Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość liliki
wioleta jezeli jestes z okolic wawy to Ci zazdroszcze,bo masz najlepsze hurtownie pod nosem!!!jezeli chcesz wiecej szczegolowych informacji to zapraszam do rozmowy na gg 4662167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka-maja
Witajcie:) Ja ruszyłam półtora tygodnia temu:)Jest narazie ciężko ale i coraz lepiej...nawet duzo lepiej. Ludzie przekonuja się do mnie, mam coraz więcej towaru...ale wszystko powolutku i ostrożnie:) Jak tylko macie pomysł-ryzykujcie!!Ja podjełam to ryzyko trzeci raz. Praktycznie cały szmal jak miałam wsadziłam w ten kiosk, potem był moment, że miałam 3 złote w poftfelu...ale co z tego?Ani przez chwile nie zwatpiłam!Nie żałuję, nie poddaje się. Mam ostrą konkutencję ale ona tylko motywuje mnie do pracy-nie zniechęca choć próbuje:PMyslę sobie, że teraz ja jestem konkurencja dla nich-nie oni dla mnie:) Ludziska-trzeba chciec i wierzyć...a potem to juz bułka z masłem. nawet codzienne wizyty w urzedzie skarbowym to dla mnie pestka:)Kiesdys bałam się skarbówki strasznie a dzis ide tam z podniesionym czołem i nie pozwole soba pomiatać!Dziwnym trafem Panie sa juz miłe-służą radą, uśmiechaja się...a wystarczyło raz wydrzeć mordę:D Do pracy rodacy!!!! Powodzonka życzę:) Apropos wyposażenia sklepu-zerknijcie na Allegro-tam jest full wieszaków i innych elementów wyposażenia sklepu w bardzo fajnych cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buticzek
Ja z mezem prowadzimy sklep hurtownię ze sodkami ochrony roślin i jest dobrze dwa lata temu otworzylismy butik z odziężą w małej miejscowości i trzeba było zrezygnować bo ledwo wyrabialiśmy na opłaty a Zusu było 700 z czymś nie mowiąc o reszczie. Dużo nerwów i stresu i tyle. Życzę wam jednak dużo szczęścia i poprostu trzeba traifć z odpowiednim towarem w odpowiednie miejsce i nie dawać się . Chyba najlepsza jest Łódź bo mozna sobie marże większa narzucić. Buziaki i trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy jeszcze ktoś odwiedza ten post, napiszcie jak wam kręcą sie interesy? skad bierzecie towar slyszalam ze fajne mlodziezowe ciuchy sa w Łodzi i Poznaniu ale nie wiem z jakich hurtowni-moze cos doradzicie?? A wogóle co powiecie o Tuszynie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu wspominał
o kioskarce. Jeśli chodzi o tą,która chciała zawojować świat startując z 2,5tys,to jak dobrze przeczyta jej topik ,to dowie sie ,że dziewczyna wprawdzie robi dobrą mine do złej gry,i naprawdę chce walczyć,ale...tylko do końca kwietnia,a co dalej,nie wiadomo. Widać więc,żę samą odwagą i butą niewiele mozna zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ITRYKe
gdzie przeczytałaś o tej babeczce z oknami bo to mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
Ty tylko krytykować potrafisz a to, że ludzie chcą coś mieć w życiu i jakoś żyć to już się nie liczy???Odwaga to fajna sprawa i nic w tym złego, że komuś się chce!!!Czasem się nie udaje-to prawda ale to nie powód, żeby na każdym baty wieszać.Jestes tragiczną postacią topikowych wywodów!!!Twoje wypowiedzi na kilku topikach są takie same choć działasz pod różnymi nikami, mimo to łatwo Cię poznać. Ja akurat dużo czasu spędzam na kafe bo nie pracuję i zawsze wiem, gdzie piszesz swoje wypociny-nikomu nie potrzebne (na marginesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jako mężczyzna
uważam ,że forum jest dla wszystkich,a przede wszystkom po to,żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie nie wiem więc dlaczego niektórych tak bardzo boli każde zdanie ,które nie jest po ich myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jezeli jestescie z Łodzi napiszcie jakie sa fajne hurtownie mlodziezowe chodzi mi o ciuchy np: cinema donna takie typowe do butiku. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taaaaaaaaaa
dziewczyno wyluzuj!!!!ty masz chyba jakąś obsesję,wszędzie widzisz to co chcesz,to juz jest choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt juz sie niechce wypowiedziec w tym temacie ,osoby ktore zaczely to forum jak wam ida interesy?czy nadal jestescie w tej branzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o key
