Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość chyba zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama30
Czy jest ktos kto , prowadzi lub pracuje w komisie z ubrankami dla dzieci , wlasciwie nie tylko ubranka ale i tez zabawki i wozki .. jest to oplacalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasvip33
witam serdecznie mam ok 500.000szt" NOWYCH" rzeczy z Austrii,,100% bawełna jest bielizna,komplety: majtki,staniki,sweterki sukienki ciążowe,przewaga odzieży osobistej(bielizna)nowe rzeczy w rozmiarach.Nie końcówki ze stoku.minimalna ilość do sprzedaży to 10.000-15.000szt cena za szt 2.50 gr warunek sprzedaży tylko hurt...proszę o kontakt tel 510 036 676 woj.wielkopolskie gniezno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limata
Witajcie, obecnie szukam pracy, ale jak wiadomo z tym bardzie ciężko, albo za super charówe marne pieniądzę. Na śląsku można powiedzieć ze jest moda na samozatrudnienie. Młode osoby rozpoczynają własną działalność. Albo chcą otworzyć. Wiadmo zus itp. kosztuje. Ale teraz właśnie mam pytanie odnośnie sklepu z odzieżą, przeczytałam wiele forów ale nie znalazłam notki odnośnie zarobków. Ile na czytso wychodzi się w takim interesie? Ile w najgorszym miesiącu mieliście utargu, ile w najlepszym? Wszędzie piszecie tylko że się opłaca, albo odradzają że sie nic nie zarobi itp. Proszę o szczere wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griffa
Hmm dobre spostrzeżenie.niestety nie mam pojęcia ile, moja mama kiedys miała sklep z odzieżą jeansową.nieźle prosperował ale powstały wszytskie lee lee coopery itp. i dupa :P Ale weszłam na forum bo chciałam się spytac jak to jest z projektantkami ? Np. powiedzmy ja jestem projektantką, stworzyłam własną linie i czy mogę ją sprzedawać do sklepów, albo np. czy mogę otworzyć sklep gdzie będę miała ciuchy z hurtowni i z moimi projektami ? Na pewno muszę gdzieś zgłosić własną marke, potzrebne będą metki? ale jak to wygląda w realu? PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kz
Witam wszystkich ! A co sądzicie na temat sklepu z sukniami wieczorowymi, wizytowymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kz
Witam A co sądzicie na temat założenia sklepu z sukniami wieczorowymi, wizytowymi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kz
mam namyśli suknie z tzw. wyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do STARLET
STARLET jak Ty to robisz? placisz clo od tych ciuszkow czy jak??? i jak sie z tego rozliczasz??? jakos chyba trzeba udowodnic skad to sie ma, prosze napisz cos -mysle tez o ciuszkach z usa tylko jakos sie nie moge zebrac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
Czy jeszcze ktos z Was sprzedaje ciuchy z zagranicy??? podpowiedzcie jak z tym jest, czy mozna sobie od tak przywiezc i normalnie sprzedawac w sklepiku ????? troche za proste to mi sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruzel
Witajcie,ja tez zamierzałem otworzyc butik z cichami z Anglii,Francji i Niemiec.Byłem z nimi na placu handlowym i nie sprzedałem ani jednej sztuki ciuchy w cenie od 30 do 75zł.Chinszczyzna sie sprzedawała a ja stałem z tym i slyszalem ze za drogie natomiast z chlam torszeczke tanszy nie skapili grosza.Powiedzcie co o tym myslicie?Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruzel
No i zamkłem topik pytaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sid
Hej! Ja tez chce razem z kolezanka otworzyc butik, ale niestety nie mamy na to pieniazkow bylysmy sie pytac w UP to nam powiedziano ze trzeba byc 3 miesiace bezrobotnym zeby dostac dotacje a ja niedawno zaczelam roczny staz a kolezanka studiuje dziennie. kredytu na pewno nie dostaniemy z wiadomych przyczyn. nie wiemy co robic. moze sa jakies wyjatki zeby dostac dofinansowanie? POMOZCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
Griffa, prosze odezwij sie do mnie. W przyszlym roku planuje otworzyc butik z odzieza mlodych projektantow, wiec jesli jestes zainteresowana przeslij mi swoje przykladowe projekty. janis-2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bngjsdahgaf
sklep to powazna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
