Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Znam jedną firmę z Częstochowy - znajomy producent odzieży damskiej w swojej ofercie posiada żakiety garsonki spódnice - firma Hartex - Henryk Harciarek z nim napewno się dogadasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie o 2 miesiecy prowadze swoj butik z odzieza damska zaopatruje sie w towar w ptaku w hali g mam prosbe do osob ktore rowniez tam jezdza po towar znam dobrze hale g i tam kupuje jednak bardzo prosze o namiary na inne stoiska w innych halach z modna odzieza tuniki spodnie spodniczki torebki moga byc tez firmowki bluzki paski sluze rowniez pomoca gdzie sa fajne ciuszki w hali g ja znam dobrze jesli ktos zna jakies stoiska bardzo prosze o namiary i pomoc moj mail to niczka21@wp.pl z gory dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Andzia pomysl kochana dwa razy zanim sie zadluzysz:) czy napewno warto... Garsonki hm musisz miec spory wybor bo a to dlugosc marynarki nie bedzie pasowac a do spodniczke ktos by wolal dluzsza a to kolor nie ten... niestetyt klient nasz pan i wymaga a my nie zawsze mozemy sprostac wymagania... przywieziesz jasne kolorki pamietaj zima ci one nie zejda:) chyba ze nie postawisz na obszerna rozm a bedziesz sie trzymala tych najbardziej chodliwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To mój pierwszy post tutaj. Wlaśnie sie staram wynająć jakiś lokal na sklepik z odzieżą ( handlowalam na bazarze ale zima i kryzys mnie stamtąd wykurzyły ) Boje się, że i w centrum nie podołam. Lokal ma ok 30 m2 a czynsz ok 2000 bez ogrzewania. Tak sie zastanawiam czy to dużo czy nie, czy jestem w stanie uhandlować tyle,żeby starczyła i na ZUS i opłaty i nowy towar no i na wypłate dla mnie. Wiem, że w handlu nie najlepiej, ale może sie to skonczy. Dodam ze jestem z małego miasta 26 tys mieszkanców a lokal jest na rynku. Ryzykowac czy nie? Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkim w dalszym ciagu bardzo prosze osoby znajace ptaka w rzgowie o namiary na stoiska z fajnymi ciuszkami damskimi prosze was pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niczka21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika 140303
Witam, mam w planach otwarcie sklepiku z odzieżą damską. Zaczęłam od szukania lokalu i im bardziej o tym wszystkim myślę tym mam większego pietra. Dotychczasowa moja praca to była praca kury domowej, ale dziecko coraz starsze więc czas się czymś zająć. Mój mąż prowadzi działalność gospodarczą w postaci sklepu spożywczego i powiem wam szczerze, że jest to ciężki kawałek chleba. W tej branży jest coraz gorzej i nie wiem czy to dobry moment na otwieranie czegokolwiek, ale ryzyk fizyk. Mam pytanie do Was, doświadczonych w branży odzieżowej sprzedawców, czy do takiego małego ok. 20 metrowego sklepiku można kupować towar bezpośrednio od producenta. Jaką ilość trzeba kupować i jak sprawa wygląda w przypadku kupowania w hurtowni? Jaką kwotę trzeba zainwestować w taki sklep żeby był w miarę dobrze zaopatrzony? Bardzo proszę, poradźcie coś biednemu laikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvaVaaa
od producenta to jak się dogadasz , hurtownia to wiadomo ilośći hurtowe , ale tanio masz , jeśli chcesz zobaczyć to podaj e-maila wyślę ci moją ofkę hurtowni odzieżowej w ofercie mma ponad 5000 produktów do wyboru do koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze , że branża odzieżowa nie jest taka prosta ! - coś o tym wiem jako producent.Obyś z motyką na księzyc się nie porwała i zastanów się najpierw dobrze - fakt w życiu bez ryzyka w jakimś stopniu trudno coś osiągnąć - ale nalezy być optymistą jeśli mogę ci doradzić lepiej możesz współpracować bezpośrednio z producentem ale też szukać w hurcie czegoś ciekawego... na marginesie zapraszam do wpsółpracy jeśli otworzysz sklep z odzieżą damską. - www.vera-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika 140303
