Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
dobry towar i dobra cena, a nie kawa dla pana męża. on wolałby piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był taki sklep moda przy kawie 3 miesiące i padł tak wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak jest na przykład upał latem to rozdaje klientom wode butelkowa taką mała a zimą mam cukierki przy kasie takie dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do pana Mariusza żeby określić gdzie jest luka na rynku to potrzebna jest kasa na badanie rynku, i wtedy można określić jakąś grupe docelową klientów ale jak kasy na to nie ma to jak to zrobić? te głupie dotacje unijne sa przyznawane tylko na jakieś innowacyjne pomysły albo dla poczatkujących a my stare slepy nie mamy szans ich dostać a przydały by nam sie własnie na takie rzeczy jak pan np mówi że uderzyć w reklame czy poszukać nasza grupe docelową , niestety takie rzeczy kosztują i to dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grupą docelową są klienci, którzy TERAZ zostawiają u ciebie więcej kasy. Należy skoncentrować się na dogadzaniu im właśnie. Ja tak zrobiłam, zostawiłam sobie towar dla kobiet dojrzałych oraz XXL i nie narzekam. Nagle okazuje się, że te panie chcą płacić ale trzeba im zaoferować coś więcej niż chińszczyzna. Nie musi być najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewcZyny jak u Was? Bo ja jestem w szoku, mamy poczatek kwietnia a tu nadal nic , ja jestem w głębokim szoku bo zawsze o tej porze coś sie dZialo,zawsze utargi były dobre a tu... Przeciez to zaczyna byc chore, zaznaczam ze towar mam co tydzień nowy,zawsze coś świeżego,lokalizacja samo centrum, problem w tym ze ludzi na mieście brak... Jest wręcz tragicznie... Jak u Was? Ruszyło sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Butik 89.U mnie też słabo ludzie nie chodzą no zrobiło się ciepło i siedzą na działkach sądząc warzywka. Tez się dziwię ze nie chodzą wesela się zaczęły komunie zbliżają a babki ciągle coś szukają. Miejmy nadzieję że się polepszy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
dlatego zdziwił mnie post Mariusza w stosunku do modaxxl. Przecież ona ma dokładnie określoną grupę docelową - tylko zakup towaru nie jest dostosowany do jej potrzeb. Czy ona jest stuknięta że kupuje spodnie w rozmiarzee 40 jak jej klientki noszą rozmiar 48? Nie, ona po prostu nie ma wyjścia. Hurtowo jest rozmiarówka z której jej zostają rozmiary 40-42, czyli nie z jej grupy docelowej. A ona nie może kupić samych 48 bo jej nikt 12 par dżinsów w rozmarze 48 nie sprzeda. Mariusz nie prowadzi sklepu odzieżowego więc tego najwyraźniej nie rozumie. Co mam robić badania jak wiem czego potrzebuje Klient. Modaxxl też wie czego szuka. Tylko problem to kupić w dużych rozmiarach. Więc niech Mariusz swoje p... o grupie docelowej schowa na wieczór, będzie nim panny zabawiał. Modaxxl: trzymaj się cieplutko, ja byłam na wyjeździe w szkocji, fajny sklep xxl znalazłam, wszystko co dziewczyny duże by chciały nosić w Polsce... tylko mnie ceny przerosły... próbuję rozgryść pewien temat w dużych rozmiarach ale to pewnie mi jeszcze ze dwa lata zajmie... znaczy mam na oku producenta xxl (nie polskiego) ale ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajną odzież xxl posiada tez firma ONE MORE, ja od nich biorę ale mniejsza rozmiarówkę, ceny dość wysokie ale jakość i wygląd super, mysle ze kobitki czasem wola dołożyć i kupić coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Do dópy coś w tym kwietniu. Słabiótko idzie. Chiba sie musze napić nalewki takie mam nerwy wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdrówko Janina, a wypij i za nasze :-) . Nie upij się , jutro chyba do pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dasz dokładniejsze namiary na ten One More? bo strony internetowej nie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam mmoutlet. maja własne sklepy i sprzedają posklepówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
