Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Witam wszystkich. Ja jestem przykładem która zaryzykowała i założyła swoją firmę. Niestety nie brałam dofinansowania z Urzędu Pracy. Mam jednak kredyt na firmę. Jestem z niego bardzo zadowolona. Gdyby nie on, nie miałabym szans przy takiej działalności jaką prowadzę (komputery) na rozwinięcie się. Firma działa już prawie 2 lata. Kredyt spłacam i jakoś to idzie. Cieszę się, że zaryzykowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM wszystkich sklepowiczów ja dziś wróciłam z "roboty" i nadal trzymam się mojego planu, bo ta moja praca jest do bani. chcę być niezależna i w końcu coś osiągnąć /choć gdy to piszę ciarki przechodzą mi po plecach jak pomyślę że coś nie wyjdzie taką opcję muszę też wziąć pod uwagę./ Czy wiecie że na początku nie trzeba kasy fiskalnej?? Fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja tez dopiero wrócilam z pracy,jestem barmanka,tez mam dosyc tej roboty i tych póznych powrotów.Pracuje od 12do15,a pózniej od 18,30do nocy .Masz racje danger,ze trzeba myslec i pesymistycznie,ale po to,by potem byc mile zaskoczonym.We mnie to chyba tylko maz wierzy,bo reszta naokolo to albo zazdrosci albo nie wierzy,ze mi sie uda.Ale ja jestem zawzietym skorpionem i choc na handlu sie za bardzo nie znam to i tak wierze,ze mi sie uda,bo wszystkiego sie mozna nauczyc.POWODZENIA dziewczynki,do jutra.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nio fajnie że nie trzeba od mrazu kasy, dopiero jak przekroczy się obrót roczny 40.000 zl, kurcze u mnie najgorzej z lokalem, nie ma nic w ciekawym miejscu a ogolnie dosc drogo jakies 2000-2500:(, jeszcze pol roku temu za 1000 by sie znalazlo, tak poszly ceny w gore:(, no ale szukam szukam az znajde, a wy macie juz lokal? na kiedy planujecie otwarcie? ja mysle ze w sierpniu moze się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM Ja już mam mały boxik w centrum handlowym z odzieżą i obuwiem co prawda konkurencja nie śpi i rywalizacja o klienta będzie ale muszę z tym sobie dać radę nie mam innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodka_321
jak to wszystko czytam to aż chce mi się ryzykować :-) Mam pytanko, czy wie ktoś z Was gdzie, jak można uzyskać informacje o założeniu takiego sklepu, hurtowni etc? Boje sie ze nie ogarnę tego wszystkiego :/ mam 21 lat. Czy to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
KAżDY WIEK JEST DOBRY NA INTERES OBY TYLKO WYPALIł. W necie wyszukaj informacji o hurtowniach itp. jest ich full życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki interesu.Jak prognoza ekonomiczna wykonana?danger ile metrów ma ten twój boxik?u mnie nieduzy lokal kosztuje ok.100 na msc.Fajnie tak popisac z kims kto ma takie same plany jak ty.Danger nie bój sie konkurencji,teraz to ty bedziesz konkurencja!glowa do góry.A jak u was z marketingiem?jakies pomysly na reklame?myslicie o tym?pozdrowionka z upalnej makaronii.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja.Dziewczynki czy dowiadywalyscie sie ile mniej wiecej moze zarobic wlasciciel takiego sklepu na msc?kurcze moze ktos by sie wypowiedzial w tej sprawie?pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM PONOWNIE :) Mój box ma gdzieś 15 m kw to mało wiem z jednej strony wydaje mi się że to lepiej bo mniej trzeba towaru do takiego sklepu, z drugiej strony trochę ciasno ale jeżeli będzie szło dobrze to wynajmę jeszcze jeden. MAM TAKą NADZIEJę. BIZNES PLANU jeszcze nie wykonałam ale zaraz się za to biorę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
a ja wiem czy ta reklama coś da skoro box znajduje się w centrum handlowym gdzie takich ja to jest z 200-cie sklepów ogólnie to centrum jest znane w całym mieście, wię myślisz żeby dodatkowo mój box reklamować???? no nie wiem czy to się opłaca??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie. Danger jeśli w takim centrum handlowym to mysle ze juz nie trzeba tak reklamowac , chyba ze oferujesz cos innego niż inni:) to wtedy warto:) Ja myślę przed otwarciem dać ogłoszeniem do lokalnej gazety, i może do jakiejś gazatki reklamowej takiej roznoszonej do mieszkan:), w przyszlosci może radio:) Dodka321> mysle ze wiek nie ma znaczenia:) Tontina> jak mi powiesz ile się ubran dziennie może sprzedac to ci powiem ile może zarobić właściciel:)hihihi, szczerze to mam nadzieje ze da się z tego wyżyc:) Z jakiej części Polski jesteście? ja z Centralnej:) sam środek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