Dzięki za szybkie odpowiedzi. Wiem, że teraz to raczej wszędzie jest kiepsko ale coś może drgnie. Może ktoś mógłby podać orientacyjną kwotę jaką trzeba będzie zainwestować i gdzie najlepiej zaopatrzyć się w wieszaki, regały, lustra itp. Sądzę, że mogłabym szarpnąć jakieś pieniądze z U.P., chociaż to jeszcze większy stres i duże zobowiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika 140303
Do Muflon82. Bardzo ładne te Twoje sukienki, a cenowo jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ika140313 Więcej na e-mail : maciej.nowak@vera-fashion.pl - możesz pisać albo podaj swój adres e-mail podeślę więcej na temat sukienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi chcesz kupić lady regały do sklepu nie kupuj nowych jest sporo ogłoszeń - gdzie z likwidowanych sklepów ludzie mają na sprzedaż takie rzeczy - zpaewne dużo taniej niż nowe ! To tak na marginesie ! Sądzę że jakiś budżet ok 50 000 zł jakna taką powierzchnię tzreba miec to zależy co chcesz jaki asortyment od kogo ...itp itd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ika 140303 jeśli dalej jesteś zainteresowana meblami,wieszakami,lustrami ,ciuszkami itp. napisz na maila (farel123@interia.pl) podam szczególy,fotki itd. właśnie zamknąłem sklep odzieżowy i posiadam prawie kompletne wyposażenie sklepu odzieżowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika 140303
No Muflon, to teraz mnie tą kwotą zabiłeś, miałam cichą nadzieję, że tak do 30 tysiaków się zmieszczę, ale faktycznie wszystko zależy od tego co chcę mieć w tym sklepie, a badziewia na pewno nie. Cholera, jestem w temacie ciuchów zupełnie zielona a mój mąż może mi pomóc tylko w kwestii formalności urzędowych. Dzięki wielkie za info, jak coś zacznę działać to się odezwę w temacie sukienek. Jak nie umrę na zawał do taj pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tyle ceny mam przystępne szwaczki u mnie pracują od 17 lat także jakość odszycia jest pierwsza klasa.Może z tą kasą przesadziłem ( może wystarczy na początek 20 tys.zł ) od listopada miałem kilku klientow którzy wchodzili w branżę brali kredyty otwierali sklepy także Pań których mężowie siedzieli w innych branżach.U mnie wielkość zakupu masz dowolną.Więcej szczegółów pozostawiam na e-mail.Pozdrawiam serdecznie .Handel to temat rzeka - może także warto zainwestować w reklamę i stronę internetową ! Maciej Nowak ( podaj e-mail ku pamięci podeśłę więcej zdjęć nowości oraz cennik )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika 140303
Dzięki za pocieszenie, podaję maila: marczewska.a@interia.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
witajcie;) widze ze coraz wiecej osob zastanawia sie nad otwarcie butiku mysle ze trzeba powaznie sie nad tym,zastanowic i przede wszytskim zastanowic sie jaka ma sie konkurencje i ile jej jest bo to chyba najwazniejsze;) Trzeba miec cos innego cos co przyciagnie klientow i cena i jakoscia . W moim miescie w ktorego pochodza ok 30 tys mieszkanow powiem szczerze nie otworzylabym jest przepych takich sklepow i niestety zamykaja sie powoli mam znajoma w up i mowi ze coraz mniej zaczynaja przyznawac na sklepy odziezowe z tego wzgledu ze szybko sa one zamykane rok i koniec interesu i jest tego poprostu za duzo... Mi sie udalo otworzylam w malym miasteczku i mam powiedzmy pole do popisu bo konkurencji malo... Mysle o otwarciu kawiarni ale nie wim czy to dobry pomysl skoro miejscowosc mala....u mnie w miescie jest jedna i na okraglo jest ruch latem to kolejki po desery i lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka85
Witam wszystkich od jakiegoś czasu sledze forum i widzę ze z prowadzenie sklepu odzieżowego jest rożnie .W maju otwieram swój butik z odzieżą czy ktoś mógł by mi powiedzieć za ile murze kupić towaru do sklepu o powierzchni 45metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki asortyment czy drobne bluzki itp ciuszki czy np sukienki , garnitury to sądzę , że 100 szt odzieży bardziej eleganckiej wystarczy na początek jak na taką powierzchnię - wiadomo żeby nie przesadzać ale wszystko wedle własnego uznania ! Swoją drogą zparaszam do współpracy : www.vera-fashion.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka85