No i temat umarl smiercia naturalna... Jesli ktokolwiek jeszcze zaglada na to forum to zapraszam do Naszej Klasy na konto Nowy Sklep Odziezowy W Kozienicach. Prosze zajrzec do mojej galerii, mam tam zdjecia sukienek, ktore bede produkowac w przyszym roku dla wlasnego sklepu. Zastanawiam sie rowniez nad nawiazywaniem wspolpracy i produkowaniem tej odziezy dla innych sklepow. Jesli ktos jest zainteresowany takowa wspolpraca prosze o kontakt na Naszej Klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
Wrzucilam nowe bluzki:) Troche sukienek...zajrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
Ciezko tak do siebie mowic, no ale ktos musi podtrzymywac ten jakze interesujacy temat...Mam w swojej galerii rowniez zdjecia bizuterii i kilku nowych spodnic. Zapraszam do ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruzel
Witam,właśnie zlikwidowałem swój sklep z odzieżą sprowadzona z Niemiec.Mam do sprzedania spodnie jeansowe damskie,sweterki i kozaki w przystępnych cenach.Foto na maila.Spodnie i buty po 50 zł,sweterki po 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose27
czesc mam pytanie do malej_czarodziejki.Co to znaczy ze kupujesz w Wawie u Chińczykow?gdzie oni stacjonuja?bo faktycznie te ceny w Ptaku-kosmos.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruzel
rose a jakie ceny sa na ptaku?moze ktos powie cos o wolce albo skad i po ile mozna sciagnac turcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose27
czesc kruzel przeslesz mi na emaila te zdjecia?turcja ogolnie jest fajna ale droga fajniejsze bluzki od 50 i wzwyz!za ladne spodnice 100,150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruzel
rose nie ma problema zapodaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose27
kruzel czekam na zdjecia.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena25
A co myślicie o salonie kosmetycznym/spa. wiem, ze to większe nakłady, ale zyski chyba też mogą być spore. czy ktoś z was ma może doświadczenie w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose27
hej kruzel!kiedy przeslesz mi foty?czekam!!!!pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *EDA*
Witam wszystkich bardzo serdecznie! mam pytanko. Czy ktoś z was orientuje się jak wygląda na prawdę otwarcie sklepu na zasadach frachisingu? Może ktoś miał z tym doświdczenie? pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaaaaa
Przede wszystkim musisz mieć duży wkład własny, raczej grubo powyżej 100 tyś zł. Większość firm zechce z Tobą rozmawiać jeśli powiesz że masz np 200 tyś do zainwestowania. Sama kupujesz meble, kaucja za towar (niemała), pomogą Ci w wystroju, rekrutacji pracowników, w wyborze kolekcji. Wejdź na stronę TOP SECRET, tam mają dobrze opisany dział "franchczyzny". Wszędzie jest podobnie. Kiedyś też się zastanawiałam, ale jak zadzwoniłam do jednej z firm że chcą 200 tyś zł to niestety musiałam zrezygnować. U mnie zamknęli 2 sklepy na zasadzie franczyzny, sama jestem zdziwiona że nie udało im się wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
Ja interesowalam sie na poczatku franczyza Trolla. Napisalam e-maila do Redanu-wlasciciela Troll i Top Secret i oto jaka odpowiedz dostalam: Witam Pania Koszty początkowe wahają się od 1000 do 1800 PLN/m2. Zależy to o lokalizacji i samego lokalu. W kwocie zawarta jest cena remontu i wyposażenia lokalu Towar przekazujemy Pani w depozyt. Wymagamy jedynie zabezpieczenia w postaci gwarancji bankowej lub hipoteki. Wartość zabezpieczenia zależy od wielkości miasta i lokalu. Minimalne zabezpieczenie to 20 000 PLN. Wiec jak widzisz, to dosyc duzo pieniedzy...moim zdaniem gra nie jest warta swieczki, nadal pracujesz u kogos kto dyktuje Ci warunki, nigdy tak na dobra sprawe nie bedziesz mogla o niczym decydowac. Zrobilam jakis czas temu ankiete w moim miescie, z ktorej wynika, ze nawet te dosc znane marki nie sa w stanie zaspokoic potrzeb konsumenta i dlatego tez takie sklepy sa zmykane. Uwazam, ze obecnie zadna znana marka nie jest w stanie Ci zapewnic, ze nie bedziesz musiala zamknac swojego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×