Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość modaxxl
niestety nie żartuję, sukienka w detalu była 10zł tańsza niż w hurcie i jak handel może nie padać,jak niektórzy nam sprzedają drożej niż dla zwykłego kowalskiego Jak mnie proszą o rabat to spuszczam 2zł na czekoladę najczęściej, oczywiście jeśli rzecz po normalnej cenie,a nie jakaś z przeceny. Bo niektórzy coś biorą z przeceny i jeszcze chcą rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
widziałam kiedyś wywieszkę: " W związku z częstymi pytaniami a rabat informujemy Szanownych Klientów, że rabat jest stolicą Maroka" mam chęć to powtarzać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a miałam kiedyś tak : sukienki przecenione z 65 na 49 a Pani jeszcze chce obniżkę... dlaczego ? ba na córce nie leży. a czemu nie leż? bo sukienka damska a dziewczynka płaska jak deska... ja na to delikatnie że już przecież jest przeceniona i nie mogę... Pani mało mnie wzrokiem nie zabiła i głęboko obrażona wyciągnęła portfel... ecchh co ja poradzę że sukienka marszczona na biust nie leży na 12 latce ;) ale faktem jest jak ktoś chce rabat to ja z reguły się poddaję i schodzę z ceną. to zależy od mojej oceny sytuacji - kiedy towar przywieziony, jak leży przy mierzeniu, jak się podoba, jak schodzi - wolę popchnąć 5 czy 10 zeta taniej ale byle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Witam dziewczyny.ja prawie każdą rzecz jak sprzedaje to z rabatem 5 zł albo końcówka. Ja mam dość drogie ciuszki.i powiem szczerze że jak przywiozę towar to do zarobku dodaje zawsze 5 lub 10zl wiecej.zeby było do oduszczenia.kazdy teraz chciał by z obniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaxl
Hej Nicky- dlatego właśnie piszę "jak bardzo" ...bo może niebardzo;) Towar mamy bardzo różnorodny , czy się sprawdzi? Zobaczymy. Prowadzimy jedynie odzież od 46 w górę. W naszym mieście około (100tyś. mieszkańców) mamy jedną dość sporą konkurencję ale z bardzo wysokimi cenami, a sklep , choć duży przypomina zawalony lumpex. Liczymy,że u nas klientki będą czuły się lepiej . Do tego jeszcze obie właścicielki-sprzedawczynie (czyli jak i przyjaciółka ma ) też jesteśmy w rozmiarze xl :) Towaru szukałyśmy w necie,na Ptaku oraz namierzyłyśmy dwóch bardzo dobrych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
madalenaxl.czy jest szansa żebyś pochwaliła się jaką fajną firmę znalazłaś. Ja mieszkam daleko wiec żadną konkurencja nie będę. A ja szukając coś fajnego znajduje tylko drogie bardzo firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
magdalenaxl też była bym zainteresowana tymi dobrymi producentami większych rozmiarów. Ja i owszem widziała na necie kilku z fajnymi ciuszkami,ale jak dla mnie cena kosmos. Cena do hurtu byla wysoka,więc dla moich klientek by się nie przyjeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Ja to ewentułalnie spuszczam pińć złotych na piwko lub wino i nic wiencej bo teraz trza coś zarobić w tym biznesie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi i Janince za postawienie kropki nad i . Odnośnie dużych rozmiarów to firma Kinga lub Sweet Secret szyje takowe. Wzornictwo czasem szczypie mnie w oczy,wtedy odpuszczam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie, opłaca się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam handel po świetach? umnie śiadło i to równo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Dzienki. Mi przed swientami poszło ok. A we świenta to tylko sie oberzarłam i opiłam aż mnie bebzun do dziś boleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik89
Nadal jest do d**y... (Za przeproszeniem) co to za handel skoro pracuje sie na same opłaty w tych miesiącach, a jak u Was? Widać poprawę? Ps gdzie sie podziała Butik94 co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam spłacam zime jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
U mnie handel po swietach tez tragiczny. A jak tam u Ciebie Nicky i u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
też mnie ciekawi gdzie Butik94 się schowała - może ją śnieg zasypał i heeeej nie odtajała jeszcze? u mnie po świętach to puchy, ale dalej twardo się wybieram po szmatki :) cieszy mnie ocieplenie powinno się ruszyć za tydzień - dwa. jak zaczną biegać bez kurtek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik94
jest tragicznie,to co ja bedę pisać. Nawet na opłaty nie starczyło, nie wiem z czym to po nowy towar jechać. Tracę nadzieję, chyba trza będzie się zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie jakie hurtownie dają towr na termin albo firmy? pomóżcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Dziewczyny czy nie wiecie jakie firmy szyją sukienki w rozmiarach do 58- 60.ja nabrała towaru na termin w hurtowni a ruchu zero.wesela mają za dwa tygodnie i mówią ze maja czas ze jeszcze coś nowego na pewno będzie.koszmar po prostu.u mnie w mieście to stwierdziłam ze ludzie nawet nie chodzą po chodnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Ania a masz jakieś fajne hurtownie z duzymi rozmiarami?? Ja jedną firmę znam co szyje w takich rozmiarach,ale ceny mają kosmos, jak dla mnie za wysokie. U mnie wczoraj i dzisiaj nawet dobrze. Szukają już i kupuja sukienki na wesela, tylko skąd wziąść jakieś ładne i niedrogie do rozmiaru 54?? Nicky jezdziłaś po towar?? Co dobrego kupilas? Warto jechać,jest coś nowego?? Ja juz nie wiem gdzie mam jechac, boje się,że jak zajadę do Głuchowa czy na ptaka to znowu będzie to samo, a przeciez nie będę ciągle tego samego przywozić bo ilez można a jak tam u reszty handel?? Widać jakiś większy ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do Rzeszowa do hurtowni i na ten nieszczęsny Kraków.u mnie od paru dni tylko przychodzą większe kobiety a ja nie mam za wiele takich sukienek.Czy mogła byś podac firmę tych dużych sukienek może bym zobaczyła. A ceny jął się wahają orientujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
To morze sie dziewczyny pszebranrzowić trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
A w tym nieszczesnym krakowie i rzeszowie to kiedy i w jakich godzinach otwarte? Niby na necie pisze, ale nie wiem czy to aktualne. Bo lodzi to juz mam dosyc, ciagle to samo. Ta z sukienkami firma to Bylola, ale ceny naprawfe wysokue, przynajmniej dla mnie bo zaczynaja sie od 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam dużo firm co szyją sukienki w wiekszych rozmiarach ale wam nie powiem bo nie odpowiadacie mi na pytanie. gdzie bierzecie towar na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
modaxxl: chodzi Ci o odzież ByOLaLa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już nie mogę z tymi starymi babami. Jeszcze dobrze nie wejdą a już krytykują, że wszystko dla młodych, szczupłych. Patrzą z pogardą na wszystko i mają pretensje, że mam ubrania dla młodszych. Próbowałam już im coś specjalnie zamawiać, ale tylko zostałam z tym towarem. One i tak nic nie kupowały, nawet jak było. Niedobrze mi się już robi jak je widzę w drzwiach. Czy też tak macie, bo nie wiem, czy nie powinnam już zmienić branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradźcie mi proszę gdzie kupowac towar zeby nie mozna bylo go znalezc na allegro w cenie hurtowej... Juz nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEmonada ma punkt w Rzgowie i nie ma jej na allegro. Polskie ciuchy, droższe ale schodzą. Z rozmiarami nie wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×