Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do czaro
200 złotych to ty idź sobie do sklepu kupić, a nie do hurtowni mają rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-Mała
Ale ja nie chciałam kupić odzieży tylko kolczyki w hurtowni z bizuterią po 40 groszy za parę, więc policz ile to jest par za 200 zł... Wcale nie tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Hej orientuje sie ktos czy na Załężu są bluzeczki z flagami albo w ktorejs hurtowni internetowej bo potrzebuje:)))I jak sprzedaz w lutym i juz w marcu??bo u Nas tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Hej orientuje sie ktos czy na Załężu są bluzeczki z flagami albo w ktorejs hurtowni internetowej bo potrzebuje:)))I jak sprzedaz w lutym i juz w marcu??bo u Nas tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooollka
Witam, wiem, że to pytanie pojawiło się w wielu miejscach: czy obecnie opłaca się otworzyć SH, mimo ze rynek właściwie wszędzie jest nasycony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon b2b
nie wiecie co się dzieje,że nie ma dostępu do tego forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowa
Co się stało na forum salon b2b? Ale widzę, ę nie pierwsza pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
kulawo ale działa...trzeba po zalogowaniu jeszcze raz wejść na stronę forum . potem normalnie mozna pisać i czytać . awaria zostanie usunięta w miarę możliwości jak najszybciej . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Tak sie zastanawiam.... Zamiaruje otworzyc sklep z odzieża uzywaną... ale mam jeden pytajnik,a mianowicie jak bede robiła wymiane asortymentu to co z ciuchami, które nie zejda? Wszak marzyłoby mi sie aby schodziły co do sztuki no ale mało realne to jest.. wiec co z pozostałosciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cejlon
Witam Wiecie może czy Małret i Roberto ma już coś na wiosne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJMODNIEJSZA ODZIEŻ DAMSKA I MĘSKA BUTIK ODZIEŻOWY ''4YOU'' UL.DOBRA 56/66 WARSZAWA BUDYNEK BIBLIOTEKI UNIWERSYTECKIEJ POZIOM -1 PRZY WEJŚCIU DO HULAKULA ZAPRASZAM NA ZAKUPY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowa
czy są jakieś szanse na naprawę forum? ja próbuję dostać się w taki sposób jak był wcześniej opisany i nie udaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam......................
Ile kasy patrzebuję żeby zatowarować butik 40m. Chce fajne ciuchy,torebki,dodatki i towaru ma buć duuuuuuuuuuuzo????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam......................
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elastyczna
MOŻESZ ZROBIĆ WYPRZEDAĆ w ostatni dzień przed towarem ZA 2 -3 ZŁ , A PO POŁUDNIU PO 12 godzinie Za O, 50 GROSZY, ŻEBY CI się to wszystko nie zbieralo , zobaczysz jak ludzie przyjdą i bedą przebierać, poproszę o maila jak chcesz to podpowiem wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna
Mój email antygona31@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
"Ile kasy patrzebuję żeby zatowarować butik 40m. Chce fajne ciuchy,torebki,dodatki i towaru ma buć duuuuuuuuuuuzo????????????????" 40 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila pomorskie
witam, chciałbym się Ciebie doradzić w sprawie sklepu agd, jestem z zach-pomorskiego, odezwij się proszę do mnie na matulis@wp.pl, pozdrawiam! marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie jestem w trakcie starania się o dotację z EFS na otwarcie własnej działalności gosp, poszukuję dostawców głównie firmowej odzieży damskiej oraz bielizny. Czytam forum i widzę, że wiecie wiele na temat hurtowni i dostawców, a zawsze lepiej mieć sprawdzony towar, a może nie tyle towar co sprawdzonych dostawców:-). Potrzebuję listów intencyjnych z osobami, które są chętne dostarczaniem mi asortymentu ( muszę coś takiego dołączyć do biznes planu). Jeśli ktos ma asortyment, który mnie interesuje i ma możliwość wystawienia mi takiego niezobowiązującego listu to proszę o info na emaila gandzia0312@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak obniżyć koszta?
doradzcie. zwolniłam pracownice, wył.całe dświetlenie na noc. Myślę o targowaniu się z właścicielką lokalu teraz płacę 3 tyś. ale ceny za najm spadaja - może ja nastraszyc ze szukam czegoś tanszego? Masakra w lutym nic nie zarobiłam dosłownie wyszłam na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do geniusz - pomyliłeś forum
tu spotykają się właściciele sklepów, nie hurtowni, twoje adresy tu nic nie pomogą, nikomu nie opłaca się jeździć tam gdzie podajesz, hurtownicy polscy przywożą właśnie ten sam towar a ceny dostają dużo niższe w fabrykach z uwagi na ilość zakupionego towaru... twoje 250 zł za info wolałabym dołożyć do zakupu towaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowa
Dlaczego nie mogę się zalogować na forum?? Próbowałam na różne sposoby i nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
zablokowany nie moze wyslac postu a nie zalogowac sie pewnie ma wcisnietego capsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja również nie mogę wejść na forum - już od dłuższego czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojesssuuu
jak czytam wpisy ludzi ktorzy chca teraz otwierac sklepy ze szmatami to nie wiem czy smiac sie czy płakac nad ludzką głupotą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojesssuuu
idzdie lepeij dooopy dawac niz tymi szmatami handlowac....ten biznes sie skonczył...nawet galerie nie zarabiają...ehheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciesobiespookójzbutikami
Zgadzam się z @ojesssuuu Trochę dosadnie napisane, ale dzięki temu może do nich to dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojesssuuu Zdecydowanie zbyt dosadnie napisane, co do otwierania działalności to myślę, że to jest każdego indywidualna sprawa, a forum jest po to żeby doradzać a nie używać wulgaryzmów. Ale już skoro jesteśmy jednak na etapie rad to polecam dodatkowych lekcji z ortografii bo takich zwrotów jak ,,idzdie lepeij " to ja nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko.ep
do: jak obniżyć koszta? mam dla ciebie propozycję na ten kryzys jeżeli chcesz pisz niko.ep@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×