Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
dziecino ty musisz tę żenadę uprawiać na tym temacie? To jest żałosne a ty chyba myślisz, że śmieszne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janina jest ok.podczytuję forum od jakiegoś czasu ,jak mam coś ciekawego do napisania czyt. doradzenia to piszę . Janinko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę czytać Janinę niż te nachalne reklamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnScarlett
Kochane, ale jeśli nie wólka to co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
jak nie wola to lodz i tak to sie kreci. gdzie modaxxl? zadowolona z ostatniego wyjazdu? bo teraz to chyba zostaje na maj czekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnScarlett
Ja jeżdżę jeszcze do Pragi. Słyszałam, że dziewczyny jeżdżą jeszcze do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky jestem caly czas tylko nie ma z kim normalnym pogadac to nic nie.pisze, bo i Ty milczysz. Chyba pusalam ze ostatni wyjazd nie bardzo, bo jak cos ladnego to cena kosmos. Jade chyba w poniedzialek znowu bo jak teraz nie pojafe to predko sie nie wyrwe vo dzieciaka niw bedzie z kim zostawic. JJak tam idzie sprzedaz? Ruszylo cos? Ja od kilku dninawet zadowolona, oby bylo juz tylko lepiej. Szukam fajnych sukienek asymetrycznych i jakichs weselnych, ale nie moge nic znalezc w rozsadnej cenie. Tez wole Janinke czytac czz reklamy Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Dzienkuje. A ta pani co sie mnie uczepiła jak rzepa psiego ogonu to szkoda słuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiajcie w tej hurtowni a wasze problemy mina . Rodzinna firma i mają cały czas tylko towar najnowszy na sezon. Daję link na olx . Tam są ceny detaliczne . W hurcie jest nieprawdopodobnie taniej i dużo większa oferta. Można zadzwonić i się dowiedzieć . W Opolskim i Śląski dowożą towar i można powiedzieć mają swoje punkty w ten sposób . A ceny mają takie że mogli by sprzedawać tym hurtownikom z Wólki . http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1TU4t/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link jest do sklepu a adres hurtowni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie PTAK jeszcze jest pewny. Ale mówię tu o takiej półce jak by o la la, vera perla by lucca, paparazzi, bastet fashion, lola. Te ciuszki tez są na Allegro, ale w cenach detalicznych. Ci producenci nie odwalają takiej maniany co wólka. Nie chcą konkurować ze sklepami, tylko właśnie współpracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , link jest do sklepu z ofertą detaliczną bo nie mam innego teraz namiaru. Ale jest tam telefon i można przecież zadzwonić . Ceny hurtowe są tak o 40 procent niższe , nawet 60 procent . To nie jest hurtownia internetowa . Można się dogadać ,wysyłają towar. Głównie jednak zaopatrują własnym transportem sklepy . Ważne jest to że mają najtaniej i dobrą jakość . Wcześniej na Wólkę jeździłam ,dużo przepłacałam i jakość też nie była dobra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Mam takie pytanie czy do Grudziądza tesz dojadom bo chentniebym se w takich cenach zakupowych brała i za ile przymósowa trza zamuwić żeby przywieżli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a ja nie piszę bo i tak za mnie piszą to co się wyrywać... a po drugie to leżę przeziębiona wiosna mnie dopadła znaczy za lekko się ubrałam tak chciałam tej wiosny to teraz leżę... też jadę ale nie mam jakoś nadziei na dobry towar, dopóki nie będzie ciepło za oknem będą wypychać co mają, dopiero konkretna zmiana pogody ich zdopinguje do wiosennego towaru. a święta w tym roku wcześnie i nie za ciepło będzie - pójdziemy święcić w grubych kurtkach i ciepłych butach. Życzę udanego wyjazdu po towar, żal kasę wtopić teraz w jakieś nieudane rzeczy... Pozdrawiam wszystkie i Janinę też. Ale przecież widziałaś że reklamowali że wożą po Śląsku... a Grudziądz to chyba nie Śląsk? no i wybór kalesonów mają średni bym rzekła, nie pchaj się w te reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly3
Prowadząc własną firmę warto zaglądać na serwis Cena Biznesu. Są tam artykuły jak założyć firmę i zarabiać. Warto zaglądać na tę stronę http://cenabiznesu.pl jeśli zamierza się prowadzić działalność lub jest się już przedsiębiorcom. Miejsce warte polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad stąd reklamodupo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Biznesmen piepszony. Wynocha z tond ale jusz i nam nie pszeszkadzaj! Normalnie mnie nerwy pószczajom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich bardzo wiosennie . Janinko jesteś fajna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnScarlett
Dziewczyny a co sądzicie o takich chińskich allegro jak wish.com ? Kupujecie tam coś? Buty np wychodzą tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Dzienkuje i dla wszystkich dziewczyn wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję,muszę towar zobaczyć naocznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. Nicky i jak bylas po towar? Dirwalas cos ciekawego? Ja bylam, ale szczerze to ostatnimi czasy nie moge nic fajnego znalezc w moich rozmiarach, huz nie wiem gdzie po ten towar jezdzic. Nicky masz moze FB? Jak tam u reszty. , jak handel przed swietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie słabo, osiedle 50+, ludzie na święta wydają tzn. jedzenie :-( A i sklepik u mnie mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Witam dziewczyny.U mnie w sklepie to tez nie za wesolo szukają sukienek i sami nie wiedzą co jeszcze.Pogoda ma być na święta wiec może jeszcze będzie jakies bum.Plaszcze mam ale twierdzą że nie takie rozmiary nie takie kolory.Dobrze ze samemu się się stoi wiec koszty mniejsze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
modaxxl: ostatnio trochę bluzek bo w temacie sukienek kompletne pustki na Ptaku... Znaczy takich sukienek które by mi odpowiadały ceną i wyglądem. Bo owszem są ładne ale mocno weselne w kompletach i cena od razu robi sie konkretna... nie wiem moja droga co Ci doradzić gdzie możesz kupić fajny towar. A ta Praga to co to gdzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnScarlett
Są takie hale targowe w Pradze w Czechach i tam są ciuchy, buty, dużo sportowej odzieży. Wszystko chiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie taka druga Wólka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirena99
Nie ma się czego bać , poradzę ci bys skorzystała z pomocy http://cyberbiznes.pl/ dzięki im nawiązała wiele kontaktów oraz umów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hali G kiedyś ładne sukienki widziałam, teraz muszę tam zajrzeć mają różne rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Kurcze jak tak patrze i licze to u mnie ten handel jeszcze gorszy niz przed Bozym narodzeniem. A jak u Was? Zaczynam juz sie zalamywac i tracic nadzieje ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×