Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość nicky
modaxxl: ja dostałam ofertę na maila jak co tydzień - w tym tygodniu proponują zeszłoroczną wiosnę z dużą obniżką... zero nowości na święta tylko czyszczenie magazynu z włoskich bluzek i spodni typu dresowe, które nie poszły... wszystko na temat - jak rynek stoi to hurtownicy nie wożą a jak oni nie wożą to my nie mamy towaru i jest zastój... ale to wieje optymizmem - za tydzień albo dwa pojawi sie w końcu coś nowego ładnego i powolutku ruszamy do przodu Drogie Panie :) znowu złapałam jak w styczniu przeziebienie kicham kaszlę i czekam na polepszenie... to chyba w maju nastanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Na goronczke musisz sie napić czaju ze spyritusem to pomorze jak tak robie a czasami to lubiem nawet jak nie jestem przeziembiona. A chandel u umnie tak se. Od wiosny morze ruszom krutkie renkawki kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
janka -oczywista oczywisosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dość dobrze od poniedziałki co dziennie prawie 2 tys utargu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czynsz 15? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czynsz z 15 ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie muszę cię zmrtwić czynszu mam 1900zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam jeszcze że sama stoje i nie mam pracowników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Bzdóry piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec tematu nie ma z kim gadać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek prowadzi poważną firmę, a tutaj dziecinada i janina z grudziądza. Bujajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosław król polski
Człowiek z poważną firmą na forum kafeterii buahhahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że dla handlujących majtkami to kolosalne kwoty ale 2 tyś to wcale nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś np w maju miała w sobote 5 tyś uhandlowane w zaledwie 5 godzin tak że wiecie...ja wiem ze nie którym głowa by pekła od takich kwot ale nie mi..;) są biznesy i bizneski ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnScarlett
A jakiej masz wielkości sklep? U nas też było po 2000 w dobrych czasach, ale już dawno nie ma na co liczyć, dlatego wprowadzam zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sklep 50m2 plus 10 zaplecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pracowałam w sklepie co najniższym utargiem był dzień gdy było 2 tyś a tak to po 4 i 6 tyś. Teraz nie wiem jak tam idzie. Też odzieżówka. Tylko inna miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnScarlett
No to nie taki mały sklep jak na butik. A miejscowość jakiej wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
butiki moim zdaniem nie maja racje bytu ludzie potrzebują wyboru...a nie pare rzeczy i czym tu handlować? miejscowość 40tyś . na mieście są butiki i co trzy miesiące nowy jeden zamyka drugi otwiera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych i Pogodnych Świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O butikach prawda jest taka, że w przymierzalni tylko słychać jak aparaty srtzelają, bo te idiotki nawet wyciszyć nie potrafią... A jedna wprost mi "kazała" spisać na kartce namiary.Spuściłam ją z falami gnojówki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Dziewczyny, Zdrowych i Pogodnych, wiosna za oknami, ciasto się piecze, Janina robi drinki, handlujemy ostro, normalnie szał będzie! :) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje u mnie kiedyś też mówi niech mi pani spisze marke , spisałam jej ale i tak wiedzialam że przez neta nie kupi bo ten towar jest sprzedawany wszedzie w tej samej cenie:P poprostu narzucone ceny producenta na towarach;P i śmiać mi sie chciało jak za pare dni przyszła z podkulonyym ogonem..po przecież by jej wyszło drożej z przesyłką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
hej hej, święta święta i po świetach. Jak tam wszyscy zregenerowani na kolejne dni handlu ?? :) Mam takie pytanie,czy był może ktoś na tej giełdzie w Poznaniu? Warto tam jechac?? Tym razem jak będę się wybierać po towar to chciała bym gdzie iniej się przejechać, poszukać czegoś "innego",ale nie wiem gdzie warto się wybrac, doradzi ktoś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaxl
Po świętach bardzo dobrze, choć brzuchy bolą z przejedzenia;) W piątek mamy w końcu otwarcie sklepu. Już prawie, prawie wszystko zrobione, jutro obklejenie witryn i w sumie można zacząć działać.Teraz wielka niepewność jak bardzo trafiłyśmy w gust naszych przyszłych klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
do modaxxl: cześć no ja już normalnie tęskniłam tu u nas wiosna piękna słonko grzeje aż się chce... ja jadę w sobotę i mam nadzieję, że w końcu dopadnę ładne wiosenne szmatki ;) koleżanka madalena: trafić w gust przyszłych klientek to dopiero sztuka - jeszcze nie wiesz kto będzie klientką a chcesz trafić w gust kobiety, o której potrzebach jeszcze nic nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej, Nicky teskniłaś za mną czy za wiosną?? hehehehe :D A Ty dopiero nie jeżdziłaś po towar?? Ja to zbieram jeszcze,bo zaraz nowy miesiąc i kolejne rachunki. Już sama nie wiem gdzie to po ten towar jechać, ostatnimi czasy ani w głuchowie,ani na ptaku ani w wólce nie mogę nic ładnego znaleźć, już nie wiem gdzie mam jechać. Powiedzcie mi jak handel może nie padać, znalazłam dosyc fajną sukienkę,cena niska, myślę kupie do sklepu,loguję się aby poznać cenę hurtową i zakupic sobie i co?? ZONK, cena do hurtu jest o 10zł wyższa niż w detalu, no chyba jakaś kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz? Może 5 szt.?kosztuje co jedna w detalu ? Ale chyba to byłoby za piękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajecie rabaty? Jeżeli tak to od jakiej sumy i ile? Macie takie "klientki", że kupi coś za 6 zł i chce rabat ? Ręce mi opadają,niedługo chyba na drzwiach powieszę : nie wchodź jak chcesz rabat ! Nie mam takiego towaru! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak. Dużo osób prosi o rabat. Często wliczam rabat w cenę. Jeżeli kurtkę chce zrobić 120zł, robię ją 125zł bo i tak wiem, że pójdzie za 120zł bo większość prosi o zniżkę. A klientka zadowolona bo otrzymała rabat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×