JA JESTEM Z Warmińsko-Mazurskiego pełno tu jezior, lasów morze niedaleko ZAPRASZAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.danger kocham twoje województwo.Jako dziecko jezdzilam na kolonie do pieniezna i przy okazji zwiedzilam wiele miejsc jak..malbork,frombork,trójmiasto i inne.Na kiedy planujesz otwarcie?mam nadzieje,ze zdasz nam relacje?:-)bedziemy trzymac kciuki.Moze poznamy sie troche?po ile macie latek?ja 27,od7mezatka,mama 6letniego synka.POZDROWIONKA DLA ODWAZNYCH KOBITEK.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.o.s.z.o.nie pogniewasz sie jak skróce ci nica?ja jestem z mazowieckiego z póln.wsch.czesci kraju.Gratuluje dzidzi,fajnie,ze planujesz otwarcie sklepu,mam nadzieje,ze nam sie uda i bedziemy tu juz niedlugo pisac o sukcesach.Teraz mi trudno pisac,bo lacze sie z telefonu,ale po powrocie bede miala dostep do komputera.W niedziele przylatuje moja mlodsza siostrzyczka,jak sie ciesze,a na poczatku sierpnia jedziemy juz razem do kraju.Ale jeszcze trzeba zbierac sie tu do pracy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc.o.s.z.o zostalysmy same?danger gdzie sie podziewasz?zapraszamy wszystkich do wypowiedzi,nie jestesmy wcale takie nudne?mam nadzieje.LUDZIE piszcie.pozdrawiam z upalnej italii,juz nie moge wytrzymac tej duchoty.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) Ja ciągle szukam lokalu, dzwonie dzwonie i nic ciekawego nie ma, bylo wczoraj fajne ogloszenie w ciekawym miejscu ale za 5000:)hihihitroche przesada lekka:) mam nadzieje ze w koncu sie cos znajdzie bo mam coraz mniej czasu, na koniec czerwca konczy mi sie wypowiedzenie w pracy i trzeba bedzie dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,5tys.to naprawde sporo,cierpliwosci znajdziesz cos.Ja bylam dzis na miescie i robilam obserwacje.Najwazniejsze to tani ciuch,muzyka w sklepie i mila obsluga.Poza tym to juz nie wytrzymuje tych upalów,strasznie mnie mecza.pozdrawiam ide polezec przy wiatraczku.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
HEJ LUDZIE a ja będę niedługo wyposażała swój box tzn. w półki a raczej wieszaki jakiś manekin się postawi , muzyka też by się przydała mały ten mój box ale zawsze to coś. Tontina u nas też gorąco jak w piekle, dziś jeździłam załatwiać sprawy urzędnicze i w samochodzie było jak w piekarniku, najgorsza pogoda na załatwianie interesów :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu sie odezwalas.Jak ci idzie zalatwianie spraw?i wogóle czy macie doswiadczenie w handlu?ja pracowalam ponad rok w sklepie spozywczym,ale nawet kas fiskalnych jeszcze nie bylo.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAJ Tontina :) a po co teraz kasa dopóki niem przekroczę 40 tyś. zł to nie potrzebuję sprawy jak najbardziej ok wszystko mam załatwione teraz muszę pojeźdzć za wyposażeniem sklepiku, pozdrawiam z deszczowego warmińsko-mazurskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.danger ciesze sie,ze wiekszosc spraw masz juz za soba.Mam do ciebie pytanie,czym bedziesz dokumentowac swoja sprzedaz,faktura czy cos innego.Bo jesli wezmiesz fakture,to zaplcisz vat,nie?a drugie to przeciez przy takim rozliczeniu moge sprzedawac ile chce,a zapisac tyle,aby nie przekroczyc tych 40tys.?tego nie pojmuje,jesli bys miala wyrozumialosc mi to wytlumaczyc to bede wdzieczna.trzymam za was obie kciuki.pozdrawiam z upalnej,ale i nareszcie zachmurzonej italii.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ogladalam dzis lokal, nawet fajny, jutro bede ustalac szczegoly i okarze sie czy sie zdecyduje na niego czy nie, dam znac, pozatym u mnie nic nowego, w sobote konczy mi sie wypowiedzenie w pracy i bede wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
HELLO A ja kręcę się to tu to tam za różnymi rzeczami a tu ukrop jak nie powiem gdzie... no ale cóż trzeba zbierać siły i do "roboty"... pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!jak ja wam zazdroszcze tych dzialan.U mnie znalezli juz zastepstwo,ale do konca lipca chce jeszcze pracowac,zawsze wyplatka sie przyda.A wy ile na poczatek wkladacie w towar?i co myslicie o centrum w wólce,czy warto tam sie wybrac?pozdrawiam z pochmurnej italii(dzis jak mam wolne to nie ma slonka):-(papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Zdecydowalam sie na ten lokal ktory ogladalam, dzis jade podpisac umowe, mam nadzieje ze nikt mnie nie uprzedzi, niby mowilam ze sie zdecydowalam ale roznie bywa, jesli chodzi o towar to ja mysle ze wydam minimum 7000, tyle w przypadku jak nie dostane dotacji a jak dostane to mysle ze 10000. o wólce slyszalam ale nie bylam, gdzies wyczytalam ze nie ma tam duzych ubran, takze dla mnie odpada:( ja glownie bede sie zaopatrywac u producentow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×