon i piątki od 5 rano. Wszystko jest napisane na ich stronie www. W niedzielę nie jedź bo część firm nie pracuje. Najlepiej w pon-wt lub piątek jak są nowe dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Przypomniało mi się: jest jeszcze bazar w Głuchowie. Z mojego doświadczenia pamiętam, że niektóre te same polskie rzeczy np: w Tuszynie były 7 zł tańsze niż na Ptaku. Nie jest to dużo ale na kilka tyś zakupów hurtowych da się to odczuć. Poza tym trzeba mieć dużo zdrowia żeby zrobić zakupy i w Tuszynie i na Ptaku. :-) Najlepiej z pon/niedz na nocną giełdę a potem od rana na ptak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Popytaj się na innych forach o aktualne godziny pracy bazarów w Tuszynie i Głuchowie bo widzę że się sporo pozmieniało. Ptak, raczej tradycyjnie, bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 13
Wszyscy mowicie o takich wiekszych sklepach, ja chcialam sie zapytac o naprawde maly butik. Chce otworzyc sklepik z ubraniami na swoim osiedlu, blisko jest szkola wyzsza, ale strasznie sie boje, poniewaz bardzo duzo roznych sklepow na tym osiedlu splajtowalo. poradzcie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slapaw
Skoro dużo sklepów splajtowało to warto się zastanowic czy to zie również nie czeka. ( oby nie)Ja zrezygnowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez chcialabym otworzyc cos swojego tz.kwiaciarnie ale niewiem co i jak zalatwic moze znacie kogos kto ma kwiaciarnie??? nie wiem co sie zalatwia na poczatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskiaaa
no, to kto juz splajtował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLĄSK
Witam na tym bużliwym forum. Pozdrawiam wszystkich. Rozumie ze w tym Ptaku mozna sobie zaopatrzyć sklepik od hurtowników i producentówm. Bo ja otwieram sklepik z odzieżą damsą młodzieżową myśle też o bieliżnie. Jak tam jest z cenami?? Biorąc od nich ile można sobie nałożyć marży?? U nas jest hurtowania ale z bielizną i mają takie ceny że średnio można sobie dobić te 70% do 100% dlatego chciałby sie dowiedzieć jak jest na tym PTAKU z cenami i czy idzie coś fajnego z tamtąd wybrać. Jezeli znacie jeszcze jakieś fajne hutrownie lub producentów to dajcie znać. Bo jeszcze jest giełda w Katowicach może też ktoś coś wie jak tam jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starlett
Witam. Drogie panie prawda jest taka żepewnie sprzedajecie sam chłam,chińskie i marnej jakosci ciuchy typu "no name'.Dlatego nikt do was nie przychodzi i nie zarabiacie. Jakjuz otwierac sklep to z czyms zajebistym.Ja mam butik z ciszkami z USA i idzie świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmaaaaaa
Do starlett: ciszki na pewno świetnie się sprzedają :) tylko co to jest? Dawno już mnie nikt tak nie rozbawił jak Ty i Twoje ciszki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj
WITAM WSZYSTKICH NA TYM FORUM MIESZKAM W MIEJSCOWOŚCI LICZĄCEJ OKOŁO 20 000 MIESZKAŃCÓW I CHCIAŁABY OTWORZYĆ BUTIK Z BIELIZNĄ DAMSKĄ I MĘSKĄ CHCĘ MIEĆ BIELIZNĘ EKSKLUZYWNĄ ORAZ SPORTOWĄ MAM SWÓJ LOKAL NA ULICY HANDLOWEJ MIASTA CO MYSLICIE MAM SZANSE SIĘ PRZEBIĆ W DZISIEJSZYCH CZASACH? PROSZE RÓWNIEŻ O NAMIARY NA FAJNE HURTOWNIE BIELIZNY DAMSKIEJ I MĘSKIEJ POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj
JEST U NAS W MIEŚCIE JEDEN FAJNY BUTIK Z BIELIZNĄ I DOSYĆ FAJNIE PROSPERUJE ALE ZNAJDUJE SIĘ W INNEJ CZĘŚCI MIASTA NIŻ MÓJ LOKAL DLATEGO WPADŁAM NA POMYSŁ ŻEBY OTWORZYĆ COŚ PODOBNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bj
ZABIERAM SIĘ ZA SWÓJ INTERES NA POCZĄTKU LISTOPADA WIĘC MAM JESZCZE TROCHE CZASU NA ZEBRANIE INFORMACJI OBECNIE PRACUJĘ W SKLEPIE Z GALANTERIĄ MĘSKĄ KTÓRY DOŚC DOBRZE FUNKCJONUJE NIE BRAKUJE NAM KLIENTÓW JAK KTOŚ MA BUTIK Z BIELZNĄ TO PROSZE O NAPISANIE PARU ZDAŃ CZY TO SIĘ CHOĆ TROSZKĘ OPŁACA WIADOMO KAŻDY BUTIK FUNKCJONUJE INACZEJ INNA OBCŁUGA INNA LOKALIZACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaszew
Witam wszystkich Mam do sprzedania gotowy biznes a mianowicie sklep ( butik z końcówkami kolekcji) który niestety nigdy nie został otworzony z braku czasu ( inny biznes zbyt mnie pochłonął i zabrało czasu na wszystko ). Butik znajduje się w Warszawie na Bródnie przy głównej ulicy Bazyliańska skrzyżowanie z Rembielińską przy samym przystanku autobusowym ( bodajrze 7 linni ) obok również kilka linii tramwajowych ( w odleglosci 50 metrow ). Bardzo duże natężenie ruchu pieszego. W ramach oferowanej sprzedaży proponuje sprzedaż lokalu ( pawilon handlowy 25 m2 wyremontowany przygotowany do sprzedaży włącznie z meblami, okna plastikowe, rolety zewnętrznę, podwójnie ocieplony) dzierżawiony od urzędu dróg miejskich czynsz 470 zl / miesiac oraz DOSKONAŁY kontakt do wielkiej hurtowni zagranicznej w której można się zaopatrywać w towar i mieć najniższe ceny w Warszawie ( GWARANTUJE! ). Poświęciłem mase czasu i energii, wiele kilometrów zjeżdzonych żeby ten kontakt znaleść i sam jest wart naprawdę bardzooo dużo. Można się tam zaopatrywać w marki takie jak: ONLY, VEROMODA, MEXX, MORGAN, TOMMY HILFIGHER, KOOKAI i wiele wiele innych. Przykładowe ceny zakupu to: Only, Veromoda na sztuki 3.99 euro Mixy najlepszych marek na kg - od 13 do 19.50 euro za kilogram. A wszystko zapakowane w oryginalne torby najlepszej jakosci. Pytania i poważne oferty proszę kierować na email gaszew@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja poproszę sam adres za dale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...nula
Czy ktoś z was prowadzi lub prowadził sklep z koszulami męskimi,krawaty itp. nastawiając się na nietypowe rozmiary? Co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×