Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość niko.ep
do: jak obniżyć koszta? mam dla ciebie propozycję na ten kryzys jeżeli chcesz pisz niko.ep@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenachlebowska
ja otworzyłam sklep z ubraniami, tylko internetowy i nie narzekam.. sprowadzam ciuszki sama z zagranicy, żeby nie handlować tylko no-nameami, dałam wizytówkę do panoramy firm, żeby wypozycjonować dodatkowo mój butik i codziennie wysyłam po kilkanaście paczek, a teraz jest przecież najgorszy sezon, bo dopiero końcówka kwietnia się zaczyna handel dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkozcórkom
to daj adres tego twojego internetowego butiku....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHAHAHHAAHAHA
Podaj adres twojego sklepu internetowego, bo bardzo jestem ciekawa :) Moim zdaniem reklamujesz Panoramę Firm, wpis tam to największa głupota , pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro-mała
Przy butiku wpis w panoramie firm jest to pomysł nietrafiony, ale np: przy firmie usługowej to jak najbardziej się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenachlebowska
dam link do sklepu to mnie zjecie ze się reklamuje.. http://www.markowybutik.pl/onlinestore.php :) mówcie co chcecie,ale samo allegro juz nie zapewnia wystarczajacej reklamy, wiem, bo miałam kilka kont dla poszerzenia zasiegu i co z tego.. nikomu nie chce się przeszukiwać całego allegro, dlatego trzeba się jakoś pozycjonować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marlenachlebowska
Przecież na tą stronę nie ma dostępu, system wymusza podanie numeru karty. Po co w takiej sytuacji pozycjonować sklep, nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowesnymam
Czy będzie kiedyś naprawione forum??? salon b2b????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatkiwjogurcie
a powiedzcie mi czy znacie może centrum koło Warszawy w Wólce Kosowskiej. Gdzieś mi się obiło, że mają duży wybór odzieży i innych produktów, może warto byłoby się tam zaopatrywać ?? Jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do @marlenachlebowska
Bardzo to ciekawe co piszesz, na allegro średnio sprzedajesz 1-3 rzeczy pomimo że masz wystawione setki aukcji a chwalisz się że wysyłasz kilkanaście paczek dziennie. Pozycjonujesz sklep internetowy do którego nie ma wstępu potencjalny użytkownik internetu tylko "kilku" klientów co zrobili zakupy na allegro. Wszystko to się kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marlenachlebowska jak już się tak się pani reklamuje to po pierwsze zeby mieć klientów to trzeba dbac o nich a nie bezpodstawnie odrzucać reklamacje i to przy takim drogim towarze jaki pani sprzedaje!!!pewnie pani wie o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaskaju
Według przepisów przy zakupie przez internet ma Pani 10 dni od odebrania przesyłki na zwrot towaru nawet bez podania przyczyny, a jeśli sprzedawca Panią o tym nie poinformował tzn. razem z zakupionym towarem nie dostała Pani takiej informacji na piśmie to ten okres automatycznie przedłuża się do 30 dni. Więc może nie trzeba robić reklamacji w Pani przypadku, a wystarczy zwrócić towar. Co do nie uznanej reklamacji zawsze można się zwrócić do rzecznika praw konsumenta lub www.uokik.gov.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to była reklamacja poniewaz spodnie które kupiłam od tej pani po praniu (oczywiście ręcznym)zafarbowały i na całych zrobiły się czarne zacieki.reklamacje niestety odrzucono...dostałam odp.że musiałam uprac je z jakąś czarną rzeczą i dlatego są te zacieki...przykro mi bardzo...tak się traktuje stałych klientów... spodnie oddałam do rzeczoznawcy i podobno jest 2 lata na reklamacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazabcia
a powiedzcie mi skąd bierzecie towar do swoich sklepów?? I czy myślicie, że warto jest zaopatrywać się w takich miejscach, jak Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej. Wiem, że można tam znaleźć wiele produktów polskich jak i innych producentów. Zaopatruje się tam ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zaopatruję w Wólce Kosowskiej:)maja tam naprawde fajne ciuszki oczywiście to zależy na co liczysz.ja kupuje w hali tureckej i jeszcze nigdy nie miałam żadnej reklamacji od klientów co do jakości ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała otworzyc taki msklep z xciuchami. ale nie mam kasy na rozpoczęcie. na lokal. a opłaty wszelakie. Czyli d..a blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , są dofinansowania z rozmaitych urzędów, ale jak się interes nie powiedize trza zwracac cała gotówę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież angielska marki French
Oferujemy odzież angielską marki French Connection minimalne zamówienie 200 sztuk 1 sztuka 25 złotych netto ( przykładowe ceny z metek 100-300 funtów ) i dodatki French Connection - torebki, paski czapeczki w cenie 18 zlotych netto minimalne zamówienie 1 karton 100 sztuk zdjęcia na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę mieć swój sklep
też chce otworzyć sklep odzieżowy ale nie wiem gdzie kupować ciuchy,bo nic na necie nie moge znalezc tego co bym chciała,czyli odzieży eleganckiej ale nie takich kostiumów jak dla starszych pań ,chciałam miec wiekszosc krótkich sukienek jakiś np.z dodatkami swiecacymi,jakieś bluzki koszule spodnie...coś takiego typu jak na takie imprezy jak dyskoteke bo nie wiem jak to opisać co chce ...,dodatkowo bizyteria taka swiecącą i szpilki torebki paski bo wiadomo takie dodatki sa najważniejsze bo mozemy sprzedawać kompletami...ja mieszkam zaraz przy granicy czeskiej takze w tym mieście sklepów odzieżówych mamy całą ulice ale i tak myśle ze moje rzeczy by sie dobrze sprzedawaly bo wiem jak jest w paru sklepach w których jest taki towar jak ja chce,dlatego chciałabym cholernie wiedzieć gdzie oni jeżdza po ten towar no ale wiadomo ze nie powiedza nawet swoim znajomym tego...chce im zrobić konkurencje,doradzce mi gdzie jezdzic najlepiej gdzie jest tego wyboru dużo??...o galeri ptak w łodzi wiem i myśle tam jechać ale jakoś wydaje mi sie ze ze śląska jezdza gdzies jeszcze blizej po towar....prosze pomózcie mi jeśli wiecie,Ja już czytałam troszke tutaj tych wpisów ale nie jestem w stanie przeczytac ponad 420 stron takze nic konkretnego sie nie dowiedziałam....i pozdrawiam tą dziewczyne która założyła to forum i ciekawe jak ona ze swoim sklepem czy podjeła sie tego ?i jak jej idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butyki z odzieżą
nie idzie jej najgorszą rzeczą jest robić tak jak konkurencja ruszyła się sprzedaż przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ruszyło się...........
po co im krótki rękaw ??? Czekajmy na ciepłe dni , może się ruszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qatrula
zapałki które same płoną. nie wierzysz ? sprawdź sam. już dziś dla ciebie w promocji 100 opakowań za jedyne symboliczne 1999 PLN. Jak one działają spytasz ? a ja odpowiem. Potrzyj zaokrągloną końcówką o pudełeczko i już. Podpalasz co chcesz np tak zwany gaz w kuchence lub świeczkę podczas romantycznego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendyhurt
Witam wszystkich zainteresowanych, reprezentuję hurtownię odzieży typu outlet, w naszej kolekcji znajdziecie Państwo nową odzież ze znanych światowych marek typu Pimkie, Bershka, Topshop, Zara, Boden itp. ceny atrakcyjne, minimalna możliwość zakupu jedynie 10 szt. Zapraszam magdalenagozdek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttakamałajaa
hej. Macie jutro ( sobota) otwarte butiki? Ja cały tydz. miałam super utarg więc sobie odpuszczam= pewnie po ciuchy nikt jutro i tak nie bedzie chodził. Wesołych,spokojnych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kolorowa
Czy jeszcze kiedyś będzie działało forum salon b2b?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
jest drobny problem do naprawienia , ale przecież działa , można się zalogować , można pisać . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kolorowa
Ja nie mogę się zalogować, ani pisać, po prostu nie mogę wejść na forum. Próbowałam tak jak mówiłaś na początku , ale to nic nie daje i ktoś tu pisał, że ma podobny problem jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt
wyprzedaz ubran, duzo ciuszków, faktura vat, mozliwosc zrealizowania transakcji przez e-bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt
zamówinienie minimum 100szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×