miała by być odzież młodzieżowa damska spodnie tuniki bluzeczki sukienki a możne mi ktoś pomoże gdzie warto jechać po towar do ptaka czy Tuszyna a może warto jechać na wielkopolska giełdę odzieżową ale słyszałam ze trzeba mieć specjalna kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WGO w Poznaniu jest ok, ale raczej jak sie kupuje dla siebie, bo ceny hurtowe są wysokie w porównaniu z tą samą odzieżą na Wólce i w Łodzi (Głuchów). No i karte trzeba miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, od kilku miesiecy czytam Wasze forum i postanowilam przylaczyc sie do dyskusji. Musze powiedziec,ze sklep z odzieza to ciezki kawalek chleba. Prowadze swoj butik 3 miesiac i nic tylko dokladam. Miesiac w miesiac. Na szczescie jeszcze mam z czego ale ilez mozna?! Zdaje sobie sprawe,ze te pierwsze 3 miesiace przypadly na "zime stulecia" ale mamy kwiecien a poprawa jesli jest to monimalna. Sklep ma swietna lokalizacje, jest to jedna z najbardziej uczeszczanych ulic w miescie- stad tez kosmiczny czynsz. Wydawaloby sie ,ze skoro przed sklepem przewija sie kilka tysiecy ludzi dziennie obroty powinny byc przynajmniej na poziomie pozwalajacym zaplacic czynsz, a tu niestety... sa dni kiedy nic sie nie sprzedaje. Naprawde mozna sie bardzo ale to bardzo rozczarowac. Dodatkowo boli fakt,ze w butiku mam naprawde ladne rzeczy wloskiej firmy- nic produkowanego w Chinach czy w Turcji przy czym cena powiedzialabym "srednia". Marzylam o takim interesie a teraz najchetniej cofnelabym czas i nigdy tego sklepu nie otworzyla. P.S. Robi sie coraz cieplej i mocno licze na poprawe czego i Wam wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początki nie są takie proste jak nam się wydaje ! Żeby wyjąść zawsze trzeba najpierw włożyć ...! Zimą także tylko dołożyłem a mam troszkę większe koszty niż tylko sam lokal ! Swoją drogą jeśli koleżanko interesują cię sukienki ( teraz jest najlepszy okres na handel ) zapraszam do współpracy - www.vera-fashion.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego,ze poczatki sa ciezkie i poki co caly czas zywie nadzieje,ze z miesiaca na miesiac sytuacja sie poprawi. Za oferte serdecznie dziekuje jednak umowa zobowiazuje mnie do sprzedazy wylacznie jednej marki. Co nie znaczy,ze w przyszlosci nie skorzystam. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu :) Ja na zbyt nie narzekam (*_*) Pozdrawiam serdecznie i polecam się na przyszłość. Życzę także udanego i owocnego handlu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poczytuję Was często,piszę mało-ale dzisiaj się włączam. Muflon,chłopie gratuluję .Od dłuższego czasu reklamujesz się na forum,podajesz swoją stronę,zachęcasz do odwiedzenia Twojej firmy a tu nagle stwierdzasz,że na zbyt nie narzekasz.To jak to w końcu jest? Pozdrawiam wszystkich handlujących,życzę zadowolenia i dużych utargów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ja zachęcam do współpracy na tym forum bo są też inni ..a co do narzekania to sa tu inni warto przejżeć 80 str ! Wczytaj się dokładniej dora1950 w całe forum lub 2 ostatnie str.co dopiero ludzie tu wypisują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muflon,nie uraziłam Ciebie mam nadzieję?Swoją drogą kiedyś z Wami handlowałam.Prosiłam Was o paczki tak w ciemno.Przysłaliście mi i byłam zadowolona.Potem zaniechałam kontaktu poniewaz zaczął docierać do mnie przedstawiciel innej firmy.Będę w łodzi to Was odwiedzę na Ptaku.Tylko napisz mi czy to jest stoisko z Waszymi cenami.Często trafiam na hurtowników,oni oczywiście mają ceny wyższe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora1950 - Nie obrażam się bo i po co... ! a co do Łodzi handlujemy w Ptaku i w Nadarzynie także - Centrum Mody i Maximusie ! Podaj swój e-mail podeślę więcej zdjęć nowości i cennik w Łodzi na chwilę obecną nasz hurtownik z którym handlujemy nie ma wszystkiego a u nas masz taniej i większy wybór - bezpośrednio u producenta. ! Jak coś to pisz : maciej.nowak@vera-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×