Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość agniesia0588
Może źle określiłam słowo śmieci. Palimy węglem, drewnem ewentualnie szamotem. Sklep mam od początku września a palimy już 3 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
szamot to chyba jest rodzaj cegły z gliny wypalanej która wytrzymuje duże temp - jak tym można palić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
Mój największy sklep ma 60m, i najwyższy rachunek za gaz miałam (na dwa m-ce) 250zł, a w sklepie 23stopnie, więc myślę że nic lepszego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Boże dziewczyny przepraszam, ale pomyliłam pojęcia:D Palimy węglem i drewnem a szamot podtrzymuje temperaturę. Ale gafa :D Wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
wybaczamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
O gazie też myśleliśmy, ale spodziewałam się wyższych rachunków a 250zł na 2 miesiące to faktycznie nie jest tak dużo... A podczas największych mrozów też Cię tyle wynosi opłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
Z wikipedii: "Szamot materiał ceramiczny otrzymywany przez zmielenie i spieczenie wypalonej gliny ogniotrwałej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
właśnie podczas mrozów, to był największy rachunek, ale jak to nie twój lokal to daj sobie spokój, chyba że włściciel lokalu ci załozy to ogrzewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
A jak tam u Was obroty, w ostatnim dniu super miesiąca przedświątecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
No właśnie właściciel lokalu nie pali się nawet do tego, żeby odebrać opłatę za lokal a co tu jeszcze mówić o innym zainteresowaniu lokalem. Wszystko musieliśmy zrobić sami, lokal stał przez rok pusty, z wilgocią i stęchłymi płytkami podłogowymi. I musieliśmy zrobić całkowity remont, więc teraz już wiecie dlaczego piecyk a nie coś poważniejszego, po prostu za dużo nas wyniósł sam remont:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
U mnie obroty liche, ale tłumaczę to sobie tym, że ludzie kasę wydawali tylko i wyłącznie na rzeczy związane z jutrzejszym dniem. Posprzedawała mi się galanteria zimowa (rękawiczki, czapki, szaliki), czyli coś czego ludzie najbardziej potrzebowali. Mam nadzieję, że jak już się skończy bieganie za zniczami wróci "normalność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
nie odliczy remontu Wam w czynszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
roznie bywa z tą normalnością, raczej jest nienormalnie niż normalnie, ale to wszystko jeszcze przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
No niestety nie:/ Poprzedni wynajemcy pracowali w takim syfie, my nie mogliśmy sobie na to pozwolić. Właściciel ma za dużo kasy, żeby myśleć o takich szarakach jak my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
no tak, tradycyjne podejście włascicieli lokali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
nie myśl o sobie ze jestes szarakiem, nam biznes odziezowy nie wypalił ale za to co innego to strzal w 10. Dzisiaj nie masz jutro mozesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
Od kilku miesięcy to jest właśnie normalność, a skoro dopiero od miesiąca masz sklep, to musisz wiedzieć że w handlu wszystkie miesiące na literę L są do DUP... więc dopiero w grudniu będzie ruch, ale nie u nas tylko w centrach handlowych niestety hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy to żart????
A co konkretnie okazało się tym strzałem w 10? Może usługi, albo gastronomia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
przymierzam się do wejścia na galerię, dużą galerię handlową. mam juz wstepnie uzgodnione szczegloy, ale tylko na weekendy, 1800 zł za 3 dni - pt-sob-niedz - trochę mi sszkoda tyle placić, ale jak nie zaryzykuj e to nie będę wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy to żart????
To z czym wchodzisz na tę galerię, jesli nie z odzieżą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
skoro masz dopiero wejść, to skąd wiesz że to 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
ja i gastronomia to nie najlepsze polączenie, nawet jarzynowej nie zrobię nie znam się na gotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
biżuteria, robiona na doczekaniu, dużo teraz się otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy to żart????
A moze udzielanie kredytów, na to zawsze chętni się znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
Trzeba próbować wszystkiego, napewno odzież to już koniec i z tego w tej chwili da się tylko przeżyć i to kiepsko, choć pewnie są wyjątki ale już nie długo, kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
bo sprzedaj e to gdzie indziej, mam sporo stałych duzych odbiorców z odzieżą nie wpuszczą na tego typu obiekt, zgodę wydaje centralne biuro w warszawie, nie jest to takie proste , są wymogi, poza tym to cena za 4 metry, mam super tanie i rewelacyjne rzeczy na prezenty swiąteczne, zastanawiam sie czy udaloby się w 3 dni utargowac 10 tys, nie jest to teoretycznie niemozliwe a grudzien to dobry miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
to nie biżuteria z bizuterią się nie przebijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to żart????
gotowy produkty bardzo ładne, dobre jakosciowo i przede wszystkim tanie nie chcę pisac co to jest bo zaraz bede miala konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
W centrach to tak, i jak masz dobry pomysł to czemu nie to tylko 3000 dziennie, w dobrych czasach, w dobrych miesiącach można było dziennie tyle w sklepie wyciągać ale to niestety przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×