modaxxl: i co? byłaś? coś ciekawego kupiłaś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuje Outlet odzieży w cenie konkurencyjnej-tylko markowe oferty proszę kierować na maila ; justynka_@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik89
Firma ONE ma stoisku na ptaku hala G zaraz na początku, natomiast stoisko one more maja na tej nowej hali G po drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej.Nicky była w piątek w Głuchowie, pierwszy raz nie zabrakło mi kasy, hehe. Jeździłam głównie po sukienki na wesela,ale cienko,nic ciekawego nie znalazłam w odpowiednich cenach, owszem były ładne,ale po 140zł do hurtu,a to już nie moja półka cenowa. Koronek trochę wziełam, bo mi najlepiej schodzą, trochę bluzek dla odświeżenia,aby coś nowego było i spodni 3/4 wziełam już. Ale handel u mnie kiepski, niby ciepło się zrobiło,*****może niewiele większy,ale tylko chodzą i marudzą. A jak tam u reszty?? ruszyło coś u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
U mnie też nie za wiele ruszyło z sukienkami codziennie mówią ze mają czas bo za dwa tygodnie wesele to na pewno coś jeszcze przyjdzie.nie mam słów nawet na to.Ale handel pada z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Ania 74 u mnie identycznie,poczekam jeszcze bo wesele dopiero za 2 tyg to na pewno Pani coś przywiezie,,mówię że dopiero na sobotę była dostawa to te baby dalej swoje,ale jeszcze pewnie za tydzień będzie coś nowego, nóż w kieszeni się otwiera normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Modaxxl jedno co moge polecić do sukienek to miałam w sklepie i sprzedały się wszystkie to marynarki z firmy Cleo w kolorze brudny róż jak to mówią.Babki dobierały do wielu sukienek i do tego kopertowke torebkę w tym samym kolorze.Jade w tym tygodniu do hurtowni i kupie znowu całą rozmiarowke bo warto.Moze i u Ciebie koleżanko by się podobało. Można było zestawić z różnymi sukienkami a nie jak co roku marynarka ecru lub biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po ile masz te marynarki na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marynarki mają długi rękaw są na podszewce w cenie 176zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szale jedwabne, apaszki, torebki skórzane -www.7stars.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde to drogo i nie marudzą że za drogie? Ja miałam z tej firmy takie do sukienek na jeden guzik, długi rekaw bez podszewki cena na sklepie 119 i mówiły że drogo niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 1974
Ja mam te na jeden guzik coś około 150zl. Ale jak ktoś zmierzy to weźmie jak potrzeba mu.ale ogolnie ludzie strasznie marudza ze wszystko drogie.sukienki to ceny w tym roku straszne są coś fajnego to nawet 140zl w hurcie.a jak u Was dziewczyny polepszyło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 1974
Ja mam te na jeden guzik coś około 150zl. Ale jak ktoś zmierzy to weźmie jak potrzeba mu.ale ogolnie ludzie strasznie marudza ze wszystko drogie.sukienki to ceny w tym roku straszne są coś fajnego to nawet 140zl w hurcie.a jak u Was dziewczyny polepszyło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
u mnie kiepsko, a dzisiaj to już w ogóle tragedia. Czy tutaj da się jakos pokazać zdj?? bo szukan namiaru na pewną sukienkę,bo gdzieś zgubiła :/ Nicky jak tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Dziewczyny co się dzieje z tym handlem.ludzie są coraz gorsi.kobiety nie wiedzą zego chcą ją już zaznać tracić cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 1300 wczoraj to nie najgorzej ale handel ciezki trzeba skakac strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
a nicky siedzi i zawija je w te sreberka... kupiłam lniane krótkie sukienki i się okazało, że to komplety tunika z długą spódnicą. same nieszczęścia... czekam na komunie w maju - co jak co ale na komunie muszą kupić coś nowego ;) i przecież będzie więcej chrztów w programie 500+ poza tym bez zmian. pozdrawiam Was cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×