prowadze taki sklepik od pol roku i wiem jedno pracy duzo zysku mniej nie mniej wole to niz prace u wszystkich dupkow w naszym kraju na pewno nie dasz rady sama mi pomagaja dzieci i maz i bez tego nie dalabym rady pieniedzy masz sporo wiec powinno sie udac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal sie pytam skad bierzecie towar wiem ze od importerow ktorzy przyjezdzaja do Polski wyłączajac Chiny.Gdzie ich mozna \"złapać\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKLEP Z ODZIEŻĄ Moja siostra jest po Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, jest stylistką ubiorow..Jakis czas temu wyjechala do Francji (ok.5-6lat temu), uwazala ze tam ma lepsze szanse na roznow, tym bardziej ze wyjechala do Paryza...Poznala tam swojego meza;) no ale nie o to chodzi...We wrzesniu zeszlego roku otworzyla swoj butik, a raczej butik z poprawkami, glownie przeszywa i poprawia ciuchy, ale szyje tez odziez jesli ktos sobie zazyczy... Wygrala konkurs na najlepszy biznes...Dobrze im sie wiedzie, ona zarabia na reke 4tys. euro miesiecznie (!) z czego rozlicza sie tylko z 2tys. bo tak musialaby zaplacic za duzy podatek;) - taki maly przekrecik...-. Jedka to jak ona sie katuje to tragedia:( pracuje po 12h jak nie wiecej dziennie...w niedziele siedzi w domu i szyje i poprawia, moja siostra byla u niej na poczatku pomoc jej to otworzyc i zaczac i nawet we dwie tyle pracowaly!! Ma baaardzo duzo zlecen i to dlatego, ale naprawde, zmarniala strasznie:( schudla nie do poznania, wypadaja jej wlosy, gorzej sie odzywia...Wiem, ze to ona sobie narzuca takie tempo, ze nie kazdy musi tak zyc...ale ona chciala osiagnac sukces, jakby to nie mialo zabrzmiec..hmm... w sumie moze nie potrzebnie opowiadam ci o jej perypetiach;) ale chcialam sie troche wygadac:P;) Zycze powodzenia z twoja dzialalnoscia (nie wiem, moze juz cos otworzylas, nie czytalam wszystkich postow...):) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do toi ritty
w przelewie należy podać dane odbiorcy i co wtedy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd bierzecie towar?jestenm ciekawa. ja sie zaopatrywalam w lodzi w ptaku a tam jest tandeta nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna felicja
Ja bym chciała skupywac końcówki kolekcji renomowanych marek, takie jak np. promod, h&m; Wiem, że jest taka mozliwośc, ciuszki sa sprowadzane z zagranicy. Może ktoś cos podpowie? Moje gg 5188605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam o tych końcówkach kolekcji np: cinema donna,D&G czy też inne .Wiem że przyjeżdżaja do Poznania ale nie znam miejsca(o ile mi wiadomo ciężko jest zdobyć kontakty i odzież,gdyż mają swoich stałych odbiorców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorex
Witam Mówice o własnym interesie -sklepiku z odzieżą Ja prowdzę z mężem odzież na rynku, zarobek jest ale towar niestety lepiej jak jest na każdą kieszeń i nie są to rzeczy bardzo drogie ponieważ na tańszych można zrobić narzut ok 100% a na droższych tylko 50% co samo mów przez się że więcej się go sperzeda a tym samym więcej się zarobi. Na początek wystarcza 20 tyś towaru musisz kupić za ok 10 -12 tyś ale jadąc następnym razem po towar musisz dołożyć jakieś 3-4 tyś oprócz utargu i tak co najmniej przez 2-3 razy żeby towaru było zawsze więcej niż utargu dlatego od razu przygotować si ę na 20 tyś. Torebki sprzedawały się kiedyś teraz są dość drogie i sprzedają sie gorzej ale zawsze to może być dodatek , skarpety jak najbardziej majtki męskie damskie też tylko trzeba uważąć na te pierdoły bo kradną . Ja włąśnie wynajęłąm drugi lokal i też będę otwierać sklep z odzieża tylko będzie tam przewaga bielizny z tym że będę odprowadzać za siębie zus i chcę mieć pracownika na pół etatu nie wiem czy wyrobię akle spróbuję. A jeśli chodzi o zarabianie na odzieży to wszystko zależy od tego ile ludzi tam chodzi przy dużej ilości osób dzienny utar może siegać do 1000zł a w najgorszym wypadku myślę że jest to kwota 200-300zł dziennie . tylko trzeba policzyć wynajm lokaul jazdy po towar a to wszystko kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubula82
prowadziłem tego typu działalność przez parę lat i po 3letniej przerwie zamierzam do tego wrócić.osobiście uważam że jest to bardzo dobry pomysł.Otwierając taki butik musisz brać pod uwagę nie tylko lokalizację.Bardzo ważne jest jaką kasą będą dysponować twoje klijętki.Jeżeli okolica jest biedna to trzeba się dobrze zastanowić. Kasę którą dysponujesz na pewno wystarczy, ale jedna rada przy wyborze towaru nie sugeruj się własnym gustem tylko tym o co pyta klijęt. Na początku na pewno tego nie będziesz wiedziała ale zbiegiem czasu się tego nauczysz.Dobrze by było abyś pierwszy zakup towaru zrobiła za mniej więcej połowę kasy bo wtedy przy małym zainteresowaniu masz szansę na małą zmianę asortymentu,a jeśli wszystko pójdzie po myśli to dowozisz resztę.Towar staraj się kupować od producentów.Mogę podać parę namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubula82
Pytacie gdzie można kupować u importerów. Pod warszawą jest centrum odzieży i nie tylko z chin. miejscowość nazywa się WULKA KOSOWSKA ,mają swoją stronę pod tą nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
hej.J też myśle o takim butiku,z ty że bardziej nastawiłam sie na bielizne-tanią,wypatrzyłam lokal,stoi na rynku,ludzi tam zawsze pełno,Bielizna nie byłaby droga ta tańsz,komplety za 20-25zł.U nas właśnie na tym rynku stoją kobiety któte własnie takią bielizne sprzedają.I zawsze mają pełno ludzi,czasami ciężko sie dopchać,Tylko niewiem skąd one biorą towar,pewnie są to jakieś chińskie wyroby.I mam pytanie czy ktoś był w tel Wólce koła warszawy,czy tam jest taka bielizna,jeśli tak może wiesz po ile,Albo może mógłby ktos podać adres takiej hurtowni z tanią bielizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton
Czesc Mam 19 lat mam własna firme ( sklepy internetowe ) Bardzo chciałem miec własny butki z damska odzieza w stylu Orsay ale nie miałem kasy na swój wkład. Teraz gdy sklepy interetowe sie rozwineły i mam z tego zyski całą kase chce zainwesowac w siec butkiów. Mam nadzieje, ze mi sie to uda. Czami mysle ze jestem za młody na taka zabawe :) ale mysle ze warto zainwestowac zarobione pieniadze. Jesli ktos czuje sie na siłach i ma doswiadczenia w branzy handlowej to jak najbardziej. Mam doskonały plan aby sie utrzymac na Polskim rynku. Oczywiscie nie mwówie, ze bedzie łatwo ale zobaczymy :) Ja preferuje butik dla młodych dziewczyn w wieku od 17 - 30 lat. Niestey nigdy bym nie zainwesował w odziez niemowleca lub dziecinna. Ale to wasz wybór. Warto miec w butiku niepowtarzalne ciuchy w tym celu mozna zatrudnic studentke aby zaprojektowała i uszyła jeakies czadowe ciuszyki. Oczywiscie wtedy cena pójdzie w góre. Polacy sa dziwnym narodem. Poniewaz gdy przeprowadzałem test ze sprzedazą duzo wiecej osób kupiło taki sam prodókt drozszy niz identyczny tanszy. Wiec jaki jest morał . Drogie to dobre i wzbudza wieksze zainteresowanie wsród ludzi. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa tego tematu wieć podnoszę Dzieczyny odezwijcie sie jak tam wasz bisnes ? A jak tam założycielka topiku ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubula82
Byłem ostatnio w Wulce i jeśli chodzi o tanią bieliznę to mogę Wam powiedzieć że np.biustonosze można tam kupić już od 2zł. szt.w hurcie. W mojej okolicy 1szt.chodzi od9zł. Wybór towaru jest bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHrupek
nie wchódz w spółki bo na spółki to nasrają jaskółki!!!!!!! bardzo ważna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercik84
Witam was :) Jak Wam się powodzi w ineresach ? :)Ja zakładam z mężem pod koniec kwietnia butik w centrum Kielc. Towar ze średniej półki nie najdroższy ale też nie chińszczyzna , której wszędzie pełno... Jestem bardzo pozytywnie do tego nastawiona Mam nadzieje ze nam sie powiedzia Doświadczenie w handlu mam juz spore choc nie w tej branży.Ale nadrobie to szybciutko. W cały biznes wkładamy ok 30 tys W towar 15 tys meble i wisaz ok 8 tys ireszta na inne wydatki Interesuje mnie jednak skąd moi drodzy bierzecie towar? Myślimy nad hurtowniami w Tuszynie Łodzi i centrum targowym w warszawie Czy orientujecie się gdzie jeszcze można znalezc fajne niezbyt drogi ciuszki i przedewszystkim Buty? Bardzo będę wdzieczna za podpowiedz